Menu
Pilnā versija
Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts · 18.11.2020. · Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīna

22.11.2020. 19:19

»

motorhead 1916

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim


Man Latvijā nevajag jūdu kristietību ,ne parazītus liekēžus kuri vāc naudu,no gada gadā lasot žīdu vēstures grāmatas faktus manā senču baltslāvu zemē ,ne kādus tur kardinālus .
Ēbreji paši Toru lasa un brīnas ,ka mēs tā godājam viņu murgainās ,mandragoras un dievišķās salvijas halucigēnu rezultātā tapušās vārsmas.
Jēzus Kristus bija dziednieks no essejiem ,tāpēc nevarēja (deficītu) ūdeni parvērst vīnā (inde) ,bet kad sātans lūdz akmeņus pārvērst veselīgajā maizē,,,,tad Jēzus atsaka !
Tie visi meli ir noriebušies un mūsu paaudzei tiem ir jādara gals .
Hitlers sāka tīrīt tautas no pelavām ,tā Latvija jāiztīra no žīdu piemaisījumiem ,un kā 1940 vācieši deportējās uz Vāczemi ,tā lai Levits ar savu diasporu deportējas uz Izraēlu.Ja Levits ir "'nācijas tēvs",tad skaidrs kāpēc mēs dzīvojam melos,korupcijā ,birokratijā .Laikā kad viņu iefīrēja prezidenta kreslā ,viņš izmeta triku ar nodokļiem,ka it kā cilvēkiem nodarbinātiem Valsts darba pašiem jāaprēķina un jāmaksā kaut kāds neiekasēts nodoklis ,murgs ,kuru izdomāja Levita piar speciālisti ,lai novērstu tautas uzmanību no žīda nelikumīgās nākšanas amatā.
Ceru ,ka viņš izlasīs šo un sapratīs .

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 18:57

Ārā no Latvijas jūdu kristietību ar sievietes pazemošanu, tikai vīriešu kārtas mācītāji ,kas novedis pie uzskata ,ka sieviete nav līdzvērtīgs partneris vīrietim .
Kristietība pataisījusi mācītājus grezni tērptos alfonsos,mūkos- kuri nelaiž pasaulē pēcnācējus ,bet kriminālie elementi vairojas ,tas nenāk par labu sabiedrībai ,tas ka katoļu (krustneši)mācītāji navkārtīgas ģimenes dzīves piekritēji ir veselajam saprātam nepieņemami ,pat dzīvnieks to nevarētu saprast .
Lielbritanija izkodusi pesteļu melīgo dabu ,tapēc baznīcas parvērstas par muzejiem.

Atbildēt

124.pants. Pedarastija

19.11.2020. 19:43

»

un pats ģimenisks?

un pats bīskaps ģimenisks


Norma, kas kriminalizēja tā saucamo "vīriešu kopošanos" (мужеложство), Krievijas impērijā bija spēkā līdz 1917. gadam, kad boļševiki valsts apvērsumā sagrāba varu. Tā bija ieviesta 1832. gadā kā pirmā Krievijas impērijas likumu kopojuma 995. paragrāfs, kas par vīriešu viendzimuma anālo dzimumaktu (nevis seksuālo orientāciju) noteica sodīt, atņemot visas personiskā un īpašuma stāvokļa dēļ piešķirtās tiesības un izsūtot arestantu labošanas nodaļās, parasti uz Sibīriju, uz laiku no četriem līdz pieciem gadiem.

Atbildēt

un pats ģimenisks?

19.11.2020. 16:12

un pats bīskaps ģimenisks?

Atbildēt

pekūnija

19.11.2020. 14:59

Vai katoļu baznīca ar saviem pedofīlijas skandāliem būtu īstā, kurai "satraukties" par ģimenes vērtību sabrukumu? Kā tur ir, zbigņev, ko?

Atbildēt

Yes

19.11.2020. 09:29

Seriāls Borgias
Ilūzijas par katolvaznicu vairs nav

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:27

Bojā eju izraisa visādi melnsvarci, kuri kora zēniem liek mutē iepriekš savā mutē apsūkātas konfektes, zbignev

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 06:30

«Arhibīskaps Stankevičs: “Un tāpēc arī mūsu himna sākas ar vārdiem – “Dievs, svētī Latviju!» Stankeviča kungs vienkārši rūpējas par savu ticības biznesu. Ja mēs visi būtu ateisti, tad Stankeviča kungs būtu pliks un nabadzīgs. Tad viņam nāktos strādāt fizisku darbu, jo ar mēles kulšanu vairs nevarētu nopelnīt. Vēsturiski runājot, Latvijas himnā labāk iederētos: “Pērkon, svētī Latviju!”. Šis, protams, ir mans subjektīvais viedoklis. Latvieši bija, ir un būs pagāni. Katoļi pie mums atnāca līdz ar krustnešiem. Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem paverdzināja mūsu senčus. Tā kā kristietība mums neko labu nedeva. Zinātniskais ateisms mums sniegtu krietni vairāk nekā ebreju tautas mitoloģija. Es cienu ebreju tautu, taču mēs esam latvieši un mums svešas tautas mitoloģija (bībele) nav aktuāla. Pērkons ir viens no Dieviem, kurš sargā mūsu tautas brīvību. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga un bezmaksas, kamēr baznīcēnu būšana ir naudas pelnīšanas plāns. Kristietība ir tikai ticības bizness. Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
(Vislatvijas Skaudības Dievība)

Atbildēt

lieta jau ir tā

18.11.2020. 21:18

ka viņi savas dīvainības neatklāj,kamēr nav iešmaukuši Saeimā,bet paziņo par tām pēc ievēlēšanas.Vēl jau vairāki,kas tur sēž ir tādi paši,kā Rinkēvičs un Golubeva.

Atbildēt

par NA

18.11.2020. 20:52

Pediņu par ārlietu ministru un ministrija pilna ar slimiem cilvēkiem jau no Birkava laikiem! Kur iet Latvija? Dzimstība jau tā zema, vēl jauniešu vidū nepārtraukti reklamējas pusslimi cilvēki. Vēl ne tik sen lielajā demokrātijā Zviedrija tādus večus sterilizēja. Labi, ka NA stingra stāja!

Atbildēt

Paldies

18.11.2020. 20:08

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kā sacīt jāsaka ... (ķencis)

18.11.2020. 19:31

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


viss mūsu pašu rokās, vienīgi ar baznīcas un kremļa sektas dogmām pildītie pauri nedod pareizās komandas rīcībai.
Bet tas vairs tikai laika jautājums, kamēr latviešos apziņa noskaidrosies.

Atbildēt

Dievs, svētī Pāvelu Zeiļu!

18.11.2020. 19:08

2018. gada septembrī aizdomās par bezpalīdzības stāvoklī esošas personas seksuālu izmantošanu un cilvēktirdzniecību policija aizturēja trīs personas, Zeiļam un vēl vienai personai piemērojot drošības līdzekli - apcietinājumu. Priesteris pret sevi vērstās apsūdzības noraida.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 18:30

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

nevajag medijos, aizej ar tiem

18.11.2020. 18:25

parunā............viņi taču kurli un akli, tāpēc jau neviens/neviena ar tiem neprecas

Atbildēt

Atveriet acis

18.11.2020. 18:13

Cien. Zbigņevs Stankevičs

Latvijas civilizācijas nākones bojāejas galvenais iemesls ir tautas milzigā materiala nabadzība, ekonomiskā nevienlidzība, "Vienotības" kūrētā neoliberālā ekonomiskā politika kopš 2008. gada, ka rezultātā latviešu bērni tagad dzimst "en masse" Rietumvalstīs, valdošās kliķes un deputātu korupcija, alkatība, noziedzība un attieksme pret pārējiem Latvijas iedzīvotājiem ka dzimtcilvēkiem, tiesiskuma trūkums Latvijā, un Valsts Kontroles impotence attiecībā pret vasts nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu valsts administrācijas līmenī. Lūdzu, atveriet acis: tāpat kā Galileo savā laika pateica Baznīcai, ka Zeme riņko ap Sauli, nevis otrādi, tad ir jaatgādina, ka Latvijas valsts pastāvēšanas riski ir cieši saistīti ar iepriekšminēto. Būtu labi nejaukt Dievu iekšā Latvijas valsts Ministru Kabineta un Saeimas Sātanistu ekonomiskajā politikā, ko tā realizē kopš 2008.gada.

Atbildēt

Neceri, pidarasu Zbigņevski!

18.11.2020. 18:09

Latvji pārdzīvos prūšus, krusnešus un katoļu pidarsus!

Atbildēt

Diemžēl

18.11.2020. 17:05

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


Tā tas ir, Žulim taisnība. Nav ne tikai veikta deokupācija, bet netika atjaunota arī 1918.-1938.gada Latvija, tās likumi. Tos pašus likumus, kuru atjaunoja, sakropļoja un izvaroja, pataisīja par krimināliem un jaunos likumus nepildīja, nekontrolēja to izpildi un piemērošanu, notika tautas grupu sarīdīšana, pārkāpa likumu pirmajos pantos izvirzītos mērķus un uzdevumus izvirzītos, ļāva vaļu amatpersonu patvaļai, parasti likumi netika nodrošināti ar atbildību.

Atbildēt

motorhead 1916

18.11.2020. 16:56

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim.

Atbildēt

Paldies bīskapam

18.11.2020. 16:56

Lai Dievs Tev dod labu veselību un možu garu. Tu esi ne tikai baznīcas kalps, bet arī cilvēks un ar prātu un izpratni.

Gods, kam gods, ekselence!

Atbildēt

!

18.11.2020. 15:59

»

viedokis

Pretējs viedoklis Romas pāvestam


Un soģis ir nokāpis uz grēcīgās zemes. Patreizējais pāvests esot pēdējais!

Atbildēt

Ripa

18.11.2020. 15:50

Piedodiet par prastumu, bet kuru pis tas, kā kurš kuru pis? Par bērniem - ja kādu satrauc, ka bērnus adoptēs peredasti, narkologa izziņu un pasi zobos un uz priekšu, uz bērnu namu izadoptēt to tukšu, lai piradasiem netiek! Visus, "vecus", slimus, nesmukus - uz priekšu!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

18.11.2020. 15:42

---BŪTu labāk izteicis līdzjūtību Tautai par notikušo un notiekošo ŠAJĀ NOZIEGUMU BRĪVĪBAS PĀRŅEMTAJĀ VALSTĪ...!?

Atbildēt

Zeze

18.11.2020. 15:15

Divkosis Zbigņev tu esi, divkosis.

Atbildēt

viedokis

18.11.2020. 14:06

Pretējs viedoklis Romas pāvestam...
Pasaule mainās, baznīca no valsts ir šķirta.
Visu cieņu Stankeviča k-gam, taču katoļu mācītājiem uz sirdsapziņas diemžēl ir daudz lielāki grēki.

Atbildēt

Žulis

18.11.2020. 13:53

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi.)

Atbildēt

!!

18.11.2020. 13:49

visi nez kāpēc paredz un gaida kaut kādu bojā eju,ja nebūs tā kā ES teicu! Bet, cilvēce kā dzīvo tā dzīvo vēsturiski uz priekšu

Atbildēt

lauķis

18.11.2020. 13:30

»

vēsture

Kas tur ko izskaidrot? Kādas tautības bija Jēzus Kristus


Kādas tautības bija Jēzus īsti nav skaidrs,bet leģendā,sauktu par bībeli,Jēzus bija žīd,tāpat ka visi pārējie bībeles personāži.Tas tik tiešām izskaidro daudz.

Atbildēt

Kā to izskaidros arh.bī,kaps.met.pol.īts.

18.11.2020. 13:00

Francijā arī savulaik sludināja, kad cilvēciskais esot svarīgāks par nacionālo. Tagad redzam kā Parīzē franči vairs 30% atlikuši, Rīgā 30% latviešu, bet Maskavā 30% krievu. Toties varas augšgalā visur nemainīga ir izredzētā tauta.

Atbildēt

paardomas

18.11.2020. 12:53

Virsrakstam nevar nepiekrist,diemžēl tieši reliģijas cilvēkus pārvērš par aitām un kāmīšiem,sadarbībā ar varu.Varas nekad nav bijušas šķirtas no baznīcas,tas vienmēr ir sadarbojušās.Stasts par reliģiju vecumu arī stipri pārspīlēts,bībeles projekts aizsakts ne senak ka pirms trīssimts gadiem,tam daudz pierādījumu.Lai aklais top redzīgs un kurlais dzirdīgs.

Atbildēt

PSRS - 2. Kas tas bija un ...

18.11.2020. 12:14

https://youtu.be/tiGN1z4VNi8

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: