Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jūlis

22.09.2018. 09:36

»

me

Vai tiešām autors domā, ka liela daļa iedzīvotāju ir ieinteresēti savas hroniskās slimības ārstēt arī līdz šim? Pēkšņi visi kļūs apzinīgi attiecībā uz savu veselību


Ģimenes ārsti kādu iemeslu dēļ sabote cilvēku velmi rūpēties par savu veselību un pat aktīvi pretojas šādai velmei.Mani šāda ģimenes ārstu politika arodslimības gadījuma ir novedusi līdz neticību valstij,jo ģimenes ārsti apzināti nepilda ar likumu uzliktos pienākumus pret arodslimniekiem.Arī sirdsslimības gadījumā plānveidā tiku novests līdz infarktam.Dzīvība tika glābta bez ģimenes ārsta līdzdarbības ar ātrās palīdzības starpniecību un sekojošām operācijām.

Atbildēt

egils l

18.09.2018. 15:53

Sociologi-18.sept 2018.g. Ltv 1, pl 13.30- raidījumā ""Krustpunktā"" tovarišcš N.Ušakovs personīgi nosauca, jeb sadalīja Cilvēkus -SUGĀS!. Tā kā pēc mātes genioloģijas Viņš kā semīts pēc struktūras ir ""Ādamietis"", jeb biorobots, tātad bezdvēseles un bezsirdsapzinās radījums.Vēsturiski mēs visi labi atceramies, ka un kad tādi paši bioroboti kā ļeņini-uljanovi, trocki, staļini un &- Cilvēkus sadalīja ""ŠĶIRĀS""- kā REZULTĀTĀ notika fakt.Jauno Laiku kari-1. un 2. Pasaules karš, deportācijas,okupācijas,aneksijas /1941.g.17.jūn./, koloizācijas, tautu vardarbīga sajaukšana,valstu robežu pārdale /Abrene,Krima u.c./. Šajā pārraidē Viņš atgādināja, ka Viņa tēvs,protams, bija armijas okupants par ko pats teica, ka""Labs Latvijas okupants"".Ja jau Cilvēki tiek iedalīti SUGĀS, - tad jau drīz gaidāms SUGU SADALĪJUMS jau OFICIĀLI, jo šādu ""Augsti stāvošu "" personu ofic.runa Internetā jau ir noraidīta un uztverama VISĀ PASAULĒ. Tiek PIEPRASĪTS, ka tādu 7 miljardu Cilvēces pazemotāju AR ŠO BRĪDI atlaiž no darba kā Rīgas mēru un sauc pie KRIMINĀLATBILDĪBAS un izsūta no Latvijas -""Par starptautisku Cilvēces cilvēku rases noniecināšanu""-uz savu mātes zemi, vai valsti,kas tādu CILVĒCES ZAIMOTĀJU PIEŅEMS.

Atbildēt

bratka

10.09.2018. 10:33

Ja nobalsosim par jaunām partijām,ir cerības izdzīvot,ka 28.g. balsojam par vecām partijām-noveda pie tautas aizplūšanu no Latvijas,jāizpēta,kā tiek izmantota un norakstītas med.iekartas,ir dzirdets,ka notiek tirdznieciba ar šīm iekārtām-darbs valsts kontrolēi.Kā notiek ģimeņu arstu sadarbiba ar aptieku īpašniekiem,tapec nobalsosim par kpvlv-kurai ir pirmā prioritate cīnities ar korumpētiem dakteriem un zaļu tirgoņiem.

Atbildēt

Bio Banāns Jāzeps

10.09.2018. 06:59

Biju domājis, ka tas Gruntmanis ir gudrāks.

Atbildēt

Nožēlojami

09.09.2018. 20:02

Latvija apzinīgi pilda pasaules naudas maisu "Zelta miljarda" plānu - samazināt iedzīvotāju skaitu pasaulē! Sanāk, ka tādēl mums vajadzēja savu valsti, lai paši sevi iznīcinātu!

Atbildēt

ALexa

09.09.2018. 08:53

»

Alexai

Kas ir MU


Mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji.

Atbildēt

me

09.09.2018. 08:13

Vai tiešām autors domā, ka liela daļa iedzīvotāju ir ieinteresēti savas hroniskās slimības ārstēt arī līdz šim? Pēkšņi visi kļūs apzinīgi attiecībā uz savu veselību?

Atbildēt

ALexa

08.09.2018. 15:47

»

aa

ne raksta autors, ne komentētāji nesaprot pārmaiņu būtību. ne pensionāri, ne bērni, ne trūcīgie nemaksās ne kapeiku vairāk kā šodien. Beidzot būs jamaksā kada kapeika tiem, kas strādā vai mācās vai vienkārši dzīvo ārzemēs, bet uz latviju brauc ārstēties un veikt nopietnas operācijas, jo to caur blatu...


nekomentē, ja nezini. jāmaksā būs arī MU nod maksāt, pašnodarbinātajiem utt. Tiem, kas pēkšņi pēc Čakšas domām ir nodokļu nemaksātāji. Es arī maksāju MU, katru mēnesi valstij pie 350eur, kāpēc man būtu vēl jāmaksā? tā ir maza summa, man pašai uz rokas pat minimālā nepaliek, jo ir nodoklis, degviela, materiāli utt.

Atbildēt

Tereza Mendoza

08.09.2018. 12:23

Ļoti neattīstīta tauta pati sevi iznīcina.

Atbildēt

tu maldies

08.09.2018. 12:16

»

aa

ne raksta autors, ne komentētāji nesaprot pārmaiņu būtību. ne pensionāri, ne bērni, ne trūcīgie nemaksās ne kapeiku vairāk kā šodien. Beidzot būs jamaksā kada kapeika tiem, kas strādā vai mācās vai vienkārši dzīvo ārzemēs, bet uz latviju brauc ārstēties un veikt nopietnas operācijas, jo to caur blatu...


Un likt maksāt par beigušos gadu ir vienkārši noziedzīga sistēma. Nekur nevienā Eiropas valstī nav jāmaksā par iepriekšējo gadu, bet tikai par tekošo. Par šādu pieprasījum maksāt par 2 un 3 gadiem Latvijas Veselības ministru var iesūdzēt Eiropas cilvēktiesību tiesā ar brangu sodu.

Atbildēt

aa

08.09.2018. 11:34

ne raksta autors, ne komentētāji nesaprot pārmaiņu būtību. ne pensionāri, ne bērni, ne trūcīgie nemaksās ne kapeiku vairāk kā šodien. Beidzot būs jamaksā kada kapeika tiem, kas strādā vai mācās vai vienkārši dzīvo ārzemēs, bet uz latviju brauc ārstēties un veikt nopietnas operācijas, jo to caur blatu te dabū ātrak un lēti. par to arī tā lielā cepsanās. ha!

Atbildēt

jūlis

08.09.2018. 08:48

»

švamme

es tomēr ceru, ka kādu dienu ikviens, kas pielika savu roku šim genocīdam, atbildēs tautas un likuma priekšā, tādiem nekādas žēlastības. pateicoties viņiem "deputāts" ir kļuvis par sugas vārdu - lamu vārdu


Pret arodslimniekiem jau otro gadu desmitu iet nesaudzīga cīņa ar valdības īpašo noteikumu palīdzību.Hroniskiem arodslimniekiem,kuri visu mūžu ir maksājuši un maksa nodokļus,ir zaudējuši darba spējas, liegta ārstēšana,veselības pārbaudes,demonstratīvi tiek ignorētas diagnozes,arodslimības izraisītās sekas un cilvēki ir spiesti mūža nogali pavadīt mocībās un sāpēs pateicoties valdošās koalīcijas necilvēcīgajai sociālajai politikai.Teiksim nē ZZS NA un Vienotības necilvēkiem un viņu prettautiskajai politikai!

Atbildēt

ZZS slepkava

08.09.2018. 08:22

Čakšas kundze.

Atbildēt

V. Zatlers LTV1:-

07.09.2018. 22:01

Noskaties! Medicīnu slavēja! Latvijā esot pieaudzis vidējais dzīves ilgums!

Atbildēt

Mister

07.09.2018. 20:05

»

forcemajeure

jāsaka paldies autoram par pūliņiem palīdzēt, taču cerēt, ka viņa idejas sasniegs dzirdīgas ausis, ir absurdi


dakter, kā redzait latvieši Latvijā ir tikai tādi ambīļi, kuri prot muldēt par sociālo un mantisko darvinismu. Kā redzait, dakter, latvieši ir pilnīgi muļķi te palikuši, kaut kādi kropļi, kuri piesmirdina pasauli. Vai USA jūt šo mēslu smaku? Vai USA nevar izkaut šos mēslus no darvinisma mantiskā un sociālā puses? Vajadzētu pasteidzināt, būs vieglāk elpot bez latviešu sviesta smakas!

Atbildēt

švamme

07.09.2018. 19:33

es tomēr ceru, ka kādu dienu ikviens, kas pielika savu roku šim genocīdam, atbildēs tautas un likuma priekšā, tādiem nekādas žēlastības. pateicoties viņiem "deputāts" ir kļuvis par sugas vārdu - lamu vārdu

Atbildēt

šprice

07.09.2018. 18:50

Tas takš uzlabos genofondu - stiprākie izdzīvos!!! ;)

Un pie viena samazinās izmaksas no pensiju fonda - dubultā ekonomija sanāks!!! :D

Atbildēt

forcemajeure

07.09.2018. 18:28

jāsaka paldies autoram par pūliņiem palīdzēt, taču cerēt, ka viņa idejas sasniegs dzirdīgas ausis, ir absurdi.
šeit, cienīts kungs, valda sociālais un mantiskais darvinisms. pie varas ir psihopāti, kuriem absolūti nerūp citi cilvēki.

Atbildēt

vaira

07.09.2018. 17:47

Ko tad nenāci par RSU rektoru? Tagad tur ievēlēts Čakšas brunču nēsātājs Pētersons

Atbildēt

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

07.09.2018. 17:12

EJ GUDRELI TU PAKALJAA...............ATSAKIES NO AMERIKAS ARSTA ALGU PANEM LATVIJAS ARSTA ALGU UN TAD SPRIEDELEE

Atbildēt

A.P.

07.09.2018. 16:57

Latvijas latviešus nav nekādas jēgas skolot ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem. Latvijā tagad ir palikuši tikai nevērtīgākie no tautas visnevērtīgākajiem eksemplāriem. Te kriminālos oligarhus sargā latviešu cilvēciskie izdzimteņi, kuriem kriminālie oligarhi ļauj zagt, apzogot sabiedrības neaizsargātākos slāņus ne tikai veselības aizsardzībā. Normālā vidē dzīvojošajiem to nav iespējams saprast. Pie tam kriminālās oligarhijas valstiskums Krievijā, Latvijā ir pirmo reizi uz planētas. Tas vēl vairāk apgrūtina izpratni par sociāli un nacionāli noziedzīgajiem procesiem Latvijā. Tāpat ir jāatceras tautas attīstības nepilnīgais līmenis. Rietumu civilizācijas pagrimuma laikmets ļoti nelabvēlīgi atsaucas uz arhaiski formētiem etnosiem. Latviešiem loti neveicas, jo tauta iet bojā tā arī nesasniegusi elementāri pieņemamu cilvēciskās attīstības līmeni. Labākie ir prom, un tas vēl ārdošāk ietekmē latviešu likteni.

Atbildēt

!

07.09.2018. 15:28

Vai tad autors nesaprot vienkāršu lietu, koalīcijas valdība piekopj genocīda politiku pret valsts iedzīvotājiem, ne par velti valsti jau pametuši aptuveni miljons cilvēku!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: