Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pomeranču Vainadziņš

12.10.2018. 11:27

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Mirstamklozei ķešu vēl par piešūt.
Zārkam bagāžas nodalījumu gan nē ...

Atbildēt

lingvists

29.11.2013. 14:15

Smalki . Ascendum -tulkojumā uz latviešu valodu KASE.

Atbildēt

ghh

26.11.2013. 18:20

Tas draņķis vēl nav izsviests? Kā tas var būt, premjers visus par idiotiem uzskata? Vai arī vēl cer, ka būs silta vieta Briselē kopā ar Solvitu pēc visa šī un tādēļ nevēlas radīt nelabu skanējumu veiksmes stāstam, izrādās, ka valsts pārvaldē nekādas reformas nav bijušas, tas tā stulbi, jo tikko visiem Dienvideiropa teica darīt kā Latvijā.

Atbildēt

Svestautiete

26.11.2013. 14:53

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Ja, abu kopa mācījās juridiskajā fakultāte un škiet ari pirms tam vidusskola

Atbildēt

Raitis

26.11.2013. 10:38

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Un si biedriba ir savu radu un draugu "darbavieta",kur sanemt otkatu. Ne jau velti Repse &co raujas pie varas,tad tadas biedribas bus pie katras ministrijas.

Atbildēt

Jā, labais

26.11.2013. 08:30

Re&Re: Traģēdijas iespējamais iemesls ir vienkārši cilvēciska kļūda aprēķinos

Tā tas arī paliks, nevienu nesodīs, jo lielākā daļa cietušo bija ne no turīgo gala. Vienkārši strādnieki.

Atkāpties arī neviens neplāno, pat ja viena no smagākajām būvju katastrofām pēdējo desmitgažu laikā Eiropā. Baidās zaudēt ienākumus, labo dzīv, bet neredz nekādu problēmu apgalvot, ka tie, kas bez darba, vienkārši negrib strādāt, kādēļ tik ļoti tad baidās no bezdarba?

Atbildēt

portālam! par Doma baznīcu

26.11.2013. 06:21

Saka, ka "vēsturiskā būvē sabāzts prasts pildījums", "vecvecā ļoti nozīmīgā celtnē ātrumā bāzts prasts pildījums, tālu no proj. pieteiktā"

Vai kāda iespēja pārbaudīt šo pastāv? Tās ir ļoti nopietnas aizdomas, ka varētu būt notikusi cūkošanās ar mūsu veco katedrāli

Atbildēt

tauta

26.11.2013. 01:29

ZAGĻI.

Atbildēt

....

26.11.2013. 00:40

»

VFR

Jā var izcīnit vienu uzvaru, nolikt pie vietas vienu ieredni, bet tas jau nemaina sistēmu. Saeimā sēž ļautiņi, kuru vienīgais mērķis sakārtot savas lietas un vairot labklājību. Vieni slēpjas aiz nac. idejām otriem saskaņa trešie raksta godīguma kodeksus, sešinieks vispār neslēpjas, atklāti bāž savus...


Beidzot ir jāveido profesionāla valsts pārvalde ar dažām ministrijām un normālu izvēles procedūru. Citādi - kā gan Jūs mainīsiet sistēmu, kur ierēdņi ir arī tādi, kas pie jebkuras partijas politiķus ar naudu nodrošina un dara to ar milzu pārliecību, diemžēl esot augstākajos amatos. Bet, kā minēju, vairs gan bez manis, jo patiesi, kā miniet, uzvaras var izcīnīt, bet tas viss kopumā nožēlojami un ļoti nogurdinoši. Beidzot vēlos normālu algu un normālu izglītība spielietojumu. Kā sava veida sportu var piekopt, bet ne jau uz ilgu un tomēr, kad uz ielas cešas iebiedēt, pēc tam paliek milzu uztraukums, ka to pašu neizdara ar tuvajiem.

Es lieku likmi uz 2 mēnēšiem, kad visiem jau būs aizmirsušās šīs šausmas, izņemot to 54 radiniekiem, kam tikai tad sāksies īstās sāpes.

Atbildēt

kā tikt uz AUGŠĀM

26.11.2013. 00:29

Virzībai uz augšu nav iespējams novilkt galīgo robežu. Vienīgā barjera ir apstāšanās attīstībā, kurai agri vai vēlu seko neizbēgams kritiens atpakaļ. Cilvēks, kas sasniedzis kādu iepriekš izvirzītu mērķi savā dzīvē, pacēlies augstāk pa karjeras kāpnēm vai radošajā izaugsmē, nedrīkst apstāties ceļā uz augšu, taču katrs jauns pakāpiens nozīmē atbildību par tiem, kas palikuši lejā.

Sabiedrības celtā ēka nemīl tukšumus starp stāviem. Tie sagrauj rūpīgi būvēto kopienas sajūtu un vairo neuzticēšanos, laupa sapratni, aptur kopīgi uzsākto attīstību.

(Ascendum.lv)

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 23:47

»

....

Dažreiz ierēdņi pat apmainās ar labākajiem veidiem kā ierobežot shēmas, taču bez tiesībsargājoso iestāžu iesaistes, no ārzemniekiem arī var idejas smelties kā viņi to dara. Iemesls ir pavisam prozaisks - tiesībsargājošās iestādes Latvijā nestrādā ar domu, ka vajag uzlikt bremzes shēmām, dažādus šķēršļus...


Jā var izcīnit vienu uzvaru, nolikt pie vietas vienu ieredni, bet tas jau nemaina sistēmu. Saeimā sēž ļautiņi, kuru vienīgais mērķis sakārtot savas lietas un vairot labklājību. Vieni slēpjas aiz nac. idejām otriem saskaņa trešie raksta godīguma kodeksus, sešinieks vispār neslēpjas, atklāti bāž savus cilvēkus amatos. V uzvedas tā kā būtu tautas partijas dzemdēti, vieni gēni.
Ja 54 dzīvību zaudēšana neatmodinās, pirmām kārtām jau pašu tautu, tad te ir sagaidāms bēdigs iznākums, šajā zemītē. Mūsu cilvēkiem ir par īsu atmiņa un balsojuma izvēles principi vispār neskaidri.

Atbildēt

TT

25.11.2013. 23:33

Un tad - korupantam būs cietums, vai kā?

Atbildēt

....

25.11.2013. 23:31

»

VFR

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču...


Dažreiz ierēdņi pat apmainās ar labākajiem veidiem kā ierobežot shēmas, taču bez tiesībsargājoso iestāžu iesaistes, no ārzemniekiem arī var idejas smelties kā viņi to dara. Iemesls ir pavisam prozaisks - tiesībsargājošās iestādes Latvijā nestrādā ar domu, ka vajag uzlikt bremzes shēmām, dažādus šķēršļus, kontroles mehānismus, bet gan ar ideju, ka tas viss patiešām notiek tā, ka viens iedod, otrs paņem un to visu var uzreiz ierakstīt un izmantot tiesā. Ieteiktu paskatīties kaut vai KNAB materiālus par korupciju, tā kā tur aprakstīts jau nedara kopš 90.tajiem.

Atbildēt

kāds naivums no manas puses,

25.11.2013. 23:15

tiešām biju domājusi, ka Ascendum lieli malači, labas lietas spēj finansēt, kultūras zieds..
Bet te jau sanāk naudas atmazgāšanas kantoris ar kādu labdarības pasakumu kā indulgenci. Vajadzētu pasekot, kā tieši saziedotā nauda izlietota!

Atbildēt

kāds naivums no manas puses,

25.11.2013. 23:15

tiešām biju domājusi, ka Ascendum lieli malači, labas lietas spēj finansēt, kultūras zieds..
Bet te jau sanāk naudas atmazgāšanas kantoris ar kādu labdarības pasakumu kā indulgenci. Vajadzētu pasekot, kā tieši saziedotā nauda izlietota!

Atbildēt

....

25.11.2013. 23:11

»

VFR

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču...


Izbeidziet, kā ierēdnis neskaitāmas reizes esmu mēģinājis ielikt šitādiem korumpantiem un organizētām interesēm sprunguļus kājās. Dažreiz izdevies, dažreiz diemžēl nē. Pat sūdzejies esmu tiesībsargājošā iestādē, kam sekoja iebiedēšana uz ielas, jo vaininieki uzreiz saprata, ka neviens cits tas nevar būt, kas sūdzejies, kad tiesībsargājošā iestāde šiem zvanīja uzzināt faktus. No baidīšanās no viņiem vai apātijas labāk nepaliks. Lai gan nogurums man milzīgs un plānoju doties prom uz ārzemēm, jo izglītība to atļauj. Par amatiem, tur taisnība, augstākos amatus Latvijā neieņem pēc godīgiem kritērijiem. Un, jā - tā cīnīšanās ar viņiem dažreiz rada milzīgu bespēcības un noguruma sajūtu, visi gatavi burkšķēt, bet ne riskēt un pieņemt lēmumu vai mēģināt nostāties pretim. Esmu saticis arī tādus, kas riskē, skaidri apzinoties, ka zaudēs darbu, un to arī zaudējuši, bet noturējuši nodokļu maksātaju naudu no izlaupīšanas, kas jāuzskata par varonīgu rīcību, un neviens jau neuzzin par ierēdņiem, kas atlaisti šādu iemeslu dēļ. Ar visādiem Pūcēm valsts pārvalde grimst vēl vairāk, jo tādi kā viņs piekopj liekulības taktiku, stāsta visiem to, ko tie grib dzirdēt, virknē starptautisku organizāciju atzinumus un gudrus vārdus,

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 22:53

Cik ir tās kompānijas kuras uzvar: Re Re, Skonto, Arčers, RBS nu un vē dažas. Kā redzams liela nauda šodien koferos netiek staipīta, tā tiek piemēram ziedota, un piemēram 5% līdz 10% no liguma vērtības. 20% lidz 30% nosmeļ tā saucamie ģenerāluzņēmeji, a, no kurienes tad viņiem tās milj. peļņas. Jā un starpcitu, lai ģenerāluzņēmēji pastāsta cik tad tiem ir vienības mehānismi, cik brigādes. Man ir aizdomas, ka vienīgās mehanizētās vienības būs viņu Range Rover un Bentley. Un tālāk jau viss ir primitivi - apgrauztu kaulu atmet apakšuzņēmējiem, kurš, tad arī sataisa jumtu kurš sabrūk kā kartona kaste.

Atbildēt

Kaimiņš

25.11.2013. 22:52

»

Elza

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar


Protams, ka ir! Biedrībā Latvijas Attīstībai arī abi darbojas kā runasvīri!

Atbildēt

Elza

25.11.2013. 22:46

un varbūt būtu vērts papētīt, vai Jaunups un Pūce gadījumā nav klasesbiedri ar?

Atbildēt

xe

25.11.2013. 22:35

Un kur KNAB vai nomiris. Vispār mēnešiem neko nedzird kopš tur tas streločņiks ielikts. Jāklapē ciet !

Atbildēt

sise

25.11.2013. 22:29

visa pamatā ir sistēma,kas šādu korupciju pieļauj. ne jau velti Pūce turās savā vietā ar ar zobiem un nagiem, Jaunups arī saprot,ka japalīdz...

Atbildēt

nu gan

25.11.2013. 22:22

Pats jaunais resnģīmis sēž uz kakla nodokļu maksātājiem un savu veceni ielicis par kasieri biedrībā ,ko nesaprotamu iemeslu dēļ brangi sponsorē celtniecības firmas.Kā to lai nosauc ?? Augstākās sabiedrības krējums ?Labi ka vēlēsanas tuvojas.

Atbildēt

krista

25.11.2013. 22:19

»

Harijs

Pilnīgs apātisks bezspēks pārņem ķermeni,kad palasies šos brīnumus ko darās tādi valsts aparātos salīduši nelieši,ja tas ko raksta atbilst patiesībai,tad zeme atveries


Tādiem pūcēm darbošnās pamatā - visatļautība un nesodāmības sajūta.
Un sabiedrība to pieļauj.

Atbildēt

Harijs

25.11.2013. 22:16

Pilnīgs apātisks bezspēks pārņem ķermeni,kad palasies šos brīnumus ko darās tādi valsts aparātos salīduši nelieši,ja tas ko raksta atbilst patiesībai,tad zeme atveries.

Atbildēt

VFR

25.11.2013. 22:12

Latvijā valda mafija. Nevienam pat nav iespējas vērsties drošības iestādēs, jo ja pāriesi polit-ekonomiskās-mafijas ceļu, pats vai nu sēdēsi vai arī dabūsi pa muti. Esošā vara ir tikpat rijīga, kādi bija aivari un andri, ja ne pat rijīgāka. Par katru valsts, pašvaldības, valsts uzņēmuma pasūtījumu taču tiek nomaksāts un ekonomēts tiek uz materiālu kvalitāti, darbu apjomiem un utt. Diemžēl mēs dzīvojam noziedznieku valstī un gaismu tuneļa galā redzēt nevar.

Atbildēt

Janka

25.11.2013. 22:03

Klau, vai kāds var pateikt, kāds ir "noteiktais mērķis" Re&Re ziedojumam. Netieku iekšā Lursoftā...

Atbildēt

svarīgi sīkumi

25.11.2013. 21:21

http://buvkomersanti.bema.gov.lv/?module=2&action=14&isn=6882
Galvenais skrūvju un divdaļīgo kopņu projetētājs Ivars Sergets 2008 gadā projekta laikā bija 26 gadus jauns (dzimis 1981.gadā) un priecājās par tiko dibināta SIA peļņu!!!!!

Atbildēt

hmm

25.11.2013. 21:12

šitā ir viena no vissmirdīgakajam Latvijas ģimenem, tauds mēslus pat Getliņos neatrast

Atbildēt

qwerty

25.11.2013. 20:28

»

Nu

kaut kā neesmu sen tur staigājis un pievērsis uzmanību tādiem faktiem. Taču, ja šodien tiešām tur kas tāds eksistē, tā, neskatoties uz garajām oficiālajām sērām, lai šīs zemes varenie izrādītos, manuprāt, ir visneiedomājamākā necieņas izrādīšana tiem 54, par kuriem sērojam. Tas ir kauns. Nē, tas nav...


Gāju šodien pa Kr.Valdemāra ielu vakara uz mājām, arī redzēju, tikai nenofotografeju. Tur patiešām ir stikla būris ar smiltīm un arhitektu boiroja nosaukumu uz instalācija iebazta staba gala, palika ļoti neomulīgi, jo ta instalācija tur stāv jau ilgi, tikai tagad papētīju, varbūt kādam šovakar izdodas to nofotografēt un ielikt internetā.

Atbildēt

Alis

25.11.2013. 20:21

»

Naivais-naivajam

Pūce ir tāds tips, kurš melos arī melu detektoram un tas neko neuzrādīs! Pretīgi, ka tādi pūces ielīduši valstij svarīgos amatos. Ar sūdainu koku


Tieši tādi sūdabrāļi kā šis pūce arī ir ielīduši valstij svarīgos amatos! Un rīkojas kā pa savu privāto bodi. Nevis melu detektoru,bet nokaitētu dzelža mietu viņam resnajā pēcpusē!

Atbildēt

25.11.2013. 20:18

Kādas lietas notiek, kamēr Strelčenoks tiesā savus darbiniekus. Korupcija sit augstu vilni.Likvidēt knab un vietā būvinspekciju ar bijušajiem speciālistiem. Rīgas būvvalde pierādījusi, ka neder nekam.

Atbildēt

vai caur sportu arī izzog

25.11.2013. 19:42

šoreiz viss būtu jānoskaidro

Atbildēt

fuksis

25.11.2013. 19:35

Kāpēc parazītu barotavas tiek sauktas par biedrībām? Fujjjj...

Atbildēt

bank

25.11.2013. 19:34

Manuprāt, summas ir milzīgas!
Derētu pārbaudīt, kur saziedotā nauda ir izlietota, jo nav nekādas loģikas, ka šie uzņēmumi tik dāsni atdod nadu, neprasot neko pretī.... :))))

Atbildēt

re kā

25.11.2013. 19:33

Re kā !!!! ...lietas notiek mūsu valstī. Kasierfirmele.

Atbildēt

ecco

25.11.2013. 18:58

»

to vienīgais

Kādēļ Jūs domājat, ja sieviete ALGOTU darbu nestrādā, tad viņa nestrādā vispār


Kurš ir līdzīgs Paulam ??? Tādu nav. Un loģiski arī Lanai līdzīgu nav, atbilstoši. Visas sievietes ir mājsaimniece atnākot mājās pēc darba.Nu par ''bagātnieku'' sievām runājot tad jājautā, kādu bagātību tu domā garīgo vai mantisko ??? Es domāju par garīgo.

Atbildēt

jā....

25.11.2013. 18:45

nu prieks skatīties :)) Jaunups un Pūce veikli izdomājuši sev barotavu, sev un visām savām draudzenēm! Pie tam legāli!

Atbildēt

bronza

25.11.2013. 18:44

»

naivais

Ja tas tā ir, tad Pūcem vajadzētu prasties un iziet melu detektoru. Vai publiski, roku liekot uz sirds vai bībeles, pateikt, ka nekadās korputīvās lietās nav iesaistīts


Detektors nelīdzēs. Tas augstprātīgais tips tā ir izskolojies - meli, liekulība un pats - tas ir viens veselums.

Atbildēt

:)))))

25.11.2013. 18:40

Strapcānei-Ikstenai būs jādodas uz Latvijas Ķīnas sadarbības padomi - tur jau viena Kampara daiļava - Elīna Bīviņa pēc skandāla patvērumu atradusi:))))

Atbildēt

Neko sev...

25.11.2013. 18:37

Neko sev, biedrībai labvēļu bariņš salasījies. Ko ta citas biedrības ķepu sūkā?

Atbildēt

Sāpīgi redzēt, ka Eva Ikstena-Strapcāne no korumpantu kantora ASCENDUM

25.11.2013. 18:35

šodien tv kadrā vairs nesmaida. Kas tad nu, meitēnam lēcies?

Atbildēt

Nu

25.11.2013. 18:29

»

Priekšlikums Rīgas Domei

sakarā ar šo sponsorētāju reklāmām...


kaut kā neesmu sen tur staigājis un pievērsis uzmanību tādiem faktiem. Taču, ja šodien tiešām tur kas tāds eksistē, tā, neskatoties uz garajām oficiālajām sērām, lai šīs zemes varenie izrādītos, manuprāt, ir visneiedomājamākā necieņas izrādīšana tiem 54, par kuriem sērojam. Tas ir kauns. Nē, tas nav kauns, tā ir vislielākā cūcība. Mans ieteikums - nofotogrāfējiet, sūtiet bildes uz RD, MP, valsts Prezibentam, televīzijai ar lūgumu izskaidrot šo faktu tiem, kas dienām un naktīm stāvēja pie žoga Zolitūdē. Protams, atbilde varētu būt - nav noķerts, nav zaglis. Taču, lūdzu, novāciet to, varbūt tomēr noķers.

Atbildēt

Solvita vienkārši steigā pagrābusi neīsto lapeli no Šlāpina piegādāto runu mapes:)))

25.11.2013. 18:27

Galvu saspiedusi ā.s. 25.11.2013. 17:51
Āboltiņa galīgi galvu saspiedusi salīdzinot Zolitūdi ar ASV 11.septembri : 11.septembra gadījumā tas bija terora akts, bet Zolitūdē ir ierēdņu un būvnieku korupcija un nolaidība.

Atbildēt

Priekšlikums Rīgas Domei

25.11.2013. 18:13

sakarā ar šo sponsorētāju reklāmām.

Man būtu priekšlikums Rīgas Domei - aizvāciet to uzrakstu, ar ko aplīmētas Mākslas Muzeja iežogojuma sienas "Mēs mīlam Rīgu", kur kopā ir Rīgas Domes un ReRe simboli. Un novāciet arī to stikla kasti ar smiltīm, ar lepnu uzrakstu Kubs, kas ir arhitektu kantoris, diez, kas ar to domāts, atgādinājums, ka daudzus tuvākajās dienās guldīs zemes klēpī?

Atbildēt

sen

25.11.2013. 18:06

Sen jau vajadzeja paintereseties ,ka tie musu činavnieki tik turigi tikuši ,ka uz gimenes loceklu varda majas, zemes , dzivokli. Berni super nodrosinati . No kurienes ??

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: