Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

plikpauris

31.01.2017. 23:16

Es atkal grib, lai Lembergs, Sarmuls un muņiki tiek nekavējoties ievietot izolatorā saistībā ar nodarbošanos ar organizēto noziedzīb. Grib nekavējoties!

Atbildēt

Lūriķis

31.01.2017. 22:07

»

MK - IMHO

Varētu painteresēties, kāpēc šis auto, kad stāv pie tiesas, vienmēr nobrauc maliņā, nemaksā par stāvvietu, un VISU LAIKU STĀV AR IESLĒGTU MOTORU


Poliči arī ir cilvēki.Viņi mašīnā sildās.Vasarā gan esmu novērojis,ka mašīnai nav ieslēgts motors.Tā kā tie ir V-pils muņiki,ar stroķiem tiesas mājā šos iekšā nelaiž,boss jāgaida ārpusē.Maliņā,lai var iziet uzpīpēt.

Atbildēt

formāli

31.01.2017. 21:51

„Lūdzam pārtraukt sabiedrības maldināšanu ar faktiem neatbilstošu informāciju un nekavējoties atsaukt nepatieso apgalvojumu - “(..) kuras vienīgais zināmais pasažieris ir formāli no amata atstādinātais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, (..)” Latvijas Republikas likumos “Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums” un “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem” noteiktajā kārtībā. Par veiktajiem labojumiem lūdzu rakstiski informēt Ventspils brīvostas pārvaldi uz iesniegumā minēto adresi,” – šādu prasību Sarmulis ir izsūtījis žurnālistiem, kuri sabiedrībai atklāja faktus par brīvostas pārvaldes dārgo pirkumu.

-----------------------------
Vizītkarte: formāli no amata atstādinātais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Vai tiešām arī nāves gadījumā viņu sauks: formāli mirušais Aivars Lembergs?

Atbildēt

MK - IMHO

31.01.2017. 20:37

Varētu painteresēties, kāpēc šis auto, kad stāv pie tiesas, vienmēr nobrauc maliņā, nemaksā par stāvvietu, un VISU LAIKU STĀV AR IESLĒGTU MOTORU.

Atbildēt

žanis

31.01.2017. 20:28

Aivaram tas galīgi nepiestāv.Viņam ārkārtīgi piestāvētu arestantu pārvadamais vāģis.

Atbildēt

letiņš

31.01.2017. 19:20

Foršs autiņš, es arī tādu gribētu. Aivaram tāds piestāv!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: