Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guncha

13.05.2017. 23:41

Piedevām visi viņi sevi uzskata par patiesiem latviešiem, īsteniem tautiešiem un godīgiem nodokļu maksātājiem, lai gan īstenībā ir tikai un vienīgi parazīti.

Atbildēt

Guncha

13.05.2017. 23:38

Tā ir lauksaimniecība, bet tieši tas pats ir visās citās nozarēs. Zaļi dzīvo un nekādas pārmaiņas nav vajadzīgas visa veida starpniekiem, konsultantiem, ekspertiem un pārstāvjiem. Produkta ražotājam paliek asaras.

Atbildēt

ērce

13.05.2017. 11:16

Šim rakstam un norādītajam rakšanas virzienam gan es 100% piekrītu!!! Izcili pateikts: "iespējams, Kaščeja sirds ir LOSP-ZM-ZZS, bet institūti BIOR un Silava un ir kā platforma, kas nodrošina naudas plūsmu"!

Atbildēt

Interesents

13.05.2017. 08:55

Divas reizes pārlasīju rakstu, bet nespēju saprast tā jēgu un ko autors ar to gribēja paust? Neviena konkrēta fakta, iespējams paša aizdomas, turklāt rakstam nav nobeiguma ...

Atbildēt

Piekrītu

12.05.2017. 22:24

»

LOSP biedre

Rakstā teiktais par LOSP vadību un fondu naudas novirzīšanu savējiem, un tikai savējiem, ir balta patiesība


Jā, jo tā ir organizācija, kuras uzdevums ir novirzīt naudu SAVĒJIEM biedriem, tieši, tā.

Atbildēt

LOSP

03.07.2016. 22:36

»

anna

LOSP aizstāv konkrētu uzņēmēju intereses... nevis visu, bet konktētu!!! Kaut vai apskati pēdējo 3 gadu laikā pieņemtos ZM lēmumus, kurus lobējis Losp!!! Nelabi metas


LOSP tagad ir par suņu lietām! Aivara Borovkova mikročipēšanas bizness tagad ir LOSP prioritāte salīdzinājumā ar kaut kādu stulbu zemnieku problēmām lauksaimniecībā.

Atbildēt

anna

28.06.2016. 00:24

»

Ha

Baigos melus atklāji.... Nobučo roku


LOSP aizstāv konkrētu uzņēmēju intereses... nevis visu, bet konktētu!!! Kaut vai apskati pēdējo 3 gadu laikā pieņemtos ZM lēmumus, kurus lobējis Losp!!! Nelabi metas!

Atbildēt

emīls1

10.06.2016. 13:40

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool)

Atbildēt

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 13:16

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

d

03.06.2016. 05:57

Nedomājoši,tikai naudu saņemoši ministri,pakļaujoties spēcīgiem piensaimniecības kooperatoriem , lielu naudu izmeta ,lai uzceltu it kā LATVIJAS PIENU JELGAVĀ,teikšu -šaraška-,kas sašķēla piensaimniecību,tanī pašā laikā visi piena ražotāji tika ieguldījuši izspiestā kārtā savas naudiņas Rīgas piena kombināta attīstībā,it kā piederēja Latvijai,bijām lepni ka mums tāds ir ,ja nebij mūsu,vajadzēja būt mūsējam un uz šīs bāzes izveidot kārtīgu koncernu ar lielām tirgus iespējām,tik ilgi kamērt krievs nopirka un visus piena ražotājus nolika uz celiem arī ''dūklava''jauno kombinātu ,kā var būt šādi nolaizīti mininistri? MŪS VADA -Z-Z-S TIE IR TIE ĪSTIE ,ar savu niku tikai varēja tikt pie varas ,visi lauki jau deg ugunīs,bez kara,viņi raud.

Atbildēt

Dzelzs Zigis

02.06.2016. 17:56

KAD dūklavu sāks tiesāt par piensaimniecības iznīcināšanu?

Atbildēt

urciks

01.06.2016. 08:51

»

no malas

Varbūt. Un tieši tāpēc es nesaprotu tos, piem zemeņsargus, kuri par pastāvošo varu gatavi nolikt galvu. I tas pats par strēlniekiem, i leģionāriem, i tiem, kuri šodien svin. ko tad viņi svin - savu vecvecāku stulbumu mirstot par svešām interesēm


Ja jau pieminēji zemessargus, tad Tev būtu jāzinā ka zemessarga zvērests tika izmainīts ar Kristovska svētību. Labāk uzdod jautājumu, kurš šo ideju pameta Kristovskim...

Atbildēt

emīls1

31.05.2016. 17:58

Sociologi brīdina ! Pašlaik /šonedēļ/ līdz 2 jūn 2016.g.-ir burtiski jāzvana visos "zvanos" , lai informācija nonāk Saeimā, ka patreizējai Saeimai līdz Likumīgās "Deokupācijas veikšanai" ir aizliegts -Izskatīt jautājumu "Par latviešu TAUTĪBAS noteikšanu" !. Un arī cittautiešiem , protams, to ir aizliegts noteikt .Protams, tā ir nosakama pa ģenētisko līniju. :))

Atbildēt

andris a

23.05.2016. 17:45

Mums vērā ņemams Piemērs""-, ka ir valstis, kurās ir atļauts pretendēt uz "Pilsonību— no 7-ās uzturēšanās paaudzes šajā valstī un 1. Ar rekomendāciju, 2. Pierādot ar faktiem 7-u paaudžu laikā uzturēšanās lojalitāti pamatiedzīvotājiem,. Jo , piem , okupantu- noziedznieku ""lāsts"var tikt dzēsts pēc 7- ām paaudzēm- tādas ir Dabas likumības.(sun)

Atbildēt

Nebēdā

19.05.2016. 08:47

»

Vai vai zemnieciņ

Tev tā priekšsēdētājs ir acis aizlējis, ka vairs nesaproti, kas melns, kas balts. Pamēģini šim "kungam" ceļu pārskriet, tad redzēsi, kā tiksi aizstāvēts, labākajā gadījumā Eiropas nadiņu vispār neredzēsi, bet sliktākajā dabūsi meklēt atbildi uz jautājumu- vai ar veselību Tev viss ir kārtībā. Tā lūk...


Tas "zemnieks" takš funkcionāru pakaļlaiža.
Teikšu tā - kamēr nenosprāgs pēdējais padomju funkcionārs, jēra dvēsele un valsts izzadzējs, tikmēr nekas nemainīsies. Viņiem pašiem vajadzētu raundapu, lai iznīkst. Viņi savādāk neprot domāt un saindē arī jaunos, kas strādāt nejēdz, tik tērē citu naudu...

Atbildēt

Anna

14.05.2016. 23:01

»

Valdis

Piekrītu zemniekam


Paskatiet feisbuku un draugus kā Treibergs lielās ar saviem neskaitāmiem ceļojumiem uz tālām zemēm. No kurienes naudiņa. Un atriebīgs cilvēks viņš ļoti.

Atbildēt

14.05.2016. 14:27

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


nē, neticam. Un vēl, Dogo ir Baltijā lielākais ražotājs, tātad Dogo lieto arī igaunīši un leišu suņuki, bet slimo tikai mūsējie. ????
Un analīzes tagad sūtīšot uz ASV, vetārste (galvenā iniciatore šai kampaņai) I. Matise studējusi ASV, ak jā....Darling (lētais gals) un Royal Canin (prestižākais zīmols) abi pieder vienam īpašniekam un jā, tāpat ir ASV kompānija.
Ja raksta autoram sazvērestību teorija, tad šeit saskatāma tāda pati. Noņemt no tirgus vietējo ražotāju (acīmredzot neļāvās pārdoties kā Pure food un citi uzņēmumi.

Atbildēt

A

13.05.2016. 19:47

Un ko tās "Dogo" barības vietā iesaka? Ne jau pašu vārītu putru, bet ĀRZEMJU ražojumus. Tas tikai man šķiet aizdomīgi?

Atbildēt

Vai vai zemnieciņ

13.05.2016. 15:47

»

Zemnieks - LOSP biedrs

LOSP aizstāv vietējos ražotājus un par to esmu pateicīgs. Rakstā ir ļoti daudz nepatiesības uzrakstīta. Meli par LOSP organizāciju un meli par konkrētiem cilvēkiem...


Tev tā priekšsēdētājs ir acis aizlējis, ka vairs nesaproti, kas melns, kas balts. Pamēģini šim "kungam" ceļu pārskriet, tad redzēsi, kā tiksi aizstāvēts, labākajā gadījumā Eiropas nadiņu vispār neredzēsi, bet sliktākajā dabūsi meklēt atbildi uz jautājumu- vai ar veselību Tev viss ir kārtībā. Tā lūk!

Atbildēt

lasītājs

13.05.2016. 13:34

Tas ģīmi bildē pie raksta precīzi atspoguļo to lauksaimniecības nozari, kuru ministrs lobē:)

Atbildēt

Zēzē

13.05.2016. 08:26

Tikai nevajag! Ir pilnīgi skaidrs, ka kopš LOSP vada Treibergs, tas ir pārvērsts par savu interešu klubiņu ar "savējiem" kā jebkura cita vieta, organizācija, pašvaldība, kur minētais kungs ir pie teikšanas. Interese ir tikai un vienīgi nauda un vara, shēmas, savu cilvēku turēšana, riņķošana ap kārtējo ministru vai valdības pārstāvi, lai panāktu sev vēlamus notikumus un naudas plūsmas virzību. Sev un savējiem. Visi vajadzīgie ZM cilvēki ir sen iebaroti. Gadiem, gadu desmitiem. Tie, kuriem ir cits viedoklis vai runā pretī, maisās pa kājām, tiek izstumti, tiek draudēts ar visu iespējamo, kas brīžiem paliek smieklīgi, jo kungs jau nupat ir sajuties kā pats Dievs, kas var visu, VISU! Diemžēl to vēroju jau gadiem, Treibergu pazīstu sen, kā arī viņa metodes un redzu kā tas pēdējā laikā progresē. Atliek cerēt, ka vienreiz pārcentīsies un sabiedrība tomēr nepieļaus vai pārtrauks pieļaut šī kunga visatļautību.

Atbildēt

un vispār,

12.05.2016. 22:02

dūklavisti, mēs jums neļausim mierīgi gulēt! Par to varat būt droši.

Atbildēt

LOSP biedre

12.05.2016. 16:39

Rakstā teiktais par LOSP vadību un fondu naudas novirzīšanu savējiem, un tikai savējiem, ir balta patiesība.

Atbildēt

Mala

12.05.2016. 11:12

Treiberga kungs(pat nevelos to saukt par kungu-pec dzirdetas leksikas, kas tiek lietota ikdienas komunikacija) pielieto tiesus draudus-no serijas- kur nesniegsies manas rokas, to izdaris ministrs. Tas ir no pieredzes. Par visu padomats viniem tur ir.

Atbildēt

mjaa

12.05.2016. 10:36

par A.ozola atrašanos ministrijā ir skaidrs... šis personāžs ir tiešs apliecinājums shēmas integritātei.. viena no lielajām artērijām shēmas asinsritē no mūsu mežu zelta āderes

Atbildēt

Alexa

12.05.2016. 09:42

Nē nu tauta mīļā, tak nepērkat to Dogo! Es jau pagājšo gad pēc pirmajiem signāliem sunim šo pārtiku nepērku, man pat suns kaut kā īsti nemaz neēda to barību. Es nesaprotu, vai tā ir spiesta lieta pirkt šo barību? Kāds ar varu spiež? Man tiešām nav saprotama mūsu mentalitāte, barību pirkšu, sunīts mirs un ietiepīgi iešu uz tiesu un ietiepīgi centīšos pierādīt, ka barība ir neatbilstoša.

Atbildēt

Zemnieks - LOSP biedrs

12.05.2016. 07:29

LOSP aizstāv vietējos ražotājus un par to esmu pateicīgs. Rakstā ir ļoti daudz nepatiesības uzrakstīta. Meli par LOSP organizāciju un meli par konkrētiem cilvēkiem.
Konkrēts piemērs - es kā biedrs zinu, ka Krauze LOSP valdē jau nav kopš 2014. gada nogales, bet šie meļi raksta, ka ir! Jautājums - vai melus publicēt pietiek.com ir normāla prakse? Cik meli ir citos pietiek.com rakstos?

Atbildēt

par

11.05.2016. 23:32

»

Arī tu, Dace:(

To, kas ir Armands Krauze, Jānis Dūklavs, Edvards Smiltēns, Arvīds Ozols, ko piesedz, ko lobē un kur aizpludina lauku attīstībai paredzēto finansējumu, mums tā kā bija zināms, bet par Daci Lucaua līdz šim bija dzirdēts tikai par milzīgo atalgojumu un piemaksām, ko saņem šī valsts sekretāre no nodokļu...


A.Ozolu dzirdēts, ka viņam jau sen būtu jābūt izšautam no ZM kā šampanieša korķim no pudeles, jo profesionalitēte esot visai apšaubāma mežu nozarē. Bet, redz, kā perējas tā perējas pa ministriju...

Atbildēt

slieka

11.05.2016. 20:27

»

Robis

labāk vajag papētīt,kā Dūklavs savu alu no Krājbankas āra dabuja


Vairāk viņa Piebalgas alu nepērku!

Atbildēt

Zemgalietis

11.05.2016. 12:19

nu un tad no šīs shēmošanas, mums te visai sabiedrībai jāizstrebj tie ZM mēsli - gan Latvijas valsts mežu ievārītā "mēslu muca" ar izcirstajiem mežiem, kuri sabiedrībai mierīgi pasaka, ka mežs ir burkānu dobe, kas "jānorubī" noteiktā laikā un, ka mums - tā īpašniekiem vispār nekādas daļas gar savu īpašumu, gan cūkaudzētāju lobēšana, maksājot par cūku izkaušanu, izdomājot pasaciņu sabiedrībai par Āfrikas cūku mēri, bet patiesībā finansējot pilnīgi citu biznesu, Valsts kontroles atklātais par PVD mahinācijām, Valsts meža dienestu, utt. un joprojām....

Atbildēt

Kamikadzei

11.05.2016. 11:59

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


To var pavaicāt Straumei. Atbildes ir tikai tur. No citas barības suņi nesaslimst ar ME un nemirst. Aprīlī 100% saslimušo ir ēduši Dogo.
Un par auniem nerunāsim. Par auniem tiešām jūs gribat visu latviešu tautu pataisīt. Neizdosies! Tauta beidzot ir sākusi runāt. Un viņa neapklusīs, kamēr netiks noskaidrots iemesls un patiesība.
Kamikadze, nav ko te mūsu kokles koklēt. Lai to darītu, cilvēkam ir nepieiešama sirds krūtīs.
Tu drīzāk izskaties pēc terorista-pašnāvnieka!!!

Atbildēt

Kamikadzei

11.05.2016. 11:58

Domā plašāk, Kamikadze!!! Te nav runa ne par kādiem veterinārārstiem, ne barības ražotājiem - TE IR RUNA PAR ZEMKOPĪBAS MINISTRIJU KĀ MAFIOZU STRUKTŪRU - VADOŠO IERĒDŅU PERSONĀS (AR SKAIDRI ZINĀMIEM VĀRDIEM, UZVĀRDIEM), KAS NODARBOJAS AR SEV PIETUVINĀTU PERSONU PRIVĀTO BIZNESU LOBĒŠANU PAVISAM ATKLĀTĀ VEIDĀ, KAS IETVER VALSTS FINANSĒTU (LASI: NO MŪSU MAKIEM) PROJEKTU, GAN ES NAUDAS PLŪSMU NOVIRZĪŠANAI CAUR PSEIDO LAUKSAIMNIEKU SABIEDRISKĀM ORGANIZĀCIJĀM (TĀS MINĒTAS RAKSTĀ), KURU PRIEKŠGALĀ IR TIE PAŠI LIELĀKIE FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJI UN DALĪTĀJI, UN NO KURU ŠĀDĀ VEIDĀ PRIVĀTBIZNESĀ IEPLUDINĀTĀS NAUDAS, DAĻA ATTIECĪGI NONĀK TĀS PARTIJAS KASĒ, KURA KŪRĒ ŠOBRĪD ZEMKOPĪBAS MINISTRIJU. UN TĀ IR JAU NEMAINĪGI DAUDZUS JO DAUDZUS GADUS ZZS.

Atbildēt

Iveta!

11.05.2016. 10:45

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


Auns esi tu!Ja pašam būtu slims suns,redzētu kāda tev būtu histērija,un kādu kokli koklētu tu!

Atbildēt

Kamikadze

11.05.2016. 09:45

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt... :(

Mani pārsteidz tas ka tik daudz aunu spēj noticēt korumpētas kliķes (šeit es domāju veterinārus) izpūstai histērijai.

Mani intreresē, kā ražojot barību no to pašu piegādātāju sastāvdaļām, kas apgādā to pāsu Royal Canin var panākt ievērojami atšķirīgu rezultātu???? Un Jūs tam ticiet????

Atbildēt

Dūklava korpuss pamodies:)

11.05.2016. 09:31

"Tā starp citu" precīzi parāda ZM izstrādāto komunikācijas mehānismu:) Tikai kārtējo reizi ticis ignorēts fakts, ka visi nav "reņģēdāji", kas ZM uzpasē.

---------------

Problēmiņa 10.05.2016. 11:52
Izskatās, ka Dūklaviņam parādījusies kāda parisināma problēmiņa. Būs jāiet pie Lucauiņas, lai pazvana Krauzītem un Brigmanītim. Treiberdziņam būs jāpalūdz pabiedēt zemnieciņus, lai tie runā saldās balstiņās par ministriņu un Zē-Zē-eSiņu tikai labu vārdiņu.

Atbildēt

Kā ta tā

11.05.2016. 09:18

»

Tā starp citu

Vēl 2015.gada pavasarī ZM iedeva naudu pētīšanai un Izpētes grupas vadība tika uzticēta LVB Valdes loceklei DVM, MS, PhD Ilzei Matīsei van Houtanai, kuras darba pienākumos saskaņā ar līgumu bija izpētes zinātniskās grupas vadība, kā arī izpētes norises koordinēšana un uzraudzīšana un gala ziņojuma (...


Tad jau Bior direktors nebūs rūpīgi izturējies pret saviem amata pienākumiem, ja samaksājis no nodokļu maksātāju makiem par sliktu darbu. Tādu vadītāju kurš gaužas par savu nespēju kontrolēt padotos,ir jāatlaiž no darba, nevis jācitē.

Atbildēt

Tā starp citu

11.05.2016. 08:50

Vēl 2015.gada pavasarī ZM iedeva naudu pētīšanai un Izpētes grupas vadība tika uzticēta LVB Valdes loceklei DVM, MS, PhD Ilzei Matīsei van Houtanai, kuras darba pienākumos saskaņā ar līgumu bija izpētes zinātniskās grupas vadība, kā arī izpētes norises koordinēšana un uzraudzīšana un gala ziņojuma (pētījuma atskaites) sagatavošana. Jāatzīmē, ka laika posmā no 2015. gada maijam līdz decembrim pētnieku grupai bija jāveic arī pētījums kontroles grupā, taču diemžēl šī pētījuma daļa tā arī netika sākta, kaut arī atalgojums tā izpildei tika izmaksāts...

Atbildēt

Ko??!!

10.05.2016. 17:18

Dūklavs bučaojas? Ar kaut kādiem zirgu puišiem? Arprāc!

Atbildēt

Gandrīz kaimiņiene

10.05.2016. 11:10

»

Kaimiņš

Nav brīnums,ka Treibergs iebiedējis zemniekus, kaimiņus arī. Savu stalli pārvērtis par miskasti- ar veļas šnorēm sasējis aplokus,ka zirgi lec ārā kā vardes un dragā apkārt pa vietējām ielām! Saimniecība atgādina krievu sādžu pierobežā - veci,šķībi, sastiķēti aploki,bet pats brauc ar limunīzu un super...


Tā arī ir! Nekaunīgs tas rupjais tēviņš Treibergs bez gala. Visur lielās, ka ar ministru bučojas. Apnicis ar to ļerkstēšanu un sūdaino stalli. PVD jau neko tāpat viņam nedarīs, nav nozīmes pat laiku tērēt, atbrauks un visu kārtējo reizi sarunās.

Atbildēt

Problēmiņa

10.05.2016. 10:52

Izskatās, ka Dūklaviņam parādījusies kāda parisināma problēmiņa. Būs jāiet pie Lucauiņas, lai pazvana Krauzītem un Brigmanītim. Treiberdziņam būs jāpalūdz pabiedēt zemnieciņus, lai tie runā saldās balstiņās par ministriņu un Zē-Zē-eSiņu tikai labu vārdiņu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: