Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

D-PILS

18.08.2018. 11:07

http://www.grani.lv/daugavpils/99211-snos-balkonov-uzakonyat.html

Atbildēt

Hi-Hi

25.07.2018. 14:22

Balkoni tas ir sīkums salīdzinājumā, kas vispār notiek DDzKSU......Knābim darbiņš

Atbildēt

STslimības

25.07.2018. 03:26

“Mēs būtu varējuši novērst ātrāk, ja klienti tajā brīdī, kad redzētu šo notikumu mūsu tīklā, paziņotu par to mums. To, ko stāsta aculiecinieki, cik es sapratu no kolēģiem, ir redzējuši, ka ir bijusi degšana. Bojājuma vietu atrada, konstatējām, ka bojāts izolators. Faktiski bija pārdeguši elektrības vadi un attiecīgi šajā brīdī bija radies pārspriegums,” norāda AS ”Sadales tīkls” klientu apkalpošanas daļas vadītājs Imants Krūmiņš.

Šodien ”Sadales tīkls” atklāj, ka ietekmēto klientu skaits ir lielāks, nekā sākotnēji aplēsts. “Mēs rēķinājām, ka atslēguma brīdī bija iesaistīti 447 klienti,” min Krūmiņš.

Kocēnu pagasta iedzīvotāji uzreiz protestēja par uzņēmuma piedāvāto zibens spēriena versiju, jo līdzīga situācija, kad izdegusi tehnika strāvas pārslodzes dēļ, viņu mitekļos bija radusies jau iepriekš. Tas iedzīvotājiem liecina, ka vaina meklējama uzņēmuma iekārtās, ne dabas stihijās.

Atbildēt

Interesanti

24.07.2018. 16:11

"...šā gada janvārī, kad stājās spēkā izmaiņas, kas atļāva apsaimniekošanas kompānijām balkonus remontēt bez iedzīvotāju piekrišanas, ja tie ir avārijas stāvoklī."
-----------
Kas tās par izmaiņām, konkrēti (NA nosaukums, panta Nr. utt.)?

Atbildēt

enchante

24.07.2018. 13:36

kopš brīvestības atgūšanas, gadiem ilgi nekoptais, neapsaimniekotais un līdz kliņķim tehniski nodzīvotais dzīvojamais fonds tiek mētāts kā karsts kartupelis no valsts īpašuma uz pašvaldību aprūpi un tad ar MK un saistošo noteikumu daudzo pantu un grozījumu palīdzību pilnībā uz dzīvokļu īpašnieku pleciem un naudas makiem. Un viss mums notiek "likumīgi" un pamēģini protestēt!!

Atbildēt

Olafs

24.07.2018. 10:25

Sašutušajam autoram varu pačukstēt, ka drīz daudzām mājām nāks paziņojumi, ka visa māja ir nokalpojusi savu 30-50gadus un bez pilnīgas renovācijas tai piešķirs statusu "avārijas stavoklī" un tad būs divas iespējas- pamest māju vai piespiedu renovācija, kas izmaksās daudz dārgāk. Pasteidzaties pieteikties projektiem un saņemt ES fondu atbalstu.

Atbildēt

Pastnieciņš

24.07.2018. 09:41

Vispār jau visas ierakatītās vēstules izsniedz adresātam rokās...Ja adresāta nav bijis mājās, tad tikai jāiet uz pastu pašam izņemt.

Atbildēt

Zinošais

24.07.2018. 08:33

»

pag pag

tas, ka kāda firmele grib nopelnīt, jau ir cits jautājums, bet tas, ka balkons vai lodzija ir neatņemami no dzīvokļa īpašuma - tas ir skaidrs. ja tavs īpašums - jāremontē! ja trūkst izpratnes par kopīpašumu pārvaldīšanu - tad laipni lūdzu padomju savienībā, tur tādas lietas nebija...


Pievienojos !

Un par ko vēl liecina tekst ka nevajag mainīt pārvaldnieku !

Pārvaldnieku pat nevajadzēs mainīt - pats atteiksies ja dzīvokļu īpašnieki par tādiem kļūs arī dzīvē izdarot dažas vienkāršas darbības - jānodibina sava organizācija, visa naudas plūsma jāpārņem savā kontrolē un tad varēs ielikt sludinājumu - TE IR NAUDA - laipni lūgti pieteikties tie kas ir spējīgi atrisināt mūsu problēmas ! ! !

Atbildēt

Ha

24.07.2018. 08:23

Varētu padomāt, ka vienīgās firmas, kas var veikt balkonu remonty, ir tikai Daugavpilī!? Mums arī apsaimniekotājs par 20 tūkstošiem gribēja iesmērēt pakalpojumu, kuru pēc nelielas uzņēmu. U aptaujas sanāca beigās sarunāt pa 4,5 tūkstoši.

Atbildēt

JurisF

24.07.2018. 08:10

Beidzot īpašnieki sāks saprast, ka viņu īpašums nebeidzas aiz viņu durvīm un logiem, arī to, ka tās mājas faktiski ir nolietotas, un ir jāsāk veikt kapitālo (dārgu) remontu, vai jājauc nost un jābūvē jauna.

Atbildēt

pag pag

24.07.2018. 06:55

tas, ka kāda firmele grib nopelnīt, jau ir cits jautājums, bet tas, ka balkons vai lodzija ir neatņemami no dzīvokļa īpašuma - tas ir skaidrs. ja tavs īpašums - jāremontē! ja trūkst izpratnes par kopīpašumu pārvaldīšanu - tad laipni lūdzu padomju savienībā, tur tādas lietas nebija :)))
rakstā ir saputrota apsaimniekošanas maksa ar kaut kādiem it kā remontiem paredzētu/it kā nožulītu naudu. mīļie cilvēki, ir Latvijas Namu un Apsaimniekotāju asociācija, tak uzjautājiet komentāru! :)
kāds Daugavpils iedzīvotājs ir samudrijis savu mazo tekstiņu ar šķibiem faktiņiem! :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: