Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

°K

18.01.2021. 22:24

Vispareizākais ceļš ir pilnīga demilitarizācija. Latvija varētu kļūt par paraugu Baltijas valstu vidū, ja to vadītu gudri politiķi!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

18.12.2020. 18:05

Manuprāt, 2020. gada 3. decembrī Saeimas pieņemtais likums “Par valsts aizsardzības mācību un Jaunsardzi” ir ļoti pretrunīgs. No vienas puses, mums pašiem ir jārūpējas par valsts drošību. Neviens cits izņemot mūs pašus valsti jau nesargās. Bez šaubām, veicināt jaunatnes patriotismu un lojalitāti Latvijai ir ļoti pozitīvi. Ja mēs gribām saglabāt latvietību, tad mums ir jāmāk nosargā savu zemi. Tas ir nācijas izdzīvošanas jautājums. No šāda skatpunkta aizsardzības mācības apguve 10. un 11. klašu vidusskolēniem, kā arī 2. un 3.kursa arodskolu audzēkņiem ir vēlama. No otras puses, aizsardzības mācība ir bezjēdzīga naudas šķērdēšana un ņirgāšanās par sabiedrības zemākajiem slāņiem. Pirmkārt, skolotāju atalgojums ir neapmierinoši zemā līmenī! Pedagogu minimālās algas likme ir nieka 790€ bruto mēnesī. Pat parastam ierindas karavīram maksā 900€ neto mēnesī. Protams, skolotājiem ir pieejamas pašvaldības piemaksas pie algas, taču pat ar piemaksām algas ir zemas. Pašlaik vidējā mēnešalga Latvijā ir 1118€ bruto. Bez šaubām, ne visi pedagogi ir nabagi. Spriežot pēc VID Publiskās datu bāzes valsts amatpersonu deklarācijām, eksistē arī finansiāli labi situēti skolu direktori un mācību pārziņi. Kā var prasīt no skolotājiem kvalitāti, ja algas ir tik zemas? Otrkārt, mūsu valstī ir ļoti daudz sociālu problēmu! Sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ekonomiskā plaisa starp eliti un trūcīgajām personām ir milzīga. Vārdu sakot, ēdušais neēdušo nesaprot. GMI pabalsts 2020. gadā ir 64€ (pašvaldības šo pabalstu liek atstrādāt). Trūcīgā statuss 2020. gadā ir 128,06€. Un minimālā vecuma pensija 2020. gadā ir 80€. Labāk lai valdība šīs problēmas atrisina nekā par Tēvzemes mīlestību filozofē. Treškārt, militarizēta sabiedrība ir solis tuvāk autoritāram valsts režīmam! Protams, Latvijai nedz autoritārisms, nedz totalitārisms nedraud, jo mums ir ļoti demokrātiska un atvērta sabiedrība. Tomēr aizsardzības mācība var būt nopietns pacifistu cilvēktiesību pārkāpums. Pēc manām domām, katram cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Ne visi grib būt armijnieki. Labāk ir dzīvot ar mieru sirdī nevis ar naidu galvā. Ļaunums vairo ļaunumu. Nesēsim ļaunumu un nebaudīsim tā asos augļus! No sabiedrības zemāko (nabadzīgāko) skatpunkta aizsardzības mācība ir neētiska un neracionāla ierobežotā valsts budžeta līdzekļu izšķērdēšana. Lai arī kā būtu, saglabāsim cerību uz labāku nākotni. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas un godāsim Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #mīlestība #cieņa #iecietība #pagāni #svētbirzs #Skolnieciņš #VALSTSGRIBA

Atbildēt

Pirātu partija

17.12.2020. 23:44

Kamēr valsts neuzticēsies saviem pilsoņiem, neatļauj turēt mājās ieročus, aizstāvēt savus īpašumus,tikmēr nevienam tāda valsts nebūs vajadzīga.
Jāsaprot ka galvenais nav valsts, bet pilsonis.
Valsts baidās no pilsoņiem, atbruņošana ir valdošās kliķes prioritāte. Zemessardze,pie patreizējās jaunākās kara taktikas,un visa Latvijas armija, kura bruņota ar alumīnija tanciņiem ir dronu gaļa. To labi pierādija karš Kalnu Karabahā. NATO jau tuvākā gadā izjuks.
Krievija arī jūk arā, kara ar krieviju nebūs, viņa zaudēs daudzas savas teritorijas, bet ja būs lokals konflikts, tad pirmais mans mērķis būs kleptokrāts,un municipālās milicijas priekšnieks.
P.S.Vienīgais kur varētu noderēt armija ir lokāli konflikti ar lielām bruņotām grupām, kas laupot var nākt no rietumu puses, tas apmēram 2026. gads.
Lielas dabas kataklizmas un liela cilvēku plūsma cauri LV, tālāk uz austrumiem.
Nākošā gadā konflikti Izraēlā, Taivānā, Kaukāzā, Irānā, paskatīsimies, ,papētīsim kā viņiem ies.

Atbildēt

Paniņas

16.12.2020. 20:45

»

Seja

Vilki, kas slēpjas zem jēru ādām...


100% taisnība.

Atbildēt

Seja

16.12.2020. 17:33

Vilki, kas slēpjas zem jēru ādām.
Parādīja savu patieso seju.
Vispār Baltijas valstu visloģiskākā rīcība būtu ieviest obligāto karadienestu visu dzimumu jauniešiem kā Izraēlā. Tie, kas pieteiksies par pacifistiem, varēs dienēt slimnīcās par sanitāriem un feldšeriem, sakarniekiem, pavāriem, trauku mazgātājiem, palīgpersonālu un patronu pienesējiem.

Atbildēt

Anna

16.12.2020. 00:16

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Progresīvie ir noziedznieki

15.12.2020. 23:19

»

nu

tagad pēkšņi interesē bērnu tiesības. Bet kur ir bērnu tiesības uz sievieti - māti, ar dabisku mātes instinktu, un tēvu? Tad cīnās par viendzimuma "ģimenēm", diviem tēviem, no kuriem nevienam nekad nebūs lemts būt par īstu māti. Kur tad ir bērnu tiesības


Viņiem interesē, lai bērni izaugtu par homoseksuālistiem un tādiem, kuri negrib aizsargāt sevi un savu valsti. Tādus, kuri negrib sevi aizsargāt - var visvieglāk izvarot, pakļaut un padarīt par homosekusālistiem.

Atbildēt

nu

15.12.2020. 21:46

tagad pēkšņi interesē bērnu tiesības. Bet kur ir bērnu tiesības uz sievieti - māti, ar dabisku mātes instinktu, un tēvu? Tad cīnās par viendzimuma "ģimenēm", diviem tēviem, no kuriem nevienam nekad nebūs lemts būt par īstu māti. Kur tad ir bērnu tiesības???????

Atbildēt

Vietējais

15.12.2020. 19:48

»

Žulis

Latviešu tautas un valsts ienaidnieku nekaunībai tiešām vairs nav robežu. Valdošajā koalīcijā esoša partija raksta vēstuli prezidentam ar lūgumu nepieļaut valsts aizsardzības spēju celšanu. Varbūt vispār likvidēt armiju un valsts aizsardzību uzticēt kemlim un Putinam...


Cilvēki parasti sargā to, kas viņam pieder, vai mīl. Tagad, kad privātums faktiski ir iznīcināts, tev var piederēt tikai bikses, par kurām nenākas maksāt nodokļus pēc tam, kad esi tās nopircis, biznesā valstī sagādāti tādi attīstības "apstākļi" kad vairāk gribas aizbraukt, mazāk iet karā - ļoti samazina to skaitu, kuri vēlas dienēt karaspēkā.
Nav strīda par to, ka šāda apmācība skolās var nest tikai labumu krīzes apstākļos. Būs cilvēki, kuri zinās, kas darāms kad pienāk kaut kāda X stunda, tāpēc ir mazliet dīvaini, ka ir arī tādi, kuri šim procesam nolēmuši likt šķēršļus. Un ja vēl valdībā, tad tas ir galīgi nesaprotami ko viņi tur dara? Piektā kolona, vai?

Atbildēt

Meļi un divkoši!

15.12.2020. 17:37

Tiešām tie progresīvie ir visīstākie divkoši un meļi. Viņiem programmā ir šāds punkts - "Pilnveidosim valsts pašaizsardzības spējas, vienlaikus pilnvērtīgi izmantojot visu pieejamo aizsargspēju resursu, paplašinot militāro un civilās aizsardzības apmācību uz dažādām sabiedrības grupām ārpus Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Zemessardzes."

Izlasiet vēlreiz - "paplašinot militāro un civilās aizsardzības apmācību uz dažādām sabiedrības grupām."

Vai skolas nav sabiedrības grupa? Paši aicina paplašināt militāro apmācību uz dažādām sabiedrības grupām, bet, kad reāli tas notiek, tad progresīvie sāk protestēt uz sūdzēties prezidentam.

Atbildēt

asd

15.12.2020. 13:53

»

Jā, bet

Tu esi stipri sajucis. Aizsardzības mācība skolās, tas nenozīmē gatavot karavīrus rezervistus. Tas nozīmē iepazīstināt skolēnus ar aizsardzības pamatiem. Jeb tev liekas, ka mūsu jaunatnei pietiek ar to, ko tā redz Holivudas bojevbvikos un multfilmās


Ok, paskatījos to ieceri Aizsardzības minsitrijas mājas lapā un citos resursos - tiešām negatavos par rezerves karavīriem.
Jautājums - kur Latvija ņems rezerves karavīrus? Ja sāksies karš, tad daudzus karavīrus un zemessargus nošaus. Kas stāsies nošauto vietā un turpinās cīnīties?
Pašlaik NBS ir 6000 profesionālā dienesta karavīru un 8000 zemessargu. Lielākā daļa zemessargu sargās tiltus, noliktavas, pašvaldību ēkas.
Ja Latvijai uzbruks, tad uzbruks Krievija. Un Krievija uzbruks ar 150 000 karavīru. 150 000 krievu pret 14 000 latviešu. 150000:14000. Vairāk kā 10kāršs pārspēks.
Tad mums jāiet Izraēlas ceļš. Visiem vīriešiem un visām sievietēm obligāts militārais dienests. Citu ceļu neredzu.

Atbildēt

NVO - zagļi, kas izlaupa valsts līdzekļus

15.12.2020. 13:23

Vairums NVO diemžēl ir tikai valsts un dažādu fondu naudas līdzekļu izlaupītāji. NVO vadītājiem tā ir algas un korupcijas paradīze. Raksta bezjēdzīgus projektiņus, dažadi uzpirkti ierēdņi piešķir nodokļu maksātāu naudu, bet atbildība izpaužas tikai skaisti sacerētās atskaitēs. Reāli tur strādā blēži bez morāles un goda. Dažas NVO iepraktizējušās pat pretvalstiskas ideoloģijas propagandēšanā.Valsts aizsardzību nekādā veidā nedrīkst uzticēt šiem naudas izškērdētājiem un pašlabuma adeptiem. Izglītības militarizācija- ko neteiksi! Šāda formulējuma izgudrotājiem un lietotājiem zināmā kontekstā būtu jāatrodas cietumā par pretvalstisku propagandu un sabotāžu. Un ir pēdējais laiks pieņemt stingŗākus kritērijus visādu NVO darbības uzraudzībai, darbu deleģēšanai un naudas piešķiršanai. NVO līdz šim ir kā dēles piezīdušās pie budžeta līdzekļiem un ir viens no mehānismiem, kā vājināt valsti.

Atbildēt

Harijs Poters

15.12.2020. 13:08

Pilnīgi atbalstu aizsardzības mācību skolās. Labāk sākt ar pirmsskolas iestādēm. Mūsdienu realitāte ir tāda, ka Internetā var redzēt, kā īsteni ticīgie jau no bērna kājas ar AK47 bliež nost visādus kafirus un sharirus. Var iebāzt galvu smiltīs un izliekties, ka nekā tāda nav, bet manuprāt ir normāli un dabiski, ja skolas vecuma cilvēks vajadzības gadījumā var ņemt šaujamo un aizstāvēt savu valsti. Kā tas ir bijis agrāk Latvijas vēsturē.

Atbildēt

komunisti mīļoja bērnu namus

15.12.2020. 12:52

lai vecāki izšķir, kam uzticēt bērnus. Nav jau ne ar pirsktu taisīti, ne tūplī.

Atbildēt

Jā, bet

15.12.2020. 12:49

»

asd

Man nepatīk partija "Progresīvie", jo viņi aizstāv piderasus un nodarbojas ar Latvijas rusifikāciju...


Tu esi stipri sajucis. Aizsardzības mācība skolās, tas nenozīmē gatavot karavīrus rezervistus. Tas nozīmē iepazīstināt skolēnus ar aizsardzības pamatiem. Jeb tev liekas, ka mūsu jaunatnei pietiek ar to, ko tā redz Holivudas bojevbvikos un multfilmās?

Atbildēt

asd

15.12.2020. 12:31

Man nepatīk partija "Progresīvie", jo viņi aizstāv piderasus un nodarbojas ar Latvijas rusifikāciju.
Bet vienlaikus neatbalstu valsts aizsardzības mācību skolās,jo skolā nevar sagatavot karadarbībai gatavu karavīru! Karavīra sagatavošanai nepietiek ne ar 1 mācību dienu mēnesī vidusskolā, ne ar 30 dienām t.s. rezerves karavīru pamatapmācībā.
Pabriks grib atskaitīties NATO un teikt, ka tikai XXXX.gadā mēs caur skolām esam sagatavojuši 5 000 rezerves karavīru, bet, piemēram, Igaunija tajā pašā gadā tikai 1500, bet Lietuva 3000. Mēs Baltijā esam labākie! Tikai jāatceras, ka Igaunija un Lietuva rezerves karavīru sagatavošanai atvēl 6-12 mēnešus.
Latvijas vidusskolās sagatavotie "karavīri" pirmajā kaujā mirs. Visi būs beigti. Bez izņēmuma.
Mums jādara tā, kā dara visas Skandināvijas valstis - jāatjauno obligāto militāro dienestu, kura laikā katrs apmācāmais saņems 1000 eiro ikmēneša algu. Ir kapitālisms, vergu laiki beigušies un par dienestu normāli jāmaksā.

Atbildēt

formula

15.12.2020. 12:28

Kā tur bija ar to pūci ? Kā tur bija ar tiem principiem ? Jūs no tās varzas aizgājāt ,skaļi durvis aizcērtot ? Kaut kā netika dzirdēts ! Pie tam, ko jūs tai varzā līdāt vispār, liekulīgi pieverot nezinīšu actiņas ? Sīkpirdieni nevis progresīvie.
]

Atbildēt

Solī

15.12.2020. 12:04

Aizsardzības mācība vajadzīga kā starpposms kurš sagatavo abu dzimumu jaunatni obligātajam dienestam. Pienācis laiks šķirot ļaudis kuri dodas politikā, līdzīgi, kā citās profesijās. piemēram auto vadīšana vai ārstniecībā, kur atļauja darboties dota tik tiem kuri ieguvuši attiecīgo kvalifikāciju. Tā militārai pieredzei jābūt, kā prasībai politiķiem, bet ierēdniecībai obligāta.

Atbildēt

progresīvais

15.12.2020. 11:13

Īsta patriotima izpausme: bezdēt, bezdēt, pirst, dirst Krievijas virzienā!

Atbildēt

Žulis

15.12.2020. 10:53

Latviešu tautas un valsts ienaidnieku nekaunībai tiešām vairs nav robežu. Valdošajā koalīcijā esoša partija raksta vēstuli prezidentam ar lūgumu nepieļaut valsts aizsardzības spēju celšanu. Varbūt vispār likvidēt armiju un valsts aizsardzību uzticēt kemlim un Putinam?
Aizsardzības resors lūk mēģinot “mākslīgi monopolizēt pilsoniskās apziņas veidošanu un patriotisko audzināšanu izglītības sistēmā”. Kas tad ir aizsardzības resors? Kaut kāds vasltij naidīgs monstrs, kuram nedrīkst ļaut tuvoties mūsu jaunatnei? Mūsu valsts un tautas ienaidniekiem vajag panākt, lai mūsu jaunatne tikai teorētiski būtu patrioti, t.i. prastu teikt jaukas patriotiskas runas un vixcināt karodziņus, bet no reālā, praktiskā patriotisma, kurā ietilpst arī savas vaslts aizsardzība, nejēgtu pilnīgi neko. Un tas jau lielā mērā pa šiem gadiem ir panākts. Par tā likumprojekta kvalitāte neizteikšos, jo neesmu to lasījis, taču to, ka mūsu jaunatnei ir ārkārtīgi nepieciešama aizsardzības mācība militārā jomā izglītotu cilvēku vadībā var apstrīdēt tikai mūsu valsts un tautas ienaidnieki, vai viņu nozombētie ļaudis, kas vairs nav spējīgi ne loģiski domāt, ne saprast pasaulē notiekošo.

Atbildēt

Miezis

15.12.2020. 09:18

Atnāca Pabrika cilvēki, nometa gatavu likumprojektu par izglītību, bet IzM vispār tiek ignorēts, tas galīgi nav labi!
Un būsim godīgi pret sevi - valsts aizsardzību tas nestiprina, bet šādi Aizsardzības ministrija taisa ciparus, cik cilvēki viņiem rezervē.

Atbildēt

definīcija

15.12.2020. 09:12

Visas partijas ir kriminālnoziedznieku grupējumi.Visas.
Faktiski partijas sastāv no dažiem necilvēkiem,pārējais ir tāds kā piedēklis,dekorācija.Kā zināms dekorācijas nevar pieņemt lēmumus un nevar neko iebilst.

Atbildēt

Pēteris

15.12.2020. 08:15

»

Andris Zariņš

Tavs niks jau par tevi ir paticis visu. Kārtējais slimais parazīts! :D


Slimais Parazīts! Tas ir tavs paraksts, Zariņ?

Atbildēt

Andris Zariņš

15.12.2020. 07:44

»

Če Gevara

Gatavosim aizjūras saimniekam lielgabalgaļu, labs gatavotājs būtu NVO delna, kas radīta un finansēta Latviešu tautas iznīcināšanai


Tavs niks jau par tevi ir paticis visu. Kārtējais slimais parazīts! :D

Atbildēt

Andris Zariņš

15.12.2020. 07:43

Te nu atklājās āža kāja "jauno, zaļo, progresīvo", tēlā. Jā, grūstošā austrumu kaimiņa impērija ir paguvusi sadēt parazītus vnk pa labi un pa kreisi. Burtiski visur...

Atbildēt

Če Gevara

15.12.2020. 07:29

Gatavosim aizjūras saimniekam lielgabalgaļu, labs gatavotājs būtu NVO delna, kas radīta un finansēta Latviešu tautas iznīcināšanai!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: