Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

05.09.2019. 06:51

»

Skaitļi runā

Pēdējo 30 g. laikā likvidētas 300 mācību iestādes. Salīdzinot ar 1. brīvvalsti - 1920-38. g. uzceltas 351, kapitāli pārbūvētas 487 skolas...


Cionisti - žīdu nacisti un latviešu korporāciju burši (nacisti), krievu šovinisti- okupanti- komunisti - nacisti ir uz vienu roku pret latviešu tautu un tās attīstību un kultūru un ekonomikas attīstību. Viņi visi ir Saeimā.

4. maija žīdnacistu un latviešu buršu - latviešu nacistu mērķis ir dzīvot uz valsts parāda rēķina plus iznīcinātās tautas materiālā mantojuma rēķina.

Latviešu pretlatviskie nacisti - burši ir eirodeputāte no NA Melbārde, no LB I. Rimševics, no LU Indriķis Muižnieks, VVF, R. Dzintars no NA un citi, kuri sadarbojas ar ebreju cionistiem - žīdu nacistiem un izvirzīja par VP žīdnacistu E. Levitu, kurš melīgi skandina "mēs, latvieši!".


Par citiem latviešu tautas ienaidniekiem - buršiem viss atrodams M. Ruka grāmatā "25 gadi sektā".

Atbildēt

Skaitļi runā

03.09.2019. 15:18

»

Žulis

Kāda šeit pozīcija un opozīcija? Vēl dīvaināks jēdziens ir „iekšējā opozīcija”. Pozīcija un opozīcija būtu tad, ja vieni, piemēram, būtu valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji, bet otri valsts sargātāji un tautas interešu aizstāvji, bet tā taču nav. Tad, ja valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji savā...


Pēdējo 30 g. laikā likvidētas 300 mācību iestādes. Salīdzinot ar 1. brīvvalsti - 1920-38. g. uzceltas 351, kapitāli pārbūvētas 487 skolas.
Tās ir ilgstošas LC, TP, V, ZZ realizētās lauku politikas sekas, likvidējot ekonomisko pamatu, veselas nozares (cukura raž.), atbalstot lielsaimniecības. Ja 1937. g. Latvijā bija 236 291 zemnieku saimniecības, tad šobrīd tās ir ~ 60 000. Līdzīgi cipari mežsaimniecības nozarē, kur tika likvidēts mežsargu dienests, analoģiska situācija zvejniecības nozarē.

Atbildēt

v4

03.09.2019. 10:37

Cilvēkiem ir nospļauties kādas izredzes ir Knariņa vai Kaimiņa valdībai !!!!!!!! Viniem ir jautājums - kad Latvija vairs nebūs nabagmāja ???? Kad sāks attīstīt ekonomiku ?????!!!

Atbildēt

Vispàr

03.09.2019. 09:41

»

a ko ta nu?

https://konservativie.lv/2018/07/24/jkp-sistemas-mainas-plans-4000-zimes...


pastàv hipotèze, ka PSRS ir reformèta un ES ir tikai viena tàs forma. Ka vadîba ir visa veida fašisti- nacisti. Sākot ar cionistiem, žīdu nacistiem un citiem gudrajiem kā latviešu korporāciju burši, ukraiņu banderovci utt.

Atbildēt

a ko ta nu?

03.09.2019. 09:25

https://konservativie.lv/2018/07/24/jkp-sistemas-mainas-plans-4000-zimes/
JKP melīgie solījumi(meli) pirms vēlēšanām, kam noticēji vientieši. Reitingi pavasarī būtiski samazinājās, tāpēc vajadzēja seriālu par Šuplinskas "varonīgo cīņu pret pagātnes paliekām" Universitātē.
Rezultāts ir acīmredzams, agrāk pirms grozīšanās TV tādu Dagdas komjaunieti reti kāds zināja.

Atbildēt

Lētticīgais

02.09.2019. 22:53

»

redz

es savukārt domāju,ka ar psihiskām slimībām sirgstošie un lētticīgie balso pas saskaņu un attīstībai par,kas tā pati saskaņa vien ir.Es nebalsoju par jkp


Cimdaram nevajadzēs "nošauties", kā diviem viņa priekšgājējiem. Ieceļot par CVK vad. K. Bērziņu cionistu - židnacistu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, dodot vienlaikus pielaidi valsts noslēpumiem K. Bērziņai.

Ar likumgrozījumiem nu Cimdara iepriekšējais darbs - "pareiza balsu skaitīšana" ir noslēpums. Tikai lētticīgie tagad vēl tic, ka balsu skaitīšana notiks godīgi un nevis saskaņā ar valsts korporācijas noziedzīgajām interesēm ievēlēt Saeimā noderīgākos idiotus, kuri nespēs iedziļināties likumos par kuriem balsos.

Atbildēt

Bet Fanija Golda - Ilga Kreituse

02.09.2019. 22:48

Atskaitās Kremlim kā veca VDK aģente, sniedzot analītiskus rakstus par Latvijas politiku it kā "nevainīgās publikācijās" pietiek.com.

Atbildēt

Perfekts

02.09.2019. 22:38

»

Žulis

Kāda šeit pozīcija un opozīcija? Vēl dīvaināks jēdziens ir „iekšējā opozīcija”. Pozīcija un opozīcija būtu tad, ja vieni, piemēram, būtu valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji, bet otri valsts sargātāji un tautas interešu aizstāvji, bet tā taču nav. Tad, ja valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji savā...


Latvijas valdības partiju raksturojums, tāpēc jau netiek mainīta vēlēšanu sistēma un mazināts birokrātiskais aparāts.Maina tikai izkārtnes un jauc gaisu vēl palikušajiem Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

Žulis

02.09.2019. 21:12

Kāda šeit pozīcija un opozīcija? Vēl dīvaināks jēdziens ir „iekšējā opozīcija”. Pozīcija un opozīcija būtu tad, ja vieni, piemēram, būtu valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji, bet otri valsts sargātāji un tautas interešu aizstāvji, bet tā taču nav. Tad, ja valsts izsaimniekotāji un postā dzinēji savā starpā paplūcas, tā jau nav opozīcija. Šajās siles lopu rotaļās iedziļināties ir tukša nodarbe. Savstarpēja kašķēšanās, šantāža, tirgošanās ar ietekmes sfērām – tā taču ir šo siles lopu ikdiena. Ja šeit kāds domātu par tautu, tad vairāk kā pus miljonam Latvijas iedzīvotāju nebūtu jābēg projām no savas valsts darba un iztikas meklējumos. Ja šeit kāds domātu par tautu, tad kopš formālās neatkarības atgūšanas Latvijā nebūtu likvidētas gandrīz 300 mācību iestādes. Ja šeit kāds domātu par valsti un tautu, tad netiktu pieļauts, ka tāds OIK katru gadu nolaupa valsts ekonomikai un pārsūknē privātās kabatās ap 300 miljonu. Un šo sarakstu varētu turpināt un turpināt. Tad kāda šeit pozīcija un opozīcija?!

Atbildēt

voila

02.09.2019. 20:14

paldies, izrādās, ka igauņiem iet vēl "lustīgāk", ja tas kaut kā nomierina...Budžets būs lakmuss vai šitā komanda darbu turpinās vai nē, ja vien Kariņa kungs nedainos, ka tas nekas un valdība stabila, lai arī nav budžeta... sen vairs ne par ko nebrīnos

Atbildēt

redz

02.09.2019. 20:12

es savukārt domāju,ka ar psihiskām slimībām sirgstošie un lētticīgie balso pas saskaņu un attīstībai par,kas tā pati saskaņa vien ir.Es nebalsoju par jkp.

Atbildēt

Antiglobālists

02.09.2019. 18:18

JēKāPē ir acīmredzams "Vienotības" projekts, tas tika pierādīts 2017. gada pašvaldību vēlēšanās, kā arī atsevišķiem "Vienotības" politiķiem pārejot uz jēkāpē. 2018. gadā, lai "Vienotība" saglabātu vietu pie siles, tika pielietots projekts jēkāpē, par kuru balsoja lētticīgie un ne visai gudri ļautiņi, bieži vien sirgstoši ar psihiskajām slimībām. 2022.gadā šis projekts vairs nebūs vajadzīgs, taču jēkāpē politikāņi apmetīsies "Vienotībā", ienākot Saeimā ar nereālajiem solījumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: