Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smaids

13.01.2021. 16:35

Cerams ka Gobzems atbrīvos Latviju no sorosītu pederastiem!

Atbildēt

skaidrojums

13.01.2021. 15:59

Iesūdzēsim visus,kuri nebalsos par "Likums un kārtība" vai listē nesaliks visiem +.

Atbildēt

jaajaa

13.01.2021. 15:56

...kas ir tie pretinieki ?...un kurš te kuram draud ?...un vārda brīvība ir vārda brīvība(bez kriminālatbildības, ja kas)...pārcenšas Aldis atkal...mieru, tikai mieru...būs vēlēšanas, tad arī redzēs...:)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.01.2021. 15:35

Ko es un mana spēcīgā komanda ar to gribam pateikt? Mēs ļoti cienam un cienīsim jebkāda veida kritiku no cilvēkiem, kuri savā dzīvē ir paveikuši ievērojamas lietas un pierādījuši sevi ne tikai ar intelektuālu gudrību, bet arī ar praktiskām lietām.


Profesija "apd...sējs" ir, bija un būs. Cilvēki (cienījami), "kuri savā dzīvē ir paveikuši ievērojamas lietas"? Un ko tad, ja "praktisko lietu" sākums ir peļņu nesošas ostas nozagšana deviņdesmitajos? Sākumposmā tika solīts, ka ar privatizācijas sertifikātiem būs iespējams iegādāties daļu no visa tā, ko šeit dzīvojušie cilvēki ir radījuši PSRS laikos, bet kā bija patiesībā? Kad pienāca laiks, izrādījās, ka lieeeelai uzņēmumu ar saviem sertifikātiem klāt neviens mirstīgais netiks, jo ... visu jau iesūcis nāsīs kāds "ar praktiskām lietām" sevi pierādījušais. Tieši tas ir iemesls, kāpēc šajā sabiedrībā "sevi pierādījušie" tiek uztverti ar skepsi. Un tiks uztverti. Paši vainīgi.

Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 15:34

»

lauķis

Man kā cilvēkam ir cilvēciskās vērtības un NE cilvēciskās ,,vērtības,tas no senčiem.Tomēr jūs aizgājāt no jautājuma


Nu protams, bet Jūs jau to noteikti zināt, ka starptautiskiem līgumiem ir augstāks juridiskais spēks ne tikai par MK noteikumiem, bet arī par likumiem, jo MK noteikumi tikai drīkst precizēt likuma izpildi un kārtību bez tā jēgas un gara ietekmēšanas vai jaunu noteikumu kā likumu izdomāšanas. Bet, diemžēl, mums ļoti daudz likumu pat nav atbilstoši virslikumam - LR Satversmei un ierēdņi dažkārt izdomā, ka var pieņemt likumus MK noteikumu veidā. Tādēļ jau ir jāstudē cilvēktiesības un tiesību filozofija, bet mums ir problēmas arī ar likumu interpretāciju atbilstoši tiesību principiem un cilvēktiesībām, tādēļ ierēdņi, un ne tikai ierēdņi, arī tiesneši, prokurori, policisti u.c.kam ir vara, mēdz piemērot un tulkot likumus tikai pēc gramatiskās tulkošanas metodes un atbilstoši savai izpratnei un zināšanu līmenim, vai pat pēc vajadzības, turklāt, aplami uzskatot, ka pozitīvās tiesības (likumi) ir augstāki par dabiskām tiesībām (cilvēktiesībām). Protams, ka persona un cilvēks, nav sinonīmi.

Atbildēt

Interesanti

13.01.2021. 15:31

Kotletes būs>?

Indriķa kunga pēdējā grāmatā izlasīju Vonsoviča sarunu ar Gobzemu, kur Vonsovičs garantēja advokāta statusa atgūsanu. Cik saprotu, tas arī ir noticis

Atbildēt

Viedoklis

13.01.2021. 15:16

Sāksim ar to, ka intelektuālu gudrību apliecina prasme rakstīt pareizā latviešu valodā un bez gramatikas kļūdām.

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 15:09

»

lauķis

Man kā cilvēkam ir cilvēciskās vērtības un NE cilvēciskās ,,vērtības,tas no senčiem.Tomēr jūs aizgājāt no jautājuma


Precizēšu,ko Ovjedo konvencija saka par masku nēsāšanu un vakcinēsanos.

Atbildēt

nu gnu

13.01.2021. 15:03

)))))) satusē ar vēl vienu super harizmātīķi-rosļikovu!
aiz nabadzības dzimst ne tas vien...


Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 15:00

»

lauķis

Man jums jautājums kā juristei,vai varat izskaidrot Ovjedo konvenciju?Vai Latvijas MK noteikumi var stāvēt augstāk ka Ovjedo konvencija...


Pajautājiet par dzīves gudrību mammai un tētim,vecmāmiņai un vectētiņam, kuri Jūs audzinājuši, un sāciet apgūt cilvēktiesības un tiesību filozofiju no tās pirmsākumiem, lai saprastu, kas ir kristīgās vērtības un pie kā esam nonākuši, kas iznīcina cilvēku kā vērtību!!!

Atbildēt

Velns lai parauj

13.01.2021. 14:54

Jautājums, vai iesūdzēt var valsts nodevējs, kurš pārkāpis deputāta zvērestu un kalpo citas valsts interesēm, kura cita starpā ir atzīta par teroristu valsti.

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 14:51

»

Sandra Briķe

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt...


Man jums jautājums kā juristei,vai varat izskaidrot Ovjedo konvenciju?Vai Latvijas MK noteikumi var stāvēt augstāk ka Ovjedo konvencija?
Ja pieņem ka Latvija nav valsts bet ir kolonija tad nekadām konvencijām nav spēks kolonijas teritorijā.
Un vēl,vai persona un cilvēks ir viens un tas pats.

Atbildēt

jautaajums

13.01.2021. 14:47

Pēc kādām pazīmēm noteikts ka gobzems ir cilvēks?

Atbildēt

koijots

13.01.2021. 14:41

»

E paraksts ir sagrauts

E-paraksts, patiesi nedarbojas, apturēts, lai 10 dienās neapliecinatu šis Gobzema partijas biedru savākšanu, lai reģistrētu partiju. Hitlerisms un diktatūra klāt, nobijušies, Aldi, no Tevīm...


Ko var muldēt par to e parakstu. Nupat parakstīju dokumentu bez mazākās aizķeršanās.
Valdība izplata Covid, lai nemazgātu rokas... Ceru, ka šis tapis dēļ Jūsu smalkās humora izjūtas:)

Atbildēt

Vai Aldis Gobzems

13.01.2021. 14:38

Ir adekvāts vispār?

Atbildēt

lol

13.01.2021. 14:34

Te ir diagnoze....nekas cits, un kvēlākie aizstāvēji varēs sēdēt vienā palātā. Slimi!

Atbildēt

jānis 2

13.01.2021. 14:25

aldis ir bezprincipu vīrs. saku to kā kolēģis, kurš piedalījies attiecīgās oficiālās sapulcēs. Saku to bezkaislīgi, esmu gatavs atbildēt par saviem vārdiem.

Atbildēt

E paraksts ir sagrauts

13.01.2021. 14:20

E-paraksts, patiesi nedarbojas, apturēts, lai 10 dienās neapliecinatu šis Gobzema partijas biedru savākšanu, lai reģistrētu partiju. Hitlerisms un diktatūra klāt, nobijušies, Aldi, no Tevīm.

Tas liecina, ka mums jāsaspurojas un jāmeklē ceļi, ka izlīst cauri atslēgas caurumam un


ALDA GOBZEMA partiju reģistrēt. Pretojaties Latvijas totalitārajai, noziedzīgajai varai, kura tevi smacē ar aizliegumu pirkt preces, bez kurām tu nevari izdzīvot.

Man vajag nopirkt santehnij kas blīves - nedrīkst, lai spīdzinātu tautu, jo tādas vajadzības ir desmitiem tukstoši. Veikali paši tiek labi galā, lai kontrolētu pieplūdumu veikalā, bet nē - bandītiski , nāvējoši tautu risinājumi tiek pieņemti. Tādu ierobežotu preču ir simtiem, kuru liegums apdraud cilvēku dzīvības un pastāvēšanau, jo - nevarot nopirkt blīves - esam bez ūdens, bez tualete, bez roku mazgāšanas.

Valdība mūs apdraud ar dzīvības atņešanu - IZPLATA COVID, lai nemazgātu rokas, neleietotu dzeramo ūdeni vai tml.

Atbildēt

ha

13.01.2021. 14:14

Pats ir viens no lielākajiem citu cilvēku un politiķu apd...iem.
Pats savā acī neredz baļķi, bet citu acīs meklē - skabargu.

Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 14:07

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt šmuces utt., tāpat kā sašķēla iepriekšējo partiju, kura, faktiski, Jūs uzmeta. Kad bija tikšanās Aizputē, un Jūsu programma man simpatizēja, es jau teicu, ka diez vai atļaus to realizēt. Par šiem 30 gadiem ir tik daudz, kas noticis un apzināti izveidots, kas veselam saprātam un demokrātiskai valstij, nav pieļaujams un grūti tam noticēt,jo 90.gadu sākumā cerējām uz demokrātisku, tiesisku un attīstītu valsti. Tomēr, lielākajai daļai tautas šie zemūdens akmeņi nav zināmi, un viņa pat tam netic.-Tikai sāk noticēt tad, kad personiski to aizskar, un tagad jau ļoti daudz cilvēki ir cietuši no šīs patvaļas. Un es arī vēl esmu dzīva, lai kā mani centās psiholoģiski un fiziski nobendēt!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: