Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

07.02.2018. 13:21

»

aktinium

" FPDAL 2.panta 3.punkts paredz, ka personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu. Ņemot vērā minēto, Datu valsts inspekcija informē, ka personas dati var būt arī viedoklis un nepatiesa informācija, ja pēc attiecīgās informācijas konkrēta fiziska...


nepatiesa informācija, ja tā satur personas datus, nevis "personas dati ir nepatiesa informācija".......kādi āži tur strādā?

Turklāt, kā jau iepriekš vienā komentārā esmu jau rakstījis - mirušas personas dati nav aizsargājami likuma nozīmē (ar nelieliem izņēmumiem, kas pamatā attiecas uz veselību).

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

07.02.2018. 01:50

»

:))))

Dikļu muļķis pamodās


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma kvankšķe bez vārda un pajumtes! :D:D

Atbildēt

50s

06.02.2018. 22:20

Soreiz Lato ir meistars . Visas iestades ir pilnas ar kremla agenturu un vietejiem kangariem .

Atbildēt

aktinium

06.02.2018. 21:06

" FPDAL 2.panta 3.punkts paredz, ka personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu. Ņemot vērā minēto, Datu valsts inspekcija informē, ka personas dati var būt arī viedoklis un nepatiesa informācija, ja pēc attiecīgās informācijas konkrēta fiziska persona ir identificēta vai ir identificējama. "

personas dati var būt arī viedoklis un nepatiesa informācija !

Atbildēt

atkal

06.02.2018. 20:23

»

hm

Un ar taviem, jefiņ, maksātajiem nodokļiem Datu valsts inspekcija, zaudējot lapsai kārtējo tiesu, atmaksās viņam valsts nodevu


un ar taviem, jefiņ, maksātajiem nodokļiem arī. pa taisno lapsai kabatā, kā jau parasti, jefiņ.
nemainīgi bezjēdzīga ciņa ar sekām muļķu un jefiņu zemē lapsānijā rullē. kā jau parasti.:D

Atbildēt

Pēteris

06.02.2018. 18:25

Izskatās pēc nogarlaikojušās madāmas grafomānes atbildes. Varēja taču 3 rindkopās uzrakstīt, ka datus nedos, jo ierobežota pieeja no orgāniem. Bet šitā dāmīte te speciāli tērējusi nodokļu maksātāju naudu un laiku, šķiet ar mērķi sarakstīt par Lapsu apjomīgi pamfletu. Nav jau Lapsa paipuisītis, bet ja veselai it kā cienījamai (vismaz kādreiz) iestādei nav ko darīt, kā organizēt žurnālistu apņirgšanu, tad laikam jau būs taisnība tautā runātajam, ka šitas kantoris ap sevi kā privātbodīte uzbūvējis maksas pakalpojumu barotavas un paģēr maksu par videoreģistratoru reģistrāciju (kāpēc ta ne mobilo telefonu, videokamera ir tagad visos?), izdomā ka visiem būs jāalgo sertificētus persondatu pārziņus, ko neviena Eiropas direktīva neprasa, un ik pa laikam šitā "inspekcija" izdomā jaunas nejēdzīgas reģistrācijas. Bet var jau būt ka paklausīgajai ierednītei sagribējās tikai izkalpoties vienam nacionālam ministram ar skapju problēmām, kuram Lapsas k-ga portāls nu tik ļoti ļoti nepatīkot, ka ņemšot šo pie bumbām par regulāru un sistemātisku personas datu publicēšanu ar visām bildēm. Tā taču notiekot bez šo Lapsas publikācijās aprakstīto personāžu atļaujas!

Atbildēt

jurka

06.02.2018. 17:21

»

Kalna ielas samurajs

Ha ha ha, no jums iekasē nodoklīšus, PVN ennus no maizītes un desas, no katras preces, no algas un pensijas, bet izlieto apmaksājot zaudētas tiesas, zagļu orģijas un okupantu brīvbiļetes Rīgā. Ahā vēl tas viss no 55 gadu vecuma, ņemts pēc okupantu konstitūcijas un pensijas arī jūs tiem maksājat pēc ...


Vienai iedzīvotāju daļai tiek nodrošināta valsts valodas un dzimtās valodas apmācība par valsts līdzēkļiem,svešas valsts pensionāriem tiek nodrošināta bezmaksas transports Rīgā ar mazāku vecuma cenzu,valsts finanse svešas valsts pretvalstisku propogandu.Notiek nepārtraukta latviešu diskriminācija pat veselības aprūpē,kur latviešu pensionētiem arodinvalīdiem ir atņemtas pat likumīgās tiesības uz veselības aprūpi.Dažreiz pat liekās ka dzīvoju valstī,kuru ir okupējuši vēl negantāki okupanti par padomju okupantiem,bet okupācijas varu joprojam pārstāv tie paši līdz nelabumam pazīstamie profesionālie kolaboranti.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

06.02.2018. 16:58

Ha ha ha, no jums iekasē nodoklīšus, PVN ennus no maizītes un desas, no katras preces, no algas un pensijas, bet izlieto apmaksājot zaudētas tiesas, zagļu orģijas un okupantu brīvbiļetes Rīgā. Ahā vēl tas viss no 55 gadu vecuma, ņemts pēc okupantu konstitūcijas un pensijas arī jūs tiem maksājat pēc kremļa likumiem. Lai vēl kāds nopuņķojies liberasts iepīkstas, ka esam netkarīga un suverena valsts. Te ir visīstākā dubultokupācija, kur mūsu šņagas ari grābj ko var.

Atbildēt

hm

06.02.2018. 16:09

»

atkal

lapsa pasūtīta aiz jurtas. kā jau parasti


Un ar taviem, jefiņ, maksātajiem nodokļiem Datu valsts inspekcija, zaudējot lapsai kārtējo tiesu, atmaksās viņam valsts nodevu...

Atbildēt

Lauķis

06.02.2018. 15:07

Tad jau nākošā, kārtējā, administratīvā lieta. Skumji ir tikai tas fakts, ka valsts iestādes tiesvedībās zaudē, taču tas arī viss. Amatus neviens nezaudē, prēmijas arī, tātad šis rats pagaidām griežas pa tukšo. Te nu būtu, manuprāt, kaut kas darāms. Lai gan pats nevaru pat iedomāties, ko te ir iespējams mainīt, ja valsts atklāti ignorē veselo saprātu un arī likumus.
Vienkārši jebkuru pasūta bekot.

Atbildēt

atkal

06.02.2018. 14:58

lapsa pasūtīta aiz jurtas. kā jau parasti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: