Menu
Pilnā versija
Foto

Dažas pārdomas par visu to trakumu

Alvils Bērziņš · 16.03.2020. · Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

polis

02.04.2020. 16:17

»

Skutelis ir prasts idiots

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un...


LT vins jau nav vieniga nieciba. Ko verta tuksa muca Patmalniece, dazreiz tads kauns, ka jalien zem galda. Tomer jasaka godigi, latviesu vairakums to visu skatas un mil. Nu neesam mes vel pietiekosi izglitoti, lai spetu atskirt, kas ir bezgaumiba, kas patiesi vertigais.

Atbildēt

serefs

02.04.2020. 15:59

»

Skutelis ir prasts idiots

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un...


Pilnigi pareizi. , lai sniegtu visu aktualako pasaule un Latvija, parversta par balaganu, kur uzstajas pasdarbibu grupas ar gauzam zemu maksliniecisko limeni.

Atbildēt

gunars

01.04.2020. 19:38

»

Pulsē jauna tipa planetāra mēroga bezprāts

Riska grupā esošais atkal gari raksta (un ne savā piektdienā!).Laikam saņēmis slepeno čekas stukača poti un jūtas žirgts


Priedisa kungs protams ir zinos un izglitots cilveks, bet seit ir tas gadijums, kad zinasanas un intelekts nav viens un tas pats. Tadu cilveku, ka Prieditis nevar saukt par dumju, ka to dara daudzi tiklos rakstitaji. Tas nav pieklajigi. Ja cilveks ir psihiski slims, izturesimies iejutigi. Briziem pavid ari kada pratiga doma vina skricelejumos, acimredzot smadzenes ir ari apskaidribas brizi. Seviski vinu mil avize DDD, kas ir izteikta psihopatu murgojumu avizele.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 09:52

»

homo a computer sedan

jā, riebj skatīties uz viņu un kādu kaitējumu valstij viņa ir sadarījusi, to pat grūti iedomāties


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljonu cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas princiiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Atbildēt

homo a computer sedan

17.03.2020. 08:35

»

slimā

To slimās bildi riebj skatīties


jā, riebj skatīties uz viņu un kādu kaitējumu valstij viņa ir sadarījusi, to pat grūti iedomāties!

Atbildēt

protams, slimos

17.03.2020. 08:00

bet nevar pieļaut massveidību,kad nepietiks mediķu

Atbildēt

slimā

17.03.2020. 06:54

To slimās bildi riebj skatīties.......

Atbildēt

JL6265

17.03.2020. 05:40

Kurš no ministriem nav idiots?

Atbildēt

airis

16.03.2020. 23:43

Gļēvie un novilcinātie lēmumi nospiedīs valsti uz ceļiem.Nav vērts spriedelēt par to, kā vajadzēja, lai gan šodienas 4000 ielidojošo un kolonnas un kuģi...kā reiz ļaudis, kuri pašaizliedzīgi apzinīgi pašizolēsies......Murgs. Viensīcas tukšas un piepsiedu kārtā 14 dienas stingrā režīma karantīna "repatriantiem" glābtu Latviju no totālas sērgas.
Tas nav darīts jo???? Mums nebija perēkļu, bet tikai atsevišķi gadījumi. Tagad būs, diemžēl. Rezultāti ap 27-28 martu, Lieldienās pilsētās tikai sirēnas gaudos - būs epidēmijas pīkis. Jo sesdien Kariņam nepietika dūšas ( un kur gan tā rastos) noslēgt robežas, glābjot 1,7 mil Latvijas idzīvotāju. Tā vietā sagaidīsim sērgu katrā pagastā un ekonomikas pagrimumu nākamos 3- 4 gadus.

Atbildēt

aha

16.03.2020. 22:23

Reālais pasākums - robežu slēgšana?
Reālais rezultāts - valstī īsā laikā atgriežas liels skaits šīs valsts iedzīvotāju no kuriem daļa ir inficēti!

Atbildēt

nu jau

16.03.2020. 21:44

katrs kam nav slinkums atkal rāpjas sūdučupā ar savu ki-ka-ri-gūūūūū, sākot ar mūžīgo histeerisko gaudotaaju ļapsu un beidzot ar gruutgalvīšiem IT-pis-tiem..

Atbildēt

Skutelis ir prasts idiots

16.03.2020. 19:53

Kādi auni strādā Latvijas TV, kas pataisījuši Skuteli gandrīz par Dievu un pārraida viņa stulbās, nevis humora pārraides!!! Vienreiz jāsaka visiem taisnība: Latvijas TV ir savilkušies mazizglītoti piena puikas un
jaunas padauzas, kas producē līdzīgus sev šovus un seriālus. Vai budžeta nauda ir tam jātērē? Tā ir Latvijas sērga ar tiem tukši ambiciozajiem jaunuļiem, kas satikuši visādos amatos, bet smadzenēs ir viena rieva. Un viņi piepulcē sev klāt tādus pašus debīlos, tāpēc pa TV nav ko skatīties.

Atbildēt

FENIKSS

16.03.2020. 19:52

»

...

Galva smiltīs,bet dibeni ta gaisā


Rinkēvičam dibens vienmēr bijis gaisā. Tādēļ arī tāda mīksta un nevīrišķīga rīcība. Lai kā nepatiktu kremļa imperiālists Lavrovs, vismaz savas RF impērijas intereses aizstāvēja vīrišķīgi.

Atbildēt

Harijs Poters

16.03.2020. 18:37

Raksts ir labs, fakti korekti. Nepiekrītu par Rinkēviču - kam, ja ne ārlietu ministram būtu jāpainteresējas, kas tur Ķīnā īsti notiek,kāpēc un kādas tam var būt sekas. Bet nē, kopā ar Viņķeli un Kariņu tēloja Austrālijas strausus - nu tjipa galvu smiltīs.

Atbildēt

homo a computer sedan

16.03.2020. 18:03

Katasrofa ir nevis vīruss, bet Vinčikele, kura virs tiek iebīdīta un neko nejēdz.

Atbildēt

lasošais

16.03.2020. 17:51

»

Žulis

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu. Starp citu Ķīna šobrīd ir visai noslēgta valsts. tā, ka īsto situāciju Ķīnas iekšienē zin tikai Ķīnas kompartija


Kīnas pilsetas un Ķinas lauki ir divas dažādas Ķīnas.Cik to laucinieki ir īsti neviens nezina,un cik nabagu nomiruši-kāda tam nozīme.

Atbildēt

žu tems

16.03.2020. 17:12

Nav pieklājīgi publicēt portretu ar nogrieztu sejas daļu.Nav pieklājīgi to darīt atkārtoti.Necieņa pret lasītājiem,un it sevišķi - pret komentētājiem!Pietiek slaistīties,kūmiņ!

Atbildēt

...

16.03.2020. 17:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Panikas sākums varas elitē...


Nu nevajag zemcilvēkus saukt par varas eliti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.03.2020. 16:18

»

A.P.

Pašlaik lielākais bieds ir nevis koronavīruss (epidēmija, pandēmija), bet gan cilvēces nenormālais psihiskais stāvoklis. Un tāds apgalvojums nebūt nav fantasmagorija – murgu vīzija, ieskats, kas veidojies slimīgā iztēlē. Tas viss, kas notiek ap koronavīrusu, apliecina, cik liela apdraudētība ir pārņēmusi...


Panikas sākums varas elitē?

Jautājums - ko uzskatām par varas eliti?
2019. gada novembrī (kad no vīrusa vēl nebija ne vēsts!) ieguldījumu fonds uzlika 1,5 miljardus, ka 2020.gada martā akciju tirgus sagāzīsies.

https://www.wsj.com/articles/bridgewater-bets-big-on-market-drop-11574418601?fbclid IwAR2LMoA8HpNhsLhAyPN0Fj4gPLvjnOsfOmkC1Tu4a3zvnYWJ2W4hPBxevRE

Tā kā varbūt īstajā varas elitē nav nekādas panikas? Varbūt īstā varas elite priekā berzē rokas?

Atbildēt

Medbralis

16.03.2020. 16:17

Latvijā daudz jaunu gadījumu nebūs. Jo, ka Twiterī min Uga Dumpis: "Latvijā tiek veikta testēšana visiem simptomātiskiem pacientiem, kas atbilst kritērijiem, neatkarīgi no stāvokļa smaguma.", kas nozīmē gripai līdzīgi simptomi + atgriezies no ārvalsts. Vietējās izplatības skrīnings un monitorings netiek labratoriski veikts.
Igaunijā tiek veikts.
Lietuva veic sevišķi atlasītu personu skrīningu.
Lidz ar to jāsecina, ka SPKC izplatītās ziņas ir viltus ziņas.
Apgalvojums, ka nenotiek vietējā izplatība ir zinātniski nepamatotrs.
Tāpēc kādai ministrei pēc krīzes situācijas beigām būtu krimināltieski jāatbild par melošanu.

Atbildēt

lauķis

16.03.2020. 16:14

Par to koronavīrusu nav nekādu noteiktu datu,ir pilnīgi skaidrs ka tas eksistē,ziņas ir pilnīgi pretrunīgas.Un vēl,ir pilnīgi skaidrs ka uz šī vīrusa rēķina tiks norakstītas visas valdību neveiksmes un noziegumi.Tāpat ir pilnīgi skaidrs ka naudas vērtība kritīsies prporcionāli vīrusa izplatības ātrumam,visā pasaulē.

Atbildēt

Žulis

16.03.2020. 16:01

Labs, sakarīgs raksts par doto tēmu. Starp citu Ķīna šobrīd ir visai noslēgta valsts. tā, ka īsto situāciju Ķīnas iekšienē zin tikai Ķīnas kompartija.

Atbildēt

Guntis

16.03.2020. 16:00

ŠODIEN no sezonālās gripas izraisītajām komplikācijām pasaulē jau ir miruši 886 cilvēki. Šīs ziemas sezonālās gripas laikā jau ir miris 100 731 cilvēks. Un šodiena vēl ne tuvu nav beigusies...

Atbildēt

Domātājs

16.03.2020. 15:58

Vazātie apkārt, gan varētu, bet strādāt, šķaudīdamiem ēdienu gatavošanā, gan nevajadzētu!
Domāju, ka visas ēstuves, kulinārijas vajadzētu aiztaisīt, jo tur darbiniekiem maksā par stundām un tie šķaudīdami strādā, cik ilgi var, aplaižot visus, kas ēd viņu izgatavoto.

Atbildēt

pieridzinieks,pašizolējies

16.03.2020. 15:43

Lūdzu,paskaidrojiet,kā mums sanāk,ka igauņiem ir un vairojas,bet mums Vidzemē-tikai nulle?Vārīti kartupeļi ar dillēm un ķiplokmaize tiešām līdz?

Atbildēt

jaajaa

16.03.2020. 14:53

..."Par matemātikas daļu - vēl nekad dzīvē nebūšu juties tik labi, ja būšu kļūdījies un nekas no tā nepiepildīsies."...tieši tā...tikai parasti tieši tie "sausie" cipari ir tie, kas "nekļūdās"...:(

Atbildēt

Erty

16.03.2020. 14:41

Urīndzelteno galma "zinātnieks" Kaščejevs pazudis kā žīds pa miķeļiem.

Atbildēt

Doks

16.03.2020. 14:30

Valstī ir vājš epidemioloģiskais dienests, faktiski nav un te rezultāts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: