Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Turpinājums

30.03.2021. 17:46

»

Dailonis

Lieliska vēstures un esošās situācijas analīze. Palieku pie domas, ka šo situāciju saprot tā, vai mazliet līdzīgi, apmēram 30% no Latvijas iedzīvotājiem, taču tas ir par maz, lai kaut ko sistēmā mainītu. Nav Latvijā Navaļņija, aiz kura ietu tautas vairākums, un arī nevēlas šeit neviens sevi pakļaut ...


Izmaiņas sāksies vienkāršo cilvēku vidē. Tie, kas ir pie varas mēģinās Latviju izlaupīt līdz pēdējam un nekādas jaunas idejas neradīs - tikai padomus kā "gudri zagt" un nenonākt cietumā. Jauno filozfisko mācību radīs anonīmi domātāji un viņu vārdi nekad netiks publiski zināmi. Šis process jau ir sācies un apturēt to nav iespējams.

Atbildēt

Dailonis

30.03.2021. 17:33

Lieliska vēstures un esošās situācijas analīze. Palieku pie domas, ka šo situāciju saprot tā, vai mazliet līdzīgi, apmēram 30% no Latvijas iedzīvotājiem, taču tas ir par maz, lai kaut ko sistēmā mainītu. Nav Latvijā Navaļņija, aiz kura ietu tautas vairākums, un arī nevēlas šeit neviens sevi pakļaut represijām. Un nevēlēsies, kamēr vien būs iespēja izdzīvot. Kad šīs iespējas izbeigsies, tad tas būs pārmaiņu laiks, bet līdz tam vēl jānodzīvo. Taču arī "bandu sistēma" domā kā saglabāt savas pozīcijas, tas var ieviest kādas vēl līdz šim neapjaustas pārmaiņas. Tā ka viss vēl tikai priekšā, diez kura būs tā paaudze, kam viss tas būs no jauna jāpārcieš?

Atbildēt

ROFLMAO

30.03.2021. 17:05

Murgojums.

Atbildēt

Turpinājums

30.03.2021. 16:44

Apmēram 300 gadu laikā pasaule iebrauks tādā purvā, ka glābiņš radīsies Jaunas filozofiskās mācības veidā. Pamazām to pieņems lielākā daļa cilvēku un valstīs, kurā šī mācība būs vadošā sāksies patiess uzplaukums. Šīs mācības pamatideja ir pavisam vienkāŗša:
Nedari pāri,
Ja jūti, ka sāp.
Noglāsti,
Ja jūti, ka drīkst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: