Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead

22.05.2018. 08:18

Man par tām spēļu zālēm ne silts,ne auksts, kaut gan principā vajadzētu tās izvietot kaut kur vienkopus. Manuprāt, jāsāk ar mazumiņu - to debilo būdu stacijas laukumā. Varbūt kāds zin, kurš atļāva to uzcelt un ekspluatēt? Pastāstiet.

Atbildēt

Jenots

19.05.2018. 13:10

Tauta balsos par LKPLV unJKP,šīs partijas spēj ievest kārtību visā valstī,NA,ZZS,Saskaņa-nespēj ievest kārtību 27.g.centrāl tirgū.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:11

»

Krievijas FSB

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu...


Apskatieties Poliju,BRD un UK- Lielbritāniju.Kaut vai kaimiņus Lietuvu un Igauniju.Ne tur alkohols autoostās rajonu centros tiek tirgots,ne *laimētavu* puse pilsētas.Nabaga Latvija atpaliek visur\medicīnā un korupcijas apkarošanā valsts iestādēs.JKP pilnīga Taisnība.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:05

»

Jā!

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? ...


Ar auto ir tā- atsevišķas personas vispār neprot braukt un tik un tā brauc un nogalina citus...un neatbild,bet atpērkas.Kaut kā nemanu,ka cietumos būtu slepkavas- auto vadītāji.Kad Jums kādu tuvinieku vai draugu nobrauks un pazudīs,filozofēsiet pavisam savādāk.....tas vēl priekšā..?

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:00

»

Uldis

JKP vēlētājs ir vai nu pēdējais idiots, vai pēdējais nelietis


Piekrītu JKP projektam par azartspēlēm.Pat Londonā nekur neieraudzīt to sātanisko iestādījumu:spēļu zāles.Arī rajonu centros,lūdzu,aizveriet!Tur vēl trakāk- Aluksnē vairāk spēļu zāļu centrā kā veikalu vai kafejnicu ar tādiem skaistiem nosaukumiem kā Zilais dimants un Joker.Trīs sātaniskie iestādījumi piepelnās pašā centrā,tas pats Balvos.Autoostā uzgaidāmā telpā liels alkohola veikals Alko- tas pats ir Balvos.LATVIJA- KURP EJ?VARBŪT GĀZĪSIES KĀDREIZ TAS NETĪRAIS BIZNESS- AZARTSPĒLES UN ALKOHOLS?

Atbildēt

es

17.05.2018. 14:59

Nu jau gan,un kā tad koalīcijas partneris Pūce,kura sievai bizness? JKP kā tad tā?Draugi taču

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:11

»

Ne jau

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem...


Bordāna bijušais Latvijas ceļš, kura laikā azartspēļu nozare veica savu uzvara gājienu, nebija ne nacionāls ne konservatīvs. Tas sastāvēja no komunistiem, čekas ziņotājiem, un pederastiem un protams arī RD valdošie komunisti, čekisti, staļinisti, rusisti, sātanisti un krievu armijnieki saņem savu daļu no azartspēlēm.

Atbildēt

Ne jau

16.05.2018. 21:52

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem, ne tikai pašiem atkarīgajiem. JKP mēģina spodrināt spalvas. Aizliegumi nedarbojas. Arī Krievijā ir liels skaits pagrīdes spēļu eļļu.

Atbildēt

A

15.05.2018. 15:05

Ļoti apsveicama doma. Godīgāk būtu, ja vispirms vēlētājiem pateiktu, cik liela nauda aiziet uz pašvaldības budžetu un vai valsts no sava budžeta šo starpību segs.

Atbildēt

varat iedomāties

15.05.2018. 14:45

ņem ātros kredītus un spēlē spēļu zālēs, sporta totalizatoros...sports jau tādi paši..........

Atbildēt

Līgums

15.05.2018. 13:48

Žurnālisti! Mediji! Sekojiet naudai (follow money!)! JKP ziedotājs Andris Bērziņš!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

NEPIEĻAUSIM

15.05.2018. 12:42

šo ju(r)dašu murgu."sie tipiņi iegāza Māti Latviju ar Baltijas Tīģeri-iznīcinot Tautsaimniecību;iegāza ar Bankām-nava latvija šveicarija;tagad vēlme iegāzt lai SAULES Mūža Latvija nava vairs Lasvegasa un Monako.Vai nav kangari?!

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:09

Pie tam tie paši kangaru grupējumi NA un vienotība savulaik pieņēma tādus likumus, ka nemaz nevarēja atteikt atvērt tās elles iestādes. Bet, ja tu tās aizver, tad tikai pēc pieciem gadiem no lēmuma brīža. Cik stipri jāienīst latviešu tautam, lai ko tādu pieņemt?

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:04

»

Jaunā komunistiskā partija

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles...


Tā itkā tie blēži nezin, ka tajos gados bija krīze. Tā itkā tie blēži nezin, ka visas atļaijas tika izsniegtas NA un vienotības kangaru grupējumu valdīšanas laikā - tad kad arī tika uzcelts zelta tilts un RD parādi pieauga par gandrīz miljardu eiro.
Nē, visu viņi zin. Ciniskie blēži raujas pie siles ar jebkādiem līdzekļiem. Pats galvenais atradīsies bauru pūļi kas svēti tam visam noticēs. Tas ir ļoti bēdīgi

Atbildēt

?

15.05.2018. 09:03

Izskatās, ka JKP ir biznesa projekts ar nolūku nokļūt pie siles konkrētām personām.

Atbildēt

Jā!

15.05.2018. 07:40

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? Kāda aizkustinoša līdzjūtība! Cik dziļas rūpēs par Latvijā dzīvojošo ģimeņu labsajūtu!
Diemžēl, vienīgais, ko līdz šim no skaļajām priekšvēlēšanu kampaņām izveidotā Latvijā valdība "dziļās rūpēs par savu tautu" tiešām ir likvidējusi, tās ir skolas un medicīnas iestādes. Un cik ir tādu ģimeņu, kas par to priecājas?

Atbildēt

Andris Ameriks

15.05.2018. 05:48

ātrajos kredītos, uz ko balstās azarspēļu bizness, pelna miljonus! Tos miljonus viņšieliek spēļu biznesa attīstīšanā.

Atbildēt

to Nemo

15.05.2018. 05:46

Nojaukt, aizliegt!, jo tie feniksi visus ķer uz ielas un rauj iekšā (ne) laimētavās! Ārprāc! Ārprāc!

Atbildēt

Krievijas FSB

15.05.2018. 05:43

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu.

Krievijā azartspēļu bizness atļauts tikai četrās īpašās zonās pilsētu nomalēs. Kaļiningradas apgabalā, Piejūras novada tālajos austrumos, Altaja novadā Sibīrijā, Krievijas dienvidu pilsētās Krasnodarā un Rostovā pie Donas.

Juraša, Potapovas, Bordāna Sibīrija tiek gatavota Rīgā.
Atbildēt

Jaunā komunistiskā partija

15.05.2018. 02:46

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles.

Nē, es neesmu ušaka domes fans, tikai zinu, ka spēļu zāles strādā ar atļaujām, kas izsniegtas vēl pirms ušaka ēras. Te jautājumus visvairāk jāuzdod NA un Vienotībai.

Atbildēt

Potapova zog idejas

14.05.2018. 23:05

Tā ir sena Šlesera ideja

Atbildēt

Sofa

14.05.2018. 22:04

Visi palikusi tik truli, ka ir vienalga,ka tie maitasputni -feniksi barojas no citu nelaimes...

Atbildēt

hihi

14.05.2018. 21:55

»

SOLA

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību


JKP vēlētājs nav tik stulbs, lai uzķertos uz tādu primitīvu reklāmas lietu. Uz šo parasti uzķeras ZZS un NA vēlētāji.

Atbildēt

formula

14.05.2018. 21:05

Ļoti raksturīgs šo konzervaino blēžu cinisms: daudzus jo daudzus gadus bija vienotībai galvenā stute valsts nozagšanā ,vairojot tautas nabadzību ! Nu ,kā jau pieraduši jumtot,brauc virsū azartspēļu biznesam.

Atbildēt

Nemo

14.05.2018. 20:30

Naudu, tie maitas, pelna... Mums -tikai asaras... Kam tad pieder? Ne mums!!!! Nost ar tiem kazino un feniksiem!!!! Lai atrod citas aitas,kuras cirpt!!!! Labuma nav. Jaunatne tiek ievilkta un degradeta. Situacija"out off control". BET neticu, ka pietiks piolitiskas gribas. Ja jau ir tik daudz to vietu, tatad, kadam tas ir izdevigi....

Atbildēt

jaajaa

14.05.2018. 19:19

...atbalstu pilnībā...vajag lokalizēt...atstāt "spēļu elles" kaut kādās pāris vietās Latvijā...kas gribēs - brauks un spēlēs...:)

Atbildēt

Pilsonis

14.05.2018. 15:59

Nav šaubu, tā sērga ir jālikvidē nekavējoties bez jebkādām atrunām. + pilnībā jāierobežo reklāmas, jo blēži tak pēc aizvēršanas mēģinās pārcelt savas elles iestādes uz internetu. + jāceļ cietumsodi par nelegālu azartspēļu organizēšanu, tai skaitā tiem kuru īpašumā tas tiek organizēts.
Neticu nevienam šī kangaru grupējuma vārdam, NEVIENAM, nulle tucības

Atbildēt

!

14.05.2018. 15:56

Tukša priekšvēlēšanu muldēšana!

Atbildēt

SOLA

14.05.2018. 15:45

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību.

Atbildēt

paardomas

14.05.2018. 15:30

Vēl baisāk ir ka azartspēles un augļošana atzītas par tautsaimniecības nozarēm.Šis partijnieku priekšlikums tāds pirmsvēlēšanu blefs vien ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: