Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pats galvenais

29.10.2022. 18:26

kas nāks Kariņa vietā: Ja tādi pat pseidoliberāļi kādi ir Kariņs un kas te pie varas 25 gadus, tad nav nozīmes kā tos sauc: Par Kariņiem, Mieriņiem, Jāņiem, vai Petuhiem...Ir jāmaina pati attieksme...Ir jāizbeidz lielo uzņēmumu monopolu patvaļa..

Atbildēt

varbūt

29.10.2022. 17:55

»

Latvieši mēs visi neesam...

Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību...


ka tas tā nemaz nav: Te ir mazliet jāizprot pasaulē pastāvošā valdošā PSEIDOLIBERĀLĀ MONOPOLU kārtība, kad naudu pelna no monoplizācijas ne no konkurences, kas ir divas pilnīgi pretējas pasaules.
Tapēc nav daudz no svara: Vai Kariņa vietā nāks Lembergs vai Savickis..kuri ir tādi pat pseidoliberāļi kā Kariņs un visi citi tur...

Atbildēt

Latvieši mēs visi neesam...

28.10.2022. 19:44

»

non

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...


Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību!!!

Atbildēt

?!

26.10.2022. 12:49

»

jautājums

cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci


latvanpastalniekiem,brīnums,bet sorosisti(arī t.s.trimdas ataudze) 30 gados iezombēja savu propogandu daudziem LATVJIEM.Daļa kā apburti šo vārsmu sīcienos.Maļ un maļ.

Atbildēt

jautājums

25.10.2022. 21:12

»

Tā viš i

Tici vai netici, bet visai drīz par vienu kaimiņu būs mazāk, bet krievu okupanti dabūs bēgt projām


cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci..

Atbildēt

beidz melot

25.10.2022. 11:06

»

sasmīdināji

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad


te zog jau līdz ar prihvatizācijas saķumu..ko aktīvi atbalstīja osvoboditeli.

Atbildēt

Pirātu partija

25.10.2022. 10:59

Interesanti, kas balsoja par lielāko kretīnu knariņu, kleptokrātu partiju NewVemjotība?
Atbilde nav tik viennozīmīga. Pirmām kartām birokrātu bari, kas baidās pazaudēt vietu pie siles, panorāmas nozombētie pensionāri un protams centrālā vēlēšanu komisija mazliet ar vēlēšanām pa pastu, uzzīmēja gala protokolus.
Kas sagaida Latviju? Būs irsā jau nākošā gadā.
Ļoti labs piemērs ir Lielbritānija. Tur arī babajs sunaks sagrāba varu. No šīs dienas sāksies Lielbritānijas noriets. Var teikt babajs no Indijas paglabās impēriju.
Anglijā sunaks pacels nodokļus, funta vērtība katostrofāli nokritīs, savilks angļiem jostas tā, ka sāksies bankrotu vilnis.
Angļi sauks atpakaļ Džonsonu, lai glābtu situāciju.
P.S. Galīgs Anglijas impērijas krahs būs ap 2027.gadu. Dabas kataklizmas, dzīvot tur praktiski būs neiespējami. Visi atgriezīsies atpakaļ Latvijā, režīma un valsts iekārtas maiņa, palīdzēs atgriezušies.

Atbildēt

muļķības

25.10.2022. 09:25

»

pensionāri iebalsoja baržu

jeb škles lielākos kretīnus


viņu iebalsoja LV tīņi..

Atbildēt

Es

25.10.2022. 06:13

»

Kantētājs..

Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot...


Piekrītu.
Uz beigām strauji virzās birokrātu un shēmotāju Vienotība, un tas notiek viņu jauniešu organizācijas Progresīvo dēļ, nevis pašu zagšanas un nelietību rezultātā. Par to škrobe, pagaidām no tiesas izsprūk.

Atbildēt

Saeimā

25.10.2022. 04:55

iestumtais hūtes Trojas zirgs tiek iedarbināts. Jaukajiem deputātiem būs jāizdara izvēles, jo ieradīsies īstais partijas saimnieks

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 20:06

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad!

Atbildēt

Kantētājs..

24.10.2022. 19:50

»

valdis

Nesaprotami ja finanšu ministru izbalsoja tad to kas viņa darbību akceptēja cēļa saulītē.Nez kur korupcijas birojs skatās ja dažas dienas pirms vēlēšanām tiek pēkšņi miljards kompensācijām atrasts


Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot?

Atbildēt

!

24.10.2022. 18:32

»

sasmīdināji

Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke


Nemuldi! Viena ierindas komunista sūdzība un komisija no Maskavas ar prokuroru priekšā, kompānijā ar OBHS un kādu biedru no VDK, jo pantiņš paredzēja augstāko soda mēru!

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 18:02

»

!

Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini


Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke.

Atbildēt

?

24.10.2022. 17:45

»

jautājums

un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu


Pārrijies spermu, ka šitādus sūdus izvēmi?

Atbildēt

TO SISTĒMU AUDZINĀJA SARKANĀ LU

24.10.2022. 17:32

»

Tiesiskums

pilnīgi pareizi,pensis savu siles radu taču atbalstīs


vai mums ir arī labi kvalitatīvi tiesneši???????????????????????????????????????????????

Atbildēt

tukši demogoģiski

24.10.2022. 17:30

zubrilas komuņaskas saukļi. PIEMĒRUS

Atbildēt

jautājums

24.10.2022. 17:19

»

nu tu līmenī

Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu


un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu?

Atbildēt

Ālava

24.10.2022. 16:18

»

Sandra

...


Ja par Sandru,tad tā ir arī neglīta.

Atbildēt

non

24.10.2022. 15:55

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...

Atbildēt

nu tu līmenī

24.10.2022. 15:38

»

tas tik ir līmenītis

redz,kādi tie balsotāji par LkS


Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu!

Atbildēt

Ha ha

24.10.2022. 15:34

»

Kira

Ja tādi ir lielākā daļa vēlētāju LV kā šis pensionārs, tad nekas labs te nebūs


Nobalsoji par kretīniem un esi apmierināta, ka elektrība būs reizes četras dārgāka! Priecājies viss būs labi, kā trakomājā!

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:31

»

sasmīdināji

Miskastē vienmēr var izmest visu ko vajag un pēc tam no turienes paņemt


Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini!

Atbildēt

bb>ab

24.10.2022. 15:16

»

ab

ja galvenais ir pilns vēders, tas tu pareizi raksti, bet līšana uz vēdera krieva priekšā nāks līdzi neaizmirsti to


Vai tev zināms-kad pie krieviem visiem bijis pilns vēders? man zināms-ka tur biežāk valdījis bads, ne pilns vēders...

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:06

»

sasmīdināji

Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai


Nemuldi, ja nezini! Galvenā naudas saņēmēja tavā "pārskaitījumā" nav, bez kura nekur, jeb taisnā ceļā uz būri. No rūpnīcas varēja paņemt tikai brāķi, jeb no miskastes, pārējais bija stingras uzskaites, kas bija plāns.

Atbildēt

Pensionāris

24.10.2022. 14:59

»

nu un

esi ieriebis,stulbeni


Jā muļķi! Ieriebu. LKS netika un par/pederastiju arī netika, Saskaņa netika. mājās nepaliku, par lielāko vai mazāko kretīnu arī savu balsi neatdevu.
Nū ūū un kā Tu, ar sūūdiem galvā? Āāāā? I uz falla sēdi, i pasūkāt dod?

Atbildēt

tā būs

24.10.2022. 14:40

zzs bez aivara,pīlēni,šleserkas,pastalnieki,kādu varēs piepirkt.Ko var vairāk vēlēties!

Atbildēt

kāds sakars

24.10.2022. 14:26

»

Karaļa Mindauga dzimta .

Jāorganizē VISLATVIJAS apspriede : kā tauta vēlas ievelēt prezidentu...


Levitam ar Birobidžanām,Ašhabadām un Hananas ciltīm?Diez vai viņš vispār ir dzirdējis par tām?Kas tā par ebreja levita likumdošanu?Lat vijā likumus pieņem Saeima.Tu esi absolūti pamatīgi apdauzīta persona.Fui,cik stulbs!

Atbildēt

Xm

24.10.2022. 13:57

»

Karaļa Mindauga dzimta

Godājamās Vairas Vīķes (Freibergas )VALDĪBA


Vai tomēr nebūtu labāk, ja visādi diletanti te velti netērētu laiku un pārtrauktu rakstīt? Labāk lai te raksta cilvēki,kuri kaut ko saprot no tā ko raksta.

Atbildēt

???

24.10.2022. 13:46

»

aha

"Krievija vienmēr būs kaimiņš


Kā kolonija var būt kaut kam saimnieks?

Atbildēt

Skepse

24.10.2022. 12:22

»

Valdība

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes


Un tieši tāpēc mums nav ārpolitikas un pat cerības un izglābšanos šajā situācijā. Normāli tauta nolidinātu kretīnus, kas nespēj apgādāt valsti ar gāzi un degvielu pa cenām, kas neapdraud ekonomikas pastāvēšanu.Jo vidējo patērētāju tiešām neinteresē briseles un Vašingtonas razborkas, acīmredzamie ASV mēģinājumi nolaist uz grunti ES un visi mēsli ap karu, ko sarīkoja angloamerikāņi.
Šobrīd mums ir tā privilēģija pat kļūt par gāzes habu, jo mums ir truba uz Inčukalnu.Latvijai ir savas intereses, kuras ļoti atšķiras no Ukrainas interesēm. Pēdējos dekādēm gatavināja kā antikrievijas projektu un tagad konceptuāli iznīcina dsavu ģeopolitisko interešu vārdā. Kāpēc te būtu jāiejaucas Latvijai? Jo ir p[ilnīgi skaidrs, ka tuvumā esošā ekonomiskā katastrofa prasīs risinājumus, turklāt diezgan radikālus. ASV ir tālu, turklāt uz pilsoņkara sliekšņa. ES iet pa burbuli. Laba iespēja izrauties un izdzīvot. Krievija vienmēr būs kaimiņš, tā ir ģeogrāfija.

Atbildēt

tā viš i

24.10.2022. 12:10

»

Juris

Vienmandāta (mažoritārās) vai pat jauktās vēlēšanu sistēmas gadījumā būs vēl vairāk individuālo egoistu, vēl sadrumstalotāka Saeima, vēl grūtāk izveidot valdību un koalīciju. Turklāt tie, kas nebūs par šo bezpartejisko vai partejisko vieninieku balsojuši, visu laiku prasīs šā deputāta atsaukšanu un ...


Jā mažoritāŗo vai jaukto vēlēšanu gadījumā būs stipri grūtāk izveidot vienotu Latvijas izlaupītāju valdību. Pasliktinādies korupcijas iespējas, jo partiju vietā nāksies uzpirkt un ietekmēt atsevišķus deputātus. Ērtāk tomēr ir to korupciju taisīt caur partijām, tā teikt, centralizēti.

Atbildēt

Dings

24.10.2022. 12:07

Valdiba bez Vienotibas/Jenotiem - NA, AS, ZZS un LPV!

Atbildēt

Valdība

24.10.2022. 12:06

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes.
Kas ir demokrātija pasaulē?
Demokrātu partijas vara.

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 11:24

»

!

Par džinsu bikšu šūšanu pārdošanai, no fabrikas miskastē paņemtiem drēbes atgriezumiem sēdināja cietumos, pat piesprieda nāves sodus. Sauca viņus par cehavikiem


Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai.

Atbildēt

formula

24.10.2022. 11:10

Pietiek lasītāja ! Tas taču ir valsts noslēpums !!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: