Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alient

16.04.2019. 22:03

Jāgaida ar sakrustotām rokām, kad Ventspils paliks bez darba un neviens kārtējo reizi nebūs vainīgs, un ja tomēr būs, tad apcietinājumā neturēt, bet vazāt pa tiesām kamēr veci paliks, nomirs vai paņems savu daļu? Kāpēc mēs, latvieši, nevaram saņemties un šitādus kretīnus aizmest aiz restēm? Jā, pareizi, tāpēc, ka paši sevi nevaram izkontrolēt, kur nu vēl svešo.

Atbildēt

Niknais

16.04.2019. 09:52

Mironis jāved uz Aizsaules ielu

Atbildēt

Dauka

15.04.2019. 21:28

VID's tokš ir tikai instruments kādās rokās...
Aptuveni tas pats, kas vainot trolejbusa vadītāju RS bardakā...

Atbildēt

Staņislavskis

15.04.2019. 14:54

»

Staņislavs

Izlasīju, bet atkal tāpat kā vakar netiku gudrāks. Neviens man neatbild. Vai tiešām neviens nezina, kas par lietu? Mani interesē viena lieta, kāpēc ārzemniekam tika nodota Latvijas manta un kāpēc tieši šim Mironim, kāpēc manta netika nodota valstij, bet privātpersonai un turklāt no citas valsts? Kurš...


Pie sienas bises vietā karājas mauzers. Uz naglas. Anarhisti jūsmo. Meroni ar prokuroriem pārvalda Lemberga īpašumus. Trubas slēdz. Diversijas pret ekonomiku. Pagātiem zagļiem pietiek. Viņi nezin, ka viņu bērniem špricē potes ar smagiem metāliem, kuri nosēžas smadzenēs un bērnus un mazbērnus padara par dauņiem, kuri notrieks sazagto. Viņi to nezin. Redzēju filmu ar haizivi, kura bija tīklā ūdenī ar citām zivīm. Haizivij bija pārgriezts vēders. Viss aprītais iznāca ārā. Viņa turpināja rīt citas zivis.

Atbildēt

Staņislavs

15.04.2019. 14:51

Kā tu to knēveli zini! Vai sēdi pie viņu podiņa?

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 12:31

»

Q

Mani interesē viens, kas par visu šo cirku atbildēs? Vai prokurors? Vai visus zaudējumus vajadzēs segt nodokļu maksātājiem


Te par visu maksa aitas,peļņa augļotājiem un partijām,zaudējumi tautai.

Atbildēt

Staņislavs

15.04.2019. 11:28

Izlasīju, bet atkal tāpat kā vakar netiku gudrāks. Neviens man neatbild. Vai tiešām neviens nezina, kas par lietu? Mani interesē viena lieta, kāpēc ārzemniekam tika nodota Latvijas manta un kāpēc tieši šim Mironim, kāpēc manta netika nodota valstij, bet privātpersonai un turklāt no citas valsts? Kurš man to pateiks? Kāpēc krievi tā nedara? Kāpēc krievi kāda nelieša mantu nenodot kādam amerikānim? Kāpēc krievi Abizova mantu nenodot kādam latvietim- šķēlesmēslam, kalvīšmēslam, brigmaņmēslam? Kurš man to izskaidros, kāpēc Latvijā tā notiek, ka kaut kāds Mironis pārvalda visus Venstspils uzņēmumus un Venstpils cilvēku likteni? Bet tagad pat draud latvieši atstāt venstpili bez darba, jo tas Mironis latviešu mēslus neklausa. Viņš uzspļauj latviešu izdizmteņiem pie prokuratūras un citur. Vai tā ir kaut kāda īpatna latviešu mēslu stulbība jeb to liek darīt Kremlis, Brisele, Vašingtona? Kāpēc ir tāds Mironis, kurš uzpērk latviešu politiskos daunus un pederastus? Kāpēc tāds Mironis grib valdīt visā Latvijā un viņam palīdz daudzi latviešu izdzimteņi? Kas te notiek, gaišie latviešu mežoņi? Jeb jūs visi ir jānodod kārtīgam killleram, lai nesmird pie Daugavas?

Atbildēt

Hihi

15.04.2019. 11:28

»

Q

Mani interesē viens, kas par visu šo cirku atbildēs? Vai prokurors? Vai visus zaudējumus vajadzēs segt nodokļu maksātājiem


Mācies neatbildēt pats, uzspļauj bezatbildīgi visam. To vajg mācēt.

Atbildēt

Kmm

15.04.2019. 11:27

Pokuj, ka likvidēs, jo likvidācija bija mērķis, visu izpumpējot. Jauni lieki darbinieki, valsts pabalsts,igrācija uz Vācijas pensionāru aprūpes centriem, mazgājt pakļas un iznesot podus.Sūdi.

Atbildēt

Q

15.04.2019. 11:01

Mani interesē viens, kas par visu šo cirku atbildēs? Vai prokurors? Vai visus zaudējumus vajadzēs segt nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

atis

15.04.2019. 10:32

ar visu meroni vai tomēr bez?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: