Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilmārs

18.04.2024. 07:07

Termins - iekļaujoša valoda - ir ne tikai absurds, bet arī nožēlojams!

Atbildēt

ko nesaproti

17.04.2024. 16:25

»

Nu

neko nesapratu no tevis rakstītā! Tu pats saproti ko uzrakstīji


srosisti švabisti baidenisti...jeb Rietumu komunisti, nevarēja iedurt komunisma poti no pleskavas puses, tagad no vācijas puses. Vori v zakņē...izcila superzagsāns iekārat, IZCILA !!!! visu var izzagt, muzejus cilvēku mājas...zames dzīles...un var nesodīti slepkavot varot...jo glupāks / nekaunīgāks, jo lielāka vara....

Atbildēt

kas tā vēl par 'grāmatu'

17.04.2024. 16:19

ko tikai nedrukā...

Atbildēt

Iedzer zāles pret plānprātību un hronisko pļukošanu

16.04.2024. 20:58

»

Iedzer zāles un marš salmos


kā arī palūdz savas 6. palātas sanitāram ikdienišķo dubulto hlora klizmu un marš salmos!

Atbildēt

Aktuālais citāts

16.04.2024. 19:11

Šajā portālā vairs nepatīk lasīt komentārus. Sakarīgākie viedokļu rakstītāji un komentētāji iet prom - vairs nevēlas lasīt šos anonīmos deģenerātu murgus.

Atbildēt

tev, diņķi, te

16.04.2024. 19:09

»

Ierēcu

Tev,diņķi,te tiek sarēgoti vairāki personāži,par kuru identitāti tu īsti drošs neesi


neviens vārdu nedeva, BEZsmadzeņu deģenerāt analfabēt.
tu pat par savu identitāti / orientāciju īsti drošs neesi.

Atbildēt

deģenerātei analfabētei pļutkienei hehei

16.04.2024. 18:55

»

tev

patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl


Viss ir vienkārši - ja tu patiešām neskatītos/neklausītos/nelasītu un taml. pat maniakāli neinteresētos par Normālu Cilvēku viedokļiem, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi") - tev nebūtu nekāda iemesla monotoni truli kretīniski reaģēt, ikdienišķi regulāri izkārnoties ar savām totāli glupajām un pat konģeniāli analfabētiskajām "pārgudrībām" uz tevi un taml. galēji trulus deģenerātus "kritiski kacinošiem" / reflektīvi kairinošiem / patoloģiski smagu atkarību izraisošiem CITU radītiem / publiskotiem viedokļiem, ko tu (IT KĀ) "neskaties/neklausies/nelasi".

Savukārt, ja tu nebūtu atkarīgs no tiem, kas ar tevi turpina manipulēt, vienkārši publiskojot savus viedokļus, kas uz tevi iedarbojas kā supernarkotika / kā sarkana lupata uz satrakojušos ragulopiņu - tu spētu savaldīt savas pūstošās iekšas un neatļautos publiski izgāzties kā tipisks deģenerāts ar saviem regulārajiem bezsmadzeņu analfabēta vēmieniem, ķēzījieniem un smilkstieniem, atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm.

Bet - tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma".

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos. Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". tu nekad nebūsi tas, par ko tu truli apskaud un necilvēcīgi ienīsti normālus cilvēkus, jo tev un taml. deģenerātiem tas vienkārši "nespīd". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt kā tipisks pastaldauņu deģenerāts. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi fōnā.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Smadzeņu fizkultūras nodarbība ir beigusies (priekš tevis, BEZsmadzeņu analfabēt). ;)

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

16.04.2024. 18:53

»

tev

patika? Tad tikai gaidi, gan jau būs vēl


tev patiešām ir SAVS viedoklis ko teikt? Tad saki, nekautrējies - publika gaida! ;)

Atbildēt

tu sev vari neglaimot, tas būtu gluži veltīgi

16.04.2024. 18:43

»

tu sev glaimo


Ir pienācis laiks (un ienākušies pietiekami iemesli) ATKAL rezumēt šo "komunikāciju":

Pie tā, ka tu nezini savu dzimto(?) valodu un joprojām (?!) esi nožēlojams (patiesībā –jebkuram normālam cilvēkam vismaz derdzīgs un pamatoti nicināms) ANALFABĒTS, varētu būt vainīgi un ATBILDĪGI (arī tavā priekšā, diemžēl) – pirmkārt un galvenokārt tavi vecāki, kā arī citi tuvinieki - tava ģimene (t.i., ja tu vispār zini, ko tas nozīmē). Otrkārt – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA ir vainojami un ATBILDĪGI tavi pedagogi. T.i. (standartversijā) tavi audzinātāji pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī skolotāji, pasniedzēji un taml. "profesionāļi / speciālisti" vispārējās (pamata) izglītības iestādēs. Par kurām tālāk tu, gluži pašsaprotamu iemeslu dēļ, tā arī neesi ticis (pat pieļaujot, ka tu kādu [visticamāk "specializēto"] pamatizglītības iestādi tomēr esi izrādījies spējīgs absolvēt, nu - vismaz būsi pacenties nopirkt atestātu / "sertifikātu par pamatizglītības kursa apguvi"). Un treškārt (patiesībā ekskluzīvi, "ārpus konkurences") – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA esi vainojams un ATBILDĪGS tu PATS – galvenokārt dēļ sava totāli bezcerīgā stulbuma un likumsakarīgi raksturīgā slinkuma. Jo, kā ir sacīts – mācīties NEKAD NAV par vēlu. Bet – tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, un priekš tam ir nepieciešamas veselas, adekvāti funkcionēt spējīgas smadzenes (tātad – NE par tevi šis "stāsts", hiperenerģiskais pamuļķīt).

Savukārt – pie tā, ka tu esi PATS SEVI izstādījis (un, pat - turpini to darīt regulāri, vēl joprojām?!) par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā, esi vainīgs un ATBILDĪGS TIKAI un VIEĪGI tu PATS. Kāpēc tu to dari? T.i. – kāpēc tu regulāri izstādi sevi, kā bezcerīgi stulbu analfabētu un vienkārši totālu stulbeni, par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā VISIEM, kas (nu jau gana regulāri, sevišķi pēdējās dienās / nedēļās) redz tavu bezjēdzīgi kretīnisko izpildīšanos? Visticamāk, tu to darīji un turpini darīt PATS SAVA patiešām fenomenālā stulbuma dēļ, kāds ir raksturīgs (galvenokārt) tikai tādiem ģenētiski izdzimušiem / patoloģiski defektīviem "latvānijas titulnācijas bio-gaļas izstrādājumu atkritumiem" kā tev.

Nu ja, neko nepadarīsi: "Katrs PATS ir SAVAS (ne)laimes kalējs.", kā ir sacīts. Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

tava nožēlojami analfabētiskā un bezjēdzīgi debilā ķēzīšanās publiskajā telpā, ko tu (it kā) atļaujies izkārnīt pret normāliem cilvēkiem, liecina TIKAI un VIENĪGI par tavu permanento debilismu un, ar katru šādu tavu izgāšanos, pierāda to arvien pārliecinošāk – NEVIS (it kā, subjektīvi tev šķietami) kompromitē vai pat aizskar normālus cilvēkus, pret kuriem tu atļaujies vērst savu neatgriezeniski deģeneŗēta kretīna "daiļ*iršanu". Varētu padomāt, ka - tu to nezināji, patiešām??... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

nevienam normālam cilvēkam

16.04.2024. 18:00

»

malacis

Uztver to nopietni,jo esi sev sagādājis to visu ar uzviju


tava deģenerāta analfabēta paškritika un nopietnā uztvere neinteresē.

Atbildēt

viss ir vienkārši

16.04.2024. 17:52

»

Nenoliedzami

mazpisancs atbilst visiem jūsu kritērijiem


Padomā par to - kad tu uzbāzies kādam ar savu kretīnismu, tostarp ikdienišķi regulāri virkni reižu ap*irs kādu BEZ jebkāda iemesla, tikai sava trulā naida dēļ pret normāliem cilvēkiem, vai pat tikai sava deģenerāta prieka pēc - tu uzņemies VISU vainu un atbildību par SAVU karmu uz sevi, kā arī par citiem, un atstrādā to kā savu!

Tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast:

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Ir sacīts: "NEKAD neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Atbildēt

Nenoliedzami

16.04.2024. 17:31

patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu, analfabētu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

16.04.2024. 17:30

»

tu esi

līderis saviem audzēkņiem fermā


tavu līderību savā fermā neviens neapstrīd - nomierinies deģenerāte pļutkinene. :D

Atbildēt

Ko tālāk, defektīvā pļutkinene deģenerāte analfabēte -

16.04.2024. 17:18

»

😁

Ko tālāk, defektīvais mazpisan - pacentīsies iečurāt sev mutē, kā parasti


pacentīsies iečurāt sev mutē, kā parasti? Vai arī turpināsi tēlot slimu govi, kas ir spējīga tikai atgremot viedokļu līderu citātus? :))

Atbildēt

😁

16.04.2024. 16:08

»

Pliks tu esi,noskūtais ezīt.:)))

Tas tāpēc ,ka spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi


Ko tālāk, defektīvais mazpisan - pacentīsies iečurāt sev mutē, kā parasti? :))

Atbildēt

Pliks tu esi,noskūtais ezīt.:)))

16.04.2024. 15:37

»

Kāpēc tu

savas nodarbes projicē uz citiem,koē ,mazstruņķīt


Tas tāpēc ,ka spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi ..
Ko gan par tavu ,ģenētiski iedzimto idiotismu ,var piebilst?Neko !.
Tāpēc,ka tu visu par sevi ,deģenerātu analfabētu ,jau esi atvēmis ..

Atbildēt

va vellos

16.04.2024. 08:18

»

Drausmas

To mamzeli foto taču arī uztaisīja krāns, aiz cieņas pret savu radītāju būtu vismaz paklusējusi


Redzi, lezbas tic, ka bērni var rasties kad divas sievietes taisa tribingu. Tad varot iztikt bez krāna.

Atbildēt

Spriežot pēc tavas tipiska deģenerāta izpildīšanās

15.04.2024. 22:16

»

Spriežot pēc komentāru satura,

tu esi divkājaina sūdčupa


tu esi ne tikai divkājaina sūdčupa, bet vēl arī demences invalīds plānprātiņš caurejas pavēlnieks pļutka bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)!

Ko par to saka tavs iecirkņa veterinārfeldšeris, tu divkājainā sūdčupa, kam mīīīzali sakāpuši būrītī un traucē putniem izknābāt pēdējās sma dzeņu atliekas?

Ko tālāk, defektīvais zombijtrolli vice - pacentīsies iečurāt sev mutē, kā parasti? :))

Atbildēt

Drausmas

15.04.2024. 18:41

To mamzeli foto taču arī uztaisīja krāns, aiz cieņas pret savu radītāju būtu vismaz paklusējusi.

Atbildēt

demences invalīds plānprātiņš caurejas pavēlnieks pļutka bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов)

15.04.2024. 18:08

»

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija...


Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabrants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš ŽH/PK pļutka bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов)", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Pļūtīzers plānprātiņš ŽH/PK bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов)izgāžas, kā prot!

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

15.04.2024. 18:06

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

"Essu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas bija prasti debīli plaģiāti, un tamdēļ nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu defektīva tizleņa nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģiski defektīvs kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu brigādes sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Atbildēt

Neesi pļutkinene

15.04.2024. 18:05

»

Neesi krāns

kā mazpisāns


kā aitas vice hehe

aiai pļutkinenes vice hehe

aiai aitas bez krāniem

aiai "āža kājas" noļūtītās

aiai

Atbildēt

Neesi krāns

15.04.2024. 17:50

kā mazpisāns!

Atbildēt

Klāt arī pļutkinenes vices hehes karsējpļutkienes.

15.04.2024. 17:01

»

hehe

Klāt arī pļutkinena karsējpļutkienes


plānprātīgā pļutkinene viec hehe

atkal aprijusies savus pļutkinenes sūdus

no savas pastāvīgās guļvietas "zdohļku cūku

nobarošanas kompleksa" hūtsmēslu krātuves

savus sūdus sarijas un pa taisno izlaiž ārā

savas "āža kājas" desmit gadus te pietiek

plānprātīgā pļutkinene vice hehe

"dinamiskā" aita vice hehe

aiai aita ar "āža kāju"

aiai pļutkinene vice hehe

Atbildēt

pļutkinenei hehei

15.04.2024. 16:14

»

hehe

Izskatās kā pēc nakts aizcietējuma noticis pļutkinens


tevi, kā izskatās, var apsveikt ar ikdienišķo atvieglošanos pēc kārtējās "aizcietējušās" nakts. Un tavu proktologu / veterināru arī, ar kārtējo honorāru nopelnīšanu uz pacientes pļutkinenes hehes rēķina.

P.S. tu smirdi gan arvien pretīgāk, deģenerāte analfabēte pļutkinene hehe, bet tur tev ne proktologs, ne veterinārs, ne arī kādi citi dakteri nevarēs palīdzēt, lai vai cik treknus honorārus tu maksātu...

Atbildēt

patiesībā

15.04.2024. 16:04

»

Viss ir tik vienkārši kā "šķipele"!

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Viss ir tik vienkārši kā "šķipele"!

15.04.2024. 15:53

»

viss ir vienkārši

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu...


M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.
Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa
Ticības apliecinājums.

Atbildēt

hehe

15.04.2024. 15:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Izskatās kā pēc nakts aizcietējuma noticis pļutkinens.

Atbildēt

autorei

15.04.2024. 15:17

Kas tā tāda Veckalne?

Atbildēt

viss ir vienkārši

15.04.2024. 13:50

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties, nav jau par ko. Ar idiotiem lai cīnās psihiatri.

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk pasūtīto publikāciju vai komentāru autoriem.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu pasūtījumu.

Atbildēt

?

15.04.2024. 13:28

Interesanti, kura izdevniecība izdeva šo murgu un kas apmaksāja tulkošanu?

Atbildēt

tiešām

15.04.2024. 13:19

»

tuvs

ir internacionalizm-vai nu soeviets-vai ar sorosistu izpildījumā..Starpība nav liela


Nobeidz kādu sorosīdu, jo nekas nav patīkamāk noskatīties, kā krupji ar odzēm karo. Sorosīdi ir tādi pat ienaidnieki kā rašistiskie putinososi.

Atbildēt

Tu, beidz! 15.04.2024. 12:55, esi

15.04.2024. 13:14

»

beidz!

Ko krievs vēl bez Skabeikas, armēņu izcelsmes krievu fašistu kuces, Simoņjan un Solovjova, ko žurnālists Dorenko nosauca par pretīgo punduri, murgiem vēl zin


īstens Latvijas patriots! Esi pelnījis būt Saeimā! Vai pat Eiroparlamentā!

Atbildēt

beidz!

15.04.2024. 12:55

»

va vellos

Neuztraucies, par stulbumu nesoda. Tikai citreiz, letiņ, neplāties tautās, ka neproti lasīt ko sarežģītāku par bilžu žurnāliem...


Ko krievs vēl bez Skabeikas, armēņu izcelsmes krievu fašistu kuces, Simoņjan un Solovjova, ko žurnālists Dorenko nosauca par pretīgo punduri, murgiem vēl zin?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

15.04.2024. 12:29

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

va vellos

15.04.2024. 11:38

»

Rudens

Slimie grib sagrābt varu! Ļoti nozīmīgs VVC solis -nevardarbīga pretošanās. Tieši tāpat tika apturēta ārprātīgo iejaukšanās mācību


Lietas būtība arī šeit ir vienkārša un sena.
Wokisti un Metooistes izplata sērgu un cenšas nozūmēt visu jēdzīgo un saprātīgo uz pasaules. Vienīgais risinājums - izturieties pret viņiem kā SPITALĪGAJIEM. Pieprasiet ofisā, kur strādā vokisti utt. distanci starp jums un spitalīgo, lai novērstu incidentus - protams. Pieprasiet vidutāju - moderatoru jebkurai sarunai ar vokistu - lai nejauši neapvainotu. Un tā tālāk - jo sliktāk, jo labāk. Tas ir viens no itāļu streika paveidiem - sliktāk nebūs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: