Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

21.07.2021. 17:25

»

pārdomas

Vai jūs ziniet kas ir kopīgs visiem anti-vakseru komentāriem? Pilni ar gramatikas kļūdām un zems izglītības līmenis. Dzīvo vienās bailēs, sazvērestības teorijās un paranojā. Nevienam te neinteresē jūs "novākt" ar vakcīnas palīdzību, ja nu vienīgi pats Covid jūs novāks, bet tad jau būs par vēlu...


Atkal tā pati nepareizas darbības vārdu izteiksmes lietošana, ko jau iepriekš pamanījām. Kā ar rentgenu redz. Tante drošībai izvēlējusies citu niku, bet no laukiem vienkāršos nepaplašinātos teikumos domājošā aizbraukt nevarēs nekad. :) Govis ej izslaukt, domātāja, ja proti!

Atbildēt

VB

21.07.2021. 15:42

"...vai jums tiešām šķiet, ka šīm kampaņām, kurām būtu totāli jāmaina sabiedriskā doma, NEVAJADZĒJA piesaistīt klīniskos psihologus, terapeitus, sociālantropologus, arī pieredzējušus polittehnologus?"
Jā vajadzēja! Tāpat kā visus pārējos dienaszagļus, ākstus, astrologus un visp. plānā / biezā galdiņa urbējus etc. Uz priekšu!

Atbildēt

Haha

21.07.2021. 13:56

»

autoru ziepēs

Arī latviešu virsnieki Litenē neticēja, ka viņus šaus nost. Arī krievijas cara armijas oficieri neticēja, ka baržas ar viņiem nogremdēs. Kāda mārutka pēc kāda naiva cilvēka ticība ir arguments jebkam. Lai tā paliek ar savu ticību un pieņem savu likteni bez kurnēšanas, netraucēsim! Bet lai liek mierā...


Arī piektajā gadā visi ticēja labajam caram tētiņam, kuru aplenkuši nejēdzīgi un tautu nemīloši ierēdņi.
Apšāva kā suņus!
Un kas tai tantai kaiš? Lai grābj savu mīļumiņu padusē un marš!, uz tirgu nopotēt! Nav ko baidīties, vakcīna taču ir droša!

Atbildēt

pārdomas

20.07.2021. 21:21

Vai jūs ziniet kas ir kopīgs visiem anti-vakseru komentāriem? Pilni ar gramatikas kļūdām un zems izglītības līmenis. Dzīvo vienās bailēs, sazvērestības teorijās un paranojā. Nevienam te neinteresē jūs "novākt" ar vakcīnas palīdzību, ja nu vienīgi pats Covid jūs novāks, bet tad jau būs par vēlu.

Atbildēt

Džeinai

20.07.2021. 19:29

Piemā tieši tu atstiepsi kājasjo var saprast no raksta,ka jau sākas agonija,t.i.,neadekvāts raksts,pilnīga tumsonība un nožēla pret tevi,ka kalpo varai,kas tevi šoreiz izmantoja.Lai vieglas kājas pirms...

Atbildēt

Es

20.07.2021. 16:18

»

Nika

Man patiess prieks par Tavu stabilo tupumu, kurš ik dienu tik pieaug. Dziļi saturīgs komentārs par VID mērķi iznīcināt katru mazo uzņēmēju. Vispār jau tikai aitas galvas nesaprata, ka Tevis aprietais komentārs nebija par VID, bet gan par antivakseru tupo apgalvojumu, ka marsiešu mērķis ir ar vakcīnu...


Es par nepazīstamiem cilvēkiem nemetos spriest, tāpēc nevarētu pateikt, kāds kuram tupums pieaug ik pa dienai, būtu jāpazīst, bet, ja tu mazāk virinātu savas žaunas apšaubāmai izklaidei, tad te smirdētu pēc aitas uz pusi mazāk. Vakar jau noskaidrojā, ka kārpucūkai vienkārši nav sava puļķētāja, tāpēc sievietei (:D) ir jātērē laiks, lai kā tirgussieva bļaustītos anonīmi internetā.

Atbildēt

autoru ziepēs

20.07.2021. 14:53

Arī latviešu virsnieki Litenē neticēja, ka viņus šaus nost. Arī krievijas cara armijas oficieri neticēja, ka baržas ar viņiem nogremdēs. Kāda mārutka pēc kāda naiva cilvēka ticība ir arguments jebkam. Lai tā paliek ar savu ticību un pieņem savu likteni bez kurnēšanas, netraucēsim! Bet lai liek mierā tos, kas uz pakāršanu negrib ierasties ar savu striķi! Nost ar šāda veida emocionālo teroru - tā ir vardarbības izpausme un sociopātija.

Atbildēt

fakts

20.07.2021. 13:45

Kamēr aitas dod vilnu,tās nenogalina,vienkārši cenšas samazināt to uzturēšanas izdevumus un padarīt paklausīgākas.Diemžēl pēc dažu uzskatiem zālīte visām aitām nepietiks,tāpēc ganāmpulks jāsamazina.Aitas gan saka ka tā sazvērestības teorija un jautri blēj,tāpēc ka aitas.

Atbildēt

Nika

20.07.2021. 13:12

»

Es

"Man pie normālas dzīves ir nepieciešama kultūras telpa." Nesmīdini cilvēkus; ja tev kultūras telpa rodas tikai ar kovid sertifikātu, tad tev kultūra ir tikai ķeksītim, aiziet kaut kur kopā ar tādu pašu spama pastāsnieku. Ja tev teātra izrādes, filmas, daiļliteratūra un mūzika ir klāt pienesama, tu ...


Man patiess prieks par Tavu stabilo tupumu, kurš ik dienu tik pieaug. Dziļi saturīgs komentārs par VID mērķi iznīcināt katru mazo uzņēmēju. Vispār jau tikai aitas galvas nesaprata, ka Tevis aprietais komentārs nebija par VID, bet gan par antivakseru tupo apgalvojumu, ka marsiešu mērķis ir ar vakcīnu nogalināt maksimāli daudz pasaules iedzīvotāju. Loģisks komentētājs saprātīgi pavaicāja, kālab jānogalina darba spējīgi nodokļu maksātāji? Tava atbilde lieliska! Tieši pa tēmu ar šķibiem pirkstiņiem uzklabinata

Atbildēt

Es

20.07.2021. 11:08

»

tieši kāpēc valdības interesēs būtu noslaktēt rindu nodokļu maksātāju?

1. Nodokļu maksātājs ir ilgtermiņa projekts, kurš prasa darbu un var neatmaksāties, bet farmācijas kompāniju atkati un valats līdzekļu izsaimniekošana dod labumu uzreiz...


Praktiski jebkurš kontakts ar VID finansiālu problēmu gadījumā nodemonstrē, cik vērts birokrātu valodā un acīs ir rindu (?) nodokļu maksātājs. Necik. Pat ja tev ir nefunkcionējoša SIA, tu valsts acīs esi pelnošs biznesmenis. Vai uzrēķini, kontu bloķēšana nenoslaktē uzņēmēju? Vai valsts pārvaldē no nodokļu naudas uzturētais aparāts, kas pašvairojas, klusībā neuzskata, ka katrs uzņēmējs zem gultas tur naudas lādi, ar kuras saturu nedalā? Tā ka visi šie reklāmisti ir tukšas mucas. Viņus var saprast tikai tādā ziņā, ka kovidafēras kurbulēšana viņiem dod un dos darbu. Bet ko viņi vēl dzīvē ir pratuši, kā tikai izdomāt, kā prostituēt uz prātu skalošanas rēķina? Apmēram tas pats ir sakāms par viņu veidotajām korporatīvajām reklāmām. Salīdziniet Maxima izskaistinātās reklāmas ar reālo miskasti un personālu uz vietas.

Atbildēt

Es

20.07.2021. 11:02

"Man pie normālas dzīves ir nepieciešama kultūras telpa." Nesmīdini cilvēkus; ja tev kultūras telpa rodas tikai ar kovid sertifikātu, tad tev kultūra ir tikai ķeksītim, aiziet kaut kur kopā ar tādu pašu spama pastāsnieku. Ja tev teātra izrādes, filmas, daiļliteratūra un mūzika ir klāt pienesama, tu esi tāds kā tie padomju pilsoņi, kas ķeksītim pirka Onorē de Balzaka kopotos rakstus, lai tos neizlasītu, bet turētu sekcijā, izliekoties par "kulturēlu" pilsoni, līdzīgu citiem. Paskatoties, kā tu skribelē kā ar kazas kāju, cik nestabili pieturies pie galvenās apspriežamās tēmas, te tu vari nepazīstamiem cilvēkiem neko netēlot, nav ticami.

Atbildēt

kalna haris

20.07.2021. 09:09

un nika laiž biksēs aiz sajūsmas par pašu teikto ,svētlaimē blenžot papļūta bildē ar poti fonā

Atbildēt

Nika

20.07.2021. 06:28

»

lauķis

Par kādu pandēmiju ir stāsts?Vai tik ne par sociāli ekonomisko kovidafēru?Galvas slimnieku tiešām daudz,bet tie jau sadūrušies,veselie turpina dzīvot pilnvērtīgu dzīvi


Nu re. Te antivakceru intelekts un interešu līmenis parādās pilna apmērā. Labāku piemēru pat nevar vēlēties. Antivakcers Lauķis dzīvo pilnvērtīgu dzīvi. Brīnišķigi! Tikai jājautā, kas ietilpst pilnvērtīga dzīve? Bet nav pat jājautā. Alus skārdenes un plastmasa tara ir nopērkamas tāpat ka pirms Covid. Elektrība atslēgta nav. Mājas arī nebrūk dēļ pandēmijas un dīvāns stāv sava vieta. Man pie normālas dzīves ir nepieciešama kultūras telpa, ceļošana, iespēja dzīvot tā, ka bija pirms pandēmijas. Bet.,,nu ja. Ja antivakseriem nekas būtisks pandēmijas sakara nepietrūkst, un vienīgās neērtības ir ļaunas sekas radošas sejas maskas, tad jau gan jums viss dzīve ir kārtība. Tiešām - prieks kam vakcinēties? Aizteci uz tuvāko bodi, iepērcies, un atpakaļ pie kastes ražot stāstus par Nobela laureātiem, kuri sēž FB un slepeni atklāj sazvērestības teoriju, bet ļaunie Kariņš un Pavluts ātri visas šis svarīgas ziņas izdzēs.

Atbildēt

lauķis

20.07.2021. 04:34

»

Haralds Kalns

Piekrītu atzinumam,ka pandēmija uzskatāmi parāda,cik daudz PATIESI SLIMU CILVĒKU ir mūsu vidū


Par kādu pandēmiju ir stāsts?Vai tik ne par sociāli ekonomisko kovidafēru?Galvas slimnieku tiešām daudz,bet tie jau sadūrušies,veselie turpina dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.07.2021. 00:23

Piekrītu atzinumam,ka pandēmija uzskatāmi parāda,cik daudz PATIESI SLIMU CILVĒKU ir mūsu vidū!!!

Atbildēt

senjau PIETIEK

20.07.2021. 00:05

»

PIETIEK

Darbojas, bet to nevar nospiest vairāk nekā vienu reizi. Ar mīnusu ir tieši tas pats


Ar lapsām un jenotiem tieši tas pats, tos nevar nospiest vairāk nekā vienu reizi lai nosprāgst.

Atbildēt

Dailonis

20.07.2021. 00:02

Citēju autori:"Valdība mums melo. Valdība grib mums sliktu. Valdība padara mūsu dzīvi par elli. Valdība grib būs iznīdēt. Un tā tālāk. Es nesaprotu, kāpēc kaut viens no šiem cilvēkiem neuzdod sev jautājumus - tieši kāpēc valdības interesēs būtu noslaktēt rindu nodokļu maksātāju?"

Vai kāds vispār vēl spēj teikt, ka valdība mums nemelo! Melo par visu iespējamo, gan covid saslimšanām un mirstību, lai gan vairāk mirst novēlotas, vai vispār nesniegtas palīdzības dēļ tie, kuri varēja tikt izārstēti un dzīvot, gan mums piešķirtajiem nodokļiem un to izlietojumu, gan nejēdzībām partiju finansēšanā, gan savu saņemamo, nevis nopelmīto, ceļot savas algas laikā kad citi sajož jostas. Tā varētu turpināt...
Ir vienkārši nožēlojami smieklīgi skatīties, kā tikai valdoņi neizdarās, lai realizētu šo globālo covid biznesa plānu.
Nekļūdīšos, ja teikšu - arī Latvijā drīz būs pirmie miljardieri atklātībā, ticu, ka slēptie jau ir.
Un skatieties uz Singapūru, vienu no sakarīgākām vietām uz pasaules. Un tad sapratīsiet, kas faktiski notiek Latvijā! Mums mēdijos par Singapūru sen jau ir drūms klusums. Kāpēc?

Atbildēt

burkāns

20.07.2021. 00:00

»

biete

Vipei jadu


Zakusi gavnom...

Atbildēt

tieši kāpēc valdības interesēs būtu noslaktēt rindu nodokļu maksātāju?

19.07.2021. 23:48

1. Nodokļu maksātājs ir ilgtermiņa projekts, kurš prasa darbu un var neatmaksāties, bet farmācijas kompāniju atkati un valats līdzekļu izsaimniekošana dod labumu uzreiz.
2. Mazākuma (valdības) intereses nekādi nesakrīt ar tautas(vairākuma) interesēm, jo limuzīni, jahtas un privātās lidmašīnas ir paredzēts mazākumam.
3. Tikai naivie un garīgi slimie tic, ka izdzimteņus valdībā uztrauc cilvēku problēmas, neskaitot uzpūsto teātri, par mazsvarīgām tēmām, lai novērstu uzmanību.
4. NA (Nacionālie atritumi) pēdējos gadus sēž tik klusi, ar cerību, ka cilvēki aizmirsīs visus šīs partijas(sugas) kretīnus, kā rabarberu džo un viņa skapi, smaidīgo ķirzaku saimā, tukšo muldēšanu un nacionālo interešu nodevību un izvaroto tieslietu sistēmu, kura plāno atdāvināt svešzemniekus ar īpašumiem, protams pret atkatu. Nodokļu maksātāji maisa šīs darbības veikt.

Vai tu stūlbā sieviete saproti, ka šādu piemēru ir vairāk, par taviem tukšajiem argumentiem akli ticēt zombo tv ?

Atbildēt

Biss

19.07.2021. 23:29

"Kariņš baida ar 3.vilni.Es arī no viņa baidos"...
Tiktāl varētu Jums piekrist, jo kurš saprātīgs cilvēks nebaidas no neadekvātiem? Par tiem 2000 mirušajiem. PCR testi uzrāda pat mirušu vīrusu DNS un ir ĻOTI ñeprecīzi.Tas ir terora instruments, jo no sekvencēšanas biežuma ir atkarīgs rezultāts. JEBKURU var pasludināt par slimu.Otrkārt- par kādu tādu pandēmiju Jūs runājat, ja mirstība bija daudz augstāka 2018.gadā?

Atbildēt

kāpēc

19.07.2021. 22:00

lec +,kad spiež -??

Atbildēt

nepaliec mājās

19.07.2021. 21:58

»

evixx

Piekrītu! Ļoti labs raksts, tikai tā ir bezjēdzīga eneģijas tērēšana. Lai ko loģisku un pamatotu rakstītu, uz šiem noliedzējiem un rējējiem tas nedarbojas. Lai kādi būtu argumenti, cienījamu mediķu, zinātnieku skaidrojumi, emocionāli vēstījumi - tas nestrādās un izsauks tikai zemas inteliģences un intelekta...


evixx-nu ko, tev ir dota iespēja nosaukt tos cienījamos mediķus, zinātniekus un pie viena arī konkrēti to zinātnieku kurš ir atklājis to kovid19 vīrusu un izolējis to.
Uz priekšu ! Mēs gaidām.

Atbildēt

jā jā

19.07.2021. 21:50

»

?

Kāpēc tad pret vakcināciju rakstošie akadēmiķi, Nobela prēmijas laureāti, nevar izteikt savu viedokli FB? Tiep ātri izdzēsti


Pirms laika te ar viens daunītis centās iestāstīt, ka viņa citētais raksts esot izdzēsts, tikai isrādījās, ka viņš to sakompilējis no trim daļām, no kurām vienai samainījis skaitļus pēc sava stulbuma pakāpes.

Atbildēt

evixx

19.07.2021. 21:29

»

?

Kāpēc tad pret vakcināciju rakstošie akadēmiķi, Nobela prēmijas laureāti, nevar izteikt savu viedokli FB? Tiep ātri izdzēsti


FB noteikti ir "visprecīzākais informācijas avots". Mākslīgais intelekts vēl palīdz piemeklēt atbilstošās interesējošās tēmiņas.
Kuri tad ir tie akadēmiķi un Nobela prēmijas laureāti, kuri nevar izteikties un kuriem aizbāž mutes? Tas vienkārši ir smieklīgi!

Atbildēt

?

19.07.2021. 21:13

»

Nika

Nu bet slimojiet tak tālak - vēl un vēl. Kas Jums liedz? Katram sava karma, kā saka


Ja neesi slimojusi, tad nemuldi par Covidu! Sapotētajiem karmas vairs nav! Vari droši potēties tālāk, līdz pilnīgam pērtiķim. Domāt sakarīgi, atbildēt uz vienkāršu jautājumu, vairs neesi spējīga!

Atbildēt

evixx

19.07.2021. 21:09

»

Nika

Džeina! Labs raksts. Vienkārši un cilvēcīgi pateikts. Piekrītu, ka komunikācija, pieaicinot aktierus, sportistus utt ir neveiksmīga, jo gandīz katra politiskaja kampaņa pirms vēlēšanām šāda veida personas izmnanto reklāmas nolukos, un ticības siem cilvekiem nav. Bet ari netic ne ārstiem, ne zinātniekiem...


Piekrītu! Ļoti labs raksts, tikai tā ir bezjēdzīga eneģijas tērēšana. Lai ko loģisku un pamatotu rakstītu, uz šiem noliedzējiem un rējējiem tas nedarbojas. Lai kādi būtu argumenti, cienījamu mediķu, zinātnieku skaidrojumi, emocionāli vēstījumi - tas nestrādās un izsauks tikai zemas inteliģences un intelekta īpatņu rupjības. Neko citu jau nav spējīgi, kā tikai rakstīt par pasaules sazvērestību, slikto valdību, "eksperimentālām" vakcīnām un "šausmīgām vakcinēto nāvēm". Lai viņi vārās savā sulā!

Atbildēt

Nika

19.07.2021. 21:04

»

?

Jūs izslimojāt Covidu? Es jau divreiz. Un netaisos vakcinēties ar nepārbaudītiem preparātiem, kam pat nāve blaknēs


Nu bet slimojiet tak tālak - vēl un vēl. Kas Jums liedz? Katram sava karma, kā saka....

Atbildēt

ta' nu

19.07.2021. 20:59

LU ezoteriķi mediji, viņi jau par Tibetas medicīnu...........

Atbildēt

Nika

19.07.2021. 20:25

Džeina! Labs raksts. Vienkārši un cilvēcīgi pateikts. Piekrītu, ka komunikācija, pieaicinot aktierus, sportistus utt ir neveiksmīga, jo gandīz katra politiskaja kampaņa pirms vēlēšanām šāda veida personas izmnanto reklāmas nolukos, un ticības siem cilvekiem nav. Bet ari netic ne ārstiem, ne zinātniekiem. Visi tiek apņirgti. Ambainis mēginaja paskaidrot vakcīnas izveidošanu. Tika gandrīz nolādēts. Tada pati reakcija uz citiem speciālistiem. Nē, šī cilvēku daļa sāks attapties un mosties, kad paši magi saslims, vai, kad pie mīļa cilvēka zārciņa būs jaraud. Tad gaisma sāks smadzenēs iespīdēt. Es brīvdienās "paplosos"gan pie šāda veida rakstiem. Laikam patīk paķircināt, jo ne uz vienu loģisku jautajumu atbilžu nav, un mani tas uzjautrina. Jāatzīstas, ka es vienkārši jautri pavadu laiku un pasmejos. Ceru, ka Dieviņs man piedos, ka smejos par neprātīgajiem, jo tas ir grēks.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

19.07.2021. 19:29

Cilvēkus tracina, stulbā naudas tērēšana, ar reklāmām, bīrojiem, tā vietā, lai visās ārstu praksēs, medicinas centros varētu vakciņēties, kuri vēlās! Tas ir tik sarēžģīti? Jeb nevarēs tikt pie lielā piķa?

Atbildēt

PIETIEK

19.07.2021. 18:36

»

pogaļa

Diemžēl, "+" nedarbojas vai bloķēts


Darbojas, bet to nevar nospiest vairāk nekā vienu reizi. Ar mīnusu ir tieši tas pats.

Atbildēt

Beta

19.07.2021. 18:02

Neviens tak neliedz psihiski nelīdzsvarotajai mammai aizvest savu bērnu uz nošpricēšanu. Vajag tikai pateikt, ka tic kariņam un pavļutam. Iespēja ar nošpricēto bērnu pagozēties mēdijos garantēta.

Atbildēt

Jānis

19.07.2021. 17:42

»

pogaļa

Diemžēl, "+" nedarbojas vai bloķēts


"-" arī nedarbojas

Atbildēt

pogaļa

19.07.2021. 17:36

Diemžēl, "+" nedarbojas vai bloķēts!

Atbildēt

Lasītājs

19.07.2021. 16:47

Jūs vakcinētā, esat kovida pārnēsātāja, jo vakcinētie slimo ļoti viegli, pat nejūtoties slimi. Tā Jūs aplipināsiet savu bērnu ar Covid-19 Indijas variantu un viņš nedēļas laikā nomirs! Ģimenes ārsts izrakstīs saslimušajam, Jūsu bērnam paracetamolu, liks Jums pavērot, vai nepaliek labāk, vai garša, oža ir. Tā paies dienas piecas. Kad Jūsu bērns nespēs paelpot, Jūs izsauksiet ātros, kas aizvedīs viņu uz slimnīcas intensīvās terapijas nodaļu, kur lamājot stulbos ģimenes ārstus, mēģinās bērnu glābt, ar visām esošām, viņu rīcībā sistēmām un antibiotikām. Bet tas labākā gadījumā būs 50 uz 50, ka izdzīvos, kur vēl ka nepaliks invalīds.

Atbildēt

Okupācija

19.07.2021. 16:02

Kurš tad viņai aizliedz uzticēties saeimas un valdības ķēmiem?
Pretīgi vienīgi paliek,kad tiem valdības mēsliem kāds sāk dziedāt slavas dziesmas!

Atbildēt

Es

19.07.2021. 15:35

»

Secinājums

Vai tiešām īstajiem viedokļu līderiem par vakcinēšanās nepieciešamību bija jābūt mūziķiem, aktieriem un sportistiem


Jo ilgāk šādi diletanti par lielu naudu mēģinās izstrādāt un iesmērēt valstij nederīgas komuinikācijas teorijas, vienkārši tāpēc, lai saņemtu algu, un šādas teorijas atskaņos politiskie iznireļi, kuriem netic neviens arī ikdienā daudz piezemētākās lietās, jo vairāk visu sačakarēs. Pilnīgi skaidrs, ka vairums nevakcinēto nenonāks debesīs ātrāk. Te pat nav par ko runāt. Aktieriem ļoti jāuzmanās - ļaut sevi ievilkt valsts propagandā var tikai vienreiz, bet par pārdevušos prostitūtu tādu uzskatīs ilgi jo ilgi. Un pamatoti.

Atbildēt

Es

19.07.2021. 15:30

Tā kā runa nekādi nav par pilnīgi veseliem cilvēkiem, bet par cilv;ekiem gados un ar hroniskām kaitēm, kuras kovids vai jaunā gripa vienkārši saasināja, tad es nesaprotu, kāda x*a pēc šādus rakstus vajag tagad kopīpeistot? Jēga ir totāla nulle. Tā rodas neizpratne un arī kaut kāda agresija pret pesteļotāju, kas uzcepa pilnīgi nevajadzīgu viedokli. Ir liela kļūda šādas un līdzīgas tarkšķu bābas pielaist tuvu uzņēmumiem vai politikai. Sačakarēta galva un domāšana arī citiem visu tikai p*š kopā.

Atbildēt

bet,

19.07.2021. 15:20

neviens taču neliedz uzticēties....

Atbildēt

Pareizi

19.07.2021. 15:07

ir teikts,ka vakcinētajiem sākas izmaiņas psihē. Nav vērts viņiem neko pierādīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: