Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gena

13.05.2022. 08:53

»

Ученица

...


a mne počemu-to vsjo vremja kozalos, čto v 1917.godu boļševiki soveršili gosudarstvenii perevorot...

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 08:44

Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi taps atklāti un upuri vairs neklusēs. Krievija taps tiesāta. Un es aicinu krievus lūgt visus sev zināmos Dievus, jo tā diena ir tuvu…
Ar necieņu pret sarkanajiem nezvēriem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Un pareizticīgo baznīca kopā ar Bībeles viltus Dievu nepalīdzēs krievu totalitārisma pielūdzējiem aizbēgt no karmiskā soda! Dievi un Dievietes visu redz. Dievi un un Dievietes visu zina!
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 08:40

»

Jukums

Mani patiess interesē, kā LV vara domā tikt galā ar to milzu massu CCCP iebraucēju (imigrantu) kas te dzīvo


Ir taču pilnīgi skaidrs, kuras vērtības tie aizstāv, kuras valsts informativa telpa dzīvo, un kādu kultūru aizstāv...

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 08:39

Mani patiess interesē, kā LV vara domā tikt galā ar to milzu massu CCCP iebraucēju (imigrantu) kas te dzīvo....

Atbildēt

Ученица

13.05.2022. 07:32

»

Tas ir labi!

Žīdam un cionistiem viegli valdīt sašķeltu sabiedrību...


Загадочная русская душа…
Она, предмет восторгов и проклятий,
Бывает кулака мужского сжатей,
Бетонные препятствия круша.
А то вдруг станет тоньше лепестка,
Прозрачнее осенней паутины.
А то летит, как в первый день путины
Отчаянная горная река.Загадочная русская душа…
О ней за морем пишутся трактаты,
Неистовствуют киноаппараты,
За хвост комету ухватить спеша.
Напрасный труд! Пора бы знать давно:
Один Иванушка за хвост жар-птицы
Сумел в народной сказке ухватиться.
А вам с ним не тягаться все равно.Загадочная русская душа…

💩💩💩✝☪✡🕎☦🛐💩💩💩

© 1999-бесконечность :-) 
Ученица® ™ Ученицa

Atbildēt

Ученица

13.05.2022. 07:29

»

Sakne

Ideoloģija ir cilme no idiots, jeb idiotu vadība. Zīmīgi, ne pieminekļa grāvējiem, ne puķu nesējiem, nekam no viņiem nav taisnība, jo abi pieder pie nošķirtām idiotu grupām...Советские спецслужбы по праву считались одними из самых мощных в мире. Опыт работы советских секретных служб, их организация, методика деятельности всегда вызывали оживленный интерес соответствующих специалистов.
Удивительно, но формировались эти службы в обстановке полного хаоса, в котором находилась после революции 1917 года Россия. Кроме того, в обстановке, когда само существование России как суверенного государства стояло под вопросом.
Несмотря на все это, в кратчайшие сроки были созданы поразительные по своей результативности спецслужбы, которые стали способны справиться с ударами всех врагов того государственного образования, которое они защищали.
Их деятельность — не просто составная часть истории СССР, она зачастую является коренной линией, которая переплетается с наиболее значительными, увлекательными, а временами и загадочными обстоятельствами жизни страны.

💩💩💩✝☪✡🕎☦🛐💩💩💩

© 1999-бесконечность :-) 
Ученица® ™ Ученицa

Atbildēt

cilveks444

13.05.2022. 07:00

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādu laiku palikām darba vietā garākas stundas. Neatceros cik tieši stundas. Pikti bijām, protams. Tomēr Uzvaras piemineklis tika uzcelts. Tas ir tur, kur tas ir. Par māksliniecisko vērtību var diskutēt, katram būs savs viedoklis.

Bet problēma ir tajā, kā cilvēki, kas dzīvo Latvijā, tulko šo pieminekli. Tulko tā vēstījumu. Latviešu vairākums kritisku aci skatās uz to. Un to var saprast, tas ir loģiski, jo pēc nacistiskās Vācijas sagrāves PSRS karaspēks, kas jau reiz bija okupējis Latviju, palika Latvijā arī pēc 2.pasaules kara beigām. Tomēr der saprast, ka atbildība par to jāuzņemas ne tikai PSRS, bet arī ASV un Anglijai, kuras vienojās par ietekmes sfēru sadali. Tātad Latviju atdeva PSRS. Bet ar ASV un Anglijas ziņu. To mēs negribam tā īsti zināt. Jo nav “pareizi” politiski, ne?

Uzvaras piemineklis bija ērti nojaucams laikā, kad sabruka PSRS. Tad tas būtu organiski. Toreiz tas nebija lielas Latvijas sabiedrības daļas kulta objekts. Kāds tas kļuva šo 30 gadu laikā. Jo krieviski runājošiem vajadzēja kaut ko, ap ko vienoties. Pēc PSRS sabrukuma pie Uzvaras pieminekļa 9.maijā pulcējās daži simti atzīmētāji. Daži simti. Tas bija dažus gadus. Jo PSRS sistēma bija piegriezusies vairumam. Tur devās pārsvarā tikai vecie 2.pasaules kara dalībnieki, līdz politiķi sāka darboties.

Turklāt tas, kas nāca pēc tam - pēc tam, kad it kā Latvija atguva neatkarību, lika pārdomāt daudz ko. 90 gadi bija baisākie gadi, tie bija gadi, kad tie, kas nomainīja politisko varu pret politisko un ekonomisko varu, brutāli vērsās pret Latvijas iedzīvotājiem. Nesaudzējot nevienu tautu. Turklāt izskatās, ka tieši pamatnāciju latviešus šie nīda visvairāk. Jo pie varas, vismaz tās redzamās daļas, taču vairums bija tieši latvieši. Arī no Rietumiem. 30 gadus tas tā ir. Latvija izmirst ļoti strauji, esam rekordistu rindās pasaulē.

Tātad, lai valdītu, bija jāšķeļ. Jāšķeļ pēc etniskā principā, pēc jebkā, kas spēja sadalīt sabiedrību, jo sīkāk, jo labāk. Tāpēc arī tos krievus un krievvalodīgos, kuri bija par demokrātisku Latviju Gorbačova pārbūves un Atmodas laikā, ātri vien atstūma, kad Latvija, pēc būtības tieši pateicoties Krievijā satriektajam pučam 1991.gada augustā, atguva neatkarību.

Gan ne uz ilgu laiku. Jo paši ātri to pasējām. Turklāt pamanījāmies dot varu tādiem politiķiem, kas šķēla un dalīja Latvijas sabiedrību, kas nostatīja latviešus pret krieviem. Krievus atgrūda, viņi meklēja ko vienojošu, ko kopīgu, un atrada to 9.maijā pie Uzvaras pieminekļa. Kurš tad kļuva par tādu kā svētvietu viņiem. Jā, tur rosās un knosās marginālu grupas, jā, tur ir arī radikāļi, bet vairums tādu nebija un nav.

Acīmredzams fakts, PSRS totalitārais režīms nenojauca Brīvības pieminekli, latviešu svētumu. Nenojauca! Stāsti ir dažādi, bet tas ir fakts, jo Brīvības piemineklis stāv, kur stāvējis. Toties mēs tagad ārdīsim un jauksim pieminekļus? Kulturālā latviešu tauta to darīs? Kas ar mums notiek, vai esam garā tik vāji un pazemoti, ka alkstam lētas un zemiskas atriebes? Par ko un kam? Kādā formā? Vai Doma baznīcu un Rīgu arī jauksim nost? Jo Rīgu taču pēc būtības visu būvējuši vieni, otri jeb trešie okupanti? Muižas der nosvilināt, pilis noārdīt.

Mēs par brīvību runājam bet rīkojamies kā barbari, kā vandāļi. Mēs par mieru runājam, bet karu saucam uz Latviju. Vicinām svešus karogus, zaimojam paši savu Brīvības pieminekli, krāsojot to krāsās, kas nav Latvijas nacionālās krāsas. Kur vēl zemāk krist? Kur vēl baisāki sevi iekodēt? Boļševiki arī visu ārdīja, kā tie, kas sit sev pie krūts, sak, mēs vienīgie Latvijas patrioti. Kā viņi atšķiras no šiem postītājiem, no boļševikiem jeb citiem visa grāvējiem? Drīz soļos ieņemt "nepareizo" oligarhu villas. Sāks tajās dzīvot un saimniekot?!

Turklāt sauks sevi par cilvēkiem, kas nākuši no kulturālas tautas. Par latviešiem. Laupi salaupīto, teiks! Nesaprotot, ka paši paliek par laupītājiem, postītājiem, iznīcinātājiem un brutāliem naida pilniem degradācijas paraugiem. Kas, lai piepildītu savas zemiskās ambīcijas, būs bijuši gatavi pazemot sevi, pazemot Latviju, radīt spriedzi Latvijas sabiedrībā, uzkurināt un uzkūdīt, darīt visu, lai uz Latviju atvilktu nemierus, negācijas, konfliktus un beigu galā - KARU!

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 06:52

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

Sakne

13.05.2022. 06:31

Ideoloģija ir cilme no idiots, jeb idiotu vadība. Zīmīgi, ne pieminekļa grāvējiem, ne puķu nesējiem, nekam no viņiem nav taisnība, jo abi pieder pie nošķirtām idiotu grupām.
Dzīvē jadara tikai viens - jārunā patiesība un Jāveic taisni darbi. Tiklīdz cilvēki nonāk idiotu (ideoloģijas) ietekmē, tā negatīvi notikumi garantēti, līdz pat karam.
Tāpēc - abas puses, izejiet laukā no idiotu zonas un beidziet naidoties savā starpā. Ko darīsiet rudenī un ziemā, kad cilpa ap kaklu savilksies ??? Mums priekšā valsts sabrukums, tas nopietns pārbaudījums.

Atbildēt

Tas ir labi!

13.05.2022. 05:29

»

realitāte izglītībā

Vispār jau daudzas krievu skolu vadìbas ir 5.kolonmas stutes un kodols Latvijă.Krievu skolas ir tiešas krievu pasaules uzdevumu pildītājas.Jo kă centra 40.vsk.var strādāt valstij nelojāls skolotājs - Rafalskis ? Vińu personīgi pieņēmusi direktore. Jo viņa nelojalitāte atbilstot skolas kursam.Sarakste...


Žīdam un cionistiem viegli valdīt sašķeltu sabiedrību!

Neko latvieši bez Pasaules bankas noteikumiem nevar.

Saskaņa parazitē, NA parazitē.. visi tik tērē… un tik dala un pārdala kā krievu okupanti… deģenerējas tāpat.. krievvalidīgie jāvakcinē jau pirmajā skolas klasē.. tā ir kadtrācija.. lai nedzimst bērni, jālegaluzē marihuana un jāuzplata genderisms.. obligāti krievvalodīgajiem bērniem Golubevai jāsniedz mācību stundas pilnās zālēs par tēmu “Cik labi būt lezbietei”.

Atbildēt

marko

13.05.2022. 01:48

kas tai daugavpils darās. Bija raksts, ka tur pēdējo latviešu valodas vidusskolu slēdz. Tur jau gatava krievu pilsēta. Tā pat, rēzekne, ludza,...
Izglītības ministr. -parazīts, neko nedara, laikam pilda kremlin uzdev.
Vai Daugavpilī nav neviena krievu pieminekļa ko likvidēt?

Atbildēt

realitāte izglītībā

13.05.2022. 00:24

Vispār jau daudzas krievu skolu vadìbas ir 5.kolonmas stutes un kodols Latvijă.Krievu skolas ir tiešas krievu pasaules uzdevumu pildītājas.Jo kă centra 40.vsk.var strādāt valstij nelojāls skolotājs - Rafalskis ? Vińu personīgi pieņēmusi direktore. Jo viņa nelojalitāte atbilstot skolas kursam.Sarakste ar vecākiemun sarunas tikai - krievu valodā .

Atbildēt

hars

12.05.2022. 21:46

video- viss redzams, ka 9 un 10 maijā abas dienas pie pieminekļa ziedus organizēti noliek
rigas domes deputāttu - ganāampulks vārdā - saskaņja un pārējie.brīnos,ka ušhaks nebija manāms, jo drīz treknie gadi eiropā beigsies,jāsāk reklāmu par sevi taisīt. bet staķk steķis nav vainīgs, jo balts pūkains bezpartijnieks

Atbildēt

Kauns par deputātiem

12.05.2022. 20:50

Pie pieminekļa manīju vienu Saeimas deputāti- cik zinu tur bija kāda regina, kura agrāk strādāja par apsargu, bet vēlāk kļuva populāra caur Zolitūdes sērām, piederīgo asarām un tās dienas asiņainajiem notikumiem. Un tāda veca un neizglītota, izbalināta pensijas vecuma tante tagad sēž Saeimā un grauj mūsu valsti- atbalsta Latvijas okupāciju un skrien ar pusvītušām tulpēm pie okupācijas pieminekļa paņirgāties par latviešu tautu.

Atbildēt

viss priekš austrumiem

12.05.2022. 20:35

Vispār jau viss 10 maijā darbojās uz kremļa spec reportāžas taisīšanu ..par svinībām Rīgā .Skasti.. jau izskatijās 80 vsk direktores nestās sveces vakarā ...Tur bija labi viss piedomāts, lai iegūtu medaļas no russijas.Tāpat arī ločmeles sirsnīgā karadziesmu dziedāšana. Policija izskatās, ka bija akla un kurla un neviens noteikums netika ievērots.Jocīgi vai ne ? Pilns TT ar ierakstiem no dalībniekiem, ar nievām un izsmiekliem par valsti..

Atbildēt

par to pašu

12.05.2022. 18:55

Ja jau skolas direktore nezin Latvijas vēsturi ,tad kā to zin viņas skolnieki ? Un vēl lepojas publiski un tiek slavēta par " uzvaru".

Atbildēt

uzspļauj Latvijas vēsturei

12.05.2022. 18:08

Fakts no fb .Pat 80 vidusskolas direktore ,IZGLÌTĪBAS iestādes vadītāja Vladovva atklāti leppni iet pie Latvijas tautai tik nīstā okupāciu atgādinošo stabu ar sveču kasti .Tā ir krievu pasaules ņirgāšanās par Latvijas okupāciju un vēsturi.Palasiet viņas draugu ierakstus fb :v perjod...mi povtoriļi..utt.TD nav brīnums ka 80 vsk fasāde piektdien ācību laikā rotāja Z burts.Par to liecina TT skolēna ieraksts.Kundzīte sēž uz 2 krēsliem ' saskaņiete un skolas direktore..Tā kā viņas skolēniem vido vēstures fakti iet pēc kremļa metodičkas.

Atbildēt

Fakts

12.05.2022. 17:55

»

Fakti

Vēlreiz. Tie, kas gāja pie pieminekļa nolikt ziedus, IR rīdzinieki. Nacionālisti vēršas arī pret viņiem, ne tikai pret 10. maijā izprovocētajiem netālajiem cilvēciņiem...


Tas, ka rīdzinieki, nenozīmē neko. Tā jau Latvijas traģēdija, ka okupanti un viņu pēcteču ir kļuvuši par "rīdziniekiem" un veido vairāk par 50% Rīgas iedzīvotāju. Vajadzētu pēc viņu pašu parauga - saķert, bez tiesas sprieduma salādēt kravas vagonos un prom uz Sibīriju! Putins mums paldies pateiks par svaigu lielgabalu gaļu, būsim veikuši draudzīgu žestu Austrumu kaimiņa virzienā!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

12.05.2022. 17:42

»

Vismaz viens

jēdzīgs komentārs...


Tiešām "dabūja bietē" - radās iespaids, ka valsts vara nepastāv. Valsti neviens vairs nevada. Notikumi risinās pašplūsmā. Visi kaut kur nolīduši...

Atbildēt

faktiem

12.05.2022. 17:26

Kā nebija?Saeimas deputāte Luņevločmele stāsta,ka bijusi tur tikai 9.maijā,bet video redzams un dzirdams,kā viņa dzied okupantu dziesmas.tad jau laikam naktī,kad tu gulēji.

Atbildēt

vēreiz

12.05.2022. 17:21

»

Fakti

Vēlreiz. Tie, kas gāja pie pieminekļa nolikt ziedus, IR rīdzinieki. Nacionālisti vēršas arī pret viņiem, ne tikai pret 10. maijā izprovocētajiem netālajiem cilvēciņiem...


Rīga ir Latvijas galvaspilsēta,nevis Krievijas.Rīdzinieki ir Rīgas iedzīvotāji.Krievijā 9.maijs ir svēku diena.Latvijā nav.Latvijā Otrā pasaules kara upurus piemin 8.maijā Brāļu kapos.Visus upurus bez izņēmuma.Šogad 9.maijs bija sēru diena par godu Ukrainā bojā gājušajiem cilvēkiem/bērniem arī/Visa valdība aicināja šogad neiet pie okupekļiem,bet arī neaizliedza nolikt ziedus,ja kāds galīgi nevar bez tā iztikt.Ja grib dzīvot Latvijā un radi ir karojuši,tos jāpiemin valstī un visā Eiropā noteiktajā kārtībā.Krievs ir tāda pati tauta,kā visas pārējās tautas,bet nav mistiska Dieva izredzētā tauta,kas var darīt visur visu,kas ienāk prātā,nerēķinoties ar pārējiem.Tie,kas tur plosījās 10.maijā ir barbari un nacisti,nevis krievi.Ziedi no okpekļa tika savākti katru gadu Ušakova laikā tieši tāpat un ne citādi.Šoreiz tika lemts to darīt ātrāk,lai nebūtu tādu izlēcienu ,kā citus gadus,bet krievebreju savienība izprovocēja ziedu licējus uz vēl lielākām bezkaunībām.Krievu savienību tāpēc nāksies aizliegt,bet huligāniem,ukraiņu nīdējiem,barbariem Krievijas pilsoņiem nāksies atstāt Latviju.

Atbildēt

Fakti

12.05.2022. 16:44

»

jons

Policistu bērnu dārza līmenis bija tik uzkrītošs ..Autobusi tik lielā skaitā ar ieslēgtām bākugunīm , bet paši pastaigājas gar aurojošiem cilvēkiem. Poliči nebija situācijas noteicēji ,bars noteica un uzspieda savu uzvedības modeli : agresivitāte, daru ko gribu,dziedu kara dziesmas, lamājos , paramount...


9. maijā nekā tāda nebija, tu prasti melo. Vai arī neko neesi redzējis, jo kā jau provokators un gļēvulis arī 9. maijā atsēdējies komentāros un uz vietas nebiji un neko nezini.
9. maijā nebija tur autobusu lielā skaitā, nebija ieslēgtu bākuguņu, izņemot CP mašīnas. Neskanēja kara dziesmas, karu neslavināja. Nekā no tā 9. maijā nebija.
Paramount Latvijas valsts nebija, bija 20th Century Fox Latvijas valsts.

Atbildēt

Fakti

12.05.2022. 16:40

»

tu vispār filtrē,ko raksti?

Nacionālisti sacēluši traci ap ziedu nolikšanu?Nacionālisti balsoja par krievieti Golubevu un atļāva ziedu nolikšanu.Un kādās cerībās ir Dzintars un Dombrava??Lielā rīdzinieku daļa ar naidu vērsās pret Latvijas valsti,pret Ukrainu,pret policiju.Nacionālisti nevērsās pret rīdziniekiem.Bija viss pilnīgi...


Vēlreiz. Tie, kas gāja pie pieminekļa nolikt ziedus, IR rīdzinieki. Nacionālisti vēršas arī pret viņiem, ne tikai pret 10. maijā izprovocētajiem netālajiem cilvēciņiem.
Palasot twitter, konkrēti - NA atbalstītāju un biedru mobinga ierakstus (visiem kontiem var apskatīt, kam tad spameris seko), ir redzams, ka naids tiek kurināts ļoti mērķtiecīgi.

Atbildēt

Bailes, bailes, lielas bailes...

12.05.2022. 16:19

»

Pāvels

Cik cilvēku vēl jānoskepkavo, lai deputāti saprastu, ka Valsts policija ir pilna ar nekam nederīgiem, 5 kolonnai noderīgiem resursiem?....Un kāpēc iekšlietu ministrija nesadarbojas ar policiju? Acīmredzami, tur ir savi labumi


Iekšlietu ministrija, ir jānodod citas partijas pārziņā! Pietiek liberastiem jaukt gaisu at savu nespēju ieņemt valstisku stāju!

Atbildēt

Pasaules valdības elektroniskās koncentrācijas nometnes vajadzībām 10. maija notikumi

12.05.2022. 16:00

»

Armanc Ruk- Ruks

Valsts policijas priekšnieks Ruks: pie atbildības tiks saukti visi, kuru identitātes izdosies noskaidrot un pierādīt viņu vainu 6...


ir lielisks kārtējais notikums, lai nostiprinātu identitātes noteicējus mehānismus personu izsekošanā un kontrolē, ko uzsāka kovidafēras bioloģisko ieroču kovid piemērošanas laikā ar karantīnas un komendantstundu nosacījumiem.

Atbildēt

Armanc Ruk- Ruks

12.05.2022. 15:57

»

Bet “kovid karantīna”

bija izsekošanas infrastruktūru attīstībai, cilvēkkapitāla pār ietošanās kontrolei gan “etnisko teroristu, kuri iestājas pret cionistu Levita huntu, gan 5. kolonas izsekošanai...


Valsts policijas priekšnieks Ruks: pie atbildības tiks saukti visi, kuru identitātes izdosies noskaidrot un pierādīt viņu vainu 6

  Jauns.lv / LETA

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks ceturtdien Latvijas Radio solīja, ka pie atbildības tiks saukti visi, kuru identitātes izdosies noskaidrot un pierādīt viņu vainu.

Saistībā ar notikumiem 10.maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija (VP) sākusi trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.
Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Atbildēt

Latvijas valsti nekas nevar pazemot vispār!!

12.05.2022. 15:28

»

skaidri redzams

Tas , kas notika 9.un īpaši jau 10.maijā pie okupācijas vārdā nosauktā uzvaras pieminekļa izskatās pēc labi izstrādāta plāna...lai Latvijas valsti pazemotu..Un parādītu - kurš te ir situācijas noteicējs. Lai baidās visi ! Un tas plāns ir labi izdevies." Paldies" golubajai ...Bezdarbība ar nelietību ...


Jo nav Latvijas valsts ir zem NATO noformējusies finanšu valsts korporācija ar huntas pazīmēm.

Jebkuros apstākļos tā saucamais E. Levits, prezidenta izstrādājums, var izsludināt komendantstundas un militāristus izvest ielās.

Politisku protestu, masu nekārtību un sociālo protestu apstākļos.

Hunta ar politisko pretrunu aktualizēšanu 9. maijā sanaidojot Latvijas ukraiņu bēgļus ar krievvalodīgajiem okupantiem Latvijas teritorijā, novērš sabiedrības uzmanību no sociālajiemjautājumiem, kas saainās sankciju pret Krieviju apstākļos.

Krievijas un Latvijas kopprodukts nākošgad kritīsies vienādi- par 12-20 procentiem.

Atbildēt

philosophical question

12.05.2022. 15:23

»

Ministrei nav ne vainas

Bet kur bija armija uz zemessargi! Levits varēja no kāda tanka teikt: Izbeigt šo ālēšanos, ja nē, šausim


Ārzemnieka jautājums:vai Virspavēlniekam nebija nekas jādara?

Atbildēt

tu vispār filtrē,ko raksti?

12.05.2022. 15:12

»

Fakti

Jāsliecas tomēr piekrist domai, ka nacionālistu saceltais tracis ap cilvēcīgu lietu - ziedu nolikšanu un necilvēcīgu lietu - ātru to aizvākšanu, provocējot, ir vērsts kaut kādā mērā pret ministri arī kā pret krievieti. Par seksuālās orientācijas lomu te grūti spriest, lai gan tādi lāčplēši kā dzintara...


Nacionālisti sacēluši traci ap ziedu nolikšanu?Nacionālisti balsoja par krievieti Golubevu un atļāva ziedu nolikšanu.Un kādās cerībās ir Dzintars un Dombrava??Lielā rīdzinieku daļa ar naidu vērsās pret Latvijas valsti,pret Ukrainu,pret policiju.Nacionālisti nevērsās pret rīdziniekiem.Bija viss pilnīgi otrādi.Visi politikī,policija,pat valsts prezidents un premjers lūgtin lūdza 9.maijā neiet pie okupekļa.Kaunies jel rakstīt tik nejēdzīgus melus!

Atbildēt

Pāvels

12.05.2022. 14:52

Cik cilvēku vēl jānoskepkavo, lai deputāti saprastu, ka Valsts policija ir pilna ar nekam nederīgiem, 5 kolonnai noderīgiem resursiem?....Un kāpēc iekšlietu ministrija nesadarbojas ar policiju? Acīmredzami, tur ir savi labumi!

Atbildēt

skaidri redzams

12.05.2022. 14:51

Tas , kas notika 9.un īpaši jau 10.maijā pie okupācijas vārdā nosauktā uzvaras pieminekļa izskatās pēc labi izstrādāta plāna...lai Latvijas valsti pazemotu..Un parādītu - kurš te ir situācijas noteicējs. Lai baidās visi ! Un tas plāns ir labi izdevies." Paldies" golubajai ...Bezdarbība ar nelietību iet roku rokā.

Atbildēt

Nekā personīga

12.05.2022. 14:34

Šis nav jautājums par ziedu tēmu, šis ir jautājums par policijas pieļautu pretvalstisku darbību! A/p ir izsaimniekojuši milzīgus naudas līdzekļus, un ja viņi savu pastulbo lezbieti nosviedis, tad citas partijas ministrs ar galvu plecos, atklās Valstij nodarītos zaudējumus! Lai lezbiešu klubs neapvainojās!

Atbildēt

jons

12.05.2022. 13:59

Policistu bērnu dārza līmenis bija tik uzkrītošs ..Autobusi tik lielā skaitā ar ieslēgtām bākugunīm , bet paši pastaigājas gar aurojošiem cilvēkiem. Poliči nebija situācijas noteicēji ,bars noteica un uzspieda savu uzvedības modeli : agresivitāte, daru ko gribu,dziedu kara dziesmas, lamājos , paramount Latvijas valsti , slavinu karu ,pazemoju publiski Ukrainas un Latvijas karogu nesējus...Kauns un pazemojums ,pateicoties policijas NEKĀDAI rīcībai. Tā varēja arī tur nebùt.Locmeles pozēšana un kara dziesmu publiska dziedāšana , zinot ka kremlim tas vajadzīgs , bija ņirgâśanās. Bet, ja Latvijas vara Eiropas kara apstăkļos to visu atļauj ? Tad tik. " v perjod" kā simtiem video par 9.un 10.maiju Rīgā atrodami TT platformā.

Atbildēt

“Nav vainas”?

12.05.2022. 13:28

»

Ministrei nav ne vainas

Bet kur bija armija uz zemessargi! Levits varēja no kāda tanka teikt: Izbeigt šo ālēšanos, ja nē, šausim


jo ir pret dzimstības palielināšanu, agresīvi iestājas pret ģimenes vērtībām.

Atbildēt

Bet “kovid karantīna”

12.05.2022. 13:26

»

NATO un Pentagons

pirms afēras ar cionistu plānu 2014. gadā ar atrisinājumu šogad 24. februārī, iebrūkot Ukrainā” jau plānoja izplatīt bioloģisko ieroci Covid-19. To izplatot, arī Latvijas visi iedzīvotāji tika identificēti elektroniski un ar lokdauniem, komendantstundām un cilvēktiesību ierobežojumiem preventīni tika...


bija izsekošanas infrastruktūru attīstībai, cilvēkkapitāla pār ietošanās kontrolei gan “etnisko teroristu, kuri iestājas pret cionistu Levita huntu, gan 5. kolonas izsekošanai.

VP pr-ks Ruks bija Izsekošanas un novērošanas nodaļas vadītājs. Kovidkarantīnas laikā viņu paaugstināja amatā, lai holiski nostiprinātu izsekošanas mehānismus.

Atbildēt

Ministrei nav ne vainas

12.05.2022. 13:21

Bet kur bija armija uz zemessargi! Levits varēja no kāda tanka teikt: Izbeigt šo ālēšanos, ja nē, šausim!

Atbildēt

Fakti

12.05.2022. 13:20

»

Zee

Pēc 24. februāra esmu pazaudējusi daudz "draugu" un sapratusi, ka ar lielāko daļu radu karošu pretējās nometnēs. Toties negaidīti esmu ieguvusi daudz domubiedru. Paldies 9. maijam, kas parādīja, ka loģiski spriestspējīgu cilvēku nav nemaz tik maz


Ja tu ar to domā, ka tie domubiedri nekad nemainīs attieksmi pret tevi, tad maldies. Ekstrēmistiem vienmēr svarīgs ir viņu mērķis, ar cilvēkiem tie nerēķinās.

Atbildēt

Iekšietu ministre Golubeva ir par iekšējiem orgāniem

12.05.2022. 13:20

»

Punkts

A/ drīz nāksies atbildēt, par Latvijas Valstij nodarītajiem zaudējumiem! Un pat viņu Pamuļķus, neviens vairs nesargās!!! Jo viņu iekšlietu ministre ir nulle


Ārlietu ministrs Rinkevčs ir par ārējiem orgāniem.

Atbildēt

Fakti

12.05.2022. 13:18

Jāsliecas tomēr piekrist domai, ka nacionālistu saceltais tracis ap cilvēcīgu lietu - ziedu nolikšanu un necilvēcīgu lietu - ātru to aizvākšanu, provocējot, ir vērsts kaut kādā mērā pret ministri arī kā pret krievieti. Par seksuālās orientācijas lomu te grūti spriest, lai gan tādi lāčplēši kā dzintara gabaliņš un dombrava diez vai ir cerībās. Galvenais ir tas, ka ir mēģinājums politiski, bet sadzīviski arī ar naidu vērsties pret lielu rīdzinieku daļu. Palasiet twitter, to visu raksta konkrētu partiju atbalstītāji un biedri. Tas ir satraucoši.

Atbildēt

Punkts

12.05.2022. 13:12

A/ drīz nāksies atbildēt, par Latvijas Valstij nodarītajiem zaudējumiem! Un pat viņu Pamuļķus, neviens vairs nesargās!!! Jo viņu iekšlietu ministre ir nulle!

Atbildēt

Krievu nacistu okupantu pēcnācēji laborāt

12.05.2022. 13:09

»

Dzemdes nevar pagaidīt

nevajadzēja ieprecētie krievu nacistu okupantos


ieprecas latviešos, tos vērtējot augstu, bet ilgtermiņā tas beidzas ar fiasko. Okupācijas tiešais mentālais uzdevums ir izvarot visās nozīmēs.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 12:52

Pēc 24. februāra esmu pazaudējusi daudz "draugu" un sapratusi, ka ar lielāko daļu radu karošu pretējās nometnēs. Toties negaidīti esmu ieguvusi daudz domubiedru. Paldies 9. maijam, kas parādīja, ka loģiski spriestspējīgu cilvēku nav nemaz tik maz.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: