Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

31.08.2021. 09:46

»

XO

Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts...


Nelolo cerības uz indulģenci diploma dēļ. *Izglītots* nepavisam nenozīmē *gudrs*. Esmu redzējis galīgus muļkus ar augstāko izglītību un zināju cilvēku,kurš vāji lasīja,bet prata ģeniāli analizēt pieejamo informāciju. Pie kam pasaulē nav lielāku muļķību par tām,kuras pietaisa diplomētie idioto.

Atbildēt

Patiesībā

30.08.2021. 13:11

Par sankciju panākšanu Latvijas īpašumam visu jkp kangaru bandu ir jātiesā kā valsts nodevējus

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

30.08.2021. 12:37

»

Paradigma

De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi


Vēl viens lezbu aizstāvis,āksts.

Atbildēt

Derdz

27.08.2021. 17:36

Ja zinātu, kura puse ir labie un slikti, tad būtu labo puse, ģimene, tautas un tauta, vīrietis un sieviete, bērni, kaut tagad.

Atbildēt

Paradigma

27.08.2021. 14:09

»

Maigonīts

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu


De Gallai taisnība- ar pamuļķiem un provokātoriem diskutēt ir bezjēdzīgi!

Atbildēt

Maigonīts

27.08.2021. 11:46

Antivakseri pilnā košumā. Izrauj 3 vārdus no konteksta un tad interpretējot un fantazējot sadzejo veselu rakstu.

Atbildēt

XO

27.08.2021. 11:41

»

Tā nav dezinformācija,

bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas


Kāda "tauta", ko tu murgo. Bars kotlešnieku nav "tauta", tā ir tautas neizglītotākā daļa un tāda ir ikkatrā valstī, lielāka vai mazāka, bet ir. Lai tik publicē, vismaz būs skaidrāks priekšstats ar kādiem un cik daudz plakangalvām šajā valstī jāsadzīvo. Skumji, protams, bet fakts.

Atbildēt

beidz pļūtīt

27.08.2021. 10:30

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


nosauc vārdā kaut vienu pasaules vadošo virusologu un zinātnieku, kurs tiek pataisīts par pajoliņu. Visi šie teksti skan kā no reklāmām par zobu pastu- pasaules vadošie zobārsti iesaka lietot Colgate. Plika diršana un atsaukšanās uz antivakseru feisbuka lapās sarakstītajiem murgiem un sagrozītu informāciju. Ko var lieliski redzēt šajā vasiļevska murgojumā, kur viss ir pagriezts otrādi.

Atbildēt

?

27.08.2021. 10:24

»

Kāds?

Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt...


sakars tāds, kā pietiekkoms sen ir pārvērties par visādu antivakseru, sazvērestības teoriju sludinātāju un neizdevušos politiķu tribīni, kur katrs var publicēt savus slimos suņa murgus, nodēvējot to par "viedokli". Šim portālam nav nekāda sakara ar žurnālistiku un vārda brīvību, tāda Gaismas tīmekļa filiāle vien ir.

Atbildēt

šis ir

27.08.2021. 10:20

Brīva no veselā saprāta cilvēka viedoklis

Atbildēt

juhops

27.08.2021. 10:10

Bez liriskām atkāpēm varēja uzrakstīt! Lato Lapsa- labāk raksta!

Atbildēt

lata

27.08.2021. 10:00

ak vai..... domas lidojums patiesām sen jau pārsniedzis jebkuru nekompetences līmeni

Atbildēt

Paldies....

27.08.2021. 09:34

Paldies ka Latvijai ir profesionāli un neatkarīgi žurnālisti, kas nav pārdevušies par Jūdas grašiem. Un paldies ka patiesība atrod drosmīgas balsis, caur kurām runāt. Tie kas patiesi gribēs atrast un sadzirdēt, sadzirdēs.

Atbildēt

Kāds?

27.08.2021. 09:32

»

?

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski


Kāds tam sakars ar Lato? Paklausies vadošos pasaules virusologus, zinātniekus, kas šobrīd tiek pataisīti par pajoliņiem, jo runā patiesību par lietām kurās ir profesionāļi. Bet Latvānijā šobrīd darbojas gaišreģis Dumpis, un dziesmu svētku organizatore, kas prognozē, paredz, ieskatās nākotnē utt.

Atbildēt

informācija visiem bija vienāda

27.08.2021. 09:23

daļa sociāli atbildīgo saprata, daļa egoistu paliek pie 'es gribu'. Kā redzam tie ir g.k. kr un č , zemāks izglītības līmenis
visas tās runas ķerot ievelētājus nav pie vietas
VISIEWM TIEM STINGRU NODOKĻU KONTROLI!!! ZINĀMI ĢĪMJI!!!

Atbildēt

27.08.2021. 09:05

»

Udox

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar...


Pietiek.com tiešām nav valdošo neliešu rupors. Un tāda ir tā neatkarīgā žurnālistika, kas atspoguļo dažādus viedokļus, un šoreiz pamatotus uz reāliem faktiem, kuri tāpat visiem donāt spējīgajiem sen zināmi.

Atbildēt

Udox

27.08.2021. 08:46

Pietiek.com savulaik bija portāls, kuru bija vērts lasīt. Pa kuru laiku paspējāt nolaisties līdz pašas dzeltenākās un smirdīgākās lapeles līmenim - nav skaidrs, bet nu tas tiešām ir izdevies. Publicēt tik atklātus melus un faktu sagrozījumus - tas ir jāmāk. Nezinu, kas šo lapu tagad kontrolē, bet ar žurnālistiku te vairs nekāda sakara nav.

Atbildēt

jautaajums

27.08.2021. 06:00

»

мухосранск

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju...


Par kuru no sabiedrībām ir runa?
Ir pilsoņu sabiedrība,ir personu sabiedrība,ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību,un ir cilvēku sabiedrība.
Pašlaik uzvedības normas nosaka partijnieku sabiedrība.
Ja ir vajadzība tad jāizolē slimie,lieciet mieru veseliem cilvēkiem.

Atbildēt

мухосранск

27.08.2021. 05:10

antivakseri varētu reiz beigt pļūtīt savas samazgas par to ka viņi ir brīvi un veseli cilvēki. brīvs nav neviens jau kopš dzimšanas, visi dzīvojam sabiedrībā un jāpakļaujas sabiedrības noteiktām uzvedības normām, tajā skaitā arī vakcinēšanās prasībai. nu un par to veselību... ja neskaita vieglu oligofrēniju ar ko neapzināti slimo gandrīz visi antivakseri, tad var jau būt, ka viņi ir veseli līdz brīdim, kad viens no viņiem nedabūs kovidu, neaplaidīs visus pārējos un tad visi viņi aizdirsīs ciet veselības aprūpes sistēmu, kā tas bija jau gada sākumā.

Atbildēt

Dabas izlase ir tautas izlase

27.08.2021. 00:46

»

ha-ha

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita...


Ja tauta ļauj ienaidniekam sevi nogalināt un nepretojas, tad ienaiidnieks to dara,

Tautas pienākums ir nogalināt ienaidnieku tautas vārdā. Tas ir augstākais tautas pienākums.


Ienaidnieks ir redzams - tie ir lauzuši savu zvērestu tautai Saeimā, VP pilī, Ministru kabinetā.

Atbildēt

Jhg

26.08.2021. 23:46

Kāpēc cūkai viedoklis peec tam kad visi sivēni par to zin

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

26.08.2021. 23:35

»

es

spiežu uz +, bet pieskaitās


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

es

26.08.2021. 23:11

spiežu uz +, bet pieskaitās - ...???

Atbildēt

ha-ha

26.08.2021. 22:53

Kara globālais apmērs ir acimredzams.To,ka virscilvēkiem cilvēku par daudz,pat tukšajā Latvijā,arī saprotams.Tas,ka pasauli piepildīt ar vīrusu var tikai ar t.s. pārcilvēku gādību,arī var nojaust.To,ka pirmām kārtām kārtām tika vakcinēti un apgādati ar superdārgiem komplektiem,tie,kuri sevi pieskaita pie elites arī ir zinams.Tikai nav zinams vai daba šādu izlasi atzīs un netaisīs savu izlasi.

Atbildēt

Parasti

26.08.2021. 22:27

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


jau šitie nemana, ka nožēlojami kļūst abām pusēm - tiem, kurus nodod, un tiem, kam nodod - par kāju pameslu..

Atbildēt

efb

26.08.2021. 22:05

»

Mammogrāpsts

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā


Dagmārai pilnīga taisnība, ar idiotiem dialogu best ir bezjēdzīgi un pareizi, ka valdība to nedara. Bet svarīgi ir vērsties pret asiem pajoliņiem ne jau ar administratīvo atbildību! Ir jāliek pasēdēt. Var arī piespiedu darbiņu uz kādu nedēļu. Cerams, parādītos kādas saprāta pazīmes!

Atbildēt

Sadomājos

26.08.2021. 21:34

Staļina izveidotā Izraēla ir klupšanas akmens arābu tautu apvienošanai cīņai pret Krieviju. To atklāti atzīst briti. Tāpēc žīdus nošpricēs pirmos. Cilvēku arī ir pasaulē par daudz. Tā ka viss iet pēc, kāda plāna.
Ka tik tā Pasaules valdība nav sadomājusies mūs baltos nomainīt pret paklausīgajiem, čaklajiem ķīniešiem?

Atbildēt

Mammogrāpsts

26.08.2021. 20:35

Interesanti, kā šādu murgu var sarakstīt ar trako krelu mugurā :-))

Atbildēt

nu nu

26.08.2021. 20:30

»

:)

Nu ja... Aivis Vasiļevskis


Lai Tev būtu par ko brīnīties,bet kundze lai legallē tālāk.

Atbildēt

labvēlis

26.08.2021. 19:41

»

jā, bet...

Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt


Nu,nevajag muldēt!Krievijā tieši tāpat-vasinēties neraujas!Tā.ka nevajag .irst! Atraduši vainīgo-Maskava!Dolbajobs tu esi!!!

Atbildēt

jā, bet...

26.08.2021. 19:31

»

nja...

diez demagogs aiviss vasiļevskī pats saprot, cik nožēlojams viņš izskatās maskavas pakalpina ādā


Pastāsti gan, kā tas Aivis Vasiļoevskis tai Maskavai kalpo!Jeb tev ka tik pamuldēt.

Atbildēt

?

26.08.2021. 19:24

Lato, tev ir palikušas vēl kādas sirdsapziņas paliekas? Priekš kam tu publicē šo dezinformatoru un latvijas ienaidnieku vasiļevski?

Atbildēt

katrā ziņā

26.08.2021. 19:16

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


jūtu līdz, bet mums ir tādas brīnišķas info vietnes kā NRA, kas jauns LV.LA, Delfi, TVnet un vēl tur ļur, ļur ļur.... tā, ka nenolasīties

Atbildēt

Piekrītu,

26.08.2021. 19:16

»

Pirātu partija

Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi...


lielākā daļa dzīvo kā mucā.

Izraēlā valsts ir sadalīta divos karojošos grupējumos. Hasidi nepieņem ierobežojumus un vakcinēšanos. Kas nošpricē otru pusi, tā ir valsts, jo nošpricētie nav cionisti, bet sevi sauc par ebrejiem, kaut nezin ivritu.

Ar 1. septembri pārstāj ASV izmaksāt helikopteru naudu. LV arī ar jaungadu. Komercbankas prasīs kredītnaudu, ko nesaņems. Bankrotēs. Eiropas centr. banka jau gatavo elektronisko eiro steidzami. Jo plāno visu ES iedzīvotāju kontus ECB.

Ar 22. martu varētu būt, ko rakstāt, jo ar 2022. g. 1. janv. stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - fiziskais zelts kļūs par banku aktīvu.

2020. g. LV ar kovidafēru likvidēti 6000 uzņēmumu.


Visas prognozes sakrīt ar K. Švābes grāmatas plānu.


Sociālie nemieri utt.

Atbildēt

Tā nav dezinformācija,

26.08.2021. 19:01

»

Sarainis

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji


bet vārda brīvība un neanonīmi viedokļi. Tauta mostas.

Atbildēt

Pirātu partija

26.08.2021. 19:01

»

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem...


Patīk man tās sazvērestības teorijas, bet dzīvē viss ir vienkāršāk. Visdrīzāk Izraēlā ir vairāki grupējumi, divi spēcīgi, viens vērsts uz ASV un uz to naudu, otrs uz bijušo cccp. Visa politika ir vienkārša, iegūt pēc iespējas vairāk naudas. Maksā ASV globālisti, tie ir pie varas, tāpēc jādur žīdiņi.
Izraēla pasludināja, ka Irānai līdz kodolieroču iegūšanai palikuši divi mēneši!
Irāna pasludināja, ja Izraēla sabombardēs viņu ātomstacijas, būs atbildes trieciens pa Izraēlas ātomobjektiem.
Jebkurā gadījumā, tas nozīmē karš, kurš būs ļoti neveiksmīgs Izraēlai. Izraēlas armija būs vairāk kārt sadurta, un tāpēc kaujas nespējīga. Ies ļoti slikti!
ASV palīdzēt nevarēs, jo ASV iekšējie konflikti, Baidens, pedējais prezidents, komā! Prezidenta pienākumus pildīs neģeriete ar 10% tautas atbalstu!
Nākotnē, apmēram pēc 2023.gada, tādas valsts vairs nebūs. Paliks maza teritorija, kuru apdzīvos košēri ēbreji, parējie tiks izdzīti.
Laika palicis maz,sekojiet ziņām, redzēsim kā pazūd valsts.
Paši vainīgi, nevajag prasīt naudu no WW2 cietušām tautām. Aizrīsies no LV saņemtiem 40.zelta grašiem.
P.S. 2022.gada 22.martā sāksies pasaules ekonomiskā krīze, nomirs visi sektori kas nav saistīti ar ražošanu. Pirmais būs ASV investīciju milzis RobinsGids, tālak bankas, apdrošinātāji u pa ķedīti pārējie. Laika palicis maz, ja lielas summas ir bankās, labāk tās izņemt, bet katrs lemj pats!
22. marts visas bankas sistēmas krahs! Kotēsies tikai skaidra nauda.

Atbildēt

Sarainis

26.08.2021. 18:55

Kādreiz lasāma lapa pilnīgi degradējusies. Skumji.
Ja A.Vasiļevski sāk publicēt ar viņa dezinformāciju, tātad informatīvā ēra šeit beigusies.

Atbildēt

Globālā nošpricēšana ar 2021. gada 23. augustu

26.08.2021. 18:08

Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem”, panāca likumgrozījumu iebalsojumu, ka referendumam vajadzīgi 155 000 parakstu par referenduma izsludināšanu. Turklāt par savu naudu paraksti jāapstiprina notariāri. Demokrātija Latvijā šodien ir reāli sagrauta.

E. Levits jau paziņoja, ka vakcinācija būs obligāta un cilvēktiesības iegūs vien vakcinētie un iestādes to piemēro- jau notiek nevakcinēto atbrīvošanu no darba. Nonsenss.

2021. gada 18. augusta protestos pret obligātu vakcināciju policijas esesieši (netiek plānoti obligātajai vakcinācijai) ar ebreju nacista E. Levita (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), visticamāk, mutvārdu rīkojumu uzvedās ieturēti. Nebija agresīvi. Tomēr pārkāpumi tika fiksēti ar droniem un novērošanas kamerām, lai ar jaunajiem IT algoritmiem sociālā reitinga sistēmā pēc protestētāja sejas vaibstiem un mobilo pakalpojumu 5G sistēmā atpazītu pārkāpēju un fiksētu pierādījumus par epidemioloģiskajiem pārkāpumiem tiem, kas neievēroja 2 m distanci un VP šīs personas gatavojas sodīt ar bargiem administratīvajiem naudas sodiem. Kā jau brīdināja pirms protestiem. Neaizmirsīsim, ka vara ebreju nacista E. Levita personā nav mainījusi savu stratēģiju cionistu kovidafēristu fašistiskā režīma ideoloģijā. Nekas pēc 2021. gada 4. augusta un 18. augusta protestiem nav mainījies!

Lai ieviestu likumu par obligāto vakcināciju, ebreju nacists E. Levits izdomājis, kā manipulēt ar sabiedrību, rosinot pagaidām atlikt šī likuma ieviešanu. Obligāta liekā cilvēkkapitāla nošpricēšana E. Levita un Pasaules Bankas stratēģijā nav mainīta.

Šobrīd viss atkarīgs tikai no 13. Saeimas deputātu tā saucamās NA frakcijas lēmumiem, balsojuma, vai tiks ieviesta obligāta vakcinācija.

Jebkurā gadījumā režīms savu ideoloģiju nav mainījis. Saskaņā ar šī fašistiskā cionistu režīma esesiešu (netiek plānoti obligātai vakcinācijai) policistu, prokuroru, tiesnešu lēmumiem visi IT algoritmu konstatētie pārkāpēji sociālā reitinga sistēmā jau var sagaidīt un saņemt savās adresēs uzliktos administratīvos sodus par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem. Tas ir tikai laika jautājums. Neaizmirsīsim, ka A. Ruks, VP priekšnieks, esesietis, ir bijušais VP Izsekošanas un novērošanas, tostarp IT algoritmu, nodaļas priekšnieks.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Globālais kovidafēristu liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanas plāns, ko jau realizē PVO, ANO, SVF, FRS, PB, gūst nebijušu finansiālu atbalstu. Latvijas centrālā valdība, Latvijai esot eirozonā, arī ir ierauta šajos procesos. jau ar 2021. gada 23. augustu kā Pasaules Bankas kredītu saņēmēja pēc Parex afēras.

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķirošu soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augustā plānoto gaīgo lēmumu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

diemžēl

26.08.2021. 18:05

Izpļāpāšanās notiek ik pa laikam. Jau pagājušajā gadā kādam deputātam paspruka, ka ierobežojumi ir orientēti uz iedzīvotāju labsajūtas samazināšanu. Un tas ļoti labi paskaidro, kāpēc nedrīkst pirkt bērnu zābaciņus vai vīruss uzglūn pē 24.00 mežā. :)

Viss šis farss ir tikai "dūmu aizsegs" procesiem, kas notiek un kurus mums nevajadzētu pamanīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: