Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālis

07.09.2021. 23:42

Skaidrs, ka Latvija beidzot bus 1. vietā ar kretīnu skaitu uz kvadrātmetru.

Atbildēt

Andris

06.09.2021. 08:19

»

paga paga

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku...


Uģi,ja Tevi vada bailes, tad sāc domāt, kāpēc Tu baidies? Arī par šo tēmu bija intervijā. Baiļu vadīts nepasargāsi sevi arī no citām saslmšanām, sāc domāt ko Tu vispār dari uz šīs zemes un kas Tu esi un kā Tu dzīvo...

Atbildēt

paga paga

03.09.2021. 12:59

Laba intervija. Bet es gribētu zināt par konkrētiem gadījumiem. Piemēram, darba vietās. Viens vakcinējies, otrs ne. Un tas, kas nav vakcinējies arī masku nenēsā un klepo. Tātad viņš apdraud vakcinētos, bet viņam par to nospļauties. Tad, ko mums vakcinētajiem, būs jānēsā maskas, to nevakcinēto bezmaskenieku dēļ?

Atbildēt

Haralds Kalns

02.09.2021. 21:31

Covid pasākumam pamatā ir divi uzstādījumi:1)Kam tas izdevīgi?;2)Bībelē minētais ļaunums-naudas kāre.Praktiski vērtējot,vakcīnai ir derīguma termiņš(apm.3 mēn.).Pēc tam,vai nu sarežģīta,ļoti dārga uzglabāšana,vai vēl dārgāka utilizācija,jo draņķi nedrīkst vienkārši izliet klozetā!Tātad zaudējumi līdzvērtīgi cerētajai peļņai! Bet,maitas plebeji,kaut kā negrib indēties.Tad nu tiek pielietots brīvprātīgais obligātums-neviens jūs nespiež stāties kolhozā,bet tad mēs paņemsim jūsu govi! Valda tas,kuram nauda,bet tādiem SATVERSME-Valsts pamatlikums tālu aiz horizonta!!! P.S.Nez kāpēc valdība klusē un izvairās no minēto argumentu skaidrojuma!??

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 21:03

Viņu to specu ir tik daudz, tāpat, ka tajā anekdotē, cik juristu vajag, lai ieskrūvētu vienu spuldzi. Ja pag.gadā, vasarā publiskoja vīrusa raksturu,uz inficēto skaita, 80% mājās, 20% stacionējas, 5% no stacionetiem aizsaule dēl veselības vai bioloģiskā vecuma, utml., Tad patiešam tik bistamms, jo 80% mājās daudz ko pasaka, un ka vēl nav zāles, ārstēšanai, un labi ka tada ir dabiskā imunitāte, kura izglaba nevakcinētos

Atbildēt

Derdz

02.09.2021. 20:56

»

fakts

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni


Tas, jā. Bet, vai nevakcinētos vīruss sēž iekšā un sistemātiski izplatās, gaida līdz satiks cilvēku, lai .. aplipinātu. Vakcīna aizsarga, tad, kad vīruss iekļuvis organismā un infekciju neizraisa...., nevis aptur vīrusa cirkulāciju un ja vīruss cirkule cilvēku populācijā, tad iespējams cilvēks kas nokļuvis slimnīcā vīrusu dabujis kaut kur citur un gulejis organismā un pēkšņi aktivizējas jo tev ...veselība pasliktinājas. Viens no piemēriem. Jo vskcinētie arī inficējas slimi no vakcinetiem, un daļa iegūst smagu slimības gaitu

Atbildēt

labvēlis

02.09.2021. 18:35

Labs raksts!Ļoti objektīvi!..."Možet i v Londoņe sobaka drug čeloveka!Ņe znaju,ja ņe bila!A u nas-upravdom drug čeloveka!"...Vietējie(100) bāleliņi!!!Kur jūs esat???Laiks mosties un paskatīties,kas jauns pasaulē!!!

Atbildēt

fakts

02.09.2021. 17:52

Pietiek palasīt atbildes uz pirmajiem jautājumiem, lai saprastu, ka viņš un loģiskā domāšana ir nesavienojami jēdzieni.

Atbildēt

...

02.09.2021. 17:00

»

Litrs

Angļu zinātnieki atklājuši, ka baltās pelītes labāk vairojās, ja viņām netraucē Angļu zinātnieki


apmēram tā, kā musu rigvira ražotāji...muld un muld un muld, bet taisnība īsa

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:58

»

vice

Patiesība ir tepat blakus


un ko tad jaunu saprati? nesprati neko, ko 'domāji' to turpini 'domāt'

Atbildēt

?

02.09.2021. 16:57

»

reptilis

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies


garš ļerkstējiens tajā vietā lai pateiktu-vienīgais glābiņš ir vakcinācija. Nezin pats kam un kā izpatikt.

Atbildēt

reptilis

02.09.2021. 13:56

Ļoti loģiska un laba intervija! Paldies.

Atbildēt

Es

02.09.2021. 13:25

Ir arī atbildīgi un godprātīgi zinātnieki.

Visnepiedodamākais ir viena covid-19 izcelšana. Un darot to par naudu.

Atbildēt

vice

02.09.2021. 13:03

Patiesība ir tepat blakus!
Viss, ko mēģina slēpt un noklusēt Latvijas valdība un mediji.
Paldies, pietiek.com!
Protams, kāpēc ne agrāk?

Atbildēt

Jautājums Latvijas politikāņiem

02.09.2021. 11:52

Vai viņi vispār zina par tādu Greitbaringtonas Deklarāciju? Kādi ir argumenti tās nepiemērošanai?

Atbildēt

doks

02.09.2021. 10:54

Šeit var apskatīties jaunāko zinātnisko ptījumu par dažādu kaitīgo organisu klātbūtni špricējamos škidrumos un to ietekmi uz organismu - https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

Atbildēt

izmisums

02.09.2021. 10:11

No kuras laboratorijas tas frukts izsprucis, neviens neteiks. Galvenais- histērija pasaulē! Tā rezultātā- nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana, miljonāru rašanās, represīvas metodes un visas citas EXTRAS zināmai daļai sabiedrības.

Atbildēt

Andrs

02.09.2021. 08:49

Beidzot nopietns ,argumentēts ,izcila zinātnieka viedoklis par Covid latviešu valodā!Varbūt mūsu dižgari izlasīs un ņems vērā???

Atbildēt

Kasiņš

02.09.2021. 07:40

»

Kārtējais

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas


Tavs stulbums jau tikai kārtējo reizi apliecina acīmredzamo - vakcinācijas pretinieki nospiedošā vairākumā ir ļoti vāji izglītoti idioti. Taisnības labad gan jāpiezīmē, ka tavs stulbais komentārs drīzāk apliecina, ka rakstu izlasīt neesi bijis spējīgs...

Atbildēt

Oki

02.09.2021. 05:47

Izlasiiju liidz vietai kur rakstiits, ka straadniekiem veco lauzu pansionaatos jaavakcineejas . Ne deelj sevis, bet lai nesaslimdinaatu vecos laudis . Kaa tad , profesoram logika pieklibo .

Atbildēt

otrs no pasaules vadošajiem epidemiologiem

02.09.2021. 03:46

atrodas Latvijā: Daņila pavļUTS.

Atbildēt

Liepa

02.09.2021. 00:35

Man daži jautājumi:

1) Alfa pīķa proteīns no Delta atšķitās?

cik ļoti?

vai tāda atšķirība nesamulsina imūn sistēmas apmācītās šūnas?? viņas atpazīst Deltu? vai varbūt nemaz neatpazīst un kaujās pārējās?

nevar taču būt ka atpazīst daļēji vai dažas atpazīst un dažas neatpazīst?

kas notikās, ka pret alfu bija nikna 100 % aizsardzība, bet pret deltu pēkšņi katru 3 laiž cauri??

kā tās šūnas cīnās vai necīnās ar vīrusu??

par cik % vakcīna nosēdina kopējo imunitāti vidēji veselam vidējam cilvēkam??

Atbildēt

Rublis

01.09.2021. 22:54

Vot ļautiņi salasīsies un sāks speciāli inficēties..

tā kā es te stāvu, jnk..

Atbildēt

Jean

01.09.2021. 22:12

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


Veciem cilvēkiem salīdzinājumā ar jauniem cilvēkiem ir švakāka imūnsistēma. Tāda ir dzīve. Ar to jārēķinās, paliekot vecākam. Dati un statistika parāda, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem risks nomirt no c ir tūkstošreiz lielāks. Tieši tā arī ir vidēji. Kaut var atrast kādu vecu cilvēku ar labāku imunitāti kā jaunam. Bet vidēji tik un tā taisnība Kuldorfam, jo dati ir tādi, kādi tie ir.

Atbildēt

дурак латыш

01.09.2021. 21:53

»

Īsti nesapratu,

cik zinu ir šādi...


laikam tā ir, nesmēķētāji u.c. fizkultūrieši cieš nopietnāk

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 21:14

»

speciāli antivakceriem

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra


redzi, ja Tu neesi iebāzis puļķi degunā, bet tikai pēcāk uztaisījis asins analīzes, valstiski Tu skaities neslimojis, un tad tiek uzsākts pretīgs terors, spiežot vakcinēties, par spīti antivielām.
Tādu mūs ir daudz, terors ir milzīgs, no darba devēja, no ļevita, kariņa, pavļuta, uga dumpja u.c. - lielie sākumburti uzvārdos parāda cieņu.

Atbildēt

speciāli antivakceriem

01.09.2021. 20:35

Svarīgākais ir tas, ka, ja jums ir bijis Covid vai jūs esat vakcinēts, tas jūs aizsargās no smagas saslimšanas un mirstības, un nāves. Mēs redzam, ka infekcijas gadījumu skaits un mirstības gadījums skaits sāk atvienoties viens no otra.

Atbildēt

Īsti nesapratu,

01.09.2021. 20:18

»

Pirātu partija

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai...


cik zinu ir šādi.

Ir cilvēki, kuri dzīvo veselīgu dzīvesveidu, neslimo. Viņiem skaitās ļoti laba dabiskā imunitāte.

Ir ptra veida - pa kaikam saslimst, izslimo utt.

Tad statistika rādot, ja pirmie saķer C19, citokīnu vētra ir ļoti lieka - autoimūnā pretreakcija, iznīcinot pašu cilv ķermeni.

Otrai grupai citokīnu vētra var nebūt, var pat temperatūra nebūt paaugstināta..

Protams, katrs gad ir individuāls.

Atbildēt

Riska grupa

01.09.2021. 20:07

paldies par publikāciju. Labi skaidrots, loģiski, par skolu slēgšanu, par lockdowniem, par to, ka ar spiešanu un debīliem vakcinācijas birojiem cilvēkus atgrūž. Redzot kariņu , levitu, pavļutu izjūtu fizisku neizskaidrojamu nelabumu beidzamā laikā.
Par antivielām- kopš saslimšanas pagājuši 7 mēneši, antivielas turas stabili un nemainās. Bet mani spiež vakcinēties, jo manas IGg antivielas neesot tās pašas IGg antivielas, kas pēc vakcīnām, kaut nosaka pēc vienotas formulas.

Atbildēt

Pirātu partija

01.09.2021. 19:46

Sāku lasīt interviju, domāju gudrs cilvēks. Izlasīju līdz rindkopai :
"Dr. Martins Kuldorfs: Es uzkatu, ka tā tas ir, bez šaubām. Šim apgalvojumam ir divi aspekti. Pirmkārt, neskatoties uz to, ka jebkurš var inficēties ar Covid, vecākā gada gājuma cilvēkiem ir tūkstošreiz lielāks nomiršanas no Covid risks nekā jauniem cilvēkiem."
Jākonstatē profesors- covididiots, inficēšanās risks nav atkarīgs no vecuma !!! bet tikai no konkrēta cilvēka imunitātes tipa! Cilvēkiem ir divi imunitātes tipi! otrais ir mazākumā inficējas un slimo tieši tie cilvēki, kurieem tas ir.
Tā ir ģenētika, tas ir iedzimts!
Mākot noteikt kuram kāds ir, varētu durt tikai otrā tipa cilvēkus, tas iespējams viņus glābtu!
Inficēšanās varbūtība cilvēkiem ar otro imunitātes tipu ir 29.reizes lielāka. Un sekas var būt letālas nevis no vīrusa, bet organisma reakciju uz to, tas imunitate pamana to par vēlu un sakās cikotīnu vētra! plus sistēma, nepareiza ārstēšana, un beigas.

Atbildēt

Litrs

01.09.2021. 19:34

Pļāpa..

Atbildēt

Adata

01.09.2021. 19:13

Cik daudz no šīs intervijas varētu mācīties mūsu infekcionisti un vakcīnu speciālisti, tad neieteiktu valdībai darīt muļķības.
Troļļi, uzrunājiet valdību, viņa jums ir vistuvāk. Labums būs mums visiem!

Atbildēt

Nevar būt

01.09.2021. 18:52

Spriņge zina labāk. Būtu labāk Perevoščikovu intervējuši.

Atbildēt

Kaža

01.09.2021. 18:52

Latvijā oficiāli pastāv vecu cilvēku veselības aprūpes ierobežojumi.No cik gadiem tas tiek piemērots ir jāskatās dienestu instrukcijās,kurām nav publiska pieejamība.Pats esmu sastapies ar t.s.vecuma slimību slimību diagnozēm,kuras neesot vērts ārstēt.Covid-19 ir ideāla vecuma slimība,kuru var droši neārstēt,bet visa šī nemšanās ir tendēta uz VIP veciem cilvēkiem,jo galu galā nabagmājas jeb vecu ļaužu pansionāti ir pieejami tikai situētiem jeb VIP veciem cilvēkiem.

Atbildēt

Kārtējais

01.09.2021. 18:00

mēģinājums aiz vārdu plūdiem iemuhļīt vakcīnas!

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

rigviru rāžotāji....

Atbildēt

...

01.09.2021. 16:55

tas taču sarkanais bidonpuķins mums tādu 'intelektuāļu' kā malkas. ja vakcinēsimies, nemirsim. Punkts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: