Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Henry Kemp

12.06.2021. 13:16

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

muļķuzemes agonija

10.06.2021. 16:10

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

KNAB

10.06.2021. 12:48

»

Vietējais

Vai tiešām šeit kādam nav skaidrs. ka KNAB ir sistēmas sastāvdaļa, kurai iedzīvotājiem ir jārada priekšstats, ka noziegumi tiek izmeklēti un vainīgie sodīti...


Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir MP psrraudzībā kā politisks instruments korupcijas kontrolei.

Kontrolējot korupciju, tā tiek vadīta. Vadāmā korupcija ir efektīvāks politiskais instruments specdienestu rokās, realizējot cionistu politiku Latvijā.

Cionisma politika Latvijā ir nepārtraukts terors visos līmeņos pret valsti un sabiedrību, virzot politikā un politiskos amatos personas, kuru sākotnējā reputācija ir nevainojama.

Nonākot korupcijas cauraustā 4. maija valsts finanšu korporācijā ikviena reputācija tiek iznīcināta. Tautas radošie, lētticīgie, gari tiek virzīti bezdarbībā, nevis cīņā ar cionistu kontrolēto korupciju.

Atbildēt

Vietējais

09.06.2021. 21:27

Vai tiešām šeit kādam nav skaidrs. ka KNAB ir sistēmas sastāvdaļa, kurai iedzīvotājiem ir jārada priekšstats, ka noziegumi tiek izmeklēti un vainīgie sodīti.
Īstenībā tas ir tikai, viens vienīgs farss, naivo aitu un kāmīšu mānīšanai. Par to liecina knābja visā viņa pastāvēšanas laikā sadarītais - skaļaš lieta, arestēšanas, un pēc tam viens vienīgs čiks, vai čuššš...

Atbildēt

Kaža

09.06.2021. 19:48

Kādreiz mani izbrīnija cik brīvi ģimenes ārsti apietās ar zilo lapu blankām.Nekādi paraksti par zilo lapu izsniegšanu,saņemšanu.Tukšās veidlapas nebija iereģistrētas un tādēļ varēja brīvi iznīcināt un samainīt.Šāda noziedzīga situācija nodarīja reālu materiālu un morālu kaitējumu un notika reāla šī dokumenta datu viltošana.Šo acimredzamo noziegumu nevēlējās atzīt ne KNABs,ne arī trīsgadīgais tiesas process ar visu iesaistito juristu armiju un elementārā nieka lieta kļuva par negatīvu KNABA un visas tiesas sistēmas reklāmu.Neesmu drošs,ka šāda zilo lapu epopeja neturpinās.

Atbildēt

K. Kariņš ir formālais KNAB pārraugs saskaņā ar likumu

09.06.2021. 17:26

Par ko autors brīnās savā rakstā?

Citāts no raksta “ Cik saprotu no situācijas kopsakarā, Aleksandra Brandava uzņēmumam nav savu autobusu, viņš iecerējis tos nomāt no Palangas vai Klaipēdas uzņēmuma. Šodien saņēmu atbidi no KNAB, no kuras izriet, ka šis darījums, kas izskatās pēc Aināra Šlesera, Andra Šķēles, Jura Savicka un Edgara Jaunupa ar Krišjāni Kariņu kopējās afēras, kas KNAB neinteresē”.

Atbildēt

Asais

09.06.2021. 15:04

Kas i, kulaku nav?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: