Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tev ir gods šo lasīt

24.05.2018. 17:25

»

Ha

Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli...


Ak, cirvīt! Kuram gan pieder atkritumu savākšanas un pārstrādes bizness... Nu nejau valstij! Vai tad Šķēlisti paši investēs tavos robotos bez atbilstoša seguma tam no klientu puses? Maksāsi jebkurā gadījumā. Tas cipars par 2% ir toč bēšic, ko tiražē šķēlisti.

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm

Atbildēt

Inese

22.05.2018. 14:16

Visiem, kas šeit vaimanā par zelta investīcijām, kas Latvijai iet gar degunu, iesaku izlasīt labu rakstu, kur pa punktiem tas atspēkots: http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/245561-savas-olas-sargat-vajag.htm/komentari

Atbildēt

Uldis

21.05.2018. 21:36

»

Tev ir gods šo lasīt

Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē


Kad visi Vienotības nelieši būs pirmos 1000 gadus nolauzuši katorgā par LM, varētu izskatīt nākošos "ukraiņu investoru" piedāvājumus.

Atbildēt

Ha

21.05.2018. 17:20

»

Tev ir gods šo lasīt

Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast


Kā tad! Vai zināji, ka depozītu sistēma paredz pārstrādāt vien 2% no visa atkritumu daudzuma, tajā investējot 30 miljonus?! Turklāt sabiedrība tiek maldināta, piesolot, ka tā saņems naudu arī par pet pudeļu nodošanu, kas ir klaji meli.
Tā vietā, lai domātu plašāk par modernām rūpnīcām, kurās roboti šķiro atkritumus (speciālisti uzsver, ka cilvēks nekad tik precīzi nevarēs atkritumus sašķirot), šobrīd tiek mēģināts izbīdīt projektu, kas būs ieguvums vien nelielai daļiņai cilvēku, kas nez kādēļ tajā ir ieinteresēti.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:03

»

Uldis

Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu


Neesi iedomājies, ka vieta izvēlēta, jo tur ir laba infrastruktūra, pieejami darbinieku resursi un ir arī Igaunijas tuvums, kas būs viens no noieta tirgiem? Kādā Latgalē?!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 14:00

»

Ingars

Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja


Ja ar čerdaku tā labi padomā, tad vajadzētu spēt aizdomāties, ka depozīta sistēma ir paredzēta, nevis lai vāktu pudeles no mežmalas, bet lai veicinātu to, ka turpmāk tara vairs netiktu izmesta, jo izdevīgāk to uzreiz būs nodot. Tik daudz taču ir jāspēj saprast!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

21.05.2018. 13:57

»

Hm

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē...


Nu, redziet, vajag arī kaut ko sajēgt pirms komentēt. Kas tev teica, ka olu pietiek? Vai zināji, ka olu fabrikas ražo ne tikai svaigas olas, bet arī to izstrādājumus, kas tiek plaši izmantoti pārtikas (sevišķi konditorejas) un uztura bagātinātāju rūpniecībā? Vai zināji, ka ES šo produktu nepietiek? Nemaz nerunājot par Tuvajiem austrumiem. Vai zināji, ka potenciālajā ražotnē nav paredzēta sprostu tehnoloģija? Un LV ne-sprostos dētas olas aizņem vien 3% no visa tirgus? Vai ziņāji, ka tāds Balticovo ražo tikai sprostu olas un jaunais uzņēmums nebūs tās tiešais konkurents? Vai zini, ka vismaz 90% no produkcijas ir paredzēts eksportam, jo produkts nebūs lētā gala, bet gluži otrādi? Rūpnīca ES tiks uzbūvēta jebkurā gadījumā. Jautājums, vai mums nevajag, lai šīs investīcijas tiek veiktas Latvijā. Loģika tev spēcīgi strādā. Tāds defektīvais Uldis šeit ir tieši tāds pats. Kā var nebūt LV interesēs šādas investīcijas? Pat ja kādai no nozarēm tas kļūs daļējs konkurents. Nu kur var šitādu izglītību dabūt vai kur ir jāstrādā (droši vien ierēdniecībā), lai domātu kā pāķis?

Atbildēt

Ingars

20.05.2018. 21:42

»

Anaatoaija

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa


Mežmalas taru nevarēs nodot arī tad ja ieviesīs depozītu sistēmu, tai vienkārši nebūs nolasāms svītrkods. Vispirms vajag iedziļināties, ko patiesībā paredz depozītu sistēma, ko tik ātri tagad mēģina izbīdīt tie paši, kas vēl pirms pāris gadiem to nobremzēja.

Atbildēt

Citas partijas maitasputns

19.05.2018. 22:14

Vents Armands Krauklis tagad var atcerēties vecos labos šķēļu laikus.

Atbildēt

hm

19.05.2018. 09:45

»

zemnieces znots

viens par visiem, un visi par vienu


tas ir Zariņš ar zemnieku federācijas seivasmāti?

Atbildēt

Anaatoaija

18.05.2018. 22:25

Šī miļjončika-ībļa dēļ arī taru nepieņems? Mežmalas piemētātaa

Atbildēt

Rūpnieks

18.05.2018. 21:00

Ar 60 miljoniem ienākt ES olu tirgū, kas pārbāzts ar lētām olām?

Atbildēt

Uldis

18.05.2018. 19:59

»

Ingars

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam...


Aizmirsti par olām un investīcijām, to visu var darīt arī kādā depresīvā vietā Latgalē. Žuļika Kraukļa mērķis, nopārdot saviem līdzdalībniekiem, krieviem, Latvijai nozagtu vērtīgo zemes gabalu.

Atbildēt

Hm

18.05.2018. 19:32

Kādu vēl olu rūpnīcu, kuras dēļ, pie tam, vēl vajag izcirst mežu?? 1.Latvijā olas tiešām pietiek, un gana tiek arī eksportētas. Vai ir vēlēšanās palīdzēt iznīcināt Latvijas ražotājus? 2.Ko tad tie zaļie protestētāji, kuri protestē pret sprostos dētu olu izmantošanu vienā(!) restorānā, tagad neprotestē, kad kāds... grib izsist veselas sprostu olu rūpnīcas(!) būvniecību?? Tad taču viņiem visiem tajā mežā ar plakātiem vajadzēja gulēt dienām un naktīm! 3.Un Krauklis nu būšot īstais, kurš pieminēs draugu būšanu, nu, nu. Kurš tad bija tas, personīgi kurš ar lielām grūtībām tomēr panāca saviem draugiem labvēlīgu atļauju Latvijā nogalināt liellopus ar Latvijai netipiskām metodēm, lai tikai gaļa derētu ebrejiem? Un vēl pīkstēs.

Atbildēt

Artūrs

18.05.2018. 19:18

Interesanti, kāpēc investori iekāroja Valkas mežus, turklāt ar mēra svētību? Citur vietas nav?

Atbildēt

Ingars

18.05.2018. 19:15

Kārtējo reizi nākas pārliecināties, ka lielo bļaustīkļu rindās ir maz cilvēku, kas vispār saprot par ko ir runa. Pilnīgi piekrītu Uldis teiktajam
Vai mums nepietika jau ar ukraiņu "superinvestoriem" Liepājas metalurgā?
Viņi te ienāks ar savām "investīcijām", izsitīs vietējos ražotājus, jo dempingos olu cenas, šādi iznīcinot vietējos ražotājus, kas jau šobrīd dod simtiem darba vietu un tad sāks darboties pēc nopietniem tirgus principiem. Jums tiešām liekas, ka tas ir Latvijas interesēs?!

Atbildēt

laiska

18.05.2018. 18:14

Laikam ļimončikam nepiedāvāja viņu daļu. vai arī neieskaitīja ko zzs kasē

Atbildēt

Prževaļska zirgs

18.05.2018. 15:54

Varbūt Valmiera var padalīties ar pieredzi. Diez, viņiem neviens koks nebija jānocērt no mežu zemes... Kaukā slideni šitais viss izskatās.

Atbildēt

Zanīte

18.05.2018. 15:10

Izskatās, ka zaļie komunisti nevienam negrib piešķirt kolhoza zemi!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

18.05.2018. 14:47

»

Uldis

Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība


Ak tad defektīvais atkal uzradies! Poņas nulle, bet komentāros pirmais čalis ciemā. Nožēlojami! Tādu dīvānā pirdēju dēļ kā Tu esam atpalikuši.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 23:04

»

Linča tiesu

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS


Kaut kā vēl neesmu manījis Dombrovski šūpojamies striķī, ar izkārtu mēli, lai varētu rīkot Linča tiesu kaut vai Lembergam.
Kad kārsi komunistu cūkas neaizmirsti arī par Vienotības Reiru un Vienotības savulaik bīdītiem premjeru kandidātiem: Riekstiņu un Vaivaru!

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 22:54

»

jaajaa

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks


Vēl pēdējais Vienotības nelietis nav pakārts par LM un Citadeli, vēl pēdējais to tuvinieks nav deklasēts un vienā gurnautā patriekts no Eiropas, bet nē, atkal kaut kas jādāvina krieviem. Ja valstij ir nevajadzīga meža platība, uz to jāizludina konkurs, bet ne jāuzdāvina taukmūļa, Kraukļa, līdzdalībniekiem, krieviem. Nešaubos, ka atrastos pāris simti latviešu uzņēmēju, kas etniski un emocionāli ir saistīti ar Latviju un nenomuks, ja būs sataisīti nodokļu parādi, kuri arī labprāt attīstītu uzņēmējdarbību Valkas novadā, ja būtu tā iespēja tikt pie uzdāvināta zemesgabala.
Nemaz nerunājot par to, ka Krauklim iecerētā afēra varētu izdoties, bet jau tas vien, ka kāds uzdrīkstējās ko tādu piedāvāt, padara Latviju par Banānu republiku.

Atbildēt

jaajaa

17.05.2018. 22:12

...kāda starpība, vai tā zeme pieder valstij vai pašvaldībai ?...ja ir kaut mazākā iespēja kaut ko izdarīt, tas ir jādara...un vēl...ja tas nebūtu ukrainis, bet Lidl, piemēram, ātri vien tiktu galā ar mūsu "veiksmes stāstu" veidotājiem...un tiks !...:)

Atbildēt

Linča tiesu

17.05.2018. 15:18

komunistu cūkām Kučinskim, Dūklavam, Barčai, Brigmanim - visi no ZZS.

Atbildēt

Ziņās cūka Kučinskis teica,

17.05.2018. 15:04

ka Saeima nemainīs teritorijas plānojumā zemes transformāciju uz darījumu teritoriju, kur paredzēja investēt Valkā.

Tā Saeima un ZZS un MK melo, ka plāno un veicina darbspēka atgriešanos no Vācijas, Anglijas. To sauc par genocīdu. Te mēs to redzam darbībā. Genocīda realizāciju.

Atbildēt

Super!

17.05.2018. 14:59

Diversijas pret LV tautsaimniecību turpinās! Var tikai zīlēt, kāda diversija būs nākošā.

Var likt likmes.

Kmunistu cūkas Kučinskis, Barča, Dūklavs, Lembergs, Brigmanis.

Atbildēt

Liliana

17.05.2018. 13:51

Lai komentētu,vajag dokumentus,bet to nav....

Atbildēt

kārtējā lumpeņaktualitāte

17.05.2018. 13:14

prasta zirnekļu plūkšanās ap pussprāgušu sūdumušu.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 12:38

»

icggk

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož


Čekistu midzenis, DP, raustās no jaunās ASV Prezidenta administrācijas, tāpēc neatļausies nelietības pret Dūklava kungu. Vai tev, defektīvais, Kraukļa neizdevusies afēra, bija Latvijas finanšu cerība?

Atbildēt

zemnieces znots

17.05.2018. 11:58

viens par visiem, un visi par vienu!

Atbildēt

icggk

17.05.2018. 11:37

Kur tagad ir visvarenā Drošības policija, neaizturēs Dūklavu par valsts finanšu graušanu? Pretīgie suņi aiztiek tikai tautu, bet saviem saimniekiem rokā nekož.

Atbildēt

starp citu

17.05.2018. 11:25

Varbūt PIETIEK var uzrakstīt - cik 10 tus ha valsts meža viņi ir ieplānojuši izcirst? Tādā veidā to nepieļauj neviens likums. Turklāt - nezinu nevienu ukraiņu "biznesu", kur nebūtu 10 shēmas apakšā. Un - industriālais parks, kur ir tikai viens uzņēmējs????????

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 11:01

»

Tam it kā>>> Armands Vents

Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina


Vai tu, plānprātiņ, pats lasi, ko esi uzrakstījis? Kāda Valkas noniecināšana? Ja vien neesi Latvijas ienaidnieks, Kraukļa radinieks, vei zilais draudziņš, nebūtu loģiski fanot par kārtējo afēru. Ja ir lieks meža gabals, tad uz to var izsludināt konkursu, bet nevis uzdāvināt kādiem krieviem.

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:56

Mums jau ir bēdīga pieredze ar "ukraiņu investoriem", kad Vienotības morālie kropļi un fekāliju stumdītāji, Krimas čekistu firmai bez maksas atdeva LM. Zatlera uzraugs, krievu bandīts un čekists, Meļņiks, arī "ukrainis".
Man patiess prieks, ka Dūklava kungs nepiedalās taukmūļa Kraukļa afērā, kas iznīcinātu mūsu mežu un nodrošinātu privilēģijas kārtējai Latvijai uzsūtītai firmai, ka pievienotos nodokļu parādniekiem desmitiem miljonu apmērā.

Atbildēt

Satversme

17.05.2018. 09:40

Vectētiņam laiks pensijā , jo valsts taču maksā par to, lai vecie onkuļi un tantes atpūstos un nemaisītos pa kajām jaunajiem un izglītotajiem.

Atbildēt

Tam it kā>>> Armands Vents

17.05.2018. 09:37

»

Armands Vents

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies


Pirms pusgada ieliku sludinājumu par Valkas dzīvokļa pārdošanu- interese bija lielāka nekā Rīgā. Izdevās pardot 2 dienu laikā- tātad Valka attīstās! Ja vēl saskaitītu, cik pa vidu zvanīja un vēlējās īrēt, tad jāsaka, ka velti Valku noniecina!

Atbildēt

Par Valku!!!

17.05.2018. 09:33

Dūklavs laikam vēlas panākt straujāku attālāko pilsētu izmiršanu. Valkai visiem spēkiem dodams atbalsts, nevis liekami šķēršļi. Cik gan briesmīgi, ka pie mums vara dažkārt tiek dota nevis mūsdienīgi un laikmetīgi domājošiem, bet gan stagnātiem.

Atbildēt

lauķis

17.05.2018. 09:32

Ļimončiku jau sen vajadzēja ar kājas spērienu pa mīkstumu patriekt no politiskās skatuves.

Atbildēt

Brūža taktika

17.05.2018. 09:25

Tādi postpadomju cilvēki necieš, ka kāds par viņiem gudrāks , veiksmīgāks, izglītotāks, tāpēc traucē tiem, kuri šodien nāk ar radošām idejām, plāniem un nākotnes perspektīvām .

Atbildēt

Bomgo

17.05.2018. 08:55

Lielpiržu vajadzībām neviens likums nebūtu šķērslis. Re kā Šlesers iekārtojās Jūrmalas kapu zonas priedēs. Un viņš nav vienīgais. Sanāk, ka Krauklis ir mazpirdis. Vai arī viņ# aizskar lielākā pirža intereses.

Atbildēt

Armands Vents

17.05.2018. 08:13

Nu beidziet - kādi miljoni...nu neies cilvēki uz Valku ne dzīvot, ne strādāt...industriālais parks kādam murgainos sapņos sarēgojies...

Atbildēt

'baznīca' gaida 20 %

17.05.2018. 07:12

...............

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: