Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

05.02.2018. 13:12

»

Kurmis

Šaura oligarku grupiņa ir noprixvatizējusi vēju tekošu ūdeni un saules enerģiju,pieņemts "Elektoenerģijas tirgus likums mājsaimniecību sektorā Nr. 30.1"kas nosaka,ka neviens pilsonis nedrīkst izmantot uzskaitītos dabas resursus savām personīgajām vajadzībām nemaksājot OIK


Uztraucies nu vairāk par Dombrovska, Kampara un citu čekas pakalpiņu uzlikto OIK par elektroenerģiju no Krievijas gāzes. Mans paziņa, kurš bija pārbūvējis ciema katlumāju par koģenerācijas staciju, nekādi nevarēja saņemt OIK atļauju, tagad atklājies, ka Pavļuts prokremlisko politiķu pietuvotiem noziedzniekiem, kuri elektrostacijā nebija ielikuši pat pirmo ķieģeli, tās dalījis kaudzēm. Kamēr TV3 žurnālisti nebija atklājuši krāpnieciskās shēmas, Ašerādens ar vieglu roku maksāja žuļikiem OIK par elektrību, kas saražota lauka vidū, kur nekādi nebija iespēju izlietot siltumu.

Atbildēt

Nu kā

04.02.2018. 18:46

»

Kurmis

Šaura oligarku grupiņa ir noprixvatizējusi vēju tekošu ūdeni un saules enerģiju,pieņemts "Elektoenerģijas tirgus likums mājsaimniecību sektorā Nr. 30.1"kas nosaka,ka neviens pilsonis nedrīkst izmantot uzskaitītos dabas resursus savām personīgajām vajadzībām nemaksājot OIK


šie pāris desmiti BLĒŽI varēja LATVJU DZIMTAI pie DZINTARA JŪRAS KRASTIEM NOZAGT ---- VĒJU,SAULI un ŪDENI.Kā sorosam izdevās ar "saujiņu" latvuviešu nozombēt LATVJU TAUTAS DĒLUS un MEITAS!?

Atbildēt

Kurmis

04.02.2018. 15:19

Šaura oligarku grupiņa ir noprixvatizējusi vēju tekošu ūdeni un saules enerģiju,pieņemts "Elektoenerģijas tirgus likums mājsaimniecību sektorā Nr. 30.1"kas nosaka,ka neviens pilsonis nedrīkst izmantot uzskaitītos dabas resursus savām personīgajām vajadzībām nemaksājot OIK.

Atbildēt

biedrs

03.02.2018. 11:08

Kur vēl labāku ienakumu ir veikusi blēžu bars,izveidojot OIK sistēmu-savas kabatas pildišanai,bez neviena kw nodedzināšanas,ir jamaksā nauda,pats gudrākais fiziķis nevar izprast šo sistēmu.

Atbildēt

emīls 1

02.02.2018. 19:29

:))(xmas):D (sun) Sociologi- Tēma-SIRDSAPZIŅA- Atgādina nesenā pat LV Premjera, Tieslietu ministra u.c. posteņu ieņēmušā V.Birkava interviju Latv. Radio 1,-kur biedrs V.B. ""Skaidri un gaiši izteicās""-""Nav svarīgi vai esi vainīgs vai nē-visu nosaka Tiesneša lēmums""....Tas ir skaidrs apliecinājums Postkomunisma iedibinātajai t.s. 4.Maija Republikas Nomenklatūras pagaidu prettautiskajai Sistēmai.Procesam, kur V.B . kopā ar tādu pat biedru Šķēli un vēl dažiem, kas savulaik tika piķerti ""Pedofilijas skandālā""- ko no Saeimas tribīnes pziņōja deputāts,bij. Iekšļietu ministrs J.Ādamsons-rezultāts nekāds . Ideja -aptauja-Vai SIRDSAPZIŅU var vai nevar nopirkt par naudu vai Lielu naudu ? Protams, ja kādai konkrētai personai TĀ... vai nu IR vai NAV. Zinātnieki jau ne pārāk san ir PIERĀDĪJUŠI par SIRDSAPZIŅAS GĒNA esamību cilvēkam vai nē.......Konkrētam šodienas salīdzinājumam der piemērs ar Notikumiem ap ""Melīgo, degradēto ,agresīvo, sapuvušo Krievijas Varas Sistēmu -arī šajā ""Olim piskās Sāgas '"""gadījumā....(bell)Un šī SIRDSAPZIŅAS GĒNA esamību IR vajadzīgs pārbaudīt visiem oficiālajiem Valsts un Lielo privātuzņēmumu vadošajiem darbiniekiem,- lai vispār pretendētu un ieņemtu šos darba posteņus-Pasaules mērogā.(rock)

Atbildēt

Uldis

02.02.2018. 13:35

»

Žīgurs

Pareizi, Uldi


Viens no variantiem, lai Rinkēvičs un Kozlovskis zaudētu siles un EM sile netiktu Zariņam. Mana izvēle, kā mazākais ļaunums, būtu NA.

Atbildēt

Uldis

01.02.2018. 16:14

»

Māris Āris

Ja Ivars kļūs par ekonomikas ministru, tad ar mūsu bandu būs cauri


Ja SC "latvietis" Zariņš pārņems EM, tad varēs slaukt naudu no OIK. Ne ar ko no saviem Vienotības sugasbrāļiem viņš neatšķirās.

Atbildēt

Māris Āris

31.01.2018. 20:27

Ja Ivars kļūs par ekonomikas ministru, tad ar mūsu bandu būs cauri.

Atbildēt

gazproms

31.01.2018. 19:30

»

Uldis

Būtu Ašerādens arī savam sugasbrālim atvēlējis pāris miljonus no lielā OIK laupījuma, gazpromizators Zariņš būtu pavisam rāms


"Severnijam potokam-2" BŪT,Vācija atvēlējusi zemi būvei,nav šaubu,tāpat atļaujas saņems no Somijas,Zviedrijas un beļģiem.ukropu drauģeļiem pšehiem,tribaltiem mēnesnīcā VAŪūūūūūūūūū!A kāds trieciens jankisiem!

Atbildēt

audits

31.01.2018. 15:56

baigi labi.EM sataisa mēslus un tad grasās pirkt krutos smēlājus no malas, lai šie sasmeļ un smaku izvētī. izskatās, ka vīrs brillēs netic paša vadītajiem darbiniekiem un/vai šķērdē valsts naudu.

Atbildēt

lapa

31.01.2018. 13:06

Ašredens ir viens no autoriem OIK izvēidē,un mēs atspērusies maksajām par nepatērēto enerģiju,un šim kunga pazode ar katru dienu klust apaļāka,vinīgi ir labi ka vienotiba izjūk.

Atbildēt

Uldis

31.01.2018. 13:03

»

Malacis

Zariņ! Vismaz kāds mēģina drāzt šos ampelmaņus


Būtu Ašerādens arī savam sugasbrālim atvēlējis pāris miljonus no lielā OIK laupījuma, gazpromizators Zariņš būtu pavisam rāms.

Atbildēt

diemžēl

31.01.2018. 11:01

»

arnis

Visa sāls slēpjas vārdā ekonomika, ekonomika ir tautsaimniecība un ekonomikas ministram ir jābūt TAUSAIMNIEKAM,BET VIŅŠ ir raustāma marionete bez autoritātes un zināšanām, kura tuvākie palīgi nav spējīgi pieņemt atbildīgus un godīgus lēmumus. Viņi neatbild par saviem stulbiem lēmumiem ar savu mantu ...


starp politiķiem mums tautsaimnieku nav. Pati Latvijas tautsaimniecības ideja ir upurēta uz globalizācijas altāra. Arī noteicoša ekonomiskā doma, ko pauž ekonomistu apvienība 2010, ir liberalizācija un globalizācija. Tur nav vietas Latvijas tautsaimniecības interesēm.
Vieni vienīgi muļķi un kolabrocionisti.

Atbildēt

Malacis

31.01.2018. 10:56

Zariņ! Vismaz kāds mēģina drāzt šos ampelmaņus.

Atbildēt

givi

31.01.2018. 10:39

Ne par velti cilā Stambulas konvenciju....Čekas maisus...I.Sudrabas jautājumu...dažādus sīkjautājumus sabiedrībā un rādās ka tikai tāpēc lai NOKLUSĒTU UN PADARĪTU MAZĀK AKTUĀLU OIK LIETU

Atbildēt

arnis

30.01.2018. 23:54

Visa sāls slēpjas vārdā ekonomika, ekonomika ir tautsaimniecība un ekonomikas ministram ir jābūt TAUSAIMNIEKAM,BET VIŅŠ ir raustāma marionete bez autoritātes un zināšanām, kura tuvākie palīgi nav spējīgi pieņemt atbildīgus un godīgus lēmumus. Viņi neatbild par saviem stulbiem lēmumiem ar savu mantu un brīvību. mantu

Atbildēt

Reģ.Nr.40103382864

30.01.2018. 22:28

AS “Latvenergo” izsludina konkursu uz valdes locekļa amatu

AS “Latvenergo” valdes locekļiem ir pilna laika darba slodze un noteikta atbildība par konkrētām uzņēmuma funkcijām, t.i atbildība par valdes izvirzīto mērķu sasniegšanu, attīstību un operatīvo vadību attiecīgajā darbības virzienā, struktūrvienībās.

Papildu informācija par amata kandidātam izvirzītajām profesionālās pieredzes un kompetenču prasībām:
https://www.latvenergo.lv/lat/iepirkumi_konkursi_piedavajumi/darba_piedavajumi/334-valdes-loceklis

Atbildēt

kur

30.01.2018. 21:22

»

anti

Ivar! Jus publicejat tikai jautajumus . Bet kapec nekad nerakstat ministra atbildes .Bez atbildem ta ir gaisa tirgosana


Atbildes ir šeit: http://titania.saeima.lv/livs/saeimasnotikumi.nsf/0/F00DADC95ED7BDD4C225821F00339CFC?OpenDocument

Atbildēt

anti

30.01.2018. 18:33

Ivar! Jus publicejat tikai jautajumus . Bet kapec nekad nerakstat ministra atbildes .Bez atbildem ta ir gaisa tirgosana .

Atbildēt

HH

30.01.2018. 17:50

Valsts kontrole jau vienreiz veica auditu, sava budžeta ietvaros. Ašais vēl plāno iesūkt daļu no 75k?

Starp citu tad Sudraba jau norādīja uz problēmām, bet tas ātrumu nemainīja.

Atbildēt

zero

30.01.2018. 17:17

parasti šādus auditus, ekspertīzes veic saistītas personas, eksperti. Un labi saņem par to

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: