Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dina

04.05.2016. 03:31

»

Dina

Tādu dzimušu talantu un patriotu ka Domburu kritizejot izskataties smieklīgi. Kritizēt var pārāks. Latvijā tāda žurnālista nav...


Saprotat, Lapsa?? Jūs drīkstat kritizēt un vajag kritizēt un atmasko neliesus. Bet Jums jābūt pārākam un sirdsšķīstākam pašam.
Un šajā gadījumā un daudzos citos gadijumos tas tā nav.
Strādājiet pie savas morālās skaidrības!!

Atbildēt

Dina

04.05.2016. 03:29

Tādu dzimušu talantu un patriotu ka Domburu kritizejot izskataties smieklīgi. Kritizēt var pārāks. Latvijā tāda žurnālista nav.
Skaudiet cik gribat.
Man interesē jau daudzus gadus Lapsas noslēpumainie finansētāji. jau no laikiem, kad Domburs vēl bij TV. Bet Lapsa slapstijās un nevienam neko nesaka

Atbildēt

Modrīte

27.02.2016. 09:42

Ārprāc! Ja zinātu, ka Domburs ir ielīdis Latvijas avīzē, to vairs nepasūtītu!!!!!!

Atbildēt

Marcel Allain

07.08.2015. 15:47

»

Fantomass

Patiesie fakti. "Latvijas Avīzē" katru trešdienu rīta pusē Domburs vada politmācības struktūrvienību vadītājiem (žurnālu redaktoriem u.c.) Žurnālisti ir priecīgi, jo līdz šim drāza viņus, bet tagad ar prieku var vērot, kā drāž šefus...


Fantomasam var ļoti lielā mērā piekrist. Mazliet ironiski, ka gandrīz visi laikraksti, kuri reiz bija saistīti ar Domburu vairs nepastāv. Sāka viņš ar "Atmodu". Un kur ir "Atmoda"?
Tāpat turpināsim ar to, ka Domburs ir gandrīz desmit gadus bijis gandrīz vai analītiskas žurnālistikas simbols Latvijā. Un kur ir Latvija? Pēdējā vietā gandrīz pēc visiem rādītājiem Baltijā. Tai skaitā mediju kvalitātes un brīvības indeksos.

Bet Fantomass pareizi atzīmēja - mediji pārsvarā turas uz spožam zvaigznēm, lieliem vārdiem, personībām. Tas ir gan elektroniskajos, gan arī drukātajos medijos. Bet radīt zvaigzni un ļaut tai būt spožai - tas ir pa spēkam tikai gudram medijam. Latvijā rakstītāji ar spēcīgu vārdu ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi. Un tie ir cilvēki, kuri neļausies, ka viņus drāž kaut kādi berķi vai kas tur vēl. Vienkārši tādēļ, ka profesionāļi zina, cik bīstami tas ir reputācijai. Arī tādēļ, ka lasītāji tādiem neuzticēsies un necienīs. Tāpēc gudros medijos ir veselīga distance starp akcionāriem un redakciju. Tā ir sen zināma ietekmīgu mediju panākumu atslēga.

Atbildēt

egils

07.08.2015. 15:06

1.Latvija ir atjaunojama kā tautas / nacionāla/ valsts ar 80% pamattautas sastāvu,2.t.s.nepilsoņi ir sen gatavi izbraukšanai, 3. katru gadu Latvijā tiek uzņemti tūkstošiem jauno "bēgļu'', kas šeit nopērk "bēgļu'' statusu par naudu., protams arī kā korp. biznesa projekts ..4.Par atkal... jauniem ''bēgļiem'' vispār var būt referendums, Latvija ir baltu tautu teritorija...ekskursantus pieņemam....

Atbildēt

Fantomass

07.08.2015. 13:00

Patiesie fakti. "Latvijas Avīzē" katru trešdienu rīta pusē Domburs vada politmācības struktūrvienību vadītājiem (žurnālu redaktoriem u.c.) Žurnālisti ir priecīgi, jo līdz šim drāza viņus, bet tagad ar prieku var vērot, kā drāž šefus.
Olafs Berķis pirms dažiem gadiem padzina valdes priekšsēdētāju Viesturu Serdānu,kuram bija daudz kreatīvu ideju. Nesen padzina patriarhu un LA izveidotāju Krustiņu. Tagad brīnās - nez kāpēc abonentu skaits turpina kristies? Izdrāztie un zemu apmaksātie žurnālisti nespēj brīvi elpot, to jūt rakstos. Un tad izdodas atrast kādu, kurš par N naudas summu sola paveikt brīnumu! Taču trešdienas sapulcēs, drāžot redaktorus, nekādu brīnumu izperēt neizdosies. Domburs ir vienpatnis, viņš nav līderis, viņš pat nedomā strādāt ar kolektīvu. Jebkura koncepcija ir štrunts, ko var palikt zem tepiķa. Izdevuma seju nosaka žurnālisti - ja viņi tiek cienīti un labi atalgoti. Fakti liecina, ka tie mēdiji, kas pret žurnālistiem izturas pēc principa - Ja nepatīk, ej projām!, zaudē.

Atbildēt

klausītājs

05.08.2015. 22:09

Lai uzraksta koncepciju arī saistītajam medijam Kurzemes Radio. Citādi valdes priekšsēdētāja jau gadiem zog acis no pieres ārā, bet īpašniekiem laikam rozā brilles, ja to pieļauj vai nepamana

Atbildēt

formula

05.08.2015. 12:00

Krievu laiku vidusskolnieks-žurnālists?

Atbildēt

Paijai

05.08.2015. 11:06

»

Paija

Žurnālistam ir jābūt nedaudz izsalkušam, tad viņam ir ass prāts un viņš ir labs ziņu mednieks


Paija, ja tu savu suni turēsi visu laiku nedaudz izsalkuši viņš vienkārši iekodīs tev rokā, taukainā skopule. Domā, ka baigi asprātīgi kaut ko pateici, ja?

Ja žurnālists ir slikti atalgots, viņš dabiski aiziet pelnīt maizi citur. Bet sabiedrība paliek bez cilvēkiem, kuri ikdienā rūpējās, lai politiķi un baņķieri neapzagtu cilvēkus. Latvijā žurnālisti pamazām migrē uz citām darba vietām vai valstīm, bet politiķi un baņķieri apzog valsti uz nebēdu.

Atbildēt

ED

05.08.2015. 08:44

Nevajag no intelektuālā darba darītājiem prasīt vairāk kā viņi drīkst dot. Pat, realizējot savtīgus mērķus, žurnalistiem ir jāredz durvis pa kurām tos var izsviest.

Atbildēt

Paija

04.08.2015. 23:20

Žurnālistam ir jābūt nedaudz izsalkušam, tad viņam ir ass prāts un viņš ir labs ziņu mednieks.


Tiklīdz žurnālists kā Domburs apveļas, viņš kļūst neinteresants.

Atbildēt

to no malas

04.08.2015. 21:06

»

no malas

Vai tik lapsa nav pārgājis A.L.maizē


Tā būtu pus bēda,jo traģiskais ir tas,ka A.L. maizē ir liela daļa politiķu,arī valdībā .Un no kurienes tad nāk Vējonis? Tā ka ja arī lapsa ir tur -pupu mizas!

Atbildēt

vafele trifele

04.08.2015. 14:25

»

no malas

Vai tik lapsa nav pārgājis A.L.maizē


nav pārgājis. jau sen ir un stabili turas. arī pie N.U. un Mistera 20% bulciņām

Atbildēt

no malas

04.08.2015. 14:10

Vai tik lapsa nav pārgājis A.L.maizē

Atbildēt

formula

04.08.2015. 12:57

Vai tikai grantiņa helsinkieši šim no fāterlandes noskatītu to TV šovu uz paplātes nepasniedza,un šis paņēma un pārmeta? Un pētnieciskās žurnālistikas vietā gadiem taisīja polimafijai reklāmas raidījumus ar teatrāliem kritikas atdarinājumiem?

Atbildēt

ST

04.08.2015. 11:16

Par to koncepciju-šausmīgi negribas būt rupjam, bet labāk nepateiksi-tā koncepcija ir tāda daiļ-iršana.

Atbildēt

darbs

04.08.2015. 11:16

darbs paliek darbs, tikai slēpt nevajag, bet gan sakarīgi to pasniegt un tas jau varētu kalpot par pimo punktu koncepcijā:))

Atbildēt

04.08.2015. 08:31

Kas attiecas uz Domburu, tad viņa jautājumi raidījumos bija vērsti uz sevi, uz procesu, ko viņš vada. Mazisks lidojums kopumā. Tā varu spriest, jo esmu ticies ar Domburu un viņu izprotu.


Bet Pietiek 2 īpašniekiem jāpadomā nopietni, jo ar nepietiek vien nepietiek.

Atbildēt

04.08.2015. 08:26

»

Marks

Pēc Dombura, pašlaik interviju raidījumus veidojošie žurnālisti (rēderi, spriņģes, timroti) izklausās neprofesionāli - nepietiekoši sagatavojas raidījumam, nespēj reaģēt uz intervējamā teikto. Nezinu fonu, kāpēc viņu atlaida no LTV un LNT (ir gan aizdomas), bet viņa diskusiju raidījumi pietrūkst...


Medijos valda totāla atpalicība, štampu bezgalīga atkārtošanās, mainās tikai darbojošās personas notikumos, ko atspoguļo. Lai arī paliek profesionāls iespaids par žurnālista ieguldīto darbu, piem., De fakto.., Aizliegtais paņēmiens, tad pirmais raidījums izskatās procesa pēc, bet otrs kā VID algota aģenta atskaite. Spriņģe arī vairs nespriņģo, bet Sastrēgumstunda līferē starp amatpersonām un sabiedrību pa šauru taku.

Acīmredzot žurnālistu ienākumi tiem neļauj attīstīties, bet viņiem pietiek ar veģetēšanu. Ja izbrīnu radīja žurnālistu angļu valodas zināšanas, neuzdodot aktuālus jautājumus, tad tagad visi par to pasmejas, jo redz žurnālistu angļu valodas primitīvismu, nevis eleganci.

Atbildēt

Edge

03.08.2015. 23:46

»

XXL

Nav skaidra Dombura norējēju politika.. Jūs paši būtu gatavi palikt bez iztikas līdzekļiem un lemt savu ģimeni nabadzībai? Domāju ka nē! Domburam lai vai kā bet bij māka savos raidījumos uzdot jautājumus jebkuram viesim un visneērtākos.. ja viesis mēģināja nolekt, tad Domburs vienalga virzīja viņu uz...


Nav kaut kas skaidrs par vidējā latvieša būtību?
Vajag Raini palasīt:
Latviešu muļķības.
Vienprātības meklēšana – paklausībā.
Vecmodība,.
Verdziska pazemība, bailība no kungiem; klausīšanās uz autoritātēm.
Politika caur līšanu.
Maziskums: sīkbirģelība, pašnievāšana.
Dzeršana.
Lielīšanās ar savu labumu.
Šovinisms, reizē lielās un zemojas.
Inflantes atstāšana.
Kārkluvācietība un kārklukrievība.
Mazs egoisms, aiz kura dara muļķības.
Pabalsta savus ienaidniekus aiz egoistiska pašlabuma.
Pakaļķēmošanās vāciem un krieviem.(KR 15, 56)

Atbildēt

XXl

03.08.2015. 21:45

P.S. Pie tam DOmburs raksta konecepciju mēdijam, nevis kā daži labi pilda pasūtījumu norejot kampaņveidīgi kādu..

Atbildēt

XXL

03.08.2015. 21:44

Nav skaidra Dombura norējēju politika.. Jūs paši būtu gatavi palikt bez iztikas līdzekļiem un lemt savu ģimeni nabadzībai? Domāju ka nē! Domburam lai vai kā bet bij māka savos raidījumos uzdot jautājumus jebkuram viesim un visneērtākos.. ja viesis mēģināja nolekt, tad Domburs vienalga virzīja viņu uz atbildes sniegšanas pusi gribēja to viesis vai nē... paskatieties tos pašus Naglas raidījumus, kur viesi spieda atbildēt nevis kā ir , bet tā kā Naglai vajag...Domburs tā nedarīja..Tieši savas drosmes uzdot jebkuram visneērtāko jautājumu un panākt uz to atbildi, Domburu iizēda no LTV un pēc tam no LNT... Ja cilvēkam vajag ēst tad cilvēkam var kļūt vienlaga kas maksā...tā ir realītāte..

Atbildēt

pamela > .

03.08.2015. 21:30

Sen esmu Latv.avīzes lasītāja,bET !! pēc Krustiņa Āboltiņas padzīšanas avīze nav baudāma!Pat patreiz asākas ir NRA,Diena / be Toča!/.Beigsies nomaksātais laiks,atteikšos !!Nepelnīs vairāk "L.A.""Latvietim nav ko lasīt.Jāpapēta Diena.Arī sabiedr.Beltes TV ir nebaudāma.Vispār profesionālisms plašsaziņas līdzekļos ir zemāk par plintusu.Kaut kāds ārprāts "Izklausās dzirdēts","Kas smiesies pēdejais"utt.Laba bija "Melu labaratorija".Un kāds cer,ka latvietis skatīsies kaut ko tik debīlu.

Atbildēt

!!

03.08.2015. 21:25

Domburs nostājies barikāžu 2.pusē

Atbildēt

Marks

03.08.2015. 19:59

Pēc Dombura, pašlaik interviju raidījumus veidojošie žurnālisti (rēderi, spriņģes, timroti) izklausās neprofesionāli - nepietiekoši sagatavojas raidījumam, nespēj reaģēt uz intervējamā teikto. Nezinu fonu, kāpēc viņu atlaida no LTV un LNT (ir gan aizdomas), bet viņa diskusiju raidījumi pietrūkst.
Atbilde uz to, kāpēc Domburs piekrīt šādiem piedāvājumiem, saklausāma šajā raidījumā: https://www.youtube.com/watch?v=5WZVuAq4MI0

Atbildēt

03.08.2015. 19:37

Man pozitīva un perspektīva koncepcija ir ne tikai Latvijas avīzei, bet Pietiek.com. Bet katram līdz savai koncepcijai jānonāk pašam. Tā ka nederēs Dombura koncepcija.

Atbildēt

soldiere of fortune

03.08.2015. 19:16

Par nelaimi sev(domburam), labas izglītības trūkums liek manīt! Atmoda beigusies, Tauta prasa reālu darbu! Tukša vāvuļošana lai paliek meiteņu apvārdošanai.

Atbildēt

V.S.

03.08.2015. 18:27

Foto liecina, ka tas ir īstais koncepciju rakstītājs.Uz reiz var redzēt, ka cilvēks ar konceptuālo domāšanu, labu izglītību, stratēģis, analītiķis. Varbūt jādod rakstīt Latvijas pederastošanas konciju jeb nēģerošanas koncepciju? Ko tur ar kaut kādu lauku lapeli noņemties, ko komjauniešu bezprātis krustiņpaps diriģēja uz grāvi!

Atbildēt

A.P.!

03.08.2015. 17:50

»


Nekauņa esat Jūs,tikai citā krāsā!

Atbildēt

Edge

03.08.2015. 17:48

Šis tas no vēstures, atgādinājumam:
"Valters kļuva jaunstrāvnieku kustības laikraksta Dienas Lapa redakcijas loceklis, tomēr kaut kas viņam šajā kustībā nepatika. Rīgas agrīno sociālistu kustībā viņš manīja svārstības, miglainību uzskatos, nopietnības trūkumu un tukšu runāšanu. Vēstulē šo rindu autoram [E.Andersonam] 1962. g. 1. februārī viņš rakstīja: „Rīga 1890-to gadu pirmā pusē bija kā pirts – veca pirtiņa ar lāvu un garu – tajā pērās, rājās, bārās, aplējās ūdeņiem un smējās. Nebija īstas nopietnības. Jaunstrāvnieki vēl bija it kā bērni – iedzēra, pabļaustījās. Bohēma! Čigāni! Strādnieku cildināšana? Sociālisms? Viss tas norisinājās vairāk jūtu sfairā. Nebija cietas ideālas pārliecības. Viss dega jūtās, frāzēs. Ārzemēs notiekošais bija it kā sapnī tīts, to nepētīja, no tā nopietni nemācījās.” Edgars Andersons.
http://www.zagarins.net/jg/jg69/JG69_MikelisValters.htm

Atbildēt

kolēģis

03.08.2015. 17:45

Domburs ir zēns ar švaku izglītību (2 kursi krievu laikos), kurš pa draugam caur Latvijas ceļu ielīda gudro tēlot! Visos viņa vadītajos raidījumos ir centies izcelt tikai sevi un tēlojis gudro. Diemžēl, mazā zināšanu bagāža liek sevi manīt un zēnu met ārā!

Atbildēt

Edge

03.08.2015. 17:44

»


A.P. kungs var būt kādu "īsto" žurnālistu nosauks?
Būsim reāli - nekādu citu, vēl labāku par domburu pašreizējās sistēmas pastāvēšanas laikā nebūs - nav pat teorētiski iespējams būt. Un kļeckinus, veinbergas un lasmanes vainot nav jēgas, labāk jau L.L. slavēt.

Atbildēt

arī

03.08.2015. 17:33

Domburam ir kaut kas jāēd :D:D Un viņa ģimenei :D:D

Atbildēt

Bija

03.08.2015. 17:04

Nebrīnos...:))

Atbildēt

Onslovs

03.08.2015. 16:42

Tā paiet pasaules godība...

Atbildēt

!?

03.08.2015. 16:34

Jā,ar tiem salīdušiem nazi sakarīgajā "LAUKU AVĪZĒ"sanāca kaputen,a kādu "nosaukumu"šie,"Latvijas avīze"Varbūt tagad izveidos ko sakarīgu atkal ,bez "patriotu"vārsmām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: