Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

alias

04.07.2018. 14:59

Darba likums neparedz šādu iespēju vienkārši pateikt, ka rīt darbā vari nebūt, esi atlaists. Ja patiešām tā ir bijis, cilvēkam jāvēršas tiesā.

Atbildēt

Piekrītu

04.07.2018. 14:38

Jau labu laiku TVNET vispār nelasu, jo kad izteicu savu viedokli, ja tas nesakrita ar valdošo dīvainībām, to vienkārši nobloķēja. Beigās pat radās iespaids/aizdomas, ka vai tikai TVNET nav slēptā VDK filiāle un tīrs Vienotības rupors. Kritizēt vadošos, īpaši Vienotības dīvainības, lai neteiktu - aizdomas par kaitniecību, tas nepieļāva. Arī DELFI pēdējā laikā degradējas gan saturā, gan jo īpaši latviešu valodas gramatikā. Laikam jau tur ir savākti draugi un draudzenes, kas Delfu redaktoram atbilst viņa attīstības līmenim. Delfi nepārtraukti slavē ZZS - vai pilda pasūtījumu? Vienīgais lasāmais portāls palicis pietiek.com.par to lato Lpasam PALDIES.

Atbildēt

reptilis

04.07.2018. 14:23

Tvnet jau sen vairs neskatos,jo tur ir cenzūra!

Atbildēt

Uldis

04.07.2018. 14:18

Normālā valstī TVnet būtu saukts pie atbildības par cenzūru, bet lasītājam nebija pieņemama to tendenciozitāte.

Atbildēt

Izsmiekls

04.07.2018. 14:14

»

robs

Vienmēr lasu Veinbergu. Man ļoti patīk viņas neatkarība. laikam arī es neesmu pa "pilnu rubli", ko arī domāju par anonīmo gudrinieku, kurš laikam iedomājas sevi par zvaigzni ar "lielām olām...


kam tā Veinberga bez TVneta vispār ir vajadzīga? Kam viņa interesē? Tāpēc nekādu atvadu nebūs. Sēdēs, kur sēdējusi, jo nav jau variantu. Vecumdienās tādām kā viņa ir viena, galvenā problēma - tikt līdzi pasaulei un tās tendencēm. Veinberga visu laiki kā veca plate gvelž vienas un tās pašas dogmas, kaut tām neviens vairs netic. Tas atgādina psrs norieta perioda, faktiski pirmssabrukuma ideologu mantras par kurām visi vairāk vai mazāk atklāti ieņirdza. Tas ir kā publicēt rakstus par zinātnisko komunismu un gaišo nākotni 1989 gadā, kad gaisā virmo pavisam citas vēsmas. Par delfi var teikt to pašu - garlaicīgs, ar reklāmām uzbāzīgs. Negribas pat vērt vaļā.

Atbildēt

Opis

04.07.2018. 14:10

Esmu nomainījis tvnet pret delfiem, jaunais dizains un sasaiste ar appolo - nepatīk, Veinbergas raksti man šķiet augstprātīgi, tā arī nav sapratusi uz kurieni pārcēlusies.

Atbildēt

Cirvis

04.07.2018. 13:55

Kadu laiku atpakaļ, es ziņas sāku lasīt sākot no TVNET. Bet tad vienā brīdī viņi pilnīgi sačakarēja portāla dizainu un sāka "iestāties" par drosmīgiem komentētājiem. Īsi pec tam pa tām pašām sliedēm panesās arī tā klons-APOLLO. Nu jau labu laiku es šos estu mēslus vaļā neveru. Mani pat "nekrata" viņu reklamēšanas pa radio, ka tur nu esot viss baigi kruta. Nu neveru es viņus valsts un viss. Pēc šī raksta ne tik. Manis pēc tie abi "estu izstrādājumi" varētu pazust no zemes virsas.

Atbildēt

Labais

04.07.2018. 13:34

Eh! Igauņi atkal mūs apsteiguši.

Atbildēt

cik interesanti

04.07.2018. 13:20

pat nezināju, ka portāls pieder igauņiem. Un to, ka LETA arī... (nebija jau ilūziju, ka tas kāds neitrāls medijs, vienkārši bija priekšstats, ka LETA ir mūsu "tautas kalpu" rokās. Izrādījās, nekā, diedziņi stiepjas tālāk...). No malas interesanti uzzināt (un , jā, nekas jau nemainās, un no mūsu informētības jau arī nekas nav atkarīgs. Vienkārši paplašinājām savu redzesloku, tā teikt).

Atbildēt

Patriotiskais gars

04.07.2018. 12:59

Labi ka Latvijā tas tvnet vispār pazustu,būtu pateicīgi kurrrratiem.

Atbildēt

ō

04.07.2018. 12:55

Paldies par rakstu.TVNET laiks man ir beidzies>

Atbildēt

resta

04.07.2018. 12:41

»

Anonīms

Nebrīnītos , ka lēmums atlaist bija pamatots. Bija dzirdēts par šīs redaktores pērkamību


nu vismaz par sound poets kādu brīdi nedzirdēsim tik daudz bezjēgas slavinājumus.

Atbildēt

Anonīms

04.07.2018. 12:35

Nebrīnītos , ka lēmums atlaist bija pamatots. Bija dzirdēts par šīs redaktores pērkamību...

Atbildēt

04.07.2018. 12:27

»

robs

Vienmēr lasu Veinbergu. Man ļoti patīk viņas neatkarība. laikam arī es neesmu pa "pilnu rubli", ko arī domāju par anonīmo gudrinieku, kurš laikam iedomājas sevi par zvaigzni ar "lielām olām...


Katrs var lasīt, kas viņam tīk. Gaumes ir dažādas. Runa ir par pievienoto vērtību, par sabiedrības izglītotību, Veinbergas rakstos šādas pievienotās vērtības aiz skaļas kliegšanas un paštaisnas pozēšanas ir grūti atrast.
Bet pompozas melodrāmas vienmēr ir bijis iecienīts operetes žanrs. Un sirds Veinbergai jau ir laba, par to nav šaubu.

Atbildēt

Viedoklis

04.07.2018. 12:13

»

TVNET pēdējos gados ir mazliet sapinies formas un satura meklējumos. Kas radījis diezgan smagus robus īpašnieka kabatās. Vēl pirms pāris gadiem TVNET (bez Apollo) jau bija krietni tuvu DELFI. Un ne bez Lundes nopelna. Tas bija stabili otrais, lielākais medijs un portāls Latvijā...


Kādreiz izteiktā liberālisma dēļ (pats pēc pārliecības esmu mēreni liberāls) pārtraucu lasīt TVNET un pārgāju uz DELFI. Respekts pret DELFI zuda pēc tam, kad salīdzināju ziņu saturu pēc lielo ASV un Rietumeiropas ziņu portālu lasīšanas. Te es nedomāju ar Krieviju saistītus resursus. Diemžēl nevar bļaustīties par slikto Krieviju un vienlaikus darīt to pašu, - tas apdraud demokrātiju. Nevar ārvalstu ziņas iztulkot tā, ka tiek sagrozīts tās saturs un pēc tam uzdoties par Krievijas propagandas atmaskotājiem. Nevar rakstīt pilnīgas copy/paste muļķības, es pat nerunāju par gramatiku un valodas stilu - nu nevar ar vienu roku rakstīt par Krievijas propagandu un ar otru izplatīt apzināti politisku dezinformāciju. DELFI ir politiski ļoti angažēts un tas ir biedējoši. TVNET nav tik angažēts.

Atbildēt

robs

04.07.2018. 12:11

Vienmēr lasu Veinbergu. Man ļoti patīk viņas neatkarība. laikam arī es neesmu pa "pilnu rubli", ko arī domāju par anonīmo gudrinieku, kurš laikam iedomājas sevi par zvaigzni ar "lielām olām".
Ceru, ka visdrīzākajā laikā sagaidīsim Veinbergas viedokli.Varbūt arī tās būs atvadas no TVnet.

Atbildēt

A

04.07.2018. 12:09

Tvnet ir miskastes portāls, kurš paredzēts tautas debilizācijai, tiešām nebaudāmi sorosītu propagandas raksti un rakāšanās pa gultas veļu, portāla galvenais saturs, tāpēc arī apmeklētāju skaits nemitīgi rūk!

Atbildēt

TYT

04.07.2018. 12:08

Šis nu gan ir ļoti jocīgs paziņojums: "Interesanti, ka bezceremoniālā liela medija galvenā redaktora atlaišana notiek tieši portālā, kurā viena no centrālajām publiskajām personām ir Sandra Veinberga, kas Latvijā sevi pozicionē kā mediju brīvības un tiesiskuma principiālu aizstāvi."

Pozicionēt jau viņa var sevi arī par Britniju Spīrsu. Ar precīzi tādiem pašiem panākumiem. Viņas raksti ir pilni ar tukšu patosu un plakanu ziemeļeiropas demokrātijas izpratni. Tāpēc viņai nesokas ar tā izskaidrošanu un efekts drīzāk ir pretējs. Kaut arī, protams, labi domāts. Ar principialitāti vien ir daudz par maz.

Atbildēt

tvnet kļūst homoseksuālistiski latviskāks

04.07.2018. 12:06

»

TVNET pēdējos gados ir mazliet sapinies formas un satura meklējumos. Kas radījis diezgan smagus robus īpašnieka kabatās. Vēl pirms pāris gadiem TVNET (bez Apollo) jau bija krietni tuvu DELFI. Un ne bez Lundes nopelna. Tas bija stabili otrais, lielākais medijs un portāls Latvijā...


TVNETS bija kļuvis pārāk prokrievisks - tur nobanoja, ja uzrakstīja kaut ko sliktu par Ušakovu huilo un krievu okupantiem. Par piderasiem arī neko sliktu nedrīkstēja rakstīt komentāros. Prieks, ka Toms Ostrovskis ir latviešu patriots, tik žēl, ka ar zilām nosliecēm. Tagad pēdējā laikā TVNET komentāros var salīdzinoši brīvi rakstīt par huilo un krievu okupantu cūcībām ne tikai Krimā, bet arī Latvijā.

Atbildēt

04.07.2018. 11:59

TVNET pēdējos gados ir mazliet sapinies formas un satura meklējumos. Kas radījis diezgan smagus robus īpašnieka kabatās. Vēl pirms pāris gadiem TVNET (bez Apollo) jau bija krietni tuvu DELFI. Un ne bez Lundes nopelna. Tas bija stabili otrais, lielākais medijs un portāls Latvijā.
Bet tad kaut kādā brīdī divi profesionāli vietu atsēdētāji, izpildīgas marionetes - bijušais TVNET direktors Ivars Bauls un visvisādu amatu profesionāls atsēdētājs Juris Mendziņš iedomājas, ka paši var kaut ko vērtīgu izdomāt. Un uzsāka dumjus eksperimentus ar saturu un formu. Piedevām dodot plašu vietu Sandrai Veinbergai, kura sen vairs nav "pa pilnu rubuli."
Rezultātā sākās lasītāju zudums, atplūdums, direktoru nomaiņa vairs nelīdzēja, jo arī viņi nesaprata, ko darīt ar sačakarēto formu un saturu.
Lunde, iespējams, visu šo pasākumu kaut kā noturēja rāmjos. Bet arī neaizdomājās, ka Veinberga patiešām nav domas un spalvas zvaigzne. Arī tas Daugulis, šķiet, ka nav.
Protams, ka igauņiem nospļauties par kaut kādu iedomātu preses brīvību, jo tas pirmām kārtām ir bizness un jādomā, kā to salāpīt. Jo pretējā gadījumā darbu būs jāzaudē arī palikušajiem TVNET darboņiem.
Ostrovskis ir normāls čalis, kārtīgs profesionāls, bet vai viņš būs priekšplāna cīnītājs, tas ir cits jautājums. TVNET vajag zvaigzni ar lielām olām.
Bet DELFI sen bija pelnījis, ka viņiem sadod pa pakaļu, jo pilnībā pārvērties par nebaudāmu naudas mašīnu, kas slauc, ko vien var, bet saturs paliek aizvien šķidrāks un šķidrāks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: