Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

U.U.

12.03.2020. 09:47

»

gunars

Pamatos Jums var piekrist. Ja sledzienus grib izdarit, pec ta, kas ir komentaru rakstitaji, tad si sabiedriba ir pilnigi degradejusies. Tomer, domajams ta nav


Kungs, tas nav tik vienkārši: latvieši nevar degradēties, jo viņi jau ir piedzimuši dzērāju un taukmīļu vecākiem ar degradētām smadzenēm. Nav ticams, ka ir iespējama degradācijas degradācija.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:19

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

gunars

12.03.2020. 08:19

»

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü...


Jus sevi uzskatat par izglitotiem un normaliem cilvekiem, rakstot sadus komentarus? Jus tacu esat latviskas sabiedribas atkritumi. Rupjibas un valodas kroplibas ir Jusu argumenti. Nepamatoti apvainojumi, cilveku cienu aizskarosi apzimejumi ir Jusu degredacijas butiba.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

08.03.2020. 19:09

»

Mikropisanzs akal no atejas izlīdis!

Škic atpakaļ, seskulapsene, izpildies, pirms tevi sauks Klāra Debess


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!

Atbildēt

Puskultūrists

08.03.2020. 18:03

Vispāt jau kultūra un industrija nav savietojami jēdzieni.
Kultūra var būt kā niša atsevišķi no industrijas.
Ko viņi tur lieto tajās augstajās skolās?
Es vēlos kļūt par pilnu kultūristu, bet visu laiku kaut kas pietrūkst.:( Varbūt mazs vietējās omes dzērveņu uzlējums ar ķērpju piedevu?

Atbildēt

Vaira Līķe

08.03.2020. 09:27

»

Mikropisanzs akal no atejas izlīdis!

Škic atpakaļ, seskulapsene, izpildies, pirms tevi sauks Klāra Debess


arī negrib gulēt vizbulīšu pļavā ekta Nīcas vai Rucavas novadā, no kuriem cēlusies. Ko kuce aizmirsusi un tirš pa tukšo, tēlo tautumeitu. Kanādas dirsa!

Atbildēt

Mikropisanzs akal no atejas izlīdis!

08.03.2020. 08:16

»

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

un neēd tik daudz zoofilās seskulapsenes pieķēzītos pamperus! :D


Škic atpakaļ, seskulapsene, izpildies, pirms tevi sauks Klāra Debess!

Atbildēt

te gan iet jautri

08.03.2020. 01:13

..................

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

07.03.2020. 21:15

»

Seskulapsene Mikropisans no pišiem Dikļiem!

Ir socīczs kis skoborgu rec cita ocī, tis Debess Klāru niredz


un neēd tik daudz zoofilās seskulapsenes pieķēzītos pamperus! :D

Atbildēt

Seskulapsene Mikropisans no pišiem Dikļiem!

07.03.2020. 18:20

»

Atkal pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

pamodies no progresējošās deģenerācijas komas


Ir socīczs kis skoborgu rec cita ocī, tis Debess Klāru niredz!

Atbildēt

Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids,

07.03.2020. 14:59

»

Klāra Debess > personīgi Mikropisanam

Dtaudziņ, zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Lec tur, no kurienes neizlien un izpildies


atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri ļapseni?

pieqirs-komas plānpŗātiņam Eggmaŗam Kakedajam kārtējā lapspisma trakumsēŗgas lēkme..

Atbildēt

Atkal pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

07.03.2020. 14:57

»

Atkal debloīds Mikropisans!

Ir socīczs kis citim durkas dara pacs tāc


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

seskulapsene

07.03.2020. 14:55

»

Mikropisans

Iti var uzrakstīt lielākas muļķības, atkal Priedītim antropoloģiskā caureja


atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro

Atbildēt

Atkal debloīds Mikropisans!

07.03.2020. 10:56

»

kuoltūra degardēta, tagad ķersies pie atlikušās ekonomikas

ieviešot seksu un pabiru dzīvi


Ir socīczs kis citim durkas dara pacs tāc!

Atbildēt

Arturs Priedītis

07.03.2020. 10:07

Psiholoģiski antropoloģiskajā un sociāli politiskajā analītikā ir jāizvirza jauns uzdevums. Nepieciešams pāriet no ikdienišķi empīriskā līmeņa notikumu iztirzājuma uz plašākiem analītiskajiem vispārinājumiem par latviešu tautu – ikdienišķi empīriskā līmeņa notikumu subjektu. Tas ir ļoti aktuāls uzdevums. To uzkurina un pamato dzīves konkrētika. 30 un vairāk gadus katru dienu esam fiksējuši dažāda veida un dažāda apjoma latviešu noziedzību. Visus pēcpadomju gadus sabiedriskās domas tematiskajā centrā bija latviešu noziedzība. Par to katru dienu informēja Latvijas mediji gan uz avīžu papīra, TV programmās un radio pārraidēs, gan interneta portālos un interneta sociālo tīklu individuālajos kontos. Latvijas sabiedrība vienmēr ir tikusi vairāk vai mazāk detalizēti informēta par noziedzību. Taču mediju sniegtā informācija sabiedriskajā apziņā figurē tikai kā noziegumu vēsturiskā mozaīka bez dziļākas izpratnes. Tātad figurē kā kaut kas tāds, kas ir veidots no daudzām dažādām sastāvdaļām un galu galā ir raibs sajaukums. Noziedzības subjekta (latviešu tautas) analīzei netika veltīta nekāda analītiskā uzmanība. Noziedzības psiholoģiski antropoloģiskie cēloņi un sociāli politiskās sekas netika noskaidrotas. Analītiskās darbības augstākais sasniegums ir vienīgi kriminālā kapitālisma konstatācija, kriminālā kapitālisma būtības izskaidrošana un kritika (no 2013.g. sākuma). Tiek apspriestas tādas kriminālā kapitālisma specifiskās iezīmes kā organizētā noziedzība, noziegumu brīvība, kriminālā oligarhija. Un tas arī ir viss. Netiek apspriesta noziegumu subjekta mentālā būtība un tās adekvātums kriminālā kapitālisma valstiskumam. Tāpēc Latvijas psiholoģiski antropoloģiskajai un sociāli politiskajai analītikai beidzot ir jāpievēršas uzdevumam izvērtēt latviešu tautu kriminālā kapitālisma kontekstā. Jātiecas atbildēt uz ļoti svarīgiem jautājumiem. Vai kriminālā kapitālisma pastāvēšanu nosaka latviešu mentalitātes adekvātums dotajam noziedzīgajam valstiskumam? Vai latviešu tautas ētoss atbilst noziegumu brīvības iespējamībai? Vai latviešu oligarhijas (praktiski inteliģences noteikta slāņa) nacionālo nodevību un nacionālo laupīšanu izraisa ģenētiski determinēts amorāls un tikumiski nestabils domāšanas veids, morāli kropla dzīves uztvere un emocionālā ievirze? Vai latviešu kultūra vēlas un ir spējīga pozitīvi pārveidot kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā izlutinātā subjekta (latviešu tautas) mentalitāti? Vai pats subjekts (latviešu tauta) apzinās mentālās pozitīvās transformācijas nepieciešamību? Vai latviešu tautā progresē mentālā degradācija un deģenerācija? Vai latviešu tautā ir iespējams sociāli politisks spēks, kas vēlētos un spētu apturēt tautas bojāeju kriminālā kapitālisma pastāvēšanas rezultātā? Jaunā uzdevuma izpildē zināms sākotnējais pieturas materiāls varētu būt dotā publikācija:
https://www.pietiek.com/raksti/latvistikas_politiska_seja_un_etnopolitologija

Atbildēt

A.P.

07.03.2020. 10:05

Daži jautājumi ir ļoti aktuāli. Kurā dzīves segmentā latviešu inteliģence var nodrošināt kompetentu rīcību? Vai ir kāds dzīves segments, kurā latvieši rīkojas atbilstoši veselajam saprātam, atbilstoši zinātniskajam līmenim, atbilstoši loģikas kārtulām? Taču labi ir zināms, kāda tumsonība, mežonība, nekompetence ir sastopama latviešu rīcībā, sākot ar "Nācijas debilo tēvu" (NDT) un beidzot ar apkaunojošo neprasmi veikt atkritumu izvešanas darbu. Pat negribas ticēt, ka var būt tik masveidīga latviešu aprobežotība, neattīstība, stulbums, idiotija, debilitāte. Tas viss, kas tika panākts ar latviešu "kultūras tautas" veidošanu līdz 80.gadiem, "brīvvalstī" ir izkūpējis alkātībā, zagšanā, nodevībās, nelietībās, šarlatānismā, imbecilā darbībā, uzvedībā un komunikācijā. Kāpēc tā notika? Vai iemesls ir tikai VDK/PSKP morālo kastrātu noziedzīgā ideoloģija "perestroikas/atmodas" laikā un arī vēlāk, kategoriski noliedzot iepriekšējo kultūras mantojumu un sociumā iepotējot pamatīgu naidu pret pagātni? Jeb varbūt visu nosaka latviešu šķidrā mentalitāte, kas veidojusies gadsimtiem ilgi un nav spējīga pretoties dažādiem smirdīgiem materiālistiskiem, amorāliem, perversiem vilinājumiem, kad pat valstiskā neatkarība vairs nav nekādā cieņā? Vai patiešām latviešu kultūras uzplaukumā 70.gados galvenā loma bija "Maskavas stingrajai rokai" un krievu kultūras svētīgajai klātbūtnei, slāpējot latviešu mentalitātes destruktīvās tendences un atbalstot latviešu radošumu? Ar šiem jautājumiem nāksies nodarboties, ja vēl ir vērts lolot cerību kaut ko saglābt tautas veidolā.

Atbildēt

kuoltūra degardēta, tagad ķersies pie atlikušās ekonomikas

07.03.2020. 07:44

ieviešot seksu un pabiru dzīvi

Atbildēt

cyrils

07.03.2020. 06:56

Cyrils pareizi raksta, jo visi dzeltenie latvieši ir tāds pats kā cyrils - urods.....

Atbildēt

Adīna

07.03.2020. 01:38

Tur nav par ko brīnīties. Ja kultūra tiek sludināta bezmaz vai par galveno tautsaimniecības jomu (to var saprast no masu medijiem), tad dabiski rodas idejas par kultūras industriju un menedžmentu. Tas viss ir izdevīgi sabiedriskās domas veidotājiem, lai kas viņi arī nebūtu. Nu jau labu laiku moderns skaitās globālisms, kosmopolītisms, neoliberālisms. To var paust caur kultūru, tās "ražojumiem". Kritiskā domāšana? Jā, tikai tai jābūt " pareizajai" kritiskai domāšanai. Un to tad jāiemāca augstskolās!
Kā teica ministrs Pūce - mēs esam par modernu pasauli. Tikai modei piemīt īpašība mainīties, kas pašlaik ir moderns, tas drīz būs vecmodīgs un nopeļams :)
Pēdējā laikā ir nācies redzēt labi vadītas masu demonstrācijas ar iepriekš gatavotiem plakātiem un teatrāliem scenārijiem. Tie vairs nav stihiski masu nemieri, kā kādreiz, tagad masu pasākumi jau tiek labi menedžēti, gatavā industrija. Ne tikai pie mums, arī citur pasaulē. Tad nu vienkāršie cilvēki, parastie darbarūķi var minēt, kas ir pasākumu režisori un sponsori...

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

06.03.2020. 21:30

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

06.03.2020. 21:29

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

06.03.2020. 20:30

Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas izpūtienam.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

06.03.2020. 20:30

»

Klāra Debess

Atkal Mikropisans slavē Priedīti, Škic Dikļu atejā, kamēr neizpildies tur! Škic, kakkeedaaj Eģmarszcs


labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem.

Un regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

Klāra Debess

06.03.2020. 20:20

»

jāpiekrīt Priedītim

ka ši jaunpieteiktā programma ir Kultūru un zinātni devalvējoša, var arī teikt- komisks savārstījums


Atkal Mikropisans slavē Priedīti, Škic Dikļu atejā, kamēr neizpildies tur! Škic, kakkeedaaj Eģmarszcs!

Atbildēt

jāpiekrīt Priedītim

06.03.2020. 19:51

ka ši jaunpieteiktā programma ir Kultūru un zinātni devalvējoša, var arī teikt- komisks savārstījums...

Atbildēt

kāpēc

06.03.2020. 19:18

Gatis Krūmiņš nodēvēts par 'vēstures ārprātīgo apmelotāju"?

Atbildēt

A.P.

06.03.2020. 18:07

Portāls "PIETIEK" katrā ziņā var būt viens no laimīgākajiem portāliem interneta vēsturē. Portālu visu diennakti rūpīgi uzmana un papildina cilvēces vislielākie atkritumi - latviešu tautas lepnums: deģenerāti, psihiski slimi izdzimteņi, dzērāju un taukmīļu atvases.

Atbildēt

to A.P.

06.03.2020. 17:16

Neaizraujies, nedabeigtais staļiniskais pederast? Turcijas panākumi Sīrijā beigsies trağiski ne tikai planētas demogrāfiskam piesārņojumam ar lieko hromosomu, kolektīvam putinam, bet arī katram to līdzskrējējam.

Atbildēt

lauķis

06.03.2020. 16:39

Virsrakstam pilnīgi piekrītu,bet tie tumsonības aizbildņi varētu būt Priedīša sievas līdztautieši,tādi ka Levits un pārējie cionisti.

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.03.2020. 16:15

Latviešiem ir tumsonības aizbildņi. Drausmīgās tumsonības apliecinājums (LKA un RTU studiju programma “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments”) atkal musina tēmu par tumsonības aizbildņiem. Latviešu ikdienā ir daudzas nelabas izdarības, kuras visā košumā atklājās “brīvvalsts” gados. Jau tika rakstīts par humanitātes noziegumiem. Relatīvi atsevišķa nelaba izpausme ir tumsonības aizbildņu “institūcija”. Pie tam tā ir “institūcija”, kura noteikti ir galvenā tumsonības veicinātāja un reizē arī galvenā tumsonības aizbildne – patronese. Tas ir saprotams, - nepieciešams aizstāvēt savas mežonības rezultātus un humanitātes noziegumu sekas. Galvenā tumsonības aizbildņu “institūcija” ir augstskolu rektori, prorektori, institūtu direktori, dekāni, katedru vadītāji, studiju programmu direktori. Šīs “institūcijas” pastāvēšana ir galvenais faktors, kāpēc tiek ģenerēta tumsonība un kāpēc tumsonība netiek apslāpēta. Minētā studiju programma ir iespējama vienīgi pateicoties tumsonības aizbildņu “institūcijas” pastāvēšanai. Normālā situācijā tāda tumsoniska programma nebūtu iespējama. Ja tomēr tai izdotos sevi publiski prezentēt, tad pret to momentā vērstos citu augstskolu akadēmiskais personāls, assi kritizējot tumsonību. Bet tas pie mums nenotiek! Pie mums tumsonība nesastopas ne ar kādu organizēto pretestību - oficiālo akadēmisko institūciju un to personāla pretestību. Pie mums pret tumsonību neviens publiski nevēršas. To nedara tie, kuriem tas būtu svēts profesionālais pienākums. Viņi atklāti nenosoda tumsonību un administratīvi nepieļauj tumsonību. Tā tas notiek nevis tāpēc, ka netiktu konstatēta tumsonība. Tumsonība noteikti tiek konstatēta. Piemēram, visiem labi ir zināms, ka garīgajai kultūrai nepiestāv vārds “industrija”. Visiem labi ir zināms, ka “radošās industrijas” ir šausmīgs vulgārisms. Taču neviens neprotestē. Latvieši ir izveidojuši tumsonības inkubāciju. 2020.gada 18.februārī valdība atbalstīja IZM izstrādāto konceptuālo ziņojumu "Par augstskolu iekšējās pārvaldības modeļa maiņu". Tādējādi debili slavenā “583 darāmo darbu” valdība atbalstīja tumsonības izperināšanu latviešu tautas izglītībā. Tas ir viens no nacionāli graujošākajiem notikumiem pēcpadomju periodā. Augstākā izglītība ir tautas izglītības sistēmas lokomotīve. Ja augstākā izglītība tiek pārvērsta par tumsonības inkubāciju tad praktiski tumsonība ieperinās visā izglītības sistēmā. Par valdības sēdi internetā bija teikts: "Valsts zinātnisko institūtu asociācijas valdes priekšsēdētājs Modris Greitāns, tāpat kā visi sociālie partneri, kas izteicās valdības sēdē, pauda konceptuālu atbalstu (!?) minētajam ziņojumam, tomēr vērsa uzmanību tam, ka ziņojums ignorē (!?) zinātniskos institūtus kā izglītības resursu (!?), kā arī zinātnisko institūtu loma (!?) neesot apskatīta nevienā (!?) no ziņojumā izmantotajiem pētījumiem." Tikai cilvēces padibenes, tādi kropļi kā latviešu akadēmiskā inteliģence var zinātni un zinātniskos institūtus neuzskatīt par izglītības resursu. Nespēja pareizi izprast zinātnes lomu ir nacionāli bīstamāka mežonība nekā valdības debilie “583 darāmie darbi”, OIK, banku noziegumi. Ja, teiksim, par valdības muļķību darāmo darbu uzskaitījumā var pasmieties, tad par nespēju pareizi izprast zinātnes lomu izglītībā nākas šausmināties, jo tas tiešā veidā tautu dzen tumsonībā, analfabētismā, šarlatānismā. Augstākā izglītība bez zinātnes ir nonsenss, bet savukārt augstākā izglītība ir tautas izglītības sistēmas lokomotīve - sagatavo skolotājus, nosaka mācību grāmatu saturu utt. Augstākajā izglītībā ignorēt zinātni ir tas pats, kas sarunā par Sauli ignorēt tādas tās substances kā gaisma, siltums, bet sarunā par okeānu ignorēt ūdeni. Tā var rīkoties vienīgi postcilvēki, kuriem viss cilvēciskais ir svešs. Saprotams, kamēr ap tautas izglītību varēs dīdīties, piemēram, tādi kolosāli nelieši kā Muižnieks, Druviete, maniakālais kampējs Ribickis, obskurante Muktupāvula, vēstures ārprātīgais apmelotājs Krūmiņgatis, tikmēr nekas labs nav gaidāms. Arī modri greitāni nodara milzīgu ļaunumu, gļēvi atbalstot kroplības un faktiski apliecinot savu fundamentālo nekompetenci izglītības jautājumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: