Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

karlovs

17.06.2021. 06:42

Latvijai draud defolts. Gaidāma pensiju indeksācija. Tas tik būds šovs. Urbanovičs ir Ušakova rokaspuisis. Ušakovs aizbēga uz Briseli. Tas gan ir jocīgi, jo GNils sevi apraka, kā politiķi, pats.

Atbildēt

Henry Kemp

12.06.2021. 13:16

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Ādamsona izdošana apcietināšanai rāda, ka

11.06.2021. 11:55

»

Izdzimtenis Urbanovičs

Pat bez pierādījumu uzrādīšanas ir nodevējs pret savas partijas biedru J. Ādamsonu. Neskatoties uz nezināmām apsūdzībām, J. Ādamsans ir godprātīgs un gudrs, sakarīgs cilvēks, kādu visā 13. Saeimā neatrast. Sūda 13. Saeimas viduvējības izrēķinās ar izcilu cilvēku...


VDD sadarbojas ar Kremļa izlūkdienestu, nevis J. Ādamsons, kas ir godprātīgs un adekvāts cilvēks.

Tieši VDD un Kremļa sadarbība motivē reklamēt cionistu VDD savai jēgpilnai publiskai nozīmībai NATO mācību laikā Baltijā, “ķerot krievi spiegu Ādamsonu”.

Atbildēt

Izdzimtenis Urbanovičs

11.06.2021. 08:27

Pat bez pierādījumu uzrādīšanas ir nodevējs pret savas partijas biedru J. Ādamsonu. Neskatoties uz nezināmām apsūdzībām, J. Ādamsans ir godprātīgs un gudrs, sakarīgs cilvēks, kādu visā 13. Saeimā neatrast. Sūda 13. Saeimas viduvējības izrēķinās ar izcilu cilvēku.

Neticu, ka J. Ādamsons veicis izlūkošanu Kremļa labā, tik zemu viņš nenolaistos nekad. VDD safabricē procesu pret J. Ādamsonu, lai “rādītu, ka darbojas”.

J. Urbanovičs paziņojis : “ Urbanovičs norāda, ka partija nesaudzēs Ādamsonu, ja nodevība tiks pierādīta”

Atbildēt

Anthony

10.06.2021. 07:52

I’m making over €7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life.

This is where i start....................𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

10.06.2021. 06:53

»

Bikše un Eglītis kā patiesi politiķi sāk runāt patiesību

Bikše, mākslinieciski “popularizējot cionistu terora pret tautu un valsti politiku” Latvijā...


Latvija un Krievija ir tikai teritorijas 10.06.2021. 06:50
»
Lai pieliktu punktu šīm bezjēdzībām,
kuras ved uz VDD centralizāciju vienā ēkā un blokā Teikā, ar perspektīvu izveidot elektronisko koncentrācijas nometni pārejā no ekskluzīvā uz inkluzīvo kapitālismu, atliek nopublicēt Normunda Mežmieta dzīvesvietas adresi un citus sensitīvos datus, izsludīnāt par šīs informācijas atklāšanu prēmiju...
kuru tautas un valstis kontrolē globālisti - žīdu cionisti. Žīdu cionisti savās interesēs izraisīja Nikolaja II valsts apvērsumu, kam sekoja žīdu organizētā proletariāta “revolūcija”, kas beidzās ar jaunu valstu rašanos.

Žīdu cionisti, pārvaldot ASV, panāca, ka žīda Trocka rīcībā nonāca karte ar ievilktām ģeogrāfiskām robežām EST, LV, LT. Robežas tika ievilktas 1918. gada martā ASV prezidenta Vilsona kabinetā. Beidzoties I pasaules karam, šo karti no kabatas izvilka Trockis Brestas cietoksnī, tā LV ieguva savas robežas.

Nacionālisms Eiropā izauga, proletariāta klasei pāraugot darba klasē, kas industrializācijas procesos pārvērtās nacionālā buržuāzijā. Lai latviešu, igauņu un lietuviešu nacionālisms nenostiprnātos, tika parakstīts Molotova- Ribentropa pakts un šīs valstis nodotas PSRS internacionālismam.

Krievu nacionālisns nekad netika izveidojies. PSRS laikos un šodien joprojām cionisms, lai sarīdītu nācijas, kas radušās uz buržuāziskā nacionālisma bāzes, krievu valodu izmanto kā manipulācijas politisko līdzekli.


Tā cionistu radio “Amerikas balss”, “Brīvā Eiropa” u.c. PSRS laikos nacionālismu izmantoja PSRS sagraušanai. Sagraujot PSRS, tika izveidota “nacionāla un demokrātiska Latvijas atjaunotā republija”. Bet, vai tā tas ir? Tie visi ir cionistu meli.

Cionisti plāno izzagtās PSRS republikas pārvērst jaunā veidolā ar inkluzīvo kapitālismu, kurā katrs proletārietis, pilsonis, nacionālists un buržujs kļūs par kapitālistu formāli, bet faktiski par internacionālās elektroniskās koncentrācijas nometnes beztiesisku dzīvnieku.

E. Levita vārdi, atklājot konferenci par tiesisko paļāvību uz valsti - tad vēl ar E. Levita akceptu 13/03/2020 LV nebija ANO paziņojusi par atteikšanos ievērot cilvēktiesības uz cionistu organizētās “kovidafēras” laiku : “Visi cilvēki ir dzīvnieki. CIlvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”.

Cionists E. Levits, lai nodrošinātu sev pūļa (personu, kas neapzinās savas tiesības) atbalstu, slavē latviešu nacionālismu un latviešu valodu kā “valsts valodu”.

Divvalldību LV žīdu cionisti var ieviest jebkurā vēsturiskā brīdī ar Saeimas vairākuma balsojumu. Tādēļ LV cionistu Mossad kontrolētue specdienesti nodrošina Saskaņas bezdarbību un masveidīgumu katrā Saeimas sasaukumā.

Atbildēt

Bikše un Eglītis kā patiesi politiķi sāk runāt patiesību

10.06.2021. 03:27

»

par to pašu

Eglītis jau pateica patiesību! Vai tad kādreiz ir bijis citādi - naudu tak vienmēr dalījuši tie, kas pie varas. Tiešām, naiva bērna atklātība, grūti viņam būs, kad sāks cīnīties par tiesiskumu...Šo patiesības mirkli neviens no ""varenajiem" viņam nepiedos...


Bikše, mākslinieciski “popularizējot cionistu terora pret tautu un valsti politiku” Latvijā,

bet Eglītis izpaužot “valsts noslēpumu” par 4.maija valsts finanšu korporācijas partokrātijas patieso dabu budžeta un citu finanšu līdzekļu sadalē.


Nezinot šīs patiesības, tās neizpaužot, patiesiem politiķiem nav iespējams politikā realizēt valsts un tautas intereses.

Atbildēt

Pienāks laiks

10.06.2021. 03:21

un Zatleram uzbrauks īsts tanks. Cionistu varas sargāšanai savai Reformu partijai, skraidot pa Latviju, meklēja noderīgus idiotus haosa radīšanai. Dažus atrada.

Kad Drošības policija 13/01/2009 organizēja masu nekārtības Doma laukumā, aizmuka Zatlers uz Īriju.

Atbildēt

juris

09.06.2021. 20:37

»

Zatlera ar tankiem

Nekad nedrīkst aizmirst urbanoviča draudēdašanu ar Biškeku. Tas parādīja viņa patieso kalpību kremlim


Ko vēl var gribēt no izbijuša komunista un padomju izdzimteņu režīma pakalpiņa?

Atbildēt

ta' nu

09.06.2021. 19:44

atklātīabi ne vainas, lai tik mauc. Tas, ka pat č riebjas sava rēzekne, tas gan ir numurs.

Atbildēt

par to pašu

09.06.2021. 11:45

Eglītis jau pateica patiesību! Vai tad kādreiz ir bijis citādi - naudu tak vienmēr dalījuši tie, kas pie varas. Tiešām, naiva bērna atklātība, grūti viņam būs, kad sāks cīnīties par tiesiskumu...Šo patiesības mirkli neviens no ""varenajiem" viņam nepiedos.
Tāpat kā nav iespējams piedot Urbanovičam viņa sajūsmu par pieredzējušajiem vadītājiem. Bet sava kante tak jātur - pats tik pieredzējis, ka saaudzis ar deputāta krēslu.

Atbildēt

Urbanovičs turpina dzejot

09.06.2021. 06:30

»

Divi projekti-

Vienotība, Jaunā V un Saskaņa ir cionistu politikas divi spārni


Lai tautu maldinātu, tiek sacerēta aizvien neiedomājamāka propaganda un nekad nedzirdēti meli, kas izklausās pēc patiesības. Tauta jāvada no vienas vilšanās citā. Radošie tautas gari jāvada uz tukšu runu cīņām no Saeimas tribīnes, kamēr deputāti un tauta no izrādēm Saeimas zālē būs noguruši.

Atbildēt

2x balsoju par saskanas padlam

09.06.2021. 04:46

un rezultats ,ka latvija skaidras naudas lietosanas aizliegums un nato atbrivosana no kriminalatbildibas latvija par pastradatajiem noziegumiem.vairak par jums,urbanovic es nekad nebalsosu.

Atbildēt

lauķis

09.06.2021. 03:58

Partija uzvarēja,partija zaudēja.Kam zaudēja,ko uzvarēja?
Kur paliek vēlētāju izteiktā griba?
Pie kājas tā vēlētāju griba,partijām sava griba.
Priecē ka cilvēku paliek arvien vairāk,par to liecina zemais balsotāju skaits.Nobalsoja partijnieki viens par otru,protams,arī viņu pietuvinatie un aitas.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

08.06.2021. 21:41

Politiķis un raksta ar zināmu paškritiku? Latvijā?! NEVAR BŪT!!!

Atbildēt

ujggfh

08.06.2021. 21:31

Nu, ne visur vecie uzvarēja. Balvos, piemēram, varu pārņēma lauki, kamēr pilsētas kungi gaidīja debessmannu. Tagad visās pašvaldības iestādēs priekšnieķeļiem ar brūšu un radu birojiem bikses pilnas! Tā ir, ka cer, ka pārējie gan jau nobalsos arī viņu vietā.

Atbildēt

Mx

08.06.2021. 21:14

Personīgi man, ir pie vienas vietas bijušā komunista spriedelējumi.

Atbildēt

jančuk

08.06.2021. 20:58

ko tik bēdīgs esi
doņecka sanāk

Atbildēt

Koalīcija un opozīcija ir tik stabilas Saeimā

08.06.2021. 20:57

»

mostamies

Valdošā koalīcija ir ir pilnībā pierādījusi savu korumpētību un melīgumu! Tautai jāpamostas un jāizmet miskastē šī koalīcija


cik stabili VDD slependienesti ar saviem projektiem - Vienotību un Saskaņu (cik izteiksmīgi nosaukumi) novērš latviešu tautas atbrīvošanos no okupantiem, asiņainā ceļā gāžit 4. maiha valsts finanšu korpirācijas vadību, faktiski pašu VDD, SAB utt.

Atbildēt

mostamies

08.06.2021. 20:37

Valdošā koalīcija ir ir pilnībā pierādījusi savu korumpētību un melīgumu! Tautai jāpamostas un jāizmet miskastē šī koalīcija

Atbildēt

Klāva Elsberga slepkavas

08.06.2021. 20:01

3.punkts
Kādam ir jābūt nelietim, lai vecos komunistu parazītus sauktu par pieredzējušiem vadītājiem.

Atbildēt

šis

08.06.2021. 19:28

laikam grib teikt,ka ir labāks par to Eglīti.

Atbildēt

Paskat, cik norūpējies Urbanovičs

08.06.2021. 19:04

Big bank domāšana, bet kule krunkās, neaug kūs!

Atbildēt

Divi projekti-

08.06.2021. 19:02

Vienotība, Jaunā V un Saskaņa ir cionistu politikas divi spārni.

Dzejnieks Urbanovičs vicina savu spārniņu, ietur savu stilu. Šodien šie dzejnieki kā Ījābs saņem labu labās algas. Bet tauta nelasa un neklausās vairs viņu dzeju un netic- un nepiedalās cionistu farsā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: