Menu
Pilnā versija
Foto

Jāņa Bordāna atbilde Aldim Gobzemam

Jānis Bordāns · 06.12.2018. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viesturs

23.12.2018. 03:24

Bordāns nav labs cilvēks

Atbildēt

Normunds

09.12.2018. 18:30

»

kļimoviča aita

Ieva


Kļimovič, kad atdosi parādu?

Atbildēt

777

08.12.2018. 00:34

Iepriekšējā Saeimā strādāja viens ļoti sakarīgs deputāts - Askolds Kļaviņš. Viņu vienīgo pie kauna staba piekāra par to, par ko varēja un varbūt vajadzēja daudzus deputātus blakus karināt. Nekā nevarēju saprast - kurš to teātri pasūtīja un organizēja. Izlasot Bordāna atbildi Gobzemam vis kļūst skaidrs.

Atbildēt

???

07.12.2018. 22:20

»

Juziks

Izskatās ka Bordānieši negrib neparko uzņemties atbildību un tikai visādas atrunas lai paši nekļūtu par ministriem...


Kas tagad ir Streļčonoks un ko dara vai pastāstīsi? Laika dzirnas maļ lēni, bet pamatīgi. Arī JKP nav kur steigties, un nekāds valstisks darbs ar ZZS nevar būt pēc definīcijas. Tāpēc elpojiet mierīgi JKP kuģis uzņemto kursu nav mainījis un nemainīs dēļ kaut kāda vēlmēm nokļūt pie varas. Atbalstu ārkārtas vēlēšanas, kamēr vālētājiem nav notrulinājusies atmiņa, it īpaši iepriekšējās valdības ministru sasolīto, pārsolīto.

Atbildēt

Juziks

07.12.2018. 16:47

Izskatās ka Bordānieši negrib neparko uzņemties atbildību un tikai visādas atrunas lai paši nekļūtu par ministriem
. Gudri runāt ir viens, bet reāli strādāt ir kas cits. Nejau tāpat Strīķi izmeta no knab, un Juraša kā knabā nau, tā viņa čomaks kontrabandists cietumā nokļuva. Sakritība vai?

Atbildēt

kāpēc bruņinieks neguļ?

07.12.2018. 08:56

Tāpēc,ka viņš naktī mēģina tikt skaidrībā,kurš ir kpv.lv līderis,kurš premjera amata kandidāts.Tiklīdz noskaidros,tā dosies gulēt.

Atbildēt

jaajaa

06.12.2018. 23:02

...es tikai vienu nesaprotu...ar ko NA un JV ir labākas par ZZS ? ...ja ar tām divām var kopā strādāt, bet ar ZZS nevar ?...:)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.12.2018. 23:01

Jautājums visiem KPVlv faniem un atbalstītājiem, kam vēl ir palikušas pēdējā saprāta paliekas galvaskausos..

Vai tiešām tagad, pēc Gobzema lēmuma veidot valdību kopā ar ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzēto valsts nozadzēju Lembergu, Jums nav atvērušās acis..?
Neticu, ka esiet tik stulbi un nozombēti. Jūs, KPVlv vēlētāji, un Jūsu vadoņi vienmēr esat deklarējuši..mēs visus vecos aizslaucīsim, mēs veco sistēmu mainīsim..mēs vecos vēžus un valsts izlaupītājus padzīsim, liksim cietumos.utt.
Bet ko mēs redzam..Jūsu KPVlv līderis, kam uzticēta valdības veidošana, uzspļauj visiem pirmsvēlēšanu solījumiem, uzstādījumiem un principiem..Jūsu vakarējais cīņā saucējs ciniski nodod Jūs un grib izveidot valdību ar galveno vecās valsts nozagšanas sistēmas radītāju, vienu no galvenajiem "vecajiem vēžiem" Lembergu.
Pirms vēlēšanām..un Jūs te ar to lielījāties, ka vecos zagļus visus prom..bet tagad , izrādās, ka Jums galvenais mūsu valsts veco vēžu krusttēvs, kurš personīgi un viņa kabatas partija ZZS ir vainīgi, ka esam tādā bedrē..ir tomēr gana labs..
Situāciju vēl aizdomīgāku dara tas, ka ir taču iespēja izveidot valdību bez Lemberga ZZS..IR!!!
Kāpēc partija KPVlv, kas iestājās par pārmaiņām un pilnīgu jaunu politiku, grib par katru cenu ievilkt valdībā partiju un oligarhu, kas ir pret reformām, kam svarīgi ir saglabāt tiesu sistēmu tādā pašā nožēlojamā stāvoklī.
Jūsu līderis grib valdībā partiju, kas ilgstoši ir bijusi pie siles un, kuras vadībā mūsu valsts tika nozagta.
KPVlv atbalstītāji!
Vai tiešām esiet nožēlojamas lupatas, ar kurām Gobzems kājas sev slauka un izmanto Jūs savu savtīgo mērķu sasniegšanai. Vai tiešām Jums nav ne kripatiņas pašcieņas..vai neredziet, ka Gobzems nodod visus pirmsvēlēšanu solījumus, ar kuriem Jūs visos portālos lielījāties..?
"Jauna politika".."nost ar veciem vēžiem".."aizslaucīsim mēslainē vecās partijas"..ko tik Jūs te neskandinājāt..
Bet tagad , kas izrādās..ar veco vēzi, valsts nozadzēju un valsts nozagšanas sistēmas radītāju vienās kamanās.
Vai tā ir Jūsu jaunā politika, vai par to Jūs balsojāt un kreklus plēsāt.
Nu padomājiet(ja esiet spējīgi vēl domāt) pie sevis klusām par šo visu..

Atbildēt

kļimoviča aita

06.12.2018. 20:05

»

vgg

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības


Cerība - muļķa mierinājums...

Atbildēt

kļimoviča aita

06.12.2018. 20:04

Vai "jaunā" vienotība ieviesīs dzīvē vecās vienotības gaišos solījumus nekavējoties?

Atbildēt

jautaajums

06.12.2018. 15:12

»

vgg

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības


Vai Latvijai ir kāda izredze pie šādas izvēles?

Atbildēt

lauķis

06.12.2018. 15:10

Cirks elektorātam par elektorāta naudu.

Atbildēt

a ko ta nu?

06.12.2018. 14:51

Ja koalīcijā pārsvars būs JKP un KPV, tad kopā ar Saskaņu, kā jau tas bija redzams šodienas balsojumos, šantažēs pārējos koalīcijas partnerus, sabalsos paši tādas lietas, no kurām pašiem nav sajēgas....
Valdības stabilitātes vārdā jābūt klāt vismaz Pabrika grupējumam.

Atbildēt

Ieva

06.12.2018. 14:43

Visu cieņu Bordāna kungam par konsekvenci. Ir vairāks lietas, ko neatbalstu viņa darbībā, bet šī partijas nostāja ir paraugs KPV.LV un Gobzemam, kurš lokās un klanās visos iespējamos veidos, lai tikai tiktu pie kārotā!

Atbildēt

vgg

06.12.2018. 13:30

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības !

Atbildēt

Co A.P.

06.12.2018. 12:25

»

A.P.

Izcili nelietīga tipa apelācija, zinot par elektorāta lielākās daļas politisko aprobežotību, līdzdalību masveida zagšanā. Turklāt neizglītota tipa burkšķēšana, nespējot ne jēdzīgi nosaukt savu "kabatas partiju", ne tagad muldēt, it kā politikas mērķis būtu politiskās kultūras celšana, bet nevis cilvēciskas...


Hitlers arī nīda visus, kuri ir no zinātnes vai kultūras, izglītības, tādēļ, ka viņa "talantu", tāpat kā A.P. talantu Daugavpilī neatzīst laikam,tamdēļ top tik naidīgi, īdzīgi komentāri. A.P. - izlabo savu stilu. Tu esi no Gobzema kategorijas, jūs varētu atzīt par "brāļiem" - kuri patiesi gudri, visgudri, gudrāki par visiem, bet, man liekas, palaikam tajās visgudrībās kaut kas noklibo.

Atbildēt

Tante

06.12.2018. 12:17

Jānis BORDĀNS - vienīgais PAREIZAIS lēmums - bez ZZS. Delfos un šeit ļoti konsekventi un godīgi uzvedas Bordāns pret saviem vēlētājiem un solīto. Tikai nesaprotu, kamdēļ viņa valdības preferences UZMETA. Manuprāt, problēma citur - GOBZEMS nevēlas veidot valdību, jo ir sakompromitējies, bet turpina teātri un Bordānam dod laiku sestdien līdz 20-00 dot atbildi. Nez kādēļ nepielika vēl 30 minūtes, līdz Panorāmas sākšanās laikam? Zilie jau nepiedalīsies Gobzema scenārijā, Bordāns neņems pretī to un PAREIZI. Gobzems saprot - ja arī valdību apstiprinās, bet līdz ar pielaides lēmumu tā sabruks, tādēļ tieojas un stiepjas uz ZZS. Bet "SPITĀLĪGIE" arī saka, ka izredzes par Gobzemu ļoti mazas. Valsts prezidentam jāiedarbina, jau jādomā - plāns "A" nr.3 vai plāns "B".

Atbildēt

;

06.12.2018. 10:54

Šitādā stilā jauna valdība būs labākajā gadījumā nākošgad.

Atbildēt

Obloms

06.12.2018. 10:19

Obloms, izcūkās maļinu Gobzemam

Atbildēt

FKK

06.12.2018. 10:13

Vēstules īsā versija - Meroni lika nodot sveicienu Aivaram.

Atbildēt

A.P.

06.12.2018. 10:02

Izcili nelietīga tipa apelācija, zinot par elektorāta lielākās daļas politisko aprobežotību, līdzdalību masveida zagšanā. Turklāt neizglītota tipa burkšķēšana, nespējot ne jēdzīgi nosaukt savu "kabatas partiju", ne tagad muldēt, it kā politikas mērķis būtu politiskās kultūras celšana, bet nevis cilvēciskas dzīves nodrošināšana. Tipam nav nekādas sajēgas, ko normāli cilvēki sauc par politisko kultūru. Labi zināms, kādus neliešus viņš ir ap sevi sapulcējis. Neliešus un šarlatānus ar superšarlatāni Dagmāru Beitneri priekšgalā, kura tiek tēmēta uz izglītības un zinātnes ministra krēslu. Šī tipa "kabatas partija" latviešu politiskajā vēsturē noteikti ir viena no nelietīgākajām politiskajām organizācijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: