Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

04.08.2017. 00:06

DVI pakļauta Tieslietu ministrijai un Avdejanova nozīmētā DVI, pirms tam budama TM amatpersona. TM (Rasnačs) viņu arī piesēdz.
Vēstules gan DVI jāraksta e-dokumenta veidā un ja nesānem (24 stundu laikā neapstiprinā saņemšanu), tad jāsūta caur TM - tad uzreiz apstiprinā. Vēl variants - ievietot DVI un jebkurai citai valsts iestādei vēstules portālā www.latvija.lv, kur viņu pienākums atzīmēt, ka atbilde ir sniegta. Veiksmi ciņā ar parazītiem!

Atbildēt

zagļu inspekcija

29.07.2017. 17:44

Nav brīnums, ka pastniece nesatika nevienu. Tur it kā strādā vairākas meiteņītes/vistiņas un daži gaiļi, kuriem darba dienas vidū ir stundas garš "pusdienlaiks" - kā padomju laikos, Bet kad tas beidzas, durvis kā privātā dzīvoklī ir slēgtas vēl pusstundu. Tad atveras un parādās laiska metenīte čibās, viss iekšā ir iekārtots mājīgi kā dzīvoklī. Pec kāda laika parādās vēl kāda laiska, padumja meitenīte istabas čībās- vārdu sakot -lesbu kantoris. Daudzas prasības izzīstas no pirksta, dokumentos milzums kļūdu un stulbuma, kaut kādi "eksperti" mēnesi vērtēšot, vai man pie biroja ēkas vispār vajagot videokameru. Uz manu teikto, ka ejot pie viņiem,
cauri visai Rīgai,nekur neredzēju prasīto noformējumu pie videokamerām, pat visām blakus mājām ar videokamerām nebija pat ne tuvu noformētas video kameras ar datu inspekcijas prasīto informāciju (arī absurdu!!), meitenīte neko nezin atbildēt. Tur ir absolūts bezpridels, slaistīšanas, marasmātiski izdomātas prasības un vienkārši - valsts izzagšana ar algām, kuras reāli tur neviens nav pelnījis. To kantori ir jālikvidē, jo tā ir tikai laba barotne visām šoferu meitiņām un dēļiņiem, lesbu un homiķu kompānijai.

Atbildēt

Alexa

29.07.2017. 17:01

Nu tad jau algas arī nevajadzētu maksāt! Ja jau darbā neviens neierodas? Varbūt papētiet, vai algas , kāds ir saņēmis?

Atbildēt

VB

29.07.2017. 07:49

»

nedomāju vis,

ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus...


Šo vajag izmantot tiem, kas met pastkāstēs reklāmas?!

Atbildēt

abonents

28.07.2017. 19:31

Dīvaini, ka pasts tik ātri atgrieza vēstuli atpakaļ. Parasti, ja adresāts nav sastopams, pasts gaida vismaz mēnesi un atstāj vairākus paziņojumus par sūtījumu.

Atbildēt

NIKNAIS

28.07.2017. 12:13

Ja reiz adresāts nav sastopams tā deklarētajā adresē, tad es Pietiek vietā nosūtītu elektroniski parakstītu vēstuli ar parakstītāja pilnvarojumu uz adresāta deklarēto epastu.

Atbildēt

No Dvinskas

28.07.2017. 09:35

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Stāvi klusu un nemuldi. Guščins nevar būt recidīvists, jo viņš ir Vidavska kalps un palīdzēja Vidavskim tikt pie čungura.Tu pats visu nodzēri, vajadzēja mazāk dzert ar Andrējevu un Kapeļušņikovu Gedrovica Aivara bārā.

Atbildēt

....

28.07.2017. 07:50

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


pēcmaksa, acīmredzot, audzināšanas nolūkos - lai turpmāk nesūta debīlas draudu vēstules cilvēkiem, kuriem nemaz tās nav jāsaņem. Kāpēc gan LV iedzīvotājiem u.c. būtu jāmaksā par ierakstītām vēstulēm (rakstots atbildes) tikai tāpēc, ka kāda valsts kantorī "sēž" (vai nesēž, jo nav uz vietas) ne sevišķi gudri cilvēķeļi?

Atbildēt

labrītenis

28.07.2017. 05:16

No visa var saprast, ka Lapsas vēsyījumi un sūtījumi nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

pežžžžžžžžžžāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā

28.07.2017. 00:51

vēēstuli triec Audejenko pežžžžžžžžžžžžžzāāāāā!!!!!

Atbildēt

Lato

27.07.2017. 23:18

Avdejanovu ir paņēmis aiz kules un nelaiž vaļā! ;) Par ko tikai prieks un pateicība, ka kāds mūsu vietā dara melno darbu! ;)

Atbildēt

Avdejanovisms

27.07.2017. 19:53

Atgriežas sieva no komandējuma un Rīgā, Ģertrūdes ielā 39, pieķer savu Jāni Maizīti gultā ar pašas mīļāko.

Atbildēt

nabaga arčijs

27.07.2017. 19:49

»

A.P.

Jā, tā tas notiek. Mani notiesāja aizmuguriski, manipulējot ar paziņojuma nosūtīšanu. Vēlējās notiesāt aizmuguriski Daugavpils recidīvista uzdevumā un to arī izdarīja. Latviešiem ir taisnīgi likumi, tāpēc latviešus vajag cienīt kā godīgus cilvēkus


Un? Cik piesprieda? Uzraksti savu stāstu, mēs taču nezinām. Tāpēc jau tu tā neciet latviešus, bet ne jau latvieši tevi notiesāja, kuces bez tautības un piederības, kuras kalpos jebkurai varai, šodien demokrātiem, rīt monarhiem, kuras likumu interpretēs, kā vajag.
Ja sistēma kādu atpazīs kā nespējīgu pielāgoties jaunai situācijai, centīsies samīcīt un izmantot savās interesēs, acīmredzot ar tevi tas izdevies. Dumji. Vecs cilvēks, ar pieredzi, bet nespēj nošķirt sistēmu no nacionālā un emocionālā.

Atbildēt

bleh

27.07.2017. 19:42

»

meh

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu


Tad jau drīz būs, jo novērots, ja lapsa lidina dronus virs dp, tad drīzumā parādās dronu lidināšanas aizliegums. Ja sūta vēstules ar pēcmaksu, tad no galdapakšas drīz tiks izvilkti mk noteikumi, kas iestādei ļaus nepieņemt ierakstītus sūtījumus utt.
Izcils sistēmas pakalpiņš, šis biedrs lapsa.

Atbildēt

krīvs

27.07.2017. 19:35

Varbūt pastnieks piestaigā ap septiņiem - astoņiem rītā, bet dotā kantora žurkas atvelkas uz deviņiem.

Atbildēt

Murovejs

27.07.2017. 19:01

Ja mēneša laikā neatrodas neviens, kurš būtu "uz vietas", tad jājautā, par ko tur vispār algas saņem?

Atbildēt

meh

27.07.2017. 18:29

nu likumā nav rakstīts, ka iestādei būtu tiesības atteikties maksāt pēcmaksu :)

Atbildēt

nedomāju vis,

27.07.2017. 17:54

»

Jānis

Vai tik tie 3,06 nav pēcapmaksa Lapsam par apdrošinātas un ierakstītas vēstules sūtīšanu


ja vien mēs izmantojam viena un tā paša Latvijas pasta pakalpojumus.
Apdrošinātus iekšzemes un pārrobežu pasta sūtījumus var nosūtīt, izmantojot papildu pakalpojumu Pēcmaksas pasta sūtījums.Šis pakalpojums nodrošina, ka adresāts pasta sūtījumu saņem tikai tad, kad ir samaksājis sūtītāja norādīto pēcmaksas summu. Pēcmaksas summu nosūtītājs saņem ar naudas pārvedumu, kas tiek veikts saskaņā ar norādītajiem rekvizītiem.Pēcmaksas summu nosaka nosūtītājs, un tā nedrīkst pārsniegt attiecīgā pasta sūtījuma apdrošināšanas summu.Sūtījuma saņēmējam pirms pēcmaksas summas apmaksas ir tiesības noskaidrot, kas ir attiecīgā sūtījuma nosūtītājs.

Atbildēt

pietiek jandalēt un figurēt

27.07.2017. 17:18

Nu, ja uzliek saņemšanu ar pēcmaksu 3 eiro cik tur centi, kurš tad to maksās, biroja sekretāre? Neredzu jēgu šādai ākstībai. Ja sia pietiek.lv nav saistīta ar pietiek.com, nu tad nosūta kaut vai elektronisku iesniegumu, ka nav saistīti, un liekas mierā. Ja iestāde sāk adm.pārk. lietu pret pietiek.lv, nu tad jātiesājas, mums taču lv ir taisnās tiesas, ko? Bet, nē, jātaisa cirks ar pēcmaksu jau iepriekš zinot, ka tāda depeša atnāks atpakaļ. Starp citu, tāda tiesvedība pat būs interesanta, kā tiesas vērtēs dvi pierādījumus..

Atbildēt

UR

27.07.2017. 16:43

Tiesu praksē (protams, Latvijas) tiek uzskatīts, ka vēstule, kura sūtīta uz juridisko adresi skaitās saņemta, kurā tur dienā pēc vestules nosdošanas pastā.

Piemēram, ja komercsabiedrības valde nav sastopama juridiskajā adresē, tad uzņēmumu var likvidēt.

Pietiek, lūdzu pieprasiet informāciju, vai šī iestāde mēneša laikā ir saņēmusi citus sūtījumus? Vai tajos datumos, no tā paša pastnieka ir saņēmusi citus sūtījumus?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: