Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

danu

22.07.2021. 16:14

tādos sīkumos var rakstīt tikai garīgi slims vai manierīgs kašķīgs pindariņs.Normāls vecis nekasītos. Jaunups jau nu ar ...kā tur VV teica

Atbildēt

Tirdzinieks

22.07.2021. 01:08

Čigāns arī ir talantīgs - lasīt, rakstīt neprot, bet uz tirgus laukuma labi apkrāpj.

Atbildēt

Feiss

21.07.2021. 02:58

Ārprāc!

Atbildēt

Traktors

20.07.2021. 23:53

»

Edgars cits

Lielāku korumpantu un melno lietu kārtotāju Latvijas politikā grūti iedomāties. Un Knābis pie pakaļas neņem, jo droši vien piedalās, un neviens, izņemot Lembergu, nav vainīgs


Iespējams, tā ir iegājies kopš laikiem, kad S.Āboltiņa bija NDK vadītāja, kas nozīmēja visiem viņas līdzgaitniekiem un domubiedriem automātiskas indulģences un imunitāti pret jebkura Latvijas dienesta uzmanību. Tur pat meklējama arī Martinsona-kvadrāta veiksmes atslēga, viņa biznesa pirmsākumos.

Atbildēt

Traktors

20.07.2021. 23:25

Jaunupam ir viens izsūtāmais zēns, jeb “sešinieks”, kuru sauc Mihails Rjabokoņs, projektēšanas uzņēmuma REM PRO direktors un līdzīpašnieks.

Mihails Edgara uzdevumā tiekas ar dažādu A/P pakļautības iestāžu konkursos ieinteresētajiem uzņēmējiem, potenciālajiem pretendentiem, un piedāvā visādas neticamas sadarbības shēmas, sakārtot uzvaras u.tml. cik zinu, tie vienmēr ir lēti uzmetieni.

Tā ir sava veida blīves funkcija, jo Jaunups pats tādas lietas neriskē kārtot, viņam ir labi skolotāji.

Īpaši labi REM PRO lietas aizgāja kad pie Rīgas Domes vadības nonāca Jura Pūces ieceltā Rīgas pagaidu administrācija.

Bet zīmīga ir viena detaļa.. Kā viens no REM PRO īstenotajiem projektiem, viņu mājas lapā ir atrodams, arī KNAB jauno telpu projektēšana Muitas ielā. Un tā nav veiksmīga sagadīšanās, bet gan KNAB, SAB un VDD impotences apliecinājums.

Atbildēt

A.L.P.

20.07.2021. 11:32

Cik pretīgi gan jūtas cilvēki ,zinot kādi smirdīgi nelieši ir jaunups un putnis !!! Un vēl dažreiz jāskatās viņus TV vai kaut kur lasīt par viņiem ! Man personīgi REĀLI metas nelabi , redzot tos pretīgos purnus TV vai citur kur .

Atbildēt

Edgars cits

20.07.2021. 09:40

Lielāku korumpantu un melno lietu kārtotāju Latvijas politikā grūti iedomāties. Un Knābis pie pakaļas neņem, jo droši vien piedalās, un neviens, izņemot Lembergu, nav vainīgs.

Atbildēt

vietējais

20.07.2021. 09:14

Kāda laime ka Latvijai ir tāds jaunups, ko gan mēs visi darītu bez viņa, pagalam būtu. Atradies pa visu valsti viens gudrais un neaizvietojamais politiķis, tikai tautai viņš droši vien ir tikpat vajadzīgs kā pagājušās ziemas sniegs.

Atbildēt

FKK

20.07.2021. 08:58

»

kad viņš beidzot sēdēs?

Strīķes, kas viņu piesedza, vairs nav. Kad tas žuliks beidzot sēdēs


Pašreizējais KNAB vadītājs Straume jau ir piejaucēts. Sākotnēji vēl kaut ko mēģināja pasākt, bet drīz vien to paši Jaunupa biedri efektīvi aizvēra viņam muti. Sākumā ļoti sašutis izvilka Juraša noslēpto "Taureņu" pirts lietu, bet ātri vien tika nolikts pie vietas un sāka stāstīt, ka "tur jau nekas tāds," "tās tik urbānas leģendas," utt. Jo labi zina, kas šobrīd kontrolē valdošo koalīciju - tas pats Jaunais Laiks, kas šobrīd mutējis "Vienotībā/APar/JKP." Jurašs, Linkaitis, Eglītis kontrolē JKP, Ašeradens, Reirs, Kampars - JV, Viņķelis, Pūce - APAr, Ēlerte ielikta par Levita uzraudzi. Visi pieminētie kadri, it kā dažādās partijas, bet faktiski ir no viena grupējuma.
Tā kā Straumem ir skaidri un gaiši pateikts - sēdi rāms, ķer pārmijniekus, imitē darbu, bet lielajām zivīm pat netuvojies. Un kā par brīnumu - jā, visas lietās viena pēc otras izčākst. Jo Straume labi zina, ka šīs politiskais kartelis sabradās viņu lupatās, ja neklausīs.
Lembis uz šī fona ir tīrais amatieris. Jaunā Vienotība zog ar jaunu vērienu un apjomu. Un Putņa labais paziņa ir viens no centrālajiem darboņiem šajās shēmās. Sākotnēji negribēja pārdoties, par to arī tika izmests no aprites. Pēc tam skrēja izlūgties, bet bija par vēlu. Māris Graudiņš PRO leļļu meistars jau bija norakstījis viņu.

Atbildēt

Miķelis

20.07.2021. 08:42

Kārtējais blēdis....

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.07.2021. 08:42

»

?

Vai tad nevarēja īsāk, bez tās apdāvinātības, polittehnoliģijas? Vienkārši, PEDERASTS


Uzmanīgi, vecīt! Golubeva vēl naida noziegumu piešūs.

Atbildēt

Kamēr

20.07.2021. 08:23

Kamēr vienotība kontrolē KNAB, Jaunpupiem, vecajam hn jaunajam, pilnīgi nekas nedraud.
KNAB Straume ir glups un gļēvs un tam ir jāmaksā līzingu par jaunu motociklu, tātad jāturās pie krēsla.

Atbildēt

FKK

20.07.2021. 08:20

Pirms daudziem gadiem Jaunajam Laikam bija labas izredzes uzvarēt Rīgas pašvaldības vēlēšanās. Bet nezkādēļ par mēra kandidātu ielika pēc reitingiem visnepopulārāko kandidātu - Edgaru Jaunupu. Tas "noēda" nepieciešamos atbalsta % vēlēšanu rezultātam un toreiz pie varas izdevās tikt Ušakovam. To viņš paturēja ilgi. Talantīgs politiķis Jaunups - tiešām, Robert Putni? Jaunups turpināja būt Jaunā Laika finanš piesaistītājs un nauda plūda no ļoti īpatnējiem avotiem. "Rīdzenes" sarunās Lembis piemin, ka JL vēlēšanu kasi papildināja no LDz (faktiski LDz Cargo) reklāmas naudas Jaunupa VEF basketbolam. Un patiešām - tieši tajā brīdi, kad Jaunups kļuva par toreiz ietekmīgās Āboltiņas - Saeimas priekšsēdētājas padomnieku, LDz Cargo "pēkšņi" pamatīgas summas sponsorēja VEF klubam. Kad pie teikšanas bija ZZS, tad viņu basketbola klubiem. Faktiski no valsts uzņēmuma tika klaji pumpēta nauda. (Ak, jā Strīķes un Juraša vadītais KNABs to visu "nepamanīja" un noklausoties "Rīdzenes" sarunas šo faktu nolēma ignorēt.
Vēlāk Vienotība ar Jaunupa gādību par EM valsts sekretāru ielika Juri Pūci. "Pēkšņi" OIK biznesmeņi sāka "ziedot" naudu ar Pūci un Jaunupu saistītajiem mākslas fondiem. Robert Putni, tu kā Delnas antikorupcijas speciālists neko, tiešām neko, neko, neko tajā visā nesaskati?
Laikā, kad valsti pumpēja būvnieku kartelis Jaunups ar šī grupējuma bonzu, neskaitāmās afērās apsūdzēto (un vienmēr izsprukušo) MM sēdēja vienās tribīnes priecājoties jau atkal par kopīgo "sponsorēto" basketbolu.
Tikmēr "talantīgais" Jaunups izveidoja par "Latvijas Attīstībai," kas patiesībā bija reti mazjaudīga un ilgstoši izgāzās. Līdz beidzot viņiem izdevās piepirkt Vienotības erzacu "Par!" Kad ar to bija par maz, tad LA piesūcās Progresīvajiem.
Viens no lielākajiem naudas sūkļiem šai jaukajai kompānijai ar Berķu klans - jā, tas pats Ventspils grupējuma darbonis, kurš pie saviem kapitāliem tika precīzi tikpat netīri, kā Lembergs. Tas, ka viņi sakasījās un aizgāja pa dažādiem ceļiem, Berķa naudu tīrāku nepadarīja. Ak jā, Robert Putni - šo faktu Delna nezināja? Nu ja, nu ja ....
Nemaz jau nerunāsim par azarstpēļu un citu afēru klaju lobēšanu.
Un šī ir tikai virskārta Jaunupa "reputācijai."
Ko lai saka, Robert Putni, interesantas paziņas jums. Un kaut kā nesanāca šo visu atcerēties savā taisnošanās rakstā. Atmiņa sākusi klibot?
Jaunups smird pēc korupcijas jau gadiem un krietni smagāk nekā Zaķis, Reirs, Kampars, Jurašs un pārējā kompānija.
Robert, lasot šo visu - padomā cik nožēlojami izskaties cilvēkiem, kuri labi zina politisko virtuvi. Antikorupcijas cīnītājs atradies, kā tad.

Atbildēt

garāmgājējs

20.07.2021. 08:05

Bļaģ, tārpi! Abi divi. Ar papēdi virsū un basta ...

Atbildēt

VB

20.07.2021. 06:42

»

Kkāds sūds

Apnika lasīt


Jā, jo man taču vienalga: nicinu i vienu i otru.

Atbildēt

Nesteidzies

19.07.2021. 21:33

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Dieviņš zina ko dara. Kam tad Masks to kosmosa kuģi uz marsu projektē?

Atbildēt

ak vai

19.07.2021. 21:16

Lasu un priecājos par gara kroplības neizsmeļamām rezervēm.Ja viņi būtu normāli,tad viņi pazītu,kas ir kauns.

Atbildēt

hā hā hā

19.07.2021. 20:52

paldies, putn, bet nu gan no jaunupa dabūsi pa koko

Atbildēt

Rebuss

19.07.2021. 20:46

Jaunups ir tipisks netīrās naudas pārvaldītāju pakalpiņš un roklaiža, stipri pieticīgāks un nesaķēpājies gan par Lauvu.

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

19.07.2021. 19:13

»

Latvija - neizdevusies valsts

Seriāls "Roberts Putnis arī raud" - 17. sērija...


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

19.07.2021. 19:10

Jaunups, ir tiešām gudrs un izveicīgs džeks! Ja muļķu bars ir bez gana, tā nav viņa vaina. 95% kuslie muldoņas (politiķi), kuri domājās, ka ir neaizstājami, ir vienkārši nelgas, ar pastieptu roku, lai izlūgtos piķi...

Atbildēt

Juris

19.07.2021. 18:58

Redzot Saskaņas komjaunieti Antoņinu Ņinaševu partijas vadībā jau bija skaidrs ko no tās var gaidīt, pārējām personālijām loma jau sekundāra

Atbildēt

Pederastu razborkas

19.07.2021. 18:20

Esam regulāri tikušies dažādos formātos un vienmēr šīs tikšanās ir bijušas interesantas.

Atbildēt

ESMAIJA

19.07.2021. 17:56

»

Oki

Nu tad Putnis var vairs netaisnoties - ar idiotiem nav jāsveicinās , kur nu vēl jātiekas . Ja Putnim tas nav skaidrs , tad politikā nav ko meklēt . Točka


Šim "goda vīram" Putnam ir skaidrs virziens uz mēŗķi - izsvieda no vienas partijas, līmējas caur tādu pašu "goda vīru"Jaunupu klāt nākamajai partijai. Tikai abi smird jau pa gabalu. Pretīgi!

Atbildēt

experc

19.07.2021. 17:40

ui ku garš raksts... tur kas svarīgs uzrakstīts? ir jāizlasa?

Atbildēt

FKK

19.07.2021. 17:20

Edgars Jaunups ir viens no ciniskākajiem, netīrākajiem politiskās ietekmes tirgoņiem, viņa vārds ir saistīts ar teju visām lielākajām daudzmiljonu korupcijas afērām pēdējos 10 - 15 gadus.
Cilvēki ar pašcieņu viņam roku nedod un nesveicina. Jebkuram sevi cienošam politiķim no viņa vajdzētu turēties pa gabalu, īpaši tādam, kurš kaut ko runā par vērtību politiku. Putnis tieši otrādi - izlēma ar viņu runāt. Un šobrīd mēģina muļķīgi attaisnoties. Robert, ej projām un vairs nerādies. Ja ej "sarunāt" ar valsts nozadzējiem, tad pats vien esi sev parakstījis diskvalifikācijas biļeti.

Atbildēt

Oki

19.07.2021. 16:33

Nu tad Putnis var vairs netaisnoties - ar idiotiem nav jāsveicinās , kur nu vēl jātiekas . Ja Putnim tas nav skaidrs , tad politikā nav ko meklēt . Točka .

Atbildēt

ABC

19.07.2021. 16:22

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Pietiktos ja invazētie kolonisti aizvāktos uz savu krieviju, tad visgudrie polittehnologi paliktu bez finansējuma un Latvijas izlaupīšanas politikai pienāktu gals.

Atbildēt

?

19.07.2021. 16:18

Vai tad nevarēja īsāk, bez tās apdāvinātības, polittehnoliģijas? Vienkārši, PEDERASTS!

Atbildēt

Kkāds sūds

19.07.2021. 16:11

Apnika lasīt

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.07.2021. 15:53

Seriāls "Roberts Putnis arī raud" - 17. sērija.
Lomās: Roberts Putnis, Edgars Jaunups, "Progresīvo valde" (nu, jūs jau paši zināt). Iepriekšējā sērijā: Valde izslēdz Robertu no partijas, bla, bla, bla, bla ...
Ja nopietni, - cik sērijas šīs ziepju operas ir paredzēts rādīt? Un cik liela ir reklāmas auditorija vispār? Cik procentiem tādi Progresīvie un viņu apakšveļas mazgāšana vispār ir interesanta? Varbūt labāk (un interesantāk) būtu uzzināt par domstarpībām kādā Snēpeles attīstības biedrībā vai Murmastienes cietušo sieviešu biedrībā?

Atbildēt

'jāšķiras un viss

19.07.2021. 15:45

Roberts Putnis ir sakarīgs un godīgs cilvēks. Viņam grūti saprast, ka ne visi, ar ko viņam darīšana, ir tikpat godprātīgi.Nevajag viņam būt tajā partijā. Kas attiecas uz Jaunupu, komentāri lieki. Izrunās lāci no meža. Uzstājas kā viszinis un samij glavnij. Nu nevar būt, ka šie abi cilvēki atradīs kopīgu valodu. Nemūžam.

Atbildēt

Dūmu svece

19.07.2021. 14:55

Pirmā partija iemīcija dubļos otru , tad otra pirmos , tad atnāca sētniece , patrieca visus!

Atbildēt

pieriebies

19.07.2021. 14:38

banāls pidarskapja kašķis.

Atbildēt

jautājums ir,

19.07.2021. 14:33

kad tas polittehnologs beidzot sēdēs?

Atbildēt

ziga

19.07.2021. 14:25

»

:)))

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu


Nav tik tālas planētas...

Atbildēt

:)))

19.07.2021. 14:07

Būtu labi ,ja jūs visi aizvāktos uz citu planētu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: