Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Vilnītis

31.05.2014. 08:02

Nav godīgi ielikt portālā tikai 3 vēstules,kas neatspoguļo to,kas patiesi notiek partijā. 28. Jūnijā būs Domes sēde. Atnāciet.

Atbildēt

janka

29.05.2014. 22:43

Par Ulmani var arī paklusēt.Ulmanis it kā gribēja saudzēt tautu,bet upuri neizpalika un varbűt bija vairāk nekā būtu vizuālas kapitulācijas gadîjumā.Tas pats ir sakams par Gorbunova nevardarbīgo pretošanos,kuras rezultatā valsts ir iespējams zaudējusi 100 tūkstošiem latviešu,kuri 100% ir uz nacionālkomunistu sirdsapziņas.

Atbildēt

heh

29.05.2014. 21:16

nekas letiņiem nav labi... tikai lato lapsa ir šķīsts un svēts. kāpēc pats neuztaisa partiju ja labāk par visiem visu zina?

Atbildēt

Karote

29.05.2014. 20:49

Par kādu savtīgu klaunādi pārvēršas partiju demokrātija Latvijas izpildījumā visātrāk saprata Kārlis Ulmanis.. un rīkojās vienīgā pareizā veidā. . .Nu nesanāk no izbijušiem pietuku krustiņiem, gurķu burku zagļiem, gultu čubinātājiem nācijas elite..,lai kādos ancukos ietērpjas un kādus ģīmju savīkšķa... nu nekādi.. Tam vajadzēs simtiem gadu, ja Dieviņš tādus Latvijai atvēlēs..

Atbildēt

paejiet malā,

29.05.2014. 16:48

lopiņi mazliet grūstās pie siles!

Atbildēt

janka

29.05.2014. 16:41

To,ko uzskatīja par rītausmu,bija aukstās polārās nakts turpinājums.Tie kam bija jāpazūd reizē ar okupācijas karaspēku palika un no šķirbu šķirbām izlīda vēl neredzēti mošķi un nešķīsteņi un visi tumsas spēki savienojas.Rītausma būs un gailis dziedās un visi tumsa spēki izgaisīs un pazudis visu nešķīsteņu attēli un manta.Latvju tauta kļūs laimīga!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 29.05.2014. 12:13

;)))

Ir sacīts: "Tā paiet tā psaules godība..." ;)

=====

Mediju ziņa (2011. gads): Kopš 2011. gada 9. jūlija, kad izbijušais Valsts prezidents V. Zatlers paziņoja par savas partijas - "zatlera reformu partija" ( ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši" ) veidošanu, "daudzi cilvēki no visdažādākajām Latvijas vietām, dažādu profesiju un tautību pārstāvji, kurus vieno vajadzība pēc pārmaiņām – gudras, godīgas un pašu pārvaldītas valsts, ir izteikuši vēlmi iesaistīties šajā partijā", esot publiski "snieguši informāciju ZRP pārstāvji". "Esam saņēmuši vairāk nekā 300 argumentētus un izsvērtus pieteikumus internetā ( w-lapa: wēwēwē.valdiszatlers.elvē ), kuros cilvēki pauduši gribu aktīvi līdzdarboties un iesaistīties, piedāvājot savas prasmes un zināšanas", pauduši ZRP funkcionāri, "atklājot, ka jau šonedēļ ar kandidātiem notiks sarunas partijas biedru atlasei"...
------

"Jauns" 'SILES prodžekts' "valstī" radīts!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 29.07.2008., Nr.6. )

Top "kampaņveida mājaslapa":
Ne 'fīčās krutākā', ne 'knapa' ~
Tāds 'piedūriens uz standart-šniti',
Kā internetā - daudzi citi...
...
Ir tikai atšķirība maza ~
Tur 'sastampāta polit-draza',
Ar vārgu dizainu un bildēm,
Ar pārstāvjiem no 'polit-ģildēm',
Ar video un tekstiem 'gludiem',
Ar 'cukursaldu' frāžu pudiem ~
No ZOMBĒJOŠIEM "uzsaukumiem",
Līdz "pūļa" 'fiškas masējumiem':

"Mēs ZOMBĒJAM - jūs ticēt varat!
Mēs 'štukosim' - 'a' jūs tik' darāt!
Mēs nosvilpsimies - jūs tik' skrieniet!
Mēs "lepni" soļosim - jūs lieniet!
Mēs 'ņemsim vadību' - jūs klausiet!
Mēs izprovocēsim - jūs kausiet!
Mēs uzstāsimies - jūs priekš fōna!
Mēs - avangards, jūs - 'ķēķa' zōna!

Mēs deklarēsim - jums mūs balstīt!
Mums biezumi - jums 'šķidro' smalstīt!
Mums "mandāti" - jums "balsošana"!
Mums lemšana - jums pildīšana!
Mēs - treknās SILES "jaunā" maiņa,
Jums - ATKAL 'drabiņas' no spaiņa!
Mums - "tautas kalpu" "goda" beņķi,
Jums - ATKAL "reņģēdāju" kreņķi!

Kas mainīsies, jūs gribat zināt?...
Nu... konkrētāk to ‘saceikināt’,
Mēs piesolām, kad 'SILĒ rīsim'...
(Ja 'rukšķus, možka, nobadīsim'...)
Bet - SISTĒMU gan neaiztiksim:
Tur CITUS "zobratiņus" liksim,
Ar CITĀM "skrūvēm" 'jūgsim kopā' ~
'Pa lielam' NEDRĪKST 'salaist lopā'!..."
...
"Jauns" 'ZOO-prodžekts' "valstī" radīts ~
Tiek "pūlis" virtu...(ozi) 'vadīts',
Uz mērķi: "SILI - rīmām "jauniem"!!!..."
(Vai... rukšķus aizstājot ar auniem?...)

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6750

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Gardais

29.05.2014. 11:35

Slava!
Paņem taču vienreiz Sondori uz līkā un kārtīgi uzpurini!

Atbildēt

no Jūrmalas

29.05.2014. 11:00

»

Re

Pavļuts no visas tās Zatlera un karsējmeiteņu kompānijas izskatījās vissakarīgākais. Vismaz ne Slaktera tipa ministrs. Pieņemu, aizkulišu zinātājiem ir vairāk informācijas, lai spriestu par viņu kopumā. Pieļauju, sākotnēji starp V un RP (ZRP) bija liela aiza un notika cīniņš viena elektorāta ietvaros...


Piedodiet, bet Pavļuts bija daiļrunātājs, kuram piemita spēja runāt par lietām, no kurām viņam nebija absolūti nekādas sajēgas (piemēram, būvniecība, elektroenerģijas tirgus u.c.) Tādi cilvēki valsts pārvaldē ir visai bīstama lieta.

Atbildēt

!!!

29.05.2014. 10:57

Partiju nevar dibināt tirgus laukumā. Partijā nevar būt ambiciozi jaunieši (Sprūdžs, kuru virzīja pat premjera amatam, iedomājaties, kas notiktu , ja tāds nepraša iesēstos šajā krēslā!) un citi kas sevi iedomājušies par visvarošām mesijām, kas tagad nu visus kolēģus mācīs un austprātīgi iedomāsies sevi kā vienīgās patiesības paudējus.

Atbildēt

Dzīves līkloči

29.05.2014. 10:00

»

ha ha

Arī politiskajām prostitūtām vajag savu vietu un ielu.Kukule ir Ventspilī-pilsētā ar nākotni. It kā jau Lembis nepieļauj nekontrolētu prostitūciju


Venstpilī jāprot čurāt uz dobēm pareizā leņķī un virzienā, jo pārkāpjot vietējos noteikumus netiek saudzēti pat NATO karavīri, nemaz nerunājot par lai cik labi iepakotu pašmāju publiku.

Atbildēt

ha ha

29.05.2014. 09:46

Arī politiskajām prostitūtām vajag savu vietu un ielu.Kukule ir Ventspilī-pilsētā ar nākotni. It kā jau Lembis nepieļauj nekontrolētu prostitūciju.

Atbildēt

fackina

29.05.2014. 09:42

Un bildē divi politiskie līķi-zaglers un kukuļkule

Atbildēt

Dzīves līkloči

29.05.2014. 09:21

»

tuk tuk

Vilmītis ir bijušais šleserietis.Kad viņam vaicāja Rp dibināšanas laikā, vai viņš vēl pirms gada nezināja, kas Šlesers par putnu, tam šim nebija ko atbildēt.Un tādi ir visa Liepājas nodaļa, arī Valmieras RP ir daudzi pārbēdzēji


Atpakaļ pie Šlesera Vilnītim ceļa nav. No Jūsu komentāra noprotams, ja esat reformists, Vilnīti zatleriešu kliķe vienmēr uzskatījusi par šleserieti un piecietusi dēļ Liepājas nodaļas, kuru kopumā tikpat ļoti nemīlēja. Kas par alkatību. Izlikās un liekuļoja lai tikai tiktu pie varas. Ne reformisti, bet.....

Atbildēt

Re

29.05.2014. 07:32

»

Somiņa

Kukules kundze Lemberga maizē tika, tai vairāk nekas neinteresē


Tada tipa dāmītes iet pāri līķiem. Izskatās Reformu partijas dibināšana un lēmumu pieņemšana nenotika birojā, bet kādas savrupmājas virtuvē. Un tas kopumā raksturo notikušo un intereses. Būtu priecīgs, ja kļūdos. Jebkurā gadījumā žēl tūkstošiem pievīltu vēlētāju un partijas biedru.

Atbildēt

Re

29.05.2014. 07:25

»

temida


Pavļuts no visas tās Zatlera un karsējmeiteņu kompānijas izskatījās vissakarīgākais. Vismaz ne Slaktera tipa ministrs. Pieņemu, aizkulišu zinātājiem ir vairāk informācijas, lai spriestu par viņu kopumā. Pieļauju, sākotnēji starp V un RP (ZRP) bija liela aiza un notika cīniņš viena elektorāta ietvaros. RP zemiski un brutāli nodeva savu ministru Pavļutu piekāpjoties Vienotībai. Iepriekš tas pats notika ar ministru Sprūdžu. Būtu jautri, ja nebūtu tik skumji, redzot RP redzamākos biedrus un tostarp ministrus atdodamies Vienotībai apmaiņā pret palikšanu savos iesildītos krēslos vismaz līdz rudenim. Faktiski nodots ne tikai ministrs, bet visas partijas biedru intereses, jo velkot garu domāja par sevi un naudu, kuru ar savu lēmumu atņem KNAB. Cik saprotu, tieši par to runā Vilnītis, bet nodevēji izliekas to neredzam un nedzirdam. Skumji un nožēlojami, mantkārīgie un savtīegie RP biedri un biedrenes.

Atbildēt

Somiņa

29.05.2014. 06:40

Kukules kundze Lemberga maizē tika, tai vairāk nekas neinteresē.

Atbildēt

tuk tuk

29.05.2014. 06:26

Vilmītis ir bijušais šleserietis.Kad viņam vaicāja Rp dibināšanas laikā, vai viņš vēl pirms gada nezināja, kas Šlesers par putnu, tam šim nebija ko atbildēt.Un tādi ir visa Liepājas nodaļa, arī Valmieras RP ir daudzi pārbēdzēji.

Atbildēt

RP eksbiedrs Guntis

29.05.2014. 05:54

"...vienīgais, kas pēdējos pāris gados ir pietrūcis, ir vēlētāju atbalsts".
Tieši šī īsā Zatlera atziņa vislabāk raksturo RP darbības stilu - mēs, "kodols", esam visgudrākie un vislabāk zinām, kas un kā jādara. Mums nav svarīgi, ko domā partijas ierindas biedri. Mums nav svarīgi, ko no mums vēlas varas suverēns - valststauta.
Jūs vienkārši esat aizmirsuši vai, drīzāk, nekad neesat vēlējušies atcerēties to, ka POLITISKĀ PARTIJA IR TAUTAS INTEREŠU UN VAJADZĪBU PĀRSTĀVIS. Nevēloties zināt, kādas ir tautas vēlmes, nav iespējams tās pienācīgi pārstāvēt.
Tā arī ir atbilde uz to, kāpēc jums nav vēlētāju atbalsta.

Atbildēt

Reyno

29.05.2014. 05:37

Agonija

Atbildēt

grieze

29.05.2014. 01:01

Burciņā kāds kaut ko taustāmu iemetis par rakstīšanu? :)))

Atbildēt

Migla

28.05.2014. 23:20

Jāpiekrīt RP tagadējam vadonim Dombrovskim- "Visvairāk mēs par viens otru uzzinām attiecību beigās. Ceļi var šķirties. Tāda ir dzīve. Bet žēl, ka ne visi atrod spēkus iet savu ceļu ar cieņu pret kādreizējiem sabiedrotājiem." Tikai par nožēlu to spēju izturēties ar cieņu pati RP spice vēl nekad nav pratusi vai īstenojusi. Neskaties uz maniem darbiem, klausies tikai manos vārdos, tā domā Vjaceslavs. skumji.

Atbildēt

klauns

28.05.2014. 22:33

Kurš Zatleram sagatavoja vēstules tekstu? Diez vai viņš pats tādu var secerēt. Zatlera partija ir pēdējo gadu lielākais pārpratums. Cirks sen jau aizbraucis, bet klauni palikuši. Tie klauni varētu samesties, lai pa tiesām nav lieki jāstaigā un jāmokās.

Atbildēt

007

28.05.2014. 22:08

Ta nu gan "sensàcija"! Tàs vèstules taču RP nàjas lapà publicètas :)))

Atbildēt

temida

28.05.2014. 22:05


kur vēl lielāku mulķi par Pauļutu atrast ???!

Atbildēt

Nja

28.05.2014. 21:35

Kangaru shēmošanai laikam nekad nepienāks gals - šajā banānijā noteikti nē.

Atbildēt

Ak

28.05.2014. 21:34

Ak kungs - viņiem tak vēl nepietiek.

Atbildēt

Kronis visam :)

28.05.2014. 21:29

Tāpēc es vēlos izmantot šo iespēju, lai partijas vārdā pateiktu milzīgu paldies gan Ingai Antānei, gan Sandrai Sondorei Kukulei, kuras jau vairāk kā gadu ir darījušas visu, tai skaitā ieguldījušas laiku, pūles un savas zināšanas, lai partijas intereses tiesvedības procesā tiktu pienācīgi pārstāvētas. Dažiem varbūt liekas, ka daudzas lietas notiek pašas par sevi, taču tā tomēr nav arī Reformu partijā.

Sandra Sondore Kukule visticamāk ir ZRP izveidošanas idejas autore, kura to prasmīgi iečukstēja Zetleram. Rīkojums nr.2 bija līdzeklis un instrumets, kā īstenot dzīvē šo ideju. Būtu savādi, ja miljonāra Kukula sieva nefinansētu savu lolojumu.

Neatbildēts jautājums, ZRP izveidošana bija saistīta ar politisko lobiju un konkrētām Kukulu ģimenes & Co biznesa interesēm, t.sk. pazemes gāzes krātuvi, vai tomēr domājot par valsts sakārtošanu un Kukulu ģimenei labi pazīstamu oligarhu iznīdēšanu :)

Atbildēt

lol

28.05.2014. 21:24

melīgo klaunu bars reformist

Atbildēt

BLABLA

28.05.2014. 20:48

Kārtējo reizi Zatlers visus uzmet.

Atbildēt

...

28.05.2014. 20:31

Jēzus Marija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: