Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

U.U.

12.03.2020. 10:47

»

gunars

Pamatos Jums var piekrist. Ja sledzienus grib izdarit, pec ta, kas ir komentaru rakstitaji, tad si sabiedriba ir pilnigi degradejusies. Tomer, domajams ta nav


Kungs, tas nav tik vienkārši: latvieši nevar degradēties, jo viņi jau ir piedzimuši dzērāju un taukmīļu vecākiem ar degradētām smadzenēm. Nav ticams, ka ir iespējama degradācijas degradācija.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 10:19

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

gunars

12.03.2020. 09:19

»

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü...


Jus sevi uzskatat par izglitotiem un normaliem cilvekiem, rakstot sadus komentarus? Jus tacu esat latviskas sabiedribas atkritumi. Rupjibas un valodas kroplibas ir Jusu argumenti. Nepamatoti apvainojumi, cilveku cienu aizskarosi apzimejumi ir Jusu degredacijas butiba.

Atbildēt

Puskultūrists

08.03.2020. 19:03

Vispāt jau kultūra un industrija nav savietojami jēdzieni.
Kultūra var būt kā niša atsevišķi no industrijas.
Ko viņi tur lieto tajās augstajās skolās?
Es vēlos kļūt par pilnu kultūristu, bet visu laiku kaut kas pietrūkst.:( Varbūt mazs vietējās omes dzērveņu uzlējums ar ķērpju piedevu?

Atbildēt

Vaira Līķe

08.03.2020. 10:27

»

Mikropisanzs akal no atejas izlīdis!

Škic atpakaļ, seskulapsene, izpildies, pirms tevi sauks Klāra Debess


arī negrib gulēt vizbulīšu pļavā ekta Nīcas vai Rucavas novadā, no kuriem cēlusies. Ko kuce aizmirsusi un tirš pa tukšo, tēlo tautumeitu. Kanādas dirsa!

Atbildēt

te gan iet jautri

08.03.2020. 02:13

..................

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

07.03.2020. 22:15

»

Seskulapsene Mikropisans no pišiem Dikļiem!

Ir socīczs kis skoborgu rec cita ocī, tis Debess Klāru niredz


un neēd tik daudz zoofilās seskulapsenes pieķēzītos pamperus! :D

Atbildēt

Seskulapsene Mikropisans no pišiem Dikļiem!

07.03.2020. 19:20

»

Atkal pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

pamodies no progresējošās deģenerācijas komas


Ir socīczs kis skoborgu rec cita ocī, tis Debess Klāru niredz!

Atbildēt

Atkal pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

07.03.2020. 15:57

»

Atkal debloīds Mikropisans!

Ir socīczs kis citim durkas dara pacs tāc


pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

Atkal debloīds Mikropisans!

07.03.2020. 11:56

»

kuoltūra degardēta, tagad ķersies pie atlikušās ekonomikas

ieviešot seksu un pabiru dzīvi


Ir socīczs kis citim durkas dara pacs tāc!

Atbildēt

kuoltūra degardēta, tagad ķersies pie atlikušās ekonomikas

07.03.2020. 08:44

ieviešot seksu un pabiru dzīvi

Atbildēt

cyrils

07.03.2020. 07:56

Cyrils pareizi raksta, jo visi dzeltenie latvieši ir tāds pats kā cyrils - urods.....

Atbildēt

Adīna

07.03.2020. 02:38

Tur nav par ko brīnīties. Ja kultūra tiek sludināta bezmaz vai par galveno tautsaimniecības jomu (to var saprast no masu medijiem), tad dabiski rodas idejas par kultūras industriju un menedžmentu. Tas viss ir izdevīgi sabiedriskās domas veidotājiem, lai kas viņi arī nebūtu. Nu jau labu laiku moderns skaitās globālisms, kosmopolītisms, neoliberālisms. To var paust caur kultūru, tās "ražojumiem". Kritiskā domāšana? Jā, tikai tai jābūt " pareizajai" kritiskai domāšanai. Un to tad jāiemāca augstskolās!
Kā teica ministrs Pūce - mēs esam par modernu pasauli. Tikai modei piemīt īpašība mainīties, kas pašlaik ir moderns, tas drīz būs vecmodīgs un nopeļams :)
Pēdējā laikā ir nācies redzēt labi vadītas masu demonstrācijas ar iepriekš gatavotiem plakātiem un teatrāliem scenārijiem. Tie vairs nav stihiski masu nemieri, kā kādreiz, tagad masu pasākumi jau tiek labi menedžēti, gatavā industrija. Ne tikai pie mums, arī citur pasaulē. Tad nu vienkāršie cilvēki, parastie darbarūķi var minēt, kas ir pasākumu režisori un sponsori...

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

06.03.2020. 22:30

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

06.03.2020. 22:29

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Atbildēt

Klāra Debess

06.03.2020. 21:20

»

jāpiekrīt Priedītim

ka ši jaunpieteiktā programma ir Kultūru un zinātni devalvējoša, var arī teikt- komisks savārstījums


Atkal Mikropisans slavē Priedīti, Škic Dikļu atejā, kamēr neizpildies tur! Škic, kakkeedaaj Eģmarszcs!

Atbildēt

jāpiekrīt Priedītim

06.03.2020. 20:51

ka ši jaunpieteiktā programma ir Kultūru un zinātni devalvējoša, var arī teikt- komisks savārstījums...

Atbildēt

kāpēc

06.03.2020. 20:18

Gatis Krūmiņš nodēvēts par 'vēstures ārprātīgo apmelotāju"?

Atbildēt

to A.P.

06.03.2020. 18:16

Neaizraujies, nedabeigtais staļiniskais pederast? Turcijas panākumi Sīrijā beigsies trağiski ne tikai planētas demogrāfiskam piesārņojumam ar lieko hromosomu, kolektīvam putinam, bet arī katram to līdzskrējējam.

Atbildēt

lauķis

06.03.2020. 17:39

Virsrakstam pilnīgi piekrītu,bet tie tumsonības aizbildņi varētu būt Priedīša sievas līdztautieši,tādi ka Levits un pārējie cionisti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: