Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

31.03.2021. 06:06

»

vrummm

Kārtējās muļķības. Naktsmītņu skaits Liepājā ir lielāks


Kad salīdziniet Liepāju ar Ventspili, atcerieties, ka Liepāja ir tieši blakus Lietuvai nevis 200 km tālāk.
Bet, no Lietuvas Kurzemē tūristi ir lielā pārsvarā.
Lai piesaistītu tos, un citus ar, Ventspilij, tiešām IR jāstrādā..., kas paveikts tom. sekmīgi.

Atbildēt

Divus gadus ventspilnieks

27.03.2021. 15:57

»

> Ventspils

Ja jau esat no Ventspils, tad vismaz vajadzētu filtrēt, ka te ir arī meli jeb minimums- puspatiesības Lai arī vēlāk- bet dzīvokļus privatizēja par sertifikātiem, cita lieta, ka tie bija jau pārdoti un bija jāpērk par naudu. Tiem, kuri pieteicās uz dzīvokļu privatizāciju un saņēma atteikumu, vēlāk saņēma...


Te iztrūkst Aivara skolotājs - Grigorijs Emanuila d. Lučanskis, visveiklākais nepieķertais noziedznieks pasaulē, visātrāk ‘uzvārījies’ cilvēks Eiropā (Ginesa rekordu grāmata).

Atbildēt

> Ventspils

15.03.2021. 14:08

»

Ventspils

Paldies,ļoti labs raksts. Tiešām tas IR perēklis. Un nabaga padotie, kuri vairs īsti nesprot, ko teikt. Dažs stulbāks vēl tik maļ to pašu - Lembergs nav vainīgs, ko tad viņš esot nozadzis... Pats runātājs pliks kā baznīcas žurka, dzīvo ar malciņu kurināmā dzīvokītī... bet, redz Lembergs ar 350 milj, ...


Ja jau esat no Ventspils, tad vismaz vajadzētu filtrēt, ka te ir arī meli jeb minimums- puspatiesības Lai arī vēlāk- bet dzīvokļus privatizēja par sertifikātiem, cita lieta, ka tie bija jau pārdoti un bija jāpērk par naudu. Tiem, kuri pieteicās uz dzīvokļu privatizāciju un saņēma atteikumu, vēlāk saņēma kompensācijas... Turklāt, kālija sāls jau aizgāja uz Klaipēda ne dēļ Lemberga- apjautājaties Baltkrievijas vēstniekam par dzelzceļa tarifiem ( baltkrievi izskatīja variantu arī kraut Liepājā - arī Lembergs vainīgs ?) Un tā katrā tēmā- kaut kas noklusēts vai samelots...

Atbildēt

iesaku

15.03.2021. 13:58

tepat atrast ierakstu no tiesas un noklausīties, kas bija SIA Puses, tad nebūs jāraksta tādas muļķības...

Atbildēt

experc

15.03.2021. 13:42

interesanti.. visi tie Lembergu slavejosie un raksta autori kengajosie komenti nak no vienas un tas pasas IP adreses? ;) meginasu minet.. NRA redakcija vai Ventas Balss? vai Ventspils Dome? jeb Centralcietuma 14.kamera?

Atbildēt

2+2 cik vajag?

14.03.2021. 17:00

»

Tas ir ļoti trendīgi

Tagad tak visi strādā attālināti, pašus valdošos ieskaitot. Ar ko tad Aivars sliktāks


Lembergs ir tikai Latvijas "astoņkāja" nejauši izgaismotā daļa. Pati mafija nebūt vel nesatraucās! Tiesu sistēma nav satricināma, ja nu vienīgi no ASV nenāk kāds spēriens...

Atbildēt

Ivars

14.03.2021. 09:55

»

Ja

Žults viņiem sen, laikam par neizdevušos dzīvi


Anželikai jau raiba dzīve- cik tur to vīru,bankas īpašumus atņemušas...Dzimtā Rēzekne aizmisrta!

Atbildēt

bordelis

14.03.2021. 09:50

»

to Bordāns

Iekļaujot savu deputātu kandidātu sarakstā tukšu salmu kulējus ar ļoti zemu vai negatīvu reitingu , partijas panākumi jau iepriekš var tikt prognozēti tuvu nullei , ko arī pierādīja iepriekšējās pašvaldību vēlēšanas Ventspilī. Izskatās īsā vēsture atkārtojas


"Tā pēc 1991.gada, kad viņš bija "novācis no ceļa" demokrātiski domājošus Latvijas Tautas frontes deputātus (tai skaitā arī divdesmitseptiņgadīgo Bruno Jurševicu, kas tai laikā bija padomes priekšsēdētājs,"
Šķiet, padomes pr-ja pirmais punkts programmā bija oficiāla publisko namu atvēršana. Saprotams, tad strūklakas nebūtu un koncertzāles vietā būtu atbilstoša māja. Kā saka , dies' pasarg 'mūs no šādiem demokrātijas nesējiem. Tādēļ jau vēlēšanās bija zero rezultāts.

Atbildēt

to Bordāns

14.03.2021. 09:39

Iekļaujot savu deputātu kandidātu sarakstā tukšu salmu kulējus ar ļoti zemu vai negatīvu reitingu , partijas panākumi jau iepriekš var tikt prognozēti tuvu nullei , ko arī pierādīja iepriekšējās pašvaldību vēlēšanas Ventspilī. Izskatās īsā vēsture atkārtojas.

Atbildēt

Bnf

13.03.2021. 22:18

"Dirst nav malku cirst", parfrazejot, vispirms, lai Jursevica parada jeb izdara kaut ko lietas laba, un tad stasta par vinasprat neizdaritam lietam. Un sakt varetu ar savas algas dalas ziedosanu slimiem un berniem ar ipasam vajadzibam! Jo struklaka ir tacu tik darga!

Mums savairojusies ir prasti dirseji, kuri gatavi visu apdirst,lai tikai savas savtigas intereses uz valsts rekina varetu apmierinat!

Atbildēt

Ja

13.03.2021. 15:38

Žults viņiem sen, laikam par neizdevušos dzīvi

Atbildēt

Brunis

13.03.2021. 13:27

»

Ventspils

Paldies,ļoti labs raksts. Tiešām tas IR perēklis. Un nabaga padotie, kuri vairs īsti nesprot, ko teikt. Dažs stulbāks vēl tik maļ to pašu - Lembergs nav vainīgs, ko tad viņš esot nozadzis... Pats runātājs pliks kā baznīcas žurka, dzīvo ar malciņu kurināmā dzīvokītī... bet, redz Lembergs ar 350 milj, ...


Par perēkli jau nu gan nevajadzētu saukt ventspilnieku ievēlētu domi. Tas ir apvainojums Ventspils iedzīvotāju vairākumam. Ja šī dome un tās vadība neapmierinās, nākamajās vēlēšanās būs cits sastāvs. No raksta sanāk, ka ja autorei kas nepatīk domes izpausmēs, tad esot perēklis. Ja man nepatiks nākamās domes izpausmes vai petsonāži, kur, nav izslēgts, valdīs autore, tad vai es arī varēšu apgalvot, ka ir perēklis?! Kaut kādi nedemokrātiski un receklīgi apgalvojumi.

Atbildēt

M.....u

13.03.2021. 00:47

Pēteri, ja neesi galīgi piedzēries, lūdzu, iemācies vismaz rakstīt latviešu valodā bez kļūdām. Paldies!

Atbildēt

Hope

12.03.2021. 22:38

I made 10k dollars a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless. Here's what I've been doing Please visit this site… http://bit.ly/39jrdqt

Atbildēt

Lūk kas

12.03.2021. 17:25

vēl jāzina- šai brālis ir AT tiesnesis ar atbilstošu algu un bez iekrājumiem! Laikam labi un daudz ēd! Bet 2018.gadā nopircis auto par 0,01 EUR! Gadsimta pirkums!

Atbildēt

kā jūs nesaprotat

12.03.2021. 12:10

Caur tām daudzajām firmām "izvasti" otkati austrum puses biznesa piesedzējiem.A.L. esot teicis A.Š.-tu,ko,gribi zagt par velti?

Atbildēt

Ventspils

12.03.2021. 12:10

Paldies,ļoti labs raksts. Tiešām tas IR perēklis. Un nabaga padotie, kuri vairs īsti nesprot, ko teikt. Dažs stulbāks vēl tik maļ to pašu - Lembergs nav vainīgs, ko tad viņš esot nozadzis... Pats runātājs pliks kā baznīcas žurka, dzīvo ar malciņu kurināmā dzīvokītī... bet, redz Lembergs ar 350 milj, neko neesot nozadzis. Cerams ka to perēkli kādreiz izsvēpēs.

Atbildēt

Valdis

12.03.2021. 11:53

Aivars iztiesās sev brīvību, kaut vai ECT. Tas skaidrs. Politiska paraugprāva.

Atbildēt

Krūklis

12.03.2021. 09:17

»

vrummm

Pilnīgas muļķības. Tūristu skaits Ventspilī ir aptuveni proporcionals pilsētas izmēram salīdzinot ar citam Latvijas pilsētām. Piem., Liepāja ir 2x lielāka un tūristu skaits tur ir 2x lielāks. Rīgā un Jūrmalā tūristu vēl vairāk. Visa propoganda pa tukšo


Nu nav gan tā. Bez tam, kāds sakars pamatiedzīvotājiem ar tūristiem?? Kultūras ministrija apkopo katru gadu datus par tūristiem un nekāda dižā korelācija nav jūtama. Pagājušājā gadā apmeklētākā LV pilsēta bija, ja pareizi atceros, Alūksne, kas ir laba miesta lielumā, jo tur laikam vairs nav pat 8 000 iedzīvotāju. Viss ir atkarīgs no tā, vai pilsētā ir ko redzēt un vai cilvēki (it sevišķi vietējie un baltieši) ir gatavi braukt vēlreiz un vēlreiz. Un Ventspils ir vienīgā pilsēta LV, kur ģimenes ar bērniem brauc vēl un vēl. Uz tādu Liepāju aizbrauc vienreiz 3 vai 5 gados un viss- tur ir pludmale, bet nekā cita. Salīdzini to pašu Palangu ar Liepāju- pludmales 10X mazāk, bet kāda tautas plūsma! Es esmu diezgan rūdīts LV apceļotājs, jo negribas ar maziem bērniem sēdēt mājās. Arī īrējamo dzīvokļu piedāvājums (ar iespēju iedzīvotājiem nopelnīt) Ventspilī ir plašs, droši vien 5X vairāk kā Liepājā un arī tas liecina, ka Ventspilī tūristu pieplūdums ir lielāks.

Atbildēt

VaiJums, kolēga, ir kāda hipotēze,

12.03.2021. 07:45

»

Indullis Durka

Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas...


kā no “ielaistas demences” ceļas ļaunums, rupjība, grafomānija un citas sociālas nelaimes? Vai ir hipotēze, vai varbūt Jūsu, kolēga, prakse, kādi panākumi “durkveidīgo demences” ārstēšanā nes fiziska ietekmēšana?

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka rezultāti būtu neatgriezeniski pēc šāda ārstēšanas kursa iziešanas - pacients zaudētu spējas kustināt roku un kāju pirkstus, papildus iestātos pilnīgs idiotisms. Dažiem, kā ir gadījies redzēt veiksmīgos gadījumos - pietiek ar vienu seansu, lai iestātos neatgriezeniskas sekas. Ilgstošos novēronumos kā psihoogs un psihiatrs esmu nonācis pie atziņas, ka “dzejnieces” I. Durkas gadījums ir smags un ielaists un tajā der vienīgi radikāli lēmumi, svarīgs ir apstāklis, pati Durkas kundze saprot, kas ir radikālisms, viņu pašu citējot -“no sākuma ar cirvi, pēc tam tradicionāli”.

Laika trūkuma dēļ diemžēl Durkas kundzes ārstēšana atstāta novārtā, ir atlikta, turpinot pacientu novērot. Visā šajā lietā nav balto plankumu - ir precīzi noskaidrota viņas dzīvesvieta, lai ierastos “onkuļi skafandros” no “citas Muļķu galaktikas”, lai Durkas kundzi iezilinātu “ekselentam idiotes” ceļojumam uz Gudrības zemi”.

Atbildēt

nu īstas šausmas

12.03.2021. 06:30

»

nepaliec mājās

Nepatīkamas sajūtas palikušas kādas mājas īpašniekiem Ventspilī. Šo māju vairāk nekā gadu īrēja laulātais pāris – Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics ar savu dzīvesbiedri Andželiku Jurševiču...


Nekaunīgie īrnieki uzdrošinājušies pārvietot klavieres, izvietojuši savas mēbeles un pat nav gulējuši uz saimnieces piemīztā matrača. Nu kā tā var!

Atbildēt

Indullis Durka

12.03.2021. 03:54

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas padara neciešamu ne tikai pašu demences pacientu, bet arī tuvinieku dzīves.

Atbildēt

FB

12.03.2021. 00:23

»

Pētersons

JKP bazūne ietaurējās! Labāk pastāsti kāpēc Bruno Jurševicam pataloģīsks naids pret Lembergu! Otrs- kurš rakstu uzskricelēja


Raksts ir Jurševica FB ierakstu kompilācija. Nekā jauna. Apraksta tikai savu aklo naidu. Viņi taču draudēja parakstu vācējiem ar represijām un atlaišanu. Nedod dies, tādus šmuļus palaist pie varas - vienalga - Ventspilī, Rīgā, Viesītē vai Zilupē, iznīcinās visus citādi domājošos ar bezkompromisa naida saukļiem. Un paliks vien miskaste - kā tajā viņu nomātajā mājā Ventspilī.

Atbildēt

vrummm

11.03.2021. 23:17

»

Krūklis

Nu tā garāmejot neitrāli: Ventspils pateicoties strūklakai, bērnupilsētiņām un citām tamlīdzīgām lietām ir pusei no Latvijas un Lietuvas interesants galamērķis. Piemēram mana ģimene uz turieni brauc 3-4 gadā un atstāj naudiņu gan kafejnīcās, gan īrētajos dzīvokļos vai viesnīcās. Tā ka visas strūklakas...


Pilnīgas muļķības. Tūristu skaits Ventspilī ir aptuveni proporcionals pilsētas izmēram salīdzinot ar citam Latvijas pilsētām. Piem., Liepāja ir 2x lielāka un tūristu skaits tur ir 2x lielāks. Rīgā un Jūrmalā tūristu vēl vairāk. Visa propoganda pa tukšo.

Atbildēt

hi hi

11.03.2021. 21:50

pie VENTIŅIEM nekādu izredžu vairs g i r t u ķ i e m,tas ir ļoti labi,nekādā gadījumā ne slikti!?

Atbildēt

nu pareizi

11.03.2021. 21:42

»

nu

viņš taču nezaga viens


stulbi lumpeņi visu dara barā - lai darītu viens, ir nepieciešamas smadzenes.

Atbildēt

nu ,kā tad,ka ir

11.03.2021. 21:17

»

oi

šitie abi Jurševici gan ir sevi pierādījuši kā ļoti riebīgi cilvēki


svētais Aivars taču startēs,neskatoties uz to,ka ir vecs un slims otrās grupas invalīds.Kurš var būt vēl godīgāks par Aivaru?

Atbildēt

Pareizs raksts!

11.03.2021. 20:37

Lembergs ir kriminālnoziedznieks recidīvists. Žēl, ka nav nāves soda par diversiju pret ekonomiku.

Atbildēt

rrr

11.03.2021. 18:55

Ventspils un citu vietu biznesi, kur miljoni krajas tikai dazu pietuvinato kabatas, bija tiesi jasagrauj. Loti labs plans!

Atbildēt

nepaliec mājās

11.03.2021. 18:26

»

TasNoVentspils

Paldies par rakstu, bet palasot dažus komentārus, var tikai pabrīnīties par celvēku debilitāti. Pateicoties šādiem muļķīšiem mazā hūte varējā netraucēti un vairāku desmitu gadu garumā pumpēt sev kabatā valsts un pilsētas naudu


Un ko tu teiksi par mūsu vietvalžiem kuri pumpē nodokļu maksātāju naudiņu jau ntiem miljardiem. KO teiksi par raksta autores partijas biedriem ,mazo napaleonu un jurašiku , kuri ar ASV palīdzību praktiski sagrāva Latvijas tranzītbisnesu iznīcinot Vencpils ostu un Latvijas dzelzceļu radot valstij ntiem simtu miljonu zaudējumus.

Atbildēt

oi

11.03.2021. 18:18

šitie abi Jurševici gan ir sevi pierādījuši kā ļoti riebīgi cilvēki.
Viena strādājot ar hipnopiho metodēm pret Ventspilniekiem personīgi pa vienam.
Otrs arī tālu neatpaliek.
Jācer, ka Ventspilī ir arī citi cilvēki, kas būtu godīgāki par šiem un varētu pārņemt varu.

Atbildēt

TasNoVentspils

11.03.2021. 18:01

Paldies par rakstu, bet palasot dažus komentārus, var tikai pabrīnīties par celvēku debilitāti. Pateicoties šādiem muļķīšiem mazā hūte varējā netraucēti un vairāku desmitu gadu garumā pumpēt sev kabatā valsts un pilsētas naudu.

Atbildēt

nepaliec mājās

11.03.2021. 16:48

Nepatīkamas sajūtas palikušas kādas mājas īpašniekiem Ventspilī. Šo māju vairāk nekā gadu īrēja laulātais pāris – Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics ar savu dzīvesbiedri Andželiku Jurševiču.

Mājas īpašniece Natalija Ķ. uzskata, ka īrnieki radīja viņas ģimenei morālos un materiālos zaudējumus, un vērsās laikraksta “Ventas balss” redakcijā, lai pastāstītu par savu nepatīkamo pieredzi.

“Laulātais pāris sazinājās ar mums, atsaucoties uz sludinājumu par īpašuma izīrēšanu. Patiesībā mēs vēlējāmies pārdot māju Ventspilī, jo paši šeit vairs nedzīvojām jau vairākus gadus. Savukārt Jurševicu pāris vēlējās iegādāties māju. Taču, pirms vienoties par pirkšanu un pārdošanu, pāris vēlējās padzīvot mājā vienu gadu kā īrnieki,” izdevumam atklāj Natalija.

Lai arī jaunie īrnieki likušies patīkami cilvēki, pirmās problēmas parādījušās jau tad, kad Jurseviču pāris kavējis komunālos maksājumus. “Kad es atgādināju īrniecei par to, viņa solīja dzēst parādu, taču mēs ik pa laikam saņēmām atgādinājumus par parādiem no komunālajiem uzņēmumiem. Jau toreiz mums vajadzēja kaut ko nojaust, taču mēs turpinājām ticēt mūsu īrnieku goda prātam,” atzīst mājas saimniece.

Taču ierodoties mājās, Natalijai pavērās šausmīgs skats – māja nebija tādā izskatā, kāda tā tika izīrēta. Īrnieki bija pārvietojuši mēbeles pa visu māju – pārstūmuši klavieres, kaut kur nolikuši no 2 stāva lielo matraci, norobežojuši viesistabu, pa visu māju izkārtojuši savas mēbeles, pie sienas piekāruši gleznas, viena no trīs tualetēm bija pārvērsta par būvmateriālu noliktavu. “Ieraugot, kādā stāvoklī ir māja un mēbeles gadu pēc līguma noslēgšanas, mēs atteicāmies uzskatīt garantijas depozītu kā maksājumu par īres pēdējo mēnesi un pieprasījām samaksāt pēdējo īres maksājumu. Īrniece atteica agresīvā formā, apsolot, ka atdos māju tādā veidā, kādā to saņēma pirms īrēšanas,” stāsta Natalija.

Taču trakākais sekoja pēc tam, atzīst Natalija, norādot, ka īrniece nenodeva māju līgumā paredzētajā kārtībā. “Kad mēs 23. februārī atbraucām uz Ventspili un iegājām pa vārtiem, ieraudzījām pagalmā svešu mašīnu, mājas atslēga atradās uz palodzes un māja nebija uzlikta uz signalizācijas. Taču vislielākais šoks mūs sagaidīja, kad iegājām mājā. No mājas bija pazuduši visi trauki un visas veļas automāta šļūtenes. Trauku mazgājamā mašīna bija sabojāta, no visiem traukiem bija palikušas tikai trīs pannas, kas nebija derīgas lietošanai. Vēlāk daļu trauku bijusī īrniece atsūtīja mums,” atzīst mājas saimniece.

Neapšaubāmi redzot nekārtību, kādu atstājis Jurševiča pāris, pārņem dziļas pārdomas – dzīvokļa īpašniece uzticējusies nevis vienkāršam pretīmnācējam no ielas, bet cilvēkam, kurš medijos pazīstams kā Jaunās konservatīvās partijas nodaļas vadītājs, kurš devis solījumu strādāt ventspilnieku un sabiedrības labā, kuram šķita, ka var droši uzticēties. Bet redzot visu šo postažu, gluži neviļus rodas jautājums – kas būtu, ja viņi tiktu ievēlēti Ventspils pilsētas domē vai Saiemā? Vai mūs gaidītu tādā pati postaža?

Jurševiču pāris atstājis nepatīkamu pēcgaršu, jo, lai arī cik godīgu un kārtīgu cilvēku iespaidu viņi necenstos atstāt, šāda rīcība darījusi kaunu visiem ventspilniekiem. Turklāt īpašniece solījusies par šo gadījumu pastāstīt tikai Ventspilī, bet arī visā Latvijā, kas nu noteikti nedarīs ventspilniekiem nekādu godu!

Atbildēt

Afgan

11.03.2021. 15:16

»

nu

viņš taču nezaga viens


Protams ka nē, komunistu klans darbojas visā Latvijas teritorijā un cieši saistīti ar saviem saimniekiem austrumos.

Atbildēt

ups

11.03.2021. 15:13

Sveiks, Gaismas nesēj!

Atbildēt

Nu

11.03.2021. 14:53

Paldies par izgaismojošo rakstu! Var tik brīnīties, cik daudz mazā cilvēkā var iemiesoties nekrietnības, blēdības un drosmes! Drosmes būt lielam neģēlim....

Atbildēt

patriots

11.03.2021. 14:52

Viens ir skaidrs, tiekot pie varas sorosītiem un JKP, krisovskie un bordāneļiem, Ventspils tiks pārvērsta par kārtējo miskasti, tāpat kā viņi izdarījuši ar Latviju, ES nabadzīgāko valsti!

Atbildēt

zzz

11.03.2021. 14:18

Var nociept miljardu, ja uzbuve struklaku (c) Latvietis

Atbildēt

Oki

11.03.2021. 13:55

Autore izvērš naida runu pret pensionāriem . Nemaz negribu zināt, ko viņa domā par Amerikas prezidentiem un ko viņiem vecumdienās vajadzētu darīt . Pilnīga necieņa citu cilvēku pieredzei , skaudība un savu prāta spēju neadekvāts novērtējums .

Atbildēt

Krūklis

11.03.2021. 13:12

Nu tā garāmejot neitrāli: Ventspils pateicoties strūklakai, bērnupilsētiņām un citām tamlīdzīgām lietām ir pusei no Latvijas un Lietuvas interesants galamērķis. Piemēram mana ģimene uz turieni brauc 3-4 gadā un atstāj naudiņu gan kafejnīcās, gan īrētajos dzīvokļos vai viesnīcās. Tā ka visas strūklakas ir diezgan peļņu nesošas. Par to, kur aiziet budžeta nauda, ir cits stāsts un to vietējie iedzīvotāji var diskutēt ar deputātiem, jo, cik zinu no vienas savas paziņas, kura agrāk bija skolotāja Ventspilī, pašvaldība pedagogiem maksāja visādas piemaksas jau tad, kad citur Latvijā par to pat nerunāja. Un otra lieta par pašvaldības iestāžu vadītāju spēju patstāvīgi strādāt- diemžēl padomijas gados slāvu tautu ietekmē latviešu darba tikums ir ļoti gājis uz leju un, ņemot vērā, ka Ventspilī ir daudz arī cittautiešu, bez kārtīgas pātagas diez vai tāda kārtība būs. Zivs pūst no galvas, tas nav vakar izdomāts. Dumjš iestādes vai pašvaldības vadītājs nekad sev par vietniekiem vai padotības iestāžu vadītājiem neturēs gudrus un labus darbiniekus- viņš tajā vienkārši nav ieinteresēts visu apsvērumu dēļ. Tas attiecas uz visiem ne-privātajiem kantoriem. Un arī Ventspilī- nu ieliks par priekšnieku tādu Kristovski, kurš ir atklāti du.. dun dun, ticiet man uz vārda, pēc 3 gadiem jūs savu sakopto pilsētu nepazīsiet- viss būs izzagts, aiz dumjības nopārdots, izsaimniekots, atdots savējiem korišiem, visu pašvaldības iestāžu vadībā būs kaimiņ un govzemveidīgie muldoņas un mahinatori. Ko gudrais ceļ gadu desmitiem, to muļķis nolīdzinās līdz ar zemi dienas laikā. Šis teksts nav aizstāvības runa Lembergam, viņš savā laikā ir pietiekoši skaidri rīkojies ar diezgan bandītiskām metodēm, bet noliegt to, ka Ventspils ir ļoti sakārtota pilsēta uz visas LV fona, būtu melot pašam sev un citiem.

Atbildēt

Lūk kas

11.03.2021. 12:34

jāzin par raksta autori un Bruno Jurševicu-https://www.sliktaszinas.lv/jkp-nodalas-vaditajs-ar-gimeni-dara-kaunu-visiem-ventspilniekiem/

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: