Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pēteris karlovs

02.11.2021. 14:33

Es nopietni saku, ka VM valsts sekretāre Indra Dreika ir korumpante. Man ir dokumenti, kas to pierāda.Un kada problēma? Poblēma ir tada, ka manus dokumentus neviens negrasās izskatīt. latvija ir demokrātiska valsts???

Atbildēt

datoriķis

01.11.2021. 14:40

Lasiju, ka Romas republikā smagos brīžos ievēlēja uz laiku diktatoru un viņam bija jārīkojas, kā arī jāatbild par rezultātu. Gudri gan bija romieši, bet mes esam lupatas ar pseidodemokrātiju galvas.

Atbildēt

podsēde

01.11.2021. 09:42

Atbildīgo jau nosauca, gandrīz pirms gada, tātad viņķele. Kas attiecas uz covid, lai izvairītos no saslimšanas, kā ar jebkuru infekciju, ir tikai 2 veidi: 1) vakcinēties; 2) neinficēties. Skaidrs ka vakcinēties gribētāji būs ne visi un ar vakcinēšanu vien nepietiks, tātad sen jau vajadzēja kaut ko darīt neinficēšanās labā, nevis vispirms sagaidīt 1.vietu Eiropā. Tā vietā sekoja stāsti ka "baidījāmies no masu protestiem". No Gobzema tātad nobijās? Un kas ir panākts? Gribējām kā labāk bet sanāca kā vienmēr?

Atbildēt

Trīsreiz

01.11.2021. 09:29

3x variet minēt, kurš ārsts šos “deputātu jautājumus” sacerējis.

Atbildēt

Lakats

01.11.2021. 09:27

VM Dreika par mobilizāciju ir autors. Sekretārei Idejas un darbības ir vienreiz izcilas un abrīnojami trakas.

Atbildēt

sadfsafd

01.11.2021. 08:15


I have made $150 reliably in one day.That was my ideal day in my life and my boss was to a great degree content with me..CNN is additionally awed from my work and is outstandingly happy..check also unpretentious parts by open the affiliation and tap on HOME TECH OR MEDIA.

HERE -------->> Www.Salary23.Com

Atbildēt

lauķis

01.11.2021. 06:42

»

diktators Kārlis

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra


Atbildība jāuzņemas katram par to ko domā un dara.Partijniekiem un deputātiem atbildības jēdziens ir svešs,toties labi zināms kas ir visatļautība.Diemžēl atbildības jēdziens ir degradēts visā pasaulē.Tāpēc arī kovidafēra plosās.

Atbildēt

Biedrs

01.11.2021. 06:25

»

Versija

Iespējamās atbildes...


Urraaaa!Urrraaa!Urrrraaaa!!

Atbildēt

Versija

01.11.2021. 05:54

Iespējamās atbildes:
1. Valdības rīcībai nav nekādas mazspējas. Tā ir klaja neslavas celšana.
2. Protams, ka veselības ministra rīcība ir pilnīgi pamatota un atbilstoša. Būtu dīvaini, ja mobilizāciju apspriestu ar mobilizējamajiem. Tā nekur un nekad nevienā valstī nav noticis.
3. Atbilde jau sniegta 2.puktā
4. Vēl joprojām notiek “pacientu prioritizēšanas vadlīniju” izpēte un apspriešana. Šeit ir vairāki diskutējami jautājumi. Medicīna ir ļoti svarīga nozare kurā nedrīkst pieņemt sasteigtus lēmumus.
5. Jāņem vērā, ka kovid 19 pandēmijas apstākļos, situācija mēdz strauji mainīties. Līdz ar to nākas ieviest nesakaitāmas korekcijas pastāvošajā kārtībā un normatīvajos dokumentos. Veselības ministrija strādā ar maksimālu atdevi, taču ir jāsaprot, ka mūsu rīcībā esošās iespējas un resursi ir visai ierobežoti
6. Tas, ka paziņojumu sastādijušie mediķi neko nezin par mērķtiecīgu resursu plānošanu nenozīmē, ka tāda nav notikusi. Kas attiecas uz mediķu apmācību, tad mūsu valstī notiek regulāra mediķu sertifikācija, kas mediķiem ļoti labi nodrošina augstu zināšanu un profesionālo prasmju līmeni. Tām specifiskajām prasmēm, kas nepieciešamas darbā ar kovid pacientiem nav vajadzīga speciāla apmācība. Pilnīgi pietiek ar instruktāžu pirms darba uzsākšanas.
7. Veselības ministra rīcība ir ļoti izsvērta un pareiza.
8. Mediķu mobilizācijai nekāds sīki izstrādāts plāns nav nepieciešams. Visu šeit iespējams risināt darba kārtībā, mediķus mobilizējot atbilstoši nepieciešamībai. Galvenais ir, lai mediķi būtu pilnā gatavībā pēc uzaicinājuma nekavējoties pamest savu darba vietu un doties tur, kur, sakarā ar mobilizācijas pavēsti viņi tiks norīkoti.
9. Valdība nemitīgi strādā ar milzīgu informācijas apjomu un tieši šis ārkārtīgi grūtais un skrupulozais darbs, dod iespējas valdībai pieņemt atbildīgus un adekvātus lēmumus.
10. Par cik informācijas apjoms ir pietiekams, nav nepieciešams apspriest valdības vadītāja rīcību informācijas trūkuma apstākļos.
11. Veselības ministra darbība šajos grūtajos apstākļos pelna vislielāko atzinību un uzticību. Viņš noteikti ir pelnījis apbalvojumu ar kādu no Triju zvaigžņu ordeņa augstākajām šķirām un augstākajām pakāpēm.
Nobeigumā: Tikai pašaizliedzīgi stājoties vienotā ierindā, mēs varam uzvarēt mūsu kopējo ienaidnieku kovid 19. Vienotība ir mūsu spēks! Ikvienam ir roka jāpieliek. Nejautā ko tev var dot valsts, bet domā ko tu vari dot valstij. Slava mūsu varonīgajiem mediķiem. It īpaši tiem, kuri strādā, neuzdod valdībai neērtus jautājumus un netērē laiku rakstot apšaubāma satura paziņojumus. Urā, biedri!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

31.10.2021. 21:14

»

sociāli atstumtais

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība


Tik tiešām, Varneši gardi pasmejas, par nelgām, ar kautrīgu lūgumu rokās! Kad beidzot latvieši apjēgs, ka nav jālūdzas, jāliekuļo, jāiztop "lielajiem kretīniem", bet gan jāpieprasa gauneru padzīšana?

Atbildēt

kā ir, tā ir

31.10.2021. 19:40

Tiešām , labāk lai ir tā, kā tagad, nevis ZZS.
Vēl labāk būtu bez liekulīgās NA

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.10.2021. 19:34

nesaprotami , kapēc tāda lūgšanās ! Šeit ir vienīgi un galīgi - kategoriski jāpieprasa atbildība !

Atbildēt

A

31.10.2021. 19:27

kas ir anonīmā opozīcija- ZZS??? Tieši viņu veselības ministri iznīcināja sistēma, nojaucot to “pārmantojamību”, iecēla amatos speciāli “impotentus” vadītājus. Tāpēc esam, kur esam. Tā teikt- izvelciet no acīm savus baļķus! Pē….

Atbildēt

briesmonis

31.10.2021. 18:42

Solists Kariņš taču neziņos par savu maestro

Atbildēt

Turies kanKariņ

31.10.2021. 18:26

Vēl naudas valstij ir tik daudz, tik daudz, bet tavos aofšor kontos vēl stipri par maz...

Atbildēt

Nu ja

31.10.2021. 18:24

Tie jautājumi tādā bufetnieces Lindas līmenī - лишь бы пиздануть - tā îsti nespējot pat saprotamu jautājumu noformulēt…
Un par pozīciju nefanoju…

Atbildēt

diktators Kārlis

31.10.2021. 17:46

Ja kāds viens būs atbildīgais un uzņemsies, tad tā vairs nav demokrātija, bet vienpersoniska diktatūra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: