Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Otto

15.10.2021. 14:02

»

Doktors Kas?

Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot...


Kādi ievēlētie? Cik atceros, JV knapi tika pāri 5%, bet neskatoties uz to, pretīgais kariņš ir mūsu premjers. Vēlētāji diezgan skaidri ar savu balsojumu parādīja, ka JV nekādā gadījumā nevar vadīt valsti, bet beigās visi tāpat izdara pa savam. Ja viņi kaut nedaudz ņemtu vērā cilvēku viedokli, nebūtu mums šobrīd nekāds kariņš.

Atbildēt

12.10.2021. 17:16

»

Hipijs

Es jums un visai partejdemomēslu čupai uzčurāju


Atkal aizmirsi bikses atpogāt.

Atbildēt

nesapratu

12.10.2021. 17:13

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Tevi kāds spiež tur strādāt?
Nevakcinējies un nestrādā!

Atbildēt

Doktors Kas?

12.10.2021. 12:12

»

Nianse

...Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes


Valsts mežos, kas ir publiskā teritorija, cilvēks var brīvi pārvietoties un ēst dabas veltes 24h (izņemot medīšanas ierobežojumus), to nepostot. Nav aizliegts arī valsts mežos palīst zem zaru čupas un uztvert to kā patvērumu.

Atbildēt

Nianse

12.10.2021. 12:02

»

Doktors Kas?

Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot...


...Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes...

Nesanāks, jo:
Meži, zaru čupas un dabas veltes pieder valstij un/vai to prihvatizējušiem (pārsvarā ārzemju - krievu un zviedru) bandītiem, nevis tautai.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā huta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 11:23

»

Varas demogoģija

Vara to izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu...


Pēc valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstītām tiesībām ar grozījumiem Militārā dienesta likumā karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās” varu Latvijā pārņēmusi E. Levita un K. Kariņa militārā hunta

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.


Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

SABIEDRĪBA Šodien 10:31
  Jauns.lv / LETA

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMA) uzskata, ka pašreizējā situācija nepārprotami parāda valdības nespēju risināt krīzes situāciju valstī, tāpēc likumsakarīga būtu valdības demisija un neatkarīgu profesionāļu valdības izveidošana

Kā informēja organizācijas, esošajā situācijā vienīgais veids, kā ierobežot nekontrolēto Covid-19 izplatību, ir nekavējoties un maksimāli ierobežot nevajadzīgus iedzīvotāju kontaktus. "Ierobežojumiem ir jābūt stingriem, skaidri saprotamiem, tūlītējiem un labi kontrolējamiem. Lēmumu pieņemšana nedrīkst būt novilcināta, tai jābūt operatīvai un konstruktīvai," pausts organizāciju paziņojumā presei.
LĀB, LJĀA un LMA uzskata, ka valstī esošās ilgstoši smagās situācijas cēlonis ir valdības nespēja konstruktīvi un pārdomāti vadīt krīzi. "Valdības rīcība vairs nav tikai neizlēmīga, tā ir uzskatāma par nolaidīgu un noziedzīgu pret Latvijas iedzīvotājiem," norāda organizācijas, aicinot valdību izbeigt skatīties uz krīzes situāciju veselības aprūpē kā politisku procesu un neignorēt ekspertu un veselības aprūpes profesionāļu viedokli.

Jau šobrīd veselības aprūpes pakalpojumi ir būtiski ierobežoti, kas daudziem liedz saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Taču ja valdības lēmumi netiks mainīti, organizāciju redzējumā, veselības aprūpes sistēma nespēs sniegt palīdzību arī simtiem ne-Covid-19 pacientu neatliekamās, dzīvību apdraudošās situācijās. "Medicīnas darbinieki jau tagad ir spiesti šķirot pacientus. Tādējādi valdība piespiež ārstus pieņemt lēmumu, kuriem sniegt palīdzību, kuriem nē, kuriem ļaut dzīvot, bet kuriem mirt. Brīdinām, ka ilgtermiņā par to atbildība būs jāuzņemas nevis medicīnas darbiniekiem, bet valdībai un politiķiem," skaidrots paziņojumā.
"Valdības vadītājs priecājas par demokrātiski pieņemtiem lēmumiem un norāda, ka ekspertus ir tikai jāuzklausa. Vienlaikus premjers ir aizmirsis, ka politiķiem agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas pilna atbildība par pagājušās nedēļas lēmumiem un viņi nevarēs vainot kādu citu," pausts paziņojumā, atzīmējot, ka valdība savos lēmumos ir absolūti neētiska, jo augstāk par cilvēku dzīvību vērtē īstermiņa ieguvumus, piemēram, teātra vai koncerta apmeklējumu.

Atbildēt

Varas demogoģija

12.10.2021. 10:01

»

Pēteris

Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli...


Vara to izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu.

Otrkārt. Valsts paziņoja, ka iestādēs policija nekontrolēs neko no vakcinācijai pakļauto noteikumu ievērošanas.

Viss spiediens uz privātā sektora ekooikai, ar negaidītām zibenspārbaudēm (lasi uzbrukumiem) sastādot admin. pārk. protokolus un uzlikt ievērojamus sodus, ja pārdevējs nav vakcinēts!!!

Tas ir terors.

Šajos valsts terora apstākļos pret nevakcinētiem valsts raida vakcinēto aitu baru, lai bars samīda līdz nāvei nevakcinētos (varas dēvētos “antivakserus”).

Nevakcinētiem ir jaunu iespēju laiks! Super! Tas atbilst viņu saprātam, analītiskajai spriestspējai un radošumam.

Aplūkojot ekonomikas un terora kopainu, nevakcinētiem ir jāizliekas par vakcinētiem, nereklamējoties, bet aktīvi meklējot sev pielietojumu. Ja vajag, nāksies pauzēt tikai izdzīvošanai vairākus gadus. Sastādot tuvākos plānus.

Kad vakcinēto aitu bars agonijā pļaus sava lētticīguma ražu - sagrautas veselības izskatā, gudrajiem nevakcinētiem pavērsies nekad nebijušu iespēju laiks.

Kad nevakcinetie būs “uzvarēti”, vakcinētos vara sarīdīs citu pret citu jaunās kastās un šķirās.

Atbildēt

No MK noteikumiem

12.10.2021. 08:55

»

Pēteris

Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli...


ko izdod slepkavas Kariņa MK valdība.

Atbildēt

Aksu

12.10.2021. 08:43

»

Vakcinācija

Tas ir bizness, naudas sadale starp "misteriem 20


Misteri20 ir balti un pūkaini, salīdzinot ar jenotiem, kas miljoniem fenedrē!

Atbildēt

Doktors Kas?

12.10.2021. 08:31

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Nevienai personai arī nav pienākums obligāti strādāt algotu darbu. Līdzekļus iztikai var iegūt dažādos veidos - strādājot algotu darbu, pašam būt uzņēmējam, taisīt ietekmeļu video youtubā, spekulēt ar akcijām, ubagojot, zogot utt. Un arī līdzekļu iegūšana dzīvei nav obligāta. Nav aizliegts arī dzīvot mežā zaru čupā un ēst tikai dabas veltes.

Viss ir tikai par izvēlēm. Ja gribi dzīvot konkrētā sociālā grupā, tad vai nu pieņem tās noteikumus, kurus realizē šīs grupas ievēlētie, vai dzīvo pa savam. Vai arī dibini savu politisko spēku, kas nesīs savu redzējumu valsts pārvaldē. Ja neesi politikā vai neej vismaz uz vēlēšanām, tad mutei ir jābūt ciet.

Atbildēt

Pēteris

12.10.2021. 08:28

»

Hm

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720...


Likums "Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli"
8.pants. Ministru kabineta tiesības, izsludinot ārkārtējo situāciju ārkārtējo situāciju: (2) Ministru kabinetam papildus šā panta pirmajā daļā minētajām tiesībām ir tiesības noteikt konkrētajā ārkārtējā situācijā nepieciešamus pasākumus, kas valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai vai pārvarēšanai paredzēti LIKUMOS.
No kura likuma izriet obligātās vakcinēšanas pienākums?
No kura likuma izriet valsts varas tiesības noteikt, ka nevakcinētie cilvēki atlaižami no darba?

Atbildēt

Farmas intereses arii svariigas

12.10.2021. 08:24

Jaasalauzh tauta, un par shepteem arii nevajag aizmirst.

Atbildēt

Knariņš

12.10.2021. 08:22

Esmu rijīgs siles lops! Un iepūšat man!

Atbildēt

zzz

12.10.2021. 08:03

Zagt Ir Cool

Atbildēt

Dzīres turpinās - stabili labklājības ministrijas panākumi

12.10.2021. 08:00

Skaudrā pašnāvību statistika Latvijā: katru dienu no dzīves mēģina aiziet vidēji 16 cilvēki
SABIEDRĪBA 2021. gada, 9. oktobrī, 22:35
  Jauns.lv

Ar depresiju Latvijā varētu sirgt apmēram 120 000 cilvēku, taču tikai 5000 no viņiem saņem atbilstošu ārstēšanu. Psihologi vērš uzmanību, ka tieši nepamanīta vai savlaicīgi neārstēta depresija 80% gadījumu ir iemesls pašnāvībai. Dati ir skaudri - pērn dzīvību sev atņemuši 298 cilvēki, bet mēģinājuši to izdarīt vēl ap 6000 cilvēku. Tas nozīmē, ka labprātīgi šķirties no dzīves Latvijā katru dienu mēģina 16-17 cilvēku, vēsta TV3 Ziņas.

Tas nozīmē, ka ir ļoti liels apjoms cilvēku, kas nemeklē palīdzību vai to neatrod," norāda Latvijas Psihiatru asociācijas vadītājs Māris Taube.
Krīžu centrs "Skalbes" ik mēnesi saņem ap 120 zvanu, kuros cilvēki izsaka vēlmi par pašnāvību vai atzīst, ka to jau izplānojuši.

Krīžu un konsultāciju centra "Skalbes" direktors Raivo Vilcēns norāda, ka tiem cilvēkiem, kuriem ir pašnāvnieciskas domas un kuri zvana uz centru, viņiem ir nepieciešams, lai viņus uzklausa, sadzird. "Sievietes biežāk vēršas gadījumos, kad ir radušās tikai domas, bet vīrieši biežāk vēršas tad, kad jau viņiem ir plāns," skaidro Vilcēns.
Ņemot vērā depresijas izplatību, speciālisti aicina sabiedrību nebūt vienaldzīgai, apjautāties apkārtējiem, kā viņiem klājas, vai viss ir kārtībā.
"Mēs pamanām, ka cilvēks kļūst mazrunīgāks. Viņš vairs nepriecājas. Varbūt viņam ir grūti koncentrēties, ilgāk veic savus darba pienākumus. Ja cilvēkam parādās ēšanas vai miega traucējumi. Varbūt viņš sāk runāt par eksistenciālām tēmām," stāsta Taube.

Meklēt atbalstu var, zvanot pa tālruni 116006 vai 116123.
Saņemot ārsta nosūtījumu, cilvēki var saņemt arī valsts apmaksātu psihoterapiju un bezmaksas psihologa konsultācijas.
Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā.

Atbildēt

Labradors

12.10.2021. 07:54

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Bens Latkovskis,- Atmodas laika VDK ietekmes aģents, stukačs un parazīts


Grantiņ , par Tautas šķelšanu atbildēsi un par pārējo arī ... liberast jobanijs!

Atbildēt

Hm

12.10.2021. 06:23

»

pamuļķim

Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas...


Ministru kabineta rīkojums Nr. 720
Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu
Rīgā 2021. gada 9. oktobrī (prot. Nr. 67 1. §

5.2. ja darba devējs ir informējis darbinieku, ka darba pienākumu veikšanai nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, darbinieka pienākums ir uzsākt vakcināciju ne vēlāk kā 7 dienu laikā no minētās informācijas saņemšanas un to pabeigt ne vēlāk kā 7 dienas pēc vakcīnas lietošanas instrukcijā norādītā īsākā termiņa. Ja darbinieks (amatpersona) vakcināciju nav uzsācis vai pabeidzis noteiktajā termiņā (līdz 2021. gada 15. novembrim), darba devējs darbinieku atstādina no darba pienākumu veikšanas;

5.3. valsts un pašvaldību institūciju (tai skaitā kapitālsabiedrību) darbinieki un amatpersonas no 2021. gada 15. novembra savus darba pienākumus var veikt tikai tad, ja viņiem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

----

Pienākums vakcinēties ir noteikts. Tas attiecas uz tūkstošiem cilvēku.

Palasi uzmanīgāk pirms teikt "Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas!"

Atbildēt

pamuļķim

12.10.2021. 05:14

»

Hm

Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likums...


Nevienam nav nekāda pienākuma vakcinēties un nav nekādas piespiedu vakcinācijas!
Ir tikai tas, ko pats nocitēji-
Ministru kabinetam ir tiesības noteikt:
1) īpašu pārvietošanās un pulcēšanās kārtību vai pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus;
2) īpašu kārtību transportlīdzekļu kustībai vai šīs kustības ierobežojumus;
3) īpašu saimnieciskās darbības kārtību vai šīs darbības ierobežojumus;
4) īpašu kārtību preču, medikamentu, energoresursu, pakalpojumu un citu materiāltehnisko resursu pieejamībai;
8) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijām tiesības noteikt aizliegumu personām atrasties noteiktās vietās bez atļaujām vai personu apliecinošiem dokumentiem;

Vari pilnīgi droši un likumīgi nevakcinēties un sēdēt mājās!!

Atbildēt

fakts

12.10.2021. 05:03

Raksteļa autors pieder kvazireliģiskai saktai, kas uzskata par savu dievu Lembergu un kuri vienmēr zin, ka visi citi visu un vienmēr dara nepareizi, bet paši ne tikai nevar izdarīt pareizi, bet pat nevar pateikt, kas tad būtu jādara.

Atbildēt

Hm

11.10.2021. 23:04

19.pants. Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā pieļaujamais tiesību ierobežojumu apjoms

(1) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā visām fiziskajām un juridiskajām personām jāpakļaujas valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, kā arī to amatpersonu likumīgajām prasībām.

(2) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā pieņemtajiem pārvaldes lēmumiem, kas nosaka ierobežojumus un papildu pienākumus, jābūt ar leģitīmu mērķi, samērīgiem, nediskriminējošiem, pamatotiem un nepieciešamiem katrā konkrētajā valsts apdraudējuma gadījumā.

(3) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa nodrošināšanas pasākumi veicami tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams situācijas normalizēšanai. Ārkārtējā situācija un izņēmuma stāvoklis nevar būt par pamatu valsts varas un pārvaldes institūciju pilnvaru, cilvēka tiesību un brīvību ierobežošanai teritorijās, kurās attiecīgais tiesiskais režīms nav izsludināts.

(4) Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa nodrošināšanas pasākumi nevar būt pretrunā ar starptautiskajām cilvēktiesību normām, kas ir saistošas Latvijas Republikai.

------

Redz kā, ārkārtējās situācijas laikā fiziskajām un juridiskajām personām NAV jāpakļaujas valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, kā arī to amatpersonu NElikumīgajām prasībām.


Atbildēt

Hm

11.10.2021. 22:57

»

Valdība ir noziedznieki!

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas...


Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likums

8.pants. Ministru kabineta tiesības, izsludinot ārkārtējo situāciju

(1) Izsludinot ārkārtējo situāciju, Ministru kabinetam ir tiesības noteikt:

1) īpašu pārvietošanās un pulcēšanās kārtību vai pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus;

2) īpašu kārtību transportlīdzekļu kustībai vai šīs kustības ierobežojumus;

3) īpašu saimnieciskās darbības kārtību vai šīs darbības ierobežojumus;

4) īpašu kārtību preču, medikamentu, energoresursu, pakalpojumu un citu materiāltehnisko resursu pieejamībai;

5) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju tiesības pieņemt lēmumu par iedzīvotāju un viņu kustamā īpašuma evakuāciju, kā arī, ja nepieciešams, nodrošināt pieņemtā lēmuma izpildi ar piespiedu pārvietošanu;

6) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju amatpersonu tiesības iekļūt privātā īpašumā;

7) valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju amatpersonām papildu tiesības aizturēt un nodot tiesībaizsardzības institūciju amatpersonām lēmuma pieņemšanai personas, kuras nepakļaujas amatpersonu likumīgajām prasībām vai izdara citus pārkāpumus;

8) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijām tiesības noteikt aizliegumu personām atrasties noteiktās vietās bez atļaujām vai personu apliecinošiem dokumentiem;

9) valsts pārvaldes un pašvaldību institūcijas, kuras sagatavo un izplata oficiālu informāciju par ārkārtējo situāciju;

10) starptautiskajos līgumos noteikto saistību izpildes pilnīgu vai daļēju apturēšanu, ja to izpilde var negatīvi ietekmēt valsts apdraudējuma novēršanas vai pārvarēšanas spējas.

(2) Izsludinot ārkārtējo situāciju, Ministru kabinetam papildus šā panta pirmajā daļā minētajām tiesībām ir tiesības noteikt konkrētajā ārkārtējā situācijā nepieciešamus pasākumus, kas valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai vai pārvarēšanai paredzēti likumos, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju kompetenci valsts apdraudējuma novēršanā vai pārvarēšanā.

------

Ja tā uzmanīgi palasa, valdības tiesības.. tad vai tikai es neieraugu to, ka valdībai ārkārtējā situācijā likumdevējs nav piešķīris tiesības uzlikt kādam par pienākumu vakcinēties. Izskatās pēc valdības patvaļas.

Atbildēt

Niks

11.10.2021. 22:20

Un tu, L.Grantiņ, kas acīmredzot neesi ne ietekmes aģents, ne stukačs un ne parazīts, varbūt esi uzrakstījis kādu sistēmu atmaskojošu rakstu, jeb tikai parej un būdā. Urāpatriots!

Atbildēt

Vakcinācija

11.10.2021. 22:13

Tas ir bizness, naudas sadale starp "misteriem 20".

Atbildēt

Krimināls

11.10.2021. 22:12

»

Valdība ir noziedznieki!

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas...


Valdība nav tiesīga piespiest vakcināciju ar iztikas avotu atņemšanu - atlaist no darba, neļaut izmantot sabiedrisko transportu, neļaut apmeklēt veikalus utt.

Tātad, izejot no starptautiskiem aktiem, valdība rīkojas krimināli?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.10.2021. 21:47

Bens Latkovskis,- Atmodas laika VDK ietekmes aģents, stukačs un parazīts...

Atbildēt

Buldozers:

11.10.2021. 21:34

Bens ir margināls noderīgs idiots ar reliģiozu pārliecību pārliecību par sava intelekta superspējām

Atbildēt

Valdība nemelo:

11.10.2021. 21:07

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720

Izlasiet pirmo teikumu, kur skaidri pateikts valdības mērķis:
"...un mazinātu novēršamo mirstību"
Tātad, jasamazina iespēja novērst mirstību un jāpalielina nenovēršamas miršanas apjoms...

Atbildēt

Valdība ir noziedznieki!

11.10.2021. 21:03

Latvijas Republikas Saeima, Latvijas Republikas Ministru kabinets, katra atsevišķa ministrija un Latvijas Republikas prezidents nav tiesīgi un to kompetencē neietilps pieņemt specifiskus un konkrētus lēmumus un nozīmēt kādam konkrētas profilaktiskas, ārstnieciskas vai medicīniska rakstura manipulācijas, kas tieši – ņemot vērā ES zāļu nevēlamo notikumu datubāzes (EudraVigilance) datus – var apdraudēt ikviena konkrētā cilvēka veselību un dzīvību.
Neviens ārsts nevar piespiedu kārtā likt veikt kādam medicīniskas manipulācijas, kuras nav 100% drošas un var būt pat letālas.
Atbilstošo jomu speciālisti, kuri tiek spiesti vakcinēties, lai saglabātu vai tiktu pieņemti amatos, tiek izvērtēti ne tikai pēc savām praktiskajām zināšanām, iemaņām un pieredzes, bet arī citiem individuāliem medicīniska rakstura kritērijiem, tādējādi tiek pārkāpts ANO Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas 7. pants un Latvijas Republikas Satversmes 91. pants, kas aizliedz īstenot jebkādu cilvēku diskrimināciju, tajā skaitā arī diskrimināciju pēc jebkādiem medicīniskiem parametriem.

Masveida vakcinācija ir vēl neizpētītu zāļu izmēģināšana uz cilvēkiem, kuriem netiek nodrošinātas tās tiesības, kuras atbilstoši Helsinku deklarācijai viņiem pienākas un kuras bauda šo pašu zāļu izmēģinātāji paralēli notiekošos, oficiālajos reģistros atrodamos klīniskos pētījumos.

mRNS vakcīnas ir uzskatāmas par gēnu terapijas produktu. Tomēr, ja ieskatīsieties Eiropas Savienības klīnisko pētījumu reģistrā, atklāsiet, ka neviena no pašreiz Latvijā izmantotajām vakcīnām reģistrā nav atzīmēta kā gēnu terapijas produkts.

Atbildēt

labs

11.10.2021. 19:16

Foršs un trāpīgs pēc būtības virsraksts! Bet tai bildē vajadzētu pieaudzēt vēl vienu mūli-LR preža!

Atbildēt

ui

11.10.2021. 18:47

Mūsu soc centrā 20 potētie saslima. Cik ilgi tiks melots, ka potētie neslimo?

Atbildēt

Banānija rullē uz priekšu pēc banāniem 😀

11.10.2021. 18:41

Par cūku gripas afēru visi ir aizmirsuši ! Īsa gan cilvēkiem tā atmiņa, ņemot vērā, ka toreiz vainīgie panikas cēlāji bija tieši ti paši.

Atbildēt

Kovidafēra

11.10.2021. 18:34

turpinās. Finansistu kovidafēra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: