Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jasonbpakl

07.11.2020. 09:59

Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Pēdējā mēneša laikā esmu saņēmis algas summu 27583 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. Skatīt vairāk šeit ......................>>>>>>>>  www.scansweb.com    

Atbildēt

Pilsone

07.11.2020. 09:49

»

!

Nu kas te vēl nav skaidrs, Latvijā pie varas tikuši idioti un pederasti, paši savēlējat, tagad nav ko žēloties, domāt vajadzēja tad ,kad gājat balsot


Domāju, kad balsoju un VISUS populistus un neliešus izsvītroju, bet, ko redzu? Tas draņķis ir savā partijā un ieliktenis atrodas ministra amatā. Tad, kāda jēga balsot???

Atbildēt

Zemnieks-lauķis

07.11.2020. 09:48

Taisnība autorei, ka grūti iedomāties pasauli bez tā, ko rada māksla. Bet tagad, cienījamā autore, iedomājieties pasauli bez tā, ko radām mēs, lauķi! Iedomājieties, ka atverat ledusskapi un tur tukšums...Dienu, nedēļu...Kurš izdzīvos ilgāk: tas, kas rada mākslu vai tas, kas audzē kartupeļus?
Mans ieteikums - nespriedelēt par, to, kurš rada lielāku vērtību, bet domāt par to, lai var visi dzīvot un strādāt. Bet tas nav iespējams bez nodokļiem...Tāpēc padomājiet, cik saprātīgi ir ciniski, rupji zākāt ministru, kas kārto šos jautājumus.

Atbildēt

TTT

07.11.2020. 09:43

Vai tā nebija FIN MIN, kur nereģistrēts darbinieks pārkāpjot darba drošība noteikumus nokrita no jumta? Ja ministrs neredz acīm redzamas lietas, tad sociālā korekcija jāiziet viņam. Ja Latvijas loto, kas ir monopoluzņēmums, kas neko neražo, valde saņem vairāk kā ministru prezidents, tad par Fon min prāta spējām ir lielas aizdomas, ka tās ir stipri aprobežotas.

Atbildēt

Temīda

07.11.2020. 09:24

No vienas puses Reirs un Vienotība ir laupītāji, kuri aplaupa tautu. No otras puses radošie nav solidāri ar tautu, ir īpasā kasta, kliķei pietuvinātie, kas nemaksā nodokļus.

Atbildēt

OMG

07.11.2020. 09:11

»

lauķis

Tu vecumdienās tāpat būsi dimbā,tava pensija jau sen kā izčurāta.Maksājot nodokļus tu apzodz sevi,savus tuviniekus,savu tautu


Lūk, šādi "lauķi" ir lielākais ļaunums valstij. Bailes pat padomāt, ko viņi var nodot saviem bērniem, ja tādus, protams, var atļauties.

Atbildēt

kristopans

07.11.2020. 09:08

»

lauķis

,, bet neko arī nedeva


par 100 latiem strādā tikai muļķi??!!:))

Atbildēt

?

07.11.2020. 09:00

Jājautā, kā sū...a rakstniece (pašas vārdi) spēja nopelnīt regulāri pirktiem jauniem datoriem? No kurienes līdzekļi? Vai nodokļi no tiem maksāti? Vienā ziņā jau labi, spēja nopelnīt, izaudzināt dēlus viena , neko valstij neprasīja, bet neko arī nedeva.
Taču kad sūdi, tad ne saukta, ne aicināta sēdās pīe kopējā galda, kura klāšanā piedalījusies nebija un nekautrējoties sāka ieturēties. Vēl dusmojas, ka kāds aizrāda par to. Nu vai nav laba dzīve?

Atbildēt

Arī rakstnieks

07.11.2020. 08:52

Ļoti nekrietns, pretīgs raksts. Nedrīkst paša personīgo stāvokli ņemt par pamatu, lai spriestu par visu nozari. Protams, rakstniekiem stāvoklis bēdīgs, bet ne jau Reirs par to atbildīgs. Papētiet dzelteno presi, un ieraudzīsiet kaudzēm "radošo", kas lielās ar saviem apartamentiem, ceļojumiem un spožo dzīvi. Vai viņi maksā nodokļus? Ja nesakārtos nodokļu jautājumkus, tad jūs nekad nesaņemsiet to, ko pelnījusi par savu darbu. Reirs, cenzdamies to darīt, ir jūsu glābējs, bet jūs viņu zākājat. Nekrietni! Riebīgi! Stulbi! Ja būtu kaut cik nopietns cilvēks, saprastu to.

Atbildēt

lauķis

07.11.2020. 08:49

»

OMG

Es arī labprāt maksātu no savas algas nodokļus tādā apmērā kā autoratlīdzību saņēmēji. Tik saprotu, ka vecumdienās būs dimbā


Tu vecumdienās tāpat būsi dimbā,tava pensija jau sen kā izčurāta.Maksājot nodokļus tu apzodz sevi,savus tuviniekus,savu tautu.

Atbildēt

OMG

07.11.2020. 08:46

»

VB

Kāda rakstniecei var būt aplokšņu alga


Es arī labprāt maksātu no savas algas nodokļus tādā apmērā kā autoratlīdzību saņēmēji. Tik saprotu, ka vecumdienās būs dimbā.

Atbildēt

Arch

07.11.2020. 08:44

Paldies rakstnieces k-dzei! Ļoti laba pasaka!

Atbildēt

uhahs

07.11.2020. 08:23

Tas Jaunais laiks ,kas šalkās trīc, tas nenāks ja ļaudis to nenesīs.
Ja zars ielūzis tad agri vai vēlu tas nolūzīs
Ja cilvēks zaudē prātu tad viņu ir jāārstē un sabiedrība zin kas ir jādara ar ekseļa meistariem un tukšo salmu kūlējiem,kurus vajag izārstēt ja paši to nedara un neredz savu slimību

Atbildēt

austrijas lietotas haubices un anglu lietotie brunu transportieri

07.11.2020. 08:05

»

!

Nu kas te vēl nav skaidrs, Latvijā pie varas tikuši idioti un pederasti, paši savēlējat, tagad nav ko žēloties, domāt vajadzēja tad ,kad gājat balsot


karinlevita rezims pastiprina represijas un ienakumu samazinasanu Latvijas iedzivotajiem piefrontes josla !

Atbildēt

sēlis

07.11.2020. 07:57

Cienījamā rakstniec, jūs tiešām domājat ,ka Reirs ir spējīgs pieņemt pastavīgus lēmumus, būdams komjaunietis viņš pildīja partijas uzdevumus, tagad viņam citi saimnieki, kas pasaka ko jādara!

Atbildēt

OMG

07.11.2020. 07:46

Cienījamā rakstniec! Par tiem 200 EUR, visticamāk, bija domāts kā vidējie mēneša ienākumi ilgākā termiņā. Par šādu summu bez atbalsta tiešām ir ļooti grūti izdzīvot. Kas varētu būt par pamatu šādai situācijai - atkarības, nepietiekama izglītība vai ienākumi "aploksnē". Pirmajos divos gadījumos tiešām nepieciešams atbalsts, kā jau Reirs minēja. Trešajā gadījumā jāsāk beidzot maksāt nodokļi. Domāju, ka, rakstniec, visu labi sapratāt, bet gribat sevi nostādīt tādā īpašākā kastā, par kuru ienākumiem nedrīkst interesēties, kur nu vēl par nomaksāto nodokļu apmēru.

Atbildēt

!

07.11.2020. 07:33

Nu kas te vēl nav skaidrs, Latvijā pie varas tikuši idioti un pederasti, paši savēlējat, tagad nav ko žēloties, domāt vajadzēja tad ,kad gājat balsot!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: