Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

20.03.2021. 09:27

»

Juris

Aldi, bet tu taču esi varaskārs stulbenis! Tu nesaproti, ka stulbs cilvēks kā tu nevar izvest valsti no krīzes


Vins to nesaprot, jo ir ar psihiskam novirzem. Cilveks, kas atklati raujas pie varas, ir bistams sabiedribai.

Atbildēt

SKAUĢIS

13.03.2021. 19:10

»

jau kuro reizi

viss aiziet greizi


Vis sliktākais, ja vientiešu bars atkal balsos par vecajām varas partijām, cerot uz rūdīto blēžu solījumu laboties! Cerams, ka jaunā paaudze neuzķersies. Nav svarīgi kādas partijas sevi pieteiks, ir svarīgi nomainīt Saeimas satāvu!

Atbildēt

diemžēl

12.03.2021. 12:27

»

2+2 cik vajag?

Ka Gobzems ir nopietni nobaidījis esošos, ka vēlētāji balsos par jebkuru, jaunu ideju nesēju, varat nešaubīties. Patreizējā varas elite dara visu, lai to panāktu! Cilvēki gaida jebkādas pārmaiņas, lai tikai tiktu vaļā no vecās kliķes. Kopā ar paaudžu nomaiņu, mainīsies arī citas politikas pieprasījums...


mums ir pietiekami daudz idiotu, kuri katrās vēlēšanās balso par tiem, kuri skaļāk bļauj un sola visiem pacelt algas. Tāpēc jau mēs esam tādā pakaļā. Nemaz jau nebija tik sen, kad visi tie, kuri tagad ir par gobzemu, jūsmoja par artusu. Un pirms tam par repši, zīgeristu un citiem mesijām.

Atbildēt

2+2 cik vajag?

11.03.2021. 22:08

»

Vēl nezinu

Ir tāds interesants pretstats. To ko ļoti daudz zākā var daudz sasniegt. Vai patiesi tomēr Aldis Gobzems nav ar politisko aizsegu? Kad kādu zākā, tad ļoti jāskatās un jāsāk filtrēt vai tikai puika pareizi nerunā, vai netraucē kādam jau esošajam politiķim un elitei


Ka Gobzems ir nopietni nobaidījis esošos, ka vēlētāji balsos par jebkuru, jaunu ideju nesēju, varat nešaubīties. Patreizējā varas elite dara visu, lai to panāktu! Cilvēki gaida jebkādas pārmaiņas, lai tikai tiktu vaļā no vecās kliķes. Kopā ar paaudžu nomaiņu, mainīsies arī citas politikas pieprasījums, tas ir neizbēgami.

Atbildēt

+

11.03.2021. 11:02

»

Haralds no kalna

Un katram pa ROLEX pulkstenim ar 10 kotletēm


sorositu un nacionalo atkritumu dizvadonus uz miskasti un cietumu.

Atbildēt

!

11.03.2021. 11:00

»

jums taču kaimiņš

jau bija, lembis bija, škels bija, šless...varbūt pietiek


godman,marsietis,pilknabis ari bija.....kapec nemini sos.

Atbildēt

Vasja

11.03.2021. 09:37

Dajoš Roļeks ?

Atbildēt

ha

11.03.2021. 09:15

Latvijā pajoliņu ir daudz vairāk pa 10 000. Kur tad mesijai tik zemi mērķi?

Atbildēt

Nrsgjk

11.03.2021. 08:35

Ja Rinjēvičs būs Levita vista

Atbildēt

500

11.03.2021. 07:19

biedru ir daudz?

Atbildēt

Tur kur vajag

10.03.2021. 23:14

»

ESMAIJA

Tieši tādēļ jau šī pandēmija ir pacelta kā nāves karogs pār Latviju. Tās ir paniskas bailes pazaudēt. Es tikai iesaku Gobzema kungam gatavoties tam, lai novērstu vēlēšanu viltošanu. Pārmaiņas ir vajadzīgas - tālāk tā vairs nevar iet, tas ir skaidrs! Bet jārēķinās ar to, ka nebūs nekādas iespējas ne ...


Esmu pārliecināts, ka Aldis zina ar kādiem neliešiem būs jācīnās, un zina viņu trikus. Viņš sitīs, tur kur šie zēni vismazāk gaida! Par tautas palīdzību vēlēšanās varat nešaubīties. Par viņa partiju balsos visi, kam dižie, vecie tautas kalpi ir noriebušies, jābūt ir restartam! Ja izdosies to paveikt, arī kļūdas Aldim tiks piedotas.

Atbildēt

Vēl nezinu

10.03.2021. 22:41

Ir tāds interesants pretstats. To ko ļoti daudz zākā var daudz sasniegt. Vai patiesi tomēr Aldis Gobzems nav ar politisko aizsegu? Kad kādu zākā, tad ļoti jāskatās un jāsāk filtrēt vai tikai puika pareizi nerunā, vai netraucē kādam jau esošajam politiķim un elitei??

Atbildēt

nepaliec mājās

10.03.2021. 18:39

Tukša muca tālu skan. Gobzem ,tu esi īsts demagogs. Tev jau reiz tāda iespēja bija veidot valdību. Vai tad aptaisījies koo? Tavi vārdi nesaskan ar darbiem . Es to sapratu tāvā sapulcē, pie Raiņa , klausoties tās pasaciņas ne par tēmu.

Atbildēt

visticamāk

10.03.2021. 18:11

»

papa

ko tas stulbenis Gobzems pīpē? Izskatās galīgi prātā sajucis jau, debiliķis


ko no šņukura izurķē, to arī pīpē, ja neapēd.

Atbildēt

papa

10.03.2021. 16:49

ko tas stulbenis Gobzems pīpē? Izskatās galīgi prātā sajucis jau, debiliķis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

10.03.2021. 12:49

»

Haralds Kalns

Latvijas tauta grib tiesības uz taisnīgumu un brīvību! Beidzie varot cilvēkus,tos emocionāli un fiziski pazemojot! Visus veikalus vaļā,ar pieeju visām precēm! Atdodiet izglītibu un pieeju darbavietām! Žandarmus un asinssuņus nost no nevainīgiem cilvēkiem! Vai tiešām valdošie neapzinās - nebaidās grēka...


;)

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

-------

...
Sauc "līderi" uz "cīņu" Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, 'mautu',
Par "plebeju" un "goju" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - ATKAL sāksies viss no gala:
Pūst dažiem zobos SILES mala,
Bet vairums - uztur 'feiku' "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās "balsti"...

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Haralds Kalns

10.03.2021. 12:40

Latvijas tauta grib tiesības uz taisnīgumu un brīvību! Beidzie varot cilvēkus,tos emocionāli un fiziski pazemojot! Visus veikalus vaļā,ar pieeju visām precēm! Atdodiet izglītibu un pieeju darbavietām! Žandarmus un asinssuņus nost no nevainīgiem cilvēkiem! Vai tiešām valdošie neapzinās - nebaidās grēka un soda par tiem? Tauta-saņemies! Aldi-Turies!

Atbildēt

oi Wei ...

10.03.2021. 09:42

https://youtu.be/1LkOT-nPuvU

Atbildēt

gunars

10.03.2021. 09:15

Uzmanieties no cilvekiem, kas raujas pie varas. Parasti viniem ir psihiskas novirzes. Dadi cilveki var but sabiedribai bistami. Cilveces vesture tadu gadijumu ir loti daudz.

Atbildēt

!

10.03.2021. 08:39

»

Interneta lietotājs

https://lv.wikipedia.org/wiki/Aldis_Gobzems...


raksti par savu favoritu majinam par lacu ledus kavaliera karina sievas maju Riga Terbatas iela 13 un par nekad darbu vispar nestradajosa raivja dzintara celto maju Sigulda !

Atbildēt

interesanti

10.03.2021. 01:49

»

Interneta lietotājs

https://lv.wikipedia.org/wiki/Aldis_Gobzems...


Kas rausta ši āksta aukliņas?

Atbildēt

Interneta lietotājs

10.03.2021. 01:42

https://lv.wikipedia.org/wiki/Aldis_Gobzems
Aldis Gobzems (dzimis 1978. gada 10. oktobrī[2] Kuldīgā[3]) ir latviešu jurists, bijis zvērināts advokāts, un politiķis. Ievērību ir guvis kā vairāku Zolitūdes traģēdijas civillietu advokāts, kur, pretstatā publiski paustajam, par maksu sniedza juridsko palīdzību cietušajiem,[4] pēc iekļūšanas politikā A. Gobzems vairākkārtīgi kavēja tiesas procesus, kā rezultātā tika izbeigta Zolitūdes traģēdijas civillieta.[5] Bijis arī Maksātnespējas administrācijas direktors.
Mūsu Laimes Lācis-izbijis maksātnespējas administrators.Lūk,no kurienes būdiņa Baltezerā.

Atbildēt

Andris

09.03.2021. 23:29

»

ESMAIJA

Tieši tādēļ jau šī pandēmija ir pacelta kā nāves karogs pār Latviju. Tās ir paniskas bailes pazaudēt. Es tikai iesaku Gobzema kungam gatavoties tam, lai novērstu vēlēšanu viltošanu. Pārmaiņas ir vajadzīgas - tālāk tā vairs nevar iet, tas ir skaidrs! Bet jārēķinās ar to, ka nebūs nekādas iespējas ne ...


Nebaidies-viņš ir tieši tāds pats kā tie ,kuri ir pie "siles" tikai ar to atšķirību ,ka viņš ir atstumts no "siles"... Pēc tam ,kad viņu izmeta no partijas viņš tomēr gribēja palikt koolīcijā no ,kuras arī viņu izsvieda, jo priekš kam liekas mutes... Tagad viņš FB "raud" ,ka viņu cenzējot, bet pats bez mazākās žēlestības bloķē pat partijas dibinātāju komentēšanas iespējas savā FB profilā... Tāpat dara arī pārējie valdes locekļi... Palasiet viņa FB profilā senāk publicēto-domas mainās katru nedēļu.Un čīkst vienā čīkstēšanā kā tāds mazs puišels... Kur tādu par premjeru-viņam vēl ir jāizaug kā vīrietim...

Atbildēt

ESMAIJA

09.03.2021. 22:43

Tieši tādēļ jau šī pandēmija ir pacelta kā nāves karogs pār Latviju. Tās ir paniskas bailes pazaudēt. Es tikai iesaku Gobzema kungam gatavoties tam, lai novērstu vēlēšanu viltošanu. Pārmaiņas ir vajadzīgas - tālāk tā vairs nevar iet, tas ir skaidrs! Bet jārēķinās ar to, ka nebūs nekādas iespējas ne ar vēlētājiem tikties, ne pašiem partijas iekšienē tikties, būs gan komandantstundas, gan visi citi ierobežojumi un policijas suņi, līdz zobiem nobruņojušies vai katram ar durkli stāvēs klāt. Es baidos par Aldi.Tam vajag milzu spēku/

Atbildēt

Arī tas vēl nav nekas, notiek lietas trakākas.

09.03.2021. 21:27

»

:):):):):):)

Piekritīšu, ja padzīsim VISUS okupantus un to pēctečus, tai skaitā tos no bij.PSRS


Nebrīnīšos,ka būsim uzprasījušies uz komendantstundu par godu kliķes agonijai :))

Atbildēt

SKAUĢIS

09.03.2021. 21:21

»

Adata

Situācija Latvijā burtiski kliedz pēc pārmaiņām. Troļļiem gribas dzīvot tāpat, laikam labi dzīvo


Gobzems, ir galveno kārt pārmaiņu simbols, kurš sekmīgi šūpo sapuvušo laivu. Nav svarīgi vai viņš, vai citi būs galvenie, toomēr process nav vairs apturams! Jaunas politikas pieprasījuums ar katru dienu pieaug!

Atbildēt

atklāja pieticiģu turību

09.03.2021. 21:12

»

...

Ko viņš reāli ir lzdarījis


Iegādājies sev māju Baltezerā.

Atbildēt

Liekais

09.03.2021. 21:11

»

Pietuka Krustiņš

Augstā dziesma, skani, skani


Jā, arī Gobzems visu nevar paredzēt, tommēr ir neeapturama jaunas politikas maiņa! Visi nācijas tēvi un glābēji, ir bankrotējuši nelgas un blēži! Viņiem katra diena var kļūt pēdējā. Ja visu laiku "gaišākais", Zālītes (VDK) reģistrētās ziņotājas, cildinātais nesaprot, ka laiks tīt makšķeres, tad draugi nav labi!

Atbildēt

Pietuka Krustiņš

09.03.2021. 20:44

Augstā dziesma, skani, skani
Zilā Zvaigžņu haosā;
Nemirstīgu dari mani
Tautas vīru eposā!

Atbildēt

cik atceros

09.03.2021. 20:28

Šim klaunam jau bija iespēja kļūt par premjeru, tikai viņš ne tikai nespēja par tādu kļūt, bet pat nespēja izveidot valdības sastāvu un pat nespēja izdomāt pēc kādiem principiem to veidot, raustījās kā puņķis!

Atbildēt

Pasaku teicējs

09.03.2021. 19:52

»

:):):):):):)

mani gan pārliecinātu līderis ar smadzenēm nevis tikai ar mugurkaulu


Mugurkauls gan jau viņam ir, bet turpat, kur Kaščejam vienīgā ola - aiz trejdeviņām zemēm. Vajadzēs Ivanu Caradēlu (vai vismaz Sprīdīti), lai sameklē...

Atbildēt

Es un Man

09.03.2021. 19:48

Gobzemam vajadzēja studēt teātra mākslu,kā kolēģim Kaimiņam.Talants ir.Tagad viņš "iztaisās"itin kā nezinātu,ka viņu nenominēs un nevēlēs,jo šajā sasaukumā jau ir vienu reizi nominēts.Un vēl-māksliniekam trūkst tāda nieka,kā pielaidītes valstiņas noslēpumiņam.Cik var ampelēties?Un tās dāmas-Ļubova un Jūlija?Vai jūs nevarat pateikt savam fīreram,lai beidz ākstīties kā tāda sprūde.

Atbildēt

fakts

09.03.2021. 19:37

»

Glavļits

Верным путём идёте,товарищ


Kominterne jau nekur nav pazudusi,tāpat ka cionisms.

Atbildēt

Glavļits

09.03.2021. 19:26

»

Adata

Situācija Latvijā burtiski kliedz pēc pārmaiņām. Troļļiem gribas dzīvot tāpat, laikam labi dzīvo


Верным путём идёте,товарищ!!!
Не сбивайся с курса товарищ!!!

Atbildēt

vispār

09.03.2021. 19:24

»

Jā...

Latvijai ir vajadzīgs līderis,kam ir mugurkauls,domaju,ka Aldim Gobzemam ir mugurkauls.Sen jau laiks novākt mēslainē esošo,tā saucamo,kampēju eliti


biedru sastāvs nav tāds pārliecinoši nesavtīgs:):):)."Neparastie mirstīgie", labi atceros, kā šis Saulvedis aizstāvēja "Pansionātu atbrīvotāju" Petraviču...Kur rodas šī pārliecība, ka šie nav kampēji? Šķiet, Jūlijas vīrs arī ilgstoši darbojies Rīgas Domē Saskaņā, un tie jau Rīgas vēsturē iegājuši, kā visas laupītāju ordas kopš sesnsenseniem laikiem ... Tādus viņus pieminēs vēsture...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: