Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RTU Goda doktors (2014)

11.09.2018. 20:54

Visus Sadales tīkla OIK afēras pieslēgumu projektus, piektdienās, apstiprināja Latvenergo korportatīvo projektu vadības komiteja.

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 09:53

»

Vaira3000

Labaak ja jus butu celjaa uz agoniju


Agoniju es gaidu, manim lapsas visur un kaķi rādās, tad ari speru zemi. Labāk pie datoora sēžu. Celā uz Aglonu es apmeklēju - griežos bibliotēkās, lai atbildētu. Esu aktīvs pilsonis, bet visiem neatbildu, nē! Debess klāra.

Atbildēt

Vaira3000

11.09.2018. 09:12

»

Indulis Durka no pašim Dikļiem

Esu ceļā uz Agonu. Visim neatbildešu


Labaak ja jus butu celjaa uz agoniju

Atbildēt

Indulis Durka no pašim Dikļiem

11.09.2018. 03:37

»

muahaha

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


Esu ceļā uz Agonu. Visim neatbildešu!

Atbildēt

kāda ZZS?

10.09.2018. 23:48

»

Skumjais Bruņinieks

Vienotībai ekonomikas ministra amats ir kopš 2009 gada...


Kopā ar ZRP izdzimteņem Venotība jau vairs neatšķirās no SC.

Atbildēt

tas

10.09.2018. 21:37

vīrs,droši,labi nebeigs,un ne tikai viņš.

Atbildēt

opā

10.09.2018. 20:41

Vai šis apaļvaidzis savulaik nevilka iekšā smalkus papīra izstrādājumus un traukus kā avīžpapīru, tādejādi nemaksādams nodokļus un iespējams radīdams miljoniem lielus zaudējumus valsts budžetam? Kā beidzās tā krimināllieta? Kā bija tas teiciens - suns kažoku met, bet tikumus ne?

Atbildēt

zero

10.09.2018. 19:23

varbūt pietiek muldēt par komisijām, ietekmi uz tautsaimniecību.

Mēs nekaunīgi, noziedzīgi, valsts līmenī pilsoņi tiekam apzagti. Katru dienu, jau daudzus gadus. Kad tas tiks izbeigts un atgriezta nauda!!!!
Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.09.2018. 19:17

Vienotībai ekonomikas ministra amats ir kopš 2009 gada.
Pa šiem gadiem šī partija no OIK afēristiem ir saņēmusi 256 000 eur !!! ziedojumos.
Un Jūs gribiet, lai šī partija cīnītos pret saviem labvēļiem - ziedotājiem..?
Liekulībā Vienotība pārspēj pat nacionāļus. Par to, ka Jaunā - Vecā Vienotība pasauca valdībā tautas padzīto Lembergu kopā ar viņa bandu ZZS un par to, ka nometa viņam un visai valsts oligarhu sistēmai varu pie kājām,
šai partijai ir jāsaņem pelnītais sods..
Tai jāpazūd no politiskās skatuves.

Atbildēt

nebalsosim par zagļiem

10.09.2018. 17:37

Jaunā Vienotība un Attīstībai/Par - viena banda, kuras locekļi izveidoja tautas slaukšanas shēmu, no kuras barojas paši un pildās partiju melnās kases. Arī ZZS tur ir saņēmuši veselu kaudzi ziedojumos.

Atbildēt

:))

10.09.2018. 16:48

»

!

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem


kā tu domā, kāpēc tad Ašeradens tikai tagad aizskrēja ar iesniegumu uz ģenerāl prokuratūru? Viss jau sen bija zināms - Zariņš visu kā uz delnas bija salicis un sen jau atdevis prokuratūrai šos faktus. tagad redzot, kā lieta attīstās un pakaļa degs, kāds steidz to piesegt... :))

Atbildēt

cirpis

10.09.2018. 16:45

atdot naudu, kura izkräpta elektribas lietotäjem visä latvijä!
tas ir jäprasa nevis jävävulo.

Atbildēt

valdība melo

10.09.2018. 16:27

OIK saņēmējiem nepienākas nekāda tiesiskā paļāvība, jo atbalsts OIK jau no sākuma bija domāts īslaicīgs, nevis mūžīgs. Tieši otrādi! Valdības atbalsts vienam privātam biznesam nes līdz kriminālatbildību pret deputātiem un ministriem!Tā ir tirgus oficiāla kropļošana dodot miljonus viena virziena privātbiznesam!

Atbildēt

BĒRNI

10.09.2018. 15:06

Persona biksēs, kas nekad nav rūpējusies par saviem vairāku iepriekšējo laulību, arī ārlaulības bērniem- NEKAD NERŪPĒSIES PAR VALSTI!
ATSVAIDZINU ATMIŅU1

Atbildēt

Kā jūs nesaprotat!

10.09.2018. 12:03

»

!

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem


Politiķus pie atbildības nevar saukt ar likumu. Politiku noteic židmasonu- ilumināu- cionistu- komunistu, čekistu B' nai Brith, kuras projekts ir ES, tāpat kā bija PSRS. Viss turpinās vēl drausmīgākos apēros! Politiķi melo, iluminātismi sola brīnumus. Ar Parex bija plānots izzagt valsts bidžetu, oik nāk no ES vispārēju ievirzi atjaunojamai enerģijai. Politiku rada ES, Eiropas komisijas birojs LV to uzrauga - vad. židiete Inna Šteinbuka, kura atbalstīja Parex afēru. Tas viss ir zināms un nav nekāds noslēpums. Savukārt cionistu veidotu likumdošanu, lai notiktu šīs afēras, kūrē Eiropas komisija un slepeni lobiji, arī nevalstiskas organizācijas, citas sabiedriskās organizācijas utt. Ja kaut kas noiet greizi, vai briest tautas nemieri, uz ātru roku ierosina kriminālprocesu (kā pret I. Godmani Parex sakarā), tauta gavilē, tad tikpat ātri izbeidz, legalizējot šos noziegumus.,VP A. Bērziņa Kājiņu lieta, VVF vēju padomi, zeme Jūrmalā, pulksteņi un pat kapu vieta utt. Bet, lai tautu iebiedētu, Centrālcietumā spīdzina protestētāju, kas eatkāpjas no savas pārliecības - A. A. Bērziņu, liedzot medaprūpi par ģimenes līdzekļiem.

Atbildēt

!

10.09.2018. 11:09

To esošo un bijušo korumpantu midzeni Ekonomikas ministrijā ir jāsauc pie kriminālatbildības par zagšanu un kukuļņemšanu sevišķi lielos apmēros, un par Latvijas tautsaimniecības nīdēšanu ar maķslīgi uzskrūvētiem elektroenerģijas tarifiem!

Atbildēt

Arvils Ašeradens

10.09.2018. 10:01

izcils melis un ilumināts. Kā ilumināts pauž stingru apņēmību izbeigt OIK afēru, pie kuras šūpuļa stāvēja ilumināts V. Zatlers, kura laikā OIK afēra kala likumdošanas labirintus, kurš arī TV 1:1 aktīvi iebilst pret OIK afēru. Paužot ar saukļiem aktīvu savu gribu, ilumināti realitātē dara pretējo. Piem. PSRS iluminātu - cionistu vara izveidoja uz papīra vistiesiskākās valsts pasaulē likumdošanu, bet realitātē bija absolūts beztiesiskums un totalitārisms, cilvēktiesību ignorance.

Atbildēt

leopards

10.09.2018. 10:01

Par šim divām partijām Attīstiba par un Jaunā vienotība,pirms vēlēšanām viņi sadalijās,pēc vēlēšanām atkal salaulāsies kopā,visi viņi ir OIK radījuši,un no mūsu nodokļu makšātāju nodokļiem,šie kungi ir dzīvojuši un uzdzīvojuši,savu daļu arī sanēma ZZS,kura uzvedas it kā nevainīga meitene.Pensionāri atcerēsimies 6.oktobŗī un nobalsosim par tīru partiju KPVLv,visus OIK autorus sasēdināt izalatorā,arī prokuroru kopa ar Ašredenu,kamparu,godmani,vinkele,,pabriks,pūce,pavluts,jaunups,brigmanis visi viņi irOIK pupu zīduši.

Atbildēt

ZZ

10.09.2018. 09:41

Kas ir tas ideotu elektorāts, kurš nobalsos par šiem ?

Atbildēt

Redžs

10.09.2018. 09:38

Lielākais ieguvējs no OIK ir Smēles klans. Atgādiniet man, vai tikai Ašeradens neietilpst šai klanā..? Un tad kāpēc viņam kaut ko reālu darīt, lai atceltu šo afēru..?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: