Menu
Pilnā versija
Foto

Draudi, briesmas un ienaidnieki

Mārcis Bendiks · 17.03.2020. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

17.03.2020. 17:06

Arvien skaidrāk notikumi pasaulē parāda, cik svarīgs un nozīmīgs ir nacionālisma princips valsts pārvadlē un ekonomikā. Kad sākas globālas krīzes, epidēmijas un katastrofas, tad pēkšņi “katram savs krekls ir tuvāks” un visi sasolītie globālisma labumi un priekšrocības pazūd kā nebijuši. Īstenībā jau tās globālās institūcijas nemaz nav domātas lai strādātu kādas tautas (latviešu) vai valsts (Latvijas) labā, Tās drīzāk var uzskatīt par represīviem orgāniem, kas piespiež tautas un valstis strādāt starptautiskā kapitāla un globālās pasaules varas interesēs. Kad mums ir jāuzspiež transnacionālajam kapitālam vajadzīgi noteikumi, ierobežojumi un normas, vai jāliek pildīt “bēgļu kvotas” tad šīs globālās varas institūcijas strādā ar pilnu jaudu. Bet tad, kad tautām un valstīm jāsniedz reāla palīdzība globālu kataklizmu risināšanā , tad tieciet paši ar savām problēmām galā. Kad situācija nav tik draudoša, cilvēki to tā neizjūt un daži pat jūsmo par pasaules globalizētāju stāstītajām gaišās nākotnes pasaciņām.. Tikai kritiskos brīžos (kāda ir arī šī koronovīrusa pandēmija), parādās globalizācijas patiesā seja visā tās nepievilcīgajā “krāšņumā”. Protams, valdošā režīma propagandisti šo patiesību cenšas nomaskēt par atsevišķu amatpersonu neizdarību, tālredzības trūkumu, kļūdīšanos, neparedzētiem apstākļiem u.tml. Taču īstenībā patiesība ir ļoti vienkārša. Tikai nacionālisma ideoloģija valsts mērogā spēj saliedēt tautu kopēju ineterešu aizsardzībai un kopēju problēmu risināšanai. Globālisms nav draugs tautam un valstīm. Globālisms ir tautu un valstu ienaidnieks, kas tikai izliekas par draugu.

Atbildēt

Parastā kule

17.03.2020. 16:40

»

Priekulis

Līķutārps Beniks pamodies, mazgājiet rokas


Nu kāpēc tik paškritiski?

Atbildēt

:)

17.03.2020. 15:53

»

negānīt valdību

tā nebūs gānīšana, ja pateiksim, ka šo valdību vajadzētu tiesāt un ielikt un daudziem gadiem ķurķī


Kāpēc tikai šo valdību??? Šī ir daudz labāka par dažādām iepriekšējām, ja atsaucam atmiņā visu premjeru ģīmjus!

Atbildēt

tāpiņam autoram

17.03.2020. 15:46

kurā laikā un vietā šis bendiķis Latvijā ir dzīvojies normālā, cieņpilnā, eiropeiskā sadzīvē????

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

17.03.2020. 15:39

»

bet bus

tacu 130 miljoni NA sakaliem koncertzaalei


Pat, ja mums nebūtu neviena, atkārtoju, neviena inficētā, situācija Apvienotajā Karalistē un Vācijā jau būtu pietiekošs iemesls mūsu ekonomikas izaugsmei apstāties. Bet fiskālās disciplīnas uzraugi raugās nākotnē, kurā sev iezīmējuši izaugsmi.


Precīzi! Pasakas par izaugsmi ir tas faktors, kurš ļauj palielināt budžeta izdevumu daļu, tapēc "izaugsmei" būs būt pat tad, ja vēl 300 tūkstoši iedzīvotāju pārvāksies uz dzīvi citur.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 15:13

»

ha-ha

Epidēmija,kā prožektors izgaismo varas vīru un sievu patieso seju-policists,kura galvenā rūpe ir miljarda pārvietošana uz bagātnieku kabatām,speciālisti,kuriem sejas maskas un temperatūras mērīšana ir niekošanas,potenciālo epidēmijas nesēju slēpšana zem personu datu aizsardzības un daudz citas epidēmijas...


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne, iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā, kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljoni cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas principiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Pēc 2. PK kancleru Vācijai ieceļ ASV pēc Vācijas kapitulācijas 2. PK noteikumiem. Varam secināt, ka Merkele, Putins (viltvārdis ar dubultniekiem), Makrons un citi kā Levits ir cionistu un Komitejas 300 masonu ielikteņi, marionetes.

Atbildēt

draudi ir valdība

17.03.2020. 14:02

draudi ir valdība, kura neizdala iedzīvotājiem bez maksas maskas higiēnas vārdā

Atbildēt

Priekulis

17.03.2020. 12:57

Līķutārps Beniks pamodies, mazgājiet rokas.

Atbildēt

ha-ha

17.03.2020. 12:28

Epidēmija,kā prožektors izgaismo varas vīru un sievu patieso seju-policists,kura galvenā rūpe ir miljarda pārvietošana uz bagātnieku kabatām,speciālisti,kuriem sejas maskas un temperatūras mērīšana ir niekošanas,potenciālo epidēmijas nesēju slēpšana zem personu datu aizsardzības un daudz citas epidēmijas apstākļos atklāti kriminālās darbībās.

Atbildēt

Edge

17.03.2020. 12:11

"..esmu nolēmis līdz 14. aprīlim negānīt mūsu valdību bez vajadzības. Bet kurš solīja, ka būs viegli."
Es esmu nolēmis līdz 14. aprīlim lūgt nākt palīgā NATO Bioloģiskās aizsardzības vienības, kas gatavojās "X stundai" kopš 1949.gada. Karš notiek, to pat rūdītais liberasts Makrons vakar publiski atzina, lai arī ignorēja pāvesta Franciska teikto jau 2014.g.13.septembrī. Laiks iedarbināt NATO 5. punktu un īstos speciālistus vīrusu apkarošanā! Nāc NATO, palīgā!

Atbildēt

negānīt valdību

17.03.2020. 12:00

tā nebūs gānīšana, ja pateiksim, ka šo valdību vajadzētu tiesāt un ielikt un daudziem gadiem ķurķī!

Atbildēt

bet bus

17.03.2020. 11:39

tacu 130 miljoni NA sakaliem koncertzaalei

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: