Menu
Pilnā versija
Foto

Ei, jūs tur augšā

Edgars Pauls · 04.05.2019. · Komentāri (62)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristaps Ziemelis

12.05.2019. 13:33

Rakstā jaukas rudens un agonijas notis!

Atbildēt

aina

06.05.2019. 08:25

Tie ir parazīti,pat koridoru nevar izkrāsot,kur paliek tā nauda?
Lieli nodokļi,kur paliek nauda?Manuprāt,pārāk lielas algas kungiem,par nepadarītu darbu,par Latvijas sagraušanu.

Atbildēt

pilsonis

05.05.2019. 22:27

»

formula

Kas tad savēlēja tos blēžus parlamentā, ja ne tie mūžīgie vaimanātāji


Ievēlētie deputāti kļūdaini izprot savu lomu sabiedrībā- viņi domā, ka 4 gadus var darīt visu, ko vēlas, bet patiesībā deputātiem ar vēlēšanām ir dotas pilnvaras izpildīt, to, ko apsolīja pirms vēlēšanām.

Atbildēt

formula

05.05.2019. 21:19

Kas tad savēlēja tos blēžus parlamentā, ja ne tie mūžīgie vaimanātāji ?

Atbildēt

pilsonis

05.05.2019. 14:19

»

tikai

Tu vispirms apskaties, kas ieķīlāja, ko ieķīlāja, par cik ieķīlāja un ko saņēma pret ķīlu


Zemesgrāmatā ir reģistrēta hipotēka, kuras pamatā ir aizdevuma līgums, kas noslēgts laikā, kad SIA S2 Rīga vienīgā dalībniece un valdes locekle bija Anda Kariņa. Tālāk jau var paskatīties zemesgrāmatā Tērbatas ielu 13, Rīgā, kuru Anda Kariņa ir iegādājusies par 3,4 milj.eiro, acīmredzot par naudu, kuru ieguva par PSRS uzbūvēto kino Pionieri.

Atbildēt

Nemaldiniet!

05.05.2019. 13:04

»

Taču

Lai par viņiem nebalsotu,vēlēšanās ir jāpiedalās un pašiem jālemj vismaz reizi četros gados,kad mum šī iespēja tiek dota! Nevis vēlēšanas ignorēt vai boikotēt,tādā veidā ļaujot viņiem tur saimniekot līdz pat mūža galam! Sekojot Briseles piemēram,Latvijā vajadzētu ne tikai samazināt 21% PVN likmi pārtikai...


Piedodiet! Tas ir naivums - piedalīties/nepiedalīties vēlēšanās. Nule Saeima grozījusi likumdošanu, kas atbrīvo bij. CVK pr-ju Cimdaru no iepriekšējās atbildības, skaitot balsis pēc 4. maija varas pasūtījuma. Cimdaram, pametot amatu CVk, nebūs "jānošaujas", kā notika ar diviem viņa amata priekšgājējiem. Viens pat pamanījās "nošauties divreiz" - ar diviem šāvieniem. CVK pr-jam turpmāk ir pielaide valsts noslēpumiem. Nav grūti nojaust, ka galējā balsu saskaitīšana līdz ar to notiks slepeni.

Vai to reizē ar nule centralizētu VDD dibināšanu vienlaikus nesauksim par valsts apvērsumu? Apvērsuma rezultātā komunisti- čekisti nostiprina savu varu un VDD slepenie eksperti ir bij. VDK virsnieki kā A. Borovkovs un citi.

Atbildēt

lauķis

05.05.2019. 12:41

»

Taču

Lai par viņiem nebalsotu,vēlēšanās ir jāpiedalās un pašiem jālemj vismaz reizi četros gados,kad mum šī iespēja tiek dota! Nevis vēlēšanas ignorēt vai boikotēt,tādā veidā ļaujot viņiem tur saimniekot līdz pat mūža galam! Sekojot Briseles piemēram,Latvijā vajadzētu ne tikai samazināt 21% PVN likmi pārtikai...


Jā , rakties pa kloāku un meklēt pērles.Kloākā pērļu nav un būt nevar.Kamēr eksistēs partijnieku-augļotāju diktatūra tikmēr izmaiņas būs tikai uz slikto pusi Reizi četros gados tu savas tiesības atdod partijniekiem,tagad saņem par savu balsošanu.

Atbildēt

EP vēlētājs

05.05.2019. 12:16

Nekas nemainīsies tikmēr,kamēr netiks atcelts mūsu mazskaitlīgo partiju monopols deputātu kandidātu izvirzīšanai un ieviestas mažoritārās vēlēšanas! Premjers nav pat jāievēl,bet prezidentu ieceļ koalīcijas padome!Savukārt mūsu ministri ir tik zinoši,ka var vadīt visu nozaru ministrijas pēc kārtas!

Atbildēt

Taču

05.05.2019. 11:58

Lai par viņiem nebalsotu,vēlēšanās ir jāpiedalās un pašiem jālemj vismaz reizi četros gados,kad mum šī iespēja tiek dota! Nevis vēlēšanas ignorēt vai boikotēt,tādā veidā ļaujot viņiem tur saimniekot līdz pat mūža galam! Sekojot Briseles piemēram,Latvijā vajadzētu ne tikai samazināt 21% PVN likmi pārtikai un apbedīšanas pakalpojumiem līdz 6%,bet arī ieviest obligātu piedalīšanos vēlēšanās!

Atbildēt

pilsonis

05.05.2019. 10:26

»

Lapsa par taviem murgiem

Savukārt, kas attiecas uz Alda Gobzema izvirzītajām versijām, viss ir vienkārši - šis cilvēks joprojām mēģina ķert vēl atlikušos muļķus, izmantojot lētas manipulācijas. Citiem vārdiem izsakoties, šoreiz viņš puņķus nevis ēd pats, bet mēģina tos iebarot citiem


Ieskatieties periodikā un redzēsiet, ka kino Pionieris uzbūvēts 1962.gadā. Ieskatoties zemesgrāmatā redzams, ka šis 1962.gadā uzbūvētais kinoteātris ir denacionalizēts ASV pilsonim Vilhelama Nariņam, uzdāvināts Rasmai Nariņai Kariņai un pārdots Arturam Kariņam, acīmredzot, lai pēdējais būtu labticīgais ieguvējs. Tālāk Kariņš ir uzdāvinājis Andai Kariņai, tā ir ielikusi uzņēmuma pamatkapitālā un ieķīlājusi par 6,4 milj eiro.

Atbildēt

Apsveicam mūsu valsts svētkos!

05.05.2019. 09:12

2019. gada 3. maijā, tikai dienu pirms 4. maija svinībām, Latvijā Valsts drošības dienests (VDD) izplānojis sagatavot pavisam jaunu, efektīvāku un daudz stingrāku tā saucamo "terorisma finansēšanas novēršanas stratēģiju".

Par šo faktu VDD Pretterorisma centra īpašu un slepenu ekspertu konsultatīvās padomes sēdē VDD amatpersonas informēja Nacionālo informācijas aģentūru LETA, kā arī par VDD īstenotajām aktivitātēm sabiedrības radikalizācijas risku novēršanā un par līdz šim slepenās starpinstitūciju neformālās darba grupas "Prevent" paveikto.

VDD padomes sastāvā darbojas pārstāvji no tādām valsts institūcijām kā Satversmes aizsardzības birojs, Militārās izlūkošanas un drošības dienests, Iekšlietu ministrija, Aizsardzības ministrija, Ārlietu ministrija, Ģenerālprokuratūra, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests, Nacionālie bruņotie spēki, Satiksmes ministrija, Tieslietu ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Veselības ministrija. No 2018. gada padomes sastāvā iekļauti arī pārstāvji no Finanšu ministrijas un FTKT.

Savukārt, šo slepeno un līdz šim plašākai sabiedrībai nezināmo neformālo darba grupu ar nosaukumu "Prevent" VDD izveidoja pilnīgi slepeni, neinformējot sabiedrību, jau 2018. gada janvārī, lai koordinētu un novērstu sabiedrības radikalizācijas novēršanas pasākumus nacionālā līmenī.

Pie sabiedrības radikalizācijas esot pieskaitāma ilgstoša sabiedrības vairākuma neapmierinātība ar valsts parāda lielumu, neapmierinātība ar pensiju niecīgumu, neapmierinātība ar medicīnas pakalpojumu nepieejamību, neapmierinātība ar skolu reformu, neapmierinātība ar reģionālo reformu, neapmierinātība ar piespiedu migrāciju u.c..

"Prevent" darba grupu arī vada VDD, un tajā darbojas pārstāvji no Labklājības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Valsts probācijas dienesta.

2019. gada 3. maija sēdē īpašo ekspertu padome pieņēma lēmumu nostiprināt "Prevent" kā šīs padomes ietvarā strādājošu darba grupu. Sēdes dalībnieki jo īpaši uzsvēra nepieciešamību turpināt ciešu sadarbību sabiedrības visaptverošā kontrolē.

VDD un "Prevent" novērtējumā "terorisma aktivitātes" varot būt saistāmas arī ar tādām sabiedrības aktivitātēm, kurās pat individuālas un iepriekš nereģistrētas, citas, iepriekš neprognozētas un neformālas, pirmsšķietami nevardarbīgas protestu akcijas var strauji pāraugt ievērojamās, neprognozējamās, ar atklātu vai slepenu vardarbību pret valsts amatpersonām vērstās visas sabiedrības masu nekārtībās.

Atbildēt

Ka māja nežēlīgi apķīlāta,

05.05.2019. 00:17

»

kaķa smiekli

Raksta autors aizmirsa pašu galveno - ka māja ir nežēlīgi smagi apķīlāta


visticamāk, speciāli nav pieminēts. Tāds gaudu raksts ar nolūku sacerēts? Mēs tauta, mazais cilvēks, te apakšā.. neko nevarīgi, pacietīgi, paklausīgi, bez savas gribas un teikšanas...

Šodien Maximā reāli redzēju pavisam nabagu vecu vīru, latvieti, ar spieķīti pie kases.. Pēdējo piecīti un pavisam nodilušajā makā pēdējām monētām.. Pirktā pārtika bija visvisvislētākā - optima līnijas piens un baltmaize.. Pensiju fondu izzaga I. Godmanis Parex afērā ar E Komisijas atbalstu..

Atbildēt

Niknais

04.05.2019. 22:58

Paldies par vienkāršu, patiesu rakstu

Atbildēt

Lapsa par taviem murgiem

04.05.2019. 22:43

»

pilsonis

Laikam jau tik slikti pēc PSRS sabrukuma Latvijā nebija, ja sabrauca šeit visādi plikadīdas no ārzemēm un ļoti strauji uzaudzēja ievērojamu bagātību. Tas pats Kariņš atbrauca no ASV un pamanījās denacionalizēt 1962.gadā uzbūvēto kinoteātri Pionieris un vēlāk pārdot par 6,4 milj.eiro...


Savukārt, kas attiecas uz Alda Gobzema izvirzītajām versijām, viss ir vienkārši - šis cilvēks joprojām mēģina ķert vēl atlikušos muļķus, izmantojot lētas manipulācijas. Citiem vārdiem izsakoties, šoreiz viņš puņķus nevis ēd pats, bet mēģina tos iebarot citiem.

Atbildēt

cilveks444

04.05.2019. 22:40

Cik daudzi no reāliem Atmodas laiku cīnītājiem par demokrātisku Latviju, kas ir brīva no važām, kā tas Satversmē rakstīts, tiek godināti Latvijas valsts svētkos?! Tādu nav daudz, jo varas kliķe labi zina, ka cilvēkiem, kuriem ir sirdsapziņa un kas seko ideāliem, nemaz nenāks pie viena Galda ar tiem, kas liekulīgi runā par Baltiem galdautiem, lai gan patiesībā dara ļaunas lietas. Kliķe to zina, tās locekļi arī nevēlas, lai kāds, kas nav puvis līdz serdei, kā varas pārstāvji, atklāti paustu savas domas par to, kas notiek Latvijā.

Varas kliķe baidās no patiesības, bīstas no tā, ka tauta varētu vienoties vēl vienā Atmodā, kas noslaucītu šo netīrumu slāni, kuru pār Latviju ir izgāzuši vietvalži. Viņi labi redz, ka Barikāžu atmiņas pasākumos cilvēku paliek mazāk un mazāk. Jā, arī tāpēc, ka daudzi vairs nav starp dzīvajiem, bet arī tāpēc, ka vairums nevēlas tur būt kopā ar divkošiem un liekuļiem, kas tur zīmējas kopā ar sadzītiem militāristiem un naiviem skolnieciņiem, kuriem tāpat, kā mums PSRS laikos dziedāja slavas dziesmas par komunismu, tagad dzied slavas dziesmas par 4. maiju un notikumiem toreiz.

Bet laiks visu saliek savās vietās un tas laiks ir parādījis, ka daudzi ir gatavi pielāgoties, nodot ideālus un gvelzt aplamības, lai tikai turētos pie siles, kuru tiem piepilda Latvijā vēl palikušie nodokļu maksātāji. Un tas ir amorāli un atbaidoši. Tas nav Latvijas, kā neatkarīgas un demokrātiskas valsts, cienīgi, tā rīkojas tikai tie, kas, mainoties varām, atkal krāsotos citās krāsās. Būtu pučs Maskavā ildzis dažas dienas ilgāk, ļoti ātri būtu pilnībā izgaismojušies šie divkoši, kas tagad tēlo lielus patriotus.

Ir acīmredzams, ka svētku pompozitātes ziņā mūsdienu Latvijas varas elites izgājieni arvien vairāk un vairāk sāk līdzināties PSRS līderu izdarībām. Vēl jo vairāk, ja savienībā, kurā esam ievilkti, ja ES vadībā ir tādi kā Junkers, kurš pat bučojas analogi PSRS līderiem. Tas, ka esam kļuvuši par spēļu mantiņu citu rokās, top arvien skaidrāk redzams. To apliecina fakts, ka šurpu tiek vilkts LC vecbiedrs Levits!

Kura izteikumi medijos liek secināt, ka šis darbonis, kas sevi mālē par lielu Satversmes cienītāju, patiesībā atzīst, ka gadījumos, ja demokrātiskā ceļā, bez jebkādiem pārkāpumiem ir ievēlēti “nepareizie” cilvēki (tas ir pastāvošās varai netīkami cilvēki), pārkāpjot Satversmi var izdarīt tā, lai sakārtotu lietas “pareizi”. Tas ir saprotams pēc Levita izteikumiem žurnālā “Ir”, kā arī pēc tā, ko šis sacīja pirms iepriekšējām prezidenta vēlēšanām raidījumā “1:1”. Toreiz gan šis paģērēja, lai prezidentam būtu pilnvaras vienpersoniski, bez tautas referenduma atlaist Saeimu. Tas smako pēc autoritārisma.

Atbildēt

cilveks444

04.05.2019. 22:30

Domāju, vairums cilvēku, kas piedalījās Atmodas laiku notikumos, bija LTF rindās, aktīvi darbojās un cerēja, ka Latvijā būs pārmaiņas, ka demokrātija ņems virsroku, ka Latvija taps arī neatkarīga, laikam ejot, ja vien ir spējīgi loģiski spriest, uzdod sev jautājumu, kas tad īsti toreiz notika?! Kādi plāni bija pasaules vadošām lielvarām, un kāda loma tika uzticēta Baltijas valstīm. Un galvenais, kāpēc, jāsaka, pēc tomēr negaidītas Latvijas neatkarības atjaunošanas, jo Maskavā pučs cieta sagrāvi, un Krievija un Jeļcins atzina Latvijas neatkarību, mēs tapām pakļauti ļoti dīvainu, maigi sakot, indivīdu diktāta varai. Runa ir gan par Godmani, gan LC kliķi, kas ar to pašu Levitu ierindā, kuru mums stutē par prezidentu, acīmredzami rīkojās pret tautas un Latvijas valsts interesēm. Un tur to visu nekādi nevar norakstīt uz nezināšanu, pieredzes trūkumu vai muļķību. Tas viss izskatās pēc sazvērestības, ar nodomu piesmiet to Latviju, kas tika proklamēta 1918. gada 18. novembrī. Der saprast, ka, visticamāk, sākotnēji bija pavisam cits plāns. Tā saucamajiem reformkomunistiem un viņu līdzskrējējiem, tādiem kā Īvāns. Ar ļoti lielu ticamības pakāpi var teikt, ka bija doma Latviju pievienot NVS valstīm, bet jau ar himnu “Dievs, svētī Latviju!” un sarkanbaltsarkano karogu arsenālā. Kā tas izskatītos? Tā būtu okupācijas legalizācija faktiski, ar mūsu pašu rokām. Ar “auseklīšu” - tādu kā Īvāns, un viņa pārrauga, tāda kā Gorbunovs, rokām. Plāns nevarēja tikt realizēts, jo pučs to izjauca. Jādomā pučs daudz, ko izjauca, bet tie, kas gatavoja Latvijai likteni NVS rindās, veikli pārkārtojās un, izmantojot jaunās iespējas, grāba, ko jaudāja. Tur kopā darbojās gan reformkomunisti, gan čekisti, gan Rietumu latvieši, kurus nereti vienoja korporeļu brālība. Tas laiks ir ļoti tumšs laiks, jo toreiz Latvijas miesā šie darboņi iesēja nevienlīdzības sēklu, kas dzina asnus, pieņēmās spēkā, un uz visiem laikiem vairumam Latvijas iedzīvotāju atņēma iespēju nebūt ubagiem un kalpiem savā zemē, savā Latvijā.

Atbildēt

pilsonis

04.05.2019. 21:48

»

fakts

Ja salīdzina ar daudzdzīvokļu māju, tad 1990.gadā mēs atguvām cietuma baraku no kuras bija aizbēguši apsargi. Tā kā bijušie ieslodzītie neko nesaprata, tad sākotnēji par vadoņiem izvēlējās savas kriminālās autoritātes. Izrādījās, ka cietuma darbnīcu produkcija nevienam nav vajadzīga un milzīgais pieprasījums...


Laikam jau tik slikti pēc PSRS sabrukuma Latvijā nebija, ja sabrauca šeit visādi plikadīdas no ārzemēm un ļoti strauji uzaudzēja ievērojamu bagātību. Tas pats Kariņš atbrauca no ASV un pamanījās denacionalizēt 1962.gadā uzbūvēto kinoteātri Pionieris un vēlāk pārdot par 6,4 milj.eiro.

Atbildēt

fakts

04.05.2019. 21:42

Ja salīdzina ar daudzdzīvokļu māju, tad 1990.gadā mēs atguvām cietuma baraku no kuras bija aizbēguši apsargi. Tā kā bijušie ieslodzītie neko nesaprata, tad sākotnēji par vadoņiem izvēlējās savas kriminālās autoritātes. Izrādījās, ka cietuma darbnīcu produkcija nevienam nav vajadzīga un milzīgais pieprasījums pēc fufaikām bija tikai, kad tās vajadzēja citiem ieslodzītajiem. Daļa bijušo ieslodzīto turpināja uzturēt un remontēt baraku kurā viņi bija dzimuši un uzauguši, pamazām situācija uzlabojās, bet tad daļa uzzināja, ka arī aiz sagrautā žoga dzīvo cilvēki un dzīvo labi, tāpēc gribēja to pašu un nekavējoties. Viņi pameta baraku un savus vecākus, lai tūlīt baudītu tādu dzīvi.

Atbildēt

Viktors Frīdmans, ASV

04.05.2019. 21:18

Основная причина, по которой гражданам дано право свободного владения оружием – это использование его, в случае необходимости, в качестве последнего средства, чтобы защитить себя от государственной тирании.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

04.05.2019. 20:54

Prez. institūcija lieka , tāpat kā NEPL !

Atbildēt

pārliecība

04.05.2019. 18:58

»

Q

Precīzi noraksturots mūsu stāvoklis, tikai siles lopi nesaprot, ka zāģē zaru uz kura paši sēž


ja šo 29 gadu laikā ir zāģēts un zars ir tik stiprs, ka tas nav nozāģējams, tad zāģētāji turpinās. Vajadzētu nevis norādīt, lai zāģētāji nezāģē, bet tiem zara stutētājiem, kas tikai misijas pēc vēl palikuši tēvzemē, beidzot rīkoties un nokratīt tos zāģētājus no tā zara.

Atbildēt

Apsveicam žīdus N. Šlitki un E. Levitu

04.05.2019. 18:16

4. maija čekistu- komunistu, cionistu republikas svētkos! Panākumus darbā (turpināt izzagt un parādiem pakļaut Valsts kasi) un laimi personīgajā dzīvē (sasniegt augstākās kabalas virsontnes, negurstoši atkārtot no galvas ebreju impērijas trīs standartus, lai nesajauktu tos vietām pēc to attiecināmās nozīmes)!

Atbildēt

fuck tam

04.05.2019. 17:37

»

fakts

Romanovi ir pieņemts vārds , īstais vārds ir Goldšteini,žīdu dinastija


Lielbritānijas karalis, pravoslavnutijā suņu un kaķu šāvēja, Koļana brālēns, arī bija žīds?

Atbildēt

>12.35

04.05.2019. 17:08

tieši tā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kalpu gals- pūlis ievēl savējos.....................

Atbildēt

zinu

04.05.2019. 16:42

»

Joriks

Žēl tevis. Ja tev tie padsmit gadu vecie šroti ir tie labie autiņi, tad tiešām žēl. Kaut autožurnālu vari atļauties? Ja jau skauž pa akciju piepirktie lētuči veikalu ratos


Viņi nevar atļauties autinus turēt maksas stāvvietās, tāpēc novieto pie veikala un tālāk brauc ar sabiedrisko transportu. Pareizi dara.

Atbildēt

Joriks

04.05.2019. 16:38

»

Normunds Šlitke

To, Edgar, sauc par demokrātiju. Draņķīga valsts iekārta, bet nekas labāks par to nav izdomāts...


Kadafi Lībijā bija uztaisījis tā neko valsts sistēmu. Subsidēdi dzīvokļi jaunām ģimenēm, autiņi subsidēti, subsidēti minimālie ienākumi utt. Tādus apšauj kā trakus suņus...

Atbildēt

Joriks

04.05.2019. 16:32

»

Pircējs

Izbraukā pa mūsu lielveikaliem, mazākiem veikaliem utt. Pilns ar labiem autiņiem un cilvēkiem ar milzīgām iepirkumu tačkām. Tie visi ir no augšējiem stāviem


Žēl tevis. Ja tev tie padsmit gadu vecie šroti ir tie labie autiņi, tad tiešām žēl. Kaut autožurnālu vari atļauties? Ja jau skauž pa akciju piepirktie lētuči veikalu ratos..

Atbildēt

re

04.05.2019. 16:28

Linkaits arī ir žīds. Rauš tikai sev un savai nācijai.

Atbildēt

nelej nu

04.05.2019. 16:24

»

Atliek uzrakstīt faktus

Žīdsātanisti no B' nai B' rith organizēja WW1, WW2, uzvarēja aukstajā WW3, turpinot WW4 hibrīdkaru, pieminēt ebreju impērijas trīs dažādos standartus, lai tulīt žīds Normunds Šlitke šāda komenta rakstītāju nolamātu visai sulīgi, sākot ar Diemžēl, utt


Nikolajs II sevi nekādi par žīdu neuzskatīja un viskrieviskākais izdzimtenis, ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku, neskatoties uz audžutēvu žīdeli, Staļins, arī ne.

Atbildēt

Nepārpūlieties,

04.05.2019. 16:16

»


Normund Šlitke!

Atbildēt

Visam savs laiks!

04.05.2019. 16:14

»

Normuns Šlitke

Tev trollīt sava vārdiņa un tautas nemaz nav, ka par mani vai ebreju jāuzdodas? Tad jau ej uz visu. banku un paraksties zem saviem komentāriem uzreiz kā, piemēram, E.Levits vai Napoleons, lai kliedētu jebkādas šaubas


Ienaidniekam savs vārds nav jāatklāj. Ja pienāks noteikta X stunda, tu noteikti to uzzināsi. Es parūpēšos tevi pats atrast.

Atbildēt

Diemžēl,

04.05.2019. 16:11

»

Tev maz izpratnes,

kas ir ebreji un kas žīdi, un kas cionisti, kas žîsmasoni un sàtanisti. Te komentàros, kà vienmèt, atkal žîds Normunds Šlitke savus komentārus sāk ar "Diemžēl" un lamā tos, kas atklāj ebreju impērijas žīdu cionistu trīs dažādos standartus, žīdmasonu sazvērestības, kuras paši žīdi izplata kā "sazvērestības...


šāda akūta cioniisstisko halucināciju plānpŗātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žiidmassonu" un / vai "krievžiidu" vajāšanas mānijas šizōfrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Atliek uzrakstīt faktus

04.05.2019. 16:11

»

Tev maz izpratnes,

kas ir ebreji un kas žīdi, un kas cionisti, kas žîsmasoni un sàtanisti. Te komentàros, kà vienmèt, atkal žîds Normunds Šlitke savus komentārus sāk ar "Diemžēl" un lamā tos, kas atklāj ebreju impērijas žīdu cionistu trīs dažādos standartus, žīdmasonu sazvērestības, kuras paši žīdi izplata kā "sazvērestības...


Žīdsātanisti no B' nai B' rith organizēja WW1, WW2, uzvarēja aukstajā WW3, turpinot WW4 hibrīdkaru, pieminēt ebreju impērijas trīs dažādos standartus, lai tulīt žīds Normunds Šlitke šāda komenta rakstītāju nolamātu visai sulīgi, sākot ar Diemžēl, utt.

Atbildēt

Tev maz izpratnes,

04.05.2019. 16:06

»

Secinājums

Žīdi tādi pat cilvēki vien ir,bet,Levits ir cionists.Jā , Levits visu viesīs uz labu,cionistiem,augļotājiem,globālistiem,bet goji varēs izmirt


kas ir ebreji un kas žīdi, un kas cionisti, kas žîsmasoni un sàtanisti. Te komentàros, kà vienmèt, atkal žîds Normunds Šlitke savus komentārus sāk ar "Diemžēl" un lamā tos, kas atklāj ebreju impērijas žīdu cionistu trīs dažādos standartus, žīdmasonu sazvērestības, kuras paši žīdi izplata kā "sazvērestības teorijas", realizējot savu politiku un savu naudas varu. Vispasaules ebreju Konfress vienmèr ebrejus sola aizsargàt visà pasaulè!

Ebreji paši par žīdiem dēvē sliktos ebrejus, ļaunos, tiešā tulkojumā uz krievu valodu žīdi ir "huj sobačij".

Atbildēt

Vo

04.05.2019. 15:58

"Padomju Latvija mūžos lai dzīvo..."
Ak tauta, kā tu krāpta tiec

Atbildēt

zane

04.05.2019. 15:52

Ir pilnīgi skaidrs, ka vēl vienu krīzi kā 2008.g. Latvija nepārdzīvos. Un krīze būs ļoti drīz.

Atbildēt

Normuns Šlitke

04.05.2019. 15:43

»

Normunds Šlitke

E. Levits visu viesīs uz labu, tas neko nenozīmē, ka esam žīdi


Tev trollīt sava vārdiņa un tautas nemaz nav, ka par mani vai ebreju jāuzdodas? Tad jau ej uz visu. banku un paraksties zem saviem komentāriem uzreiz kā, piemēram, E.Levits vai Napoleons, lai kliedētu jebkādas šaubas.

Atbildēt

pateicoties nodevējiem

04.05.2019. 15:38

godmaņiem, ģiņēvičiem, petersiem, bišeriem, 4. maija beneficiāri: čekisti un komunisti, savai politiskai varai pievienoja vēl ekonomisko

Atbildēt

Nesaprotu

04.05.2019. 15:25

Drīz visus 4. maija balsotāju vārdus iemūžinās Likteņdārza alejā!!!!! Čekas maisu iemītnieki var smaidīt! Viņi būs arī tur!

Atbildēt

kaķa smiekli

04.05.2019. 15:23

Raksta autors aizmirsa pašu galveno - ka māja ir nežēlīgi smagi apķīlāta

Atbildēt

Secinājums

04.05.2019. 14:54

»

Normunds Šlitke

E. Levits visu viesīs uz labu, tas neko nenozīmē, ka esam žīdi


Žīdi tādi pat cilvēki vien ir,bet,Levits ir cionists.Jā , Levits visu viesīs uz labu,cionistiem,augļotājiem,globālistiem,bet goji varēs izmirt.

Atbildēt

tentiņš

04.05.2019. 14:46

teicams tēlojums! Vēl varu tikai piebilst, ka tiem tur augšā nav tualetes un secīgi...

Atbildēt

Normunds Šlitke

04.05.2019. 14:43

»

Redzesim

Kalab ne, varbut bus labak


E. Levits visu viesīs uz labu, tas neko nenozīmē, ka esam žīdi.

Atbildēt

Sveicam mūsu (čekistu-komunistu) valsts svēkos!

04.05.2019. 14:25


4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- CIP cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti.

Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!".


Apsveicam I. Godmani un čekistus- komunistus viņu 4. maija republikas svētkos! Atzīsim, ka esam sakauti un uzvarēti, lai apvienotis un iznīcinātu mūsu ienaidnieku!


Un šī arî ir tā mūsu - savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: