Menu
Pilnā versija
Foto

Es sekoju un izprotu

Egils Levits · 06.01.2021. · Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Noziegumu pret sabiedrības veselību veicināšana valsts fašistiskās diktatūras apstākļos

06.01.2021. 11:23

»

Žulis

Tas ir labi, ka Levita kungs “pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai” beidzot ir izpratis ka mēbeles ir jātaisa galdniekiem, mašīnās pie stūres jāsēž šoferiem, bet Veselības ministrija jāvada mediķim. Žēl tikai, ka viņš vēl nav izpratis to, ka nevajag cīnīties par līderpozīcijām vakcinēšanā, jo...


Premjers Covid-19 vakcinācijā grib lielāku ātrumu un centralizāciju 6
SABIEDRĪBA Šodien 09:31
  Jauns.lv / LETA

Iepazīstoties ar Veselības ministrijas (VM) izstrādāto vakcinācijas pret Covid-19 stratēģijas ieviešanas plānu, lielākā neskaidrība ir par paredzēto pilno decentralizāciju, turklāt vakcinācijas tempam jābūt ātrākam, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atbildēt

Žulis

06.01.2021. 11:19

Tas ir labi, ka Levita kungs “pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai” beidzot ir izpratis ka mēbeles ir jātaisa galdniekiem, mašīnās pie stūres jāsēž šoferiem, bet Veselības ministrija jāvada mediķim. Žēl tikai, ka viņš vēl nav izpratis to, ka nevajag cīnīties par līderpozīcijām vakcinēšanā, jo vakcīnas efektivitāte un drošība ne tuvu nav pārbaudīta vajadzīgajā līmenī un tas ir visai liels risks iedzīvotāju veselībai. Tajā pašā laikā, ir vesela rinda citu iespēju kā cīnīties pret šo sērgu. Un vispirms būtu jāatceļ tie muļķīgie ierobežojumi, kas ar savu bezjēdzību sanikno cilvēkus.

Atbildēt

Vova the Vagabond

06.01.2021. 11:17

Kad «Levitizācijas» laiki beigsies, večuks varētu palikt Rīgas pilī – piestrādāt par galma ākstu, jo viņam tas labi sanāk!

Atbildēt

Es sekoju un izprotu diktatūru

06.01.2021. 11:13

Jau 2020. g. 13. martā LV ziņoja ANO par to, ka izsludinot “ārkārtas stāvokli” 2020. g. 12. martā, LV atsakās no cilvēktiesību ievērošanas, kas turpinās šodien. Ierobežojot cilvēktiesības, bloķējot ekonomiku, ar komendantstundu izsludinot “mājsēdi - ieslodzījumu savā dzīvesvietā”, ierobežojot tiesības brīvi pārvietoties, izvēlēties nodarbošanos, pulcēties, rīkot politiskus protestus, vienlaikus valstij noņemot juridisko atbildību no sevis par sabiedrības vakcinācijas morālām un materiām sekām, ja vakcinēto veselība ir sakropļota ar “brīvprātīgo- obligāto vakcinēšanu- pūļa imunizācijai ” utt.

To visu sauc par fašistisku diktatūru.

Atbildēt

Secinājums

06.01.2021. 11:01

Draugs draugam laiku, kavē.... ,un slavē.
Globālās korporokrātijas ielikteņi darbībā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: