Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smirdošais Latvijas ienaidnieks Sreips

27.04.2021. 22:52

Šis smirdīgais homoseksuālists, kuru kā padzītu un apkaunotu homiķi patrenca no Amerikas latviešu sabiedrības un kuru laipni uzņēma viņam svešā valstī Latvijā, nu sāk aktīvi uzbrukt Latvijas valsts vērtībām. Šo smirdekli kā Marka Tvena grāmatā vajag apvārtīt darvā un vistu spalvās un trnkāt pa Rīgas ielām, lai savu melīgo un ļauno garu izlaistu. Un ne tāpēc, ka ir gejs, bet tāpēc ka supernekaunīgi sāk mācīt kā latviešiem dzīvot Latvijā. Kas tu esi, Streip? Kur tava tēvija un mājas? Tūplī?

Atbildēt

?

27.04.2021. 22:45

»

Te ir Latvija !

iebaz pakala savu ameriku


Kāpēc jums krievu pasaulei visas problēmas griežas ap to vienu izvadorgānu.

Atbildēt

He he he

27.04.2021. 22:40

»

!

un ne saukts ,ne aicinats homosexsualists streips ir klat


Tavējais :))
Tāpat kā visa nozombētā kremļa pediņu orda, kas uz saviem auto salīmē perversas bildītes un ļauj sevi no sarkanajiem pārvērst par koloradņikiem, vien pārdesmit gadu laikā.
https://youtu.be/IGXQgFYo6Mk

Atbildēt

!

27.04.2021. 22:32

»

Pipsis

Pidarjuška pidarjušku aiZDEDZINAJA


un ne saukts ,ne aicinats homosexsualists streips ir klat !

Atbildēt

Stulbs kā Streips

27.04.2021. 22:32

Skatoties un klausoties šī pašceptā visu jomu speciālista vāvuļošanā kļūst skaidrs, ka būt par geju ir būt par stulbeni, laikam. Vismaz to kā viens no galvenajiem gejiem Latvijā, kuru patrenca no ASV, apliecina Streips. Aizskar tik sū..u un tas uzreiz smird. Pat neaizskar, bet viņš pats trauksies pieskarties, lai tik būtu uzmanības centrā. Ko teiksi, kad izrādīsies, ka nabaga šizis piromāns pats aplējies, jo līdzīgi Streipam arī nav bijis pie pilna prāta? Pirms vāvuļo, idiņ, noskaidro un pārbaudi faktus - vai ne tā visgudri esi mācījis topošos žurnaļugus? Un ko pats? Apmelo citus - normālus cilvēkus katru dienu.

Atbildēt

Uldis

27.04.2021. 21:30

»

krievu žopņikam

Kamēr Latvijā nebija iebrucis Pēteris I un viņa sadistu un pederastu armija un Latvijā nebija smirdīgo krievu popu - alkašu un pederastu, par tādu pederastiju šeit neviens pat nebija aizdomājies


"alkaši" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nomierinies deģenerāt žopņik!

27.04.2021. 21:26

»

nomierinies deģenerāt!

Žopņik, tas ir no krievu - žopa. Slāvu valodās saucas dupa


tava krievu žopa un slāvu dupa nevienam normālam cilvēkam neinteresē.

Atbildēt

esmu

27.04.2021. 21:21

absolūti tolerants cilvēks, bet ar šo man izbeidza pavisam un galīgi eksistēt kā personības savu spalvu spodrinātāji, histēriķi žurnālisti, advokāts, kuram tik daudz vajadzēja būt veselajam saprātam, ka pagaidīt, ko policija saka un vesela strīpa "cilvēki" - rakstniece , "filozofs", zinātņu doktors!!!!!!! ,u.c. kuri pieprasa toleranci no visiem, paši tādi nebūdami ne par vienu miligramu.

Atbildēt

Pipsis

27.04.2021. 21:21

Pidarjuška pidarjušku aiZDEDZINAJA

Atbildēt

kaķa smiekli

27.04.2021. 21:13

»

fufels

Kā rāda Tūna, Eisaka, Birkava un Sončika krimināllietas materiāli, lielākā daļa par invalīdiem padarīto jauniešu ir bijuši pederastu upuri...


fufel tuna eisaka , soņcika utt upuri bija berni ja kas, 15 gadi utt ta ir pedofilija ne pederastija

Atbildēt

vispār

27.04.2021. 21:11

bet labāk attiekties kā pret tukšām vietām.

Atbildēt

vispār

27.04.2021. 21:08

samesties un tiesā visus viņus iesūdzēt – Veinbergu, Streipu, Mozaīku, un visus, kuri sacentās pārbļaušanā viens otra, sava egocentrisma spodrināšanā. Par goda un cieņas aizskaršanu, par uzmākšanos ar savām fantāzijām(Amerikā to sauc par harassment, tai nav jābūt fiziskai) un izdomām, pirms kāds ir veicis oficiālu izmeklēšanu, par sabiedriskā ētera telpas piesārņošanu ar saviem mēsliem.

Atbildēt

blinda

27.04.2021. 21:06

»

osipofig

Nu kā tad tā Kārl'ti!? Tāds profesionālis un pasteidzies. Tiešām tāds naids pret citādiem


strip jums visiem pitariem javeic psihisko expertizi, normali jus nesat, to pierada ar gadijums ar to kindzuli pitars piromans kas saņema dieva sodu, vel vajadzetu visu to kindzuļa bandu sodit par naida kurinašanu un cilveku apmelošanu

Atbildēt

osipofig

27.04.2021. 20:59

Nu kā tad tā Kārl'ti!? Tāds profesionālis un pasteidzies. Tiešām tāds naids pret citādiem?

Atbildēt

!

27.04.2021. 20:41

»

Nu,re,Kārlīt!

Neviens jūsu "geju"nav dedzinājis.Upuris ir slims.Bet jums un visādām veinbergām laikam ir tik garlaicīgi,ka jāmuļķojas,rakstot un izplatot visādus šausmu stāstus.Kaunieties


psihu kinzuli 2019 tiesaja par launpratigu dedzinasanu,bet paradokss mulku zeme ir tas ,ka psihiski slimam ciulvekam lauj stradat medicinas iestade. tas ,ka psihiski slims streips strada sorositu propogandas lidzeklos mulku zeme gan nekads brinums nav.

Atbildēt

Nu,re,Kārlīt!

27.04.2021. 20:34

Neviens jūsu "geju"nav dedzinājis.Upuris ir slims.Bet jums un visādām veinbergām laikam ir tik garlaicīgi,ka jāmuļķojas,rakstot un izplatot visādus šausmu stāstus.Kaunieties!

Atbildēt

Uldis

27.04.2021. 18:31

»

krievu žopņikam

Kamēr Latvijā nebija iebrucis Pēteris I un viņa sadistu un pederastu armija un Latvijā nebija smirdīgo krievu popu - alkašu un pederastu, par tādu pederastiju šeit neviens pat nebija aizdomājies


"žopņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

krievu žopņikam - deģenerātam

27.04.2021. 18:30

»

krievu žopņikam - deģenerātam

Kā var apdirst krieviju, ja tā ir līdz nāsīm sūdos, it kā nupat būtu ielūzusi āra atejas bedrē


tev nestāv, kaut vai esi iebridis līdz nāsīm sūdos.

Atbildēt

krievu žopņikam - deģenerātam

27.04.2021. 18:25

»

dermoliberastu trollim smirdīgajam lopam sadistam alkašam un pederastam

tev žopņik arī nestāv bez Krievijas aptiršanas kā izrādās


Kā var apdirst krieviju, ja tā ir līdz nāsīm sūdos, it kā nupat būtu ielūzusi āra atejas bedrē?

Atbildēt

dermoliberastu trollim smirdīgajam lopam sadistam alkašam un pederastam

27.04.2021. 18:17

»

krievu žopņikam

Kamēr Latvijā nebija iebrucis Pēteris I un viņa sadistu un pederastu armija un Latvijā nebija smirdīgo krievu popu - alkašu un pederastu, par tādu pederastiju šeit neviens pat nebija aizdomājies


tev žopņik arī nestāv bez Krievijas aptiršanas kā izrādās.

Atbildēt

krievu žopņikam

27.04.2021. 18:10

»

tu esi tāds pats derdzīgs nacistu liekulis kā visi citi

neesi spējīgs nevienu paudumu norukšķēt bez pidar-nacistu troļļiem obligātās Krievijas aptiršanas


Kamēr Latvijā nebija iebrucis Pēteris I un viņa sadistu un pederastu armija un Latvijā nebija smirdīgo krievu popu - alkašu un pederastu, par tādu pederastiju šeit neviens pat nebija aizdomājies.

Atbildēt

fufels

27.04.2021. 18:05

»

tur ietilpst arī jaunieši no nabadzīgām ģimenēm,kuri aug bez tēva,tikai ar māti vai vecmāmiņu.Tā tas bijis aizvien.Viņi tiek uzpirkti ar naudu,dāvanām,solījumiem izglītot,palīdzēt iekārtoties darbā u.t.t


Nabadzīga ģimene nenozīmē slinks vai stulbs un ikviens, kam ir galva vai rokas, no nabadzības var izrauties.
Pravoslavnutijais kroplis, Kaspars Dimiters, kurš savu māti vēl pirms nāves pievērsa krievu sātanismam, bija no ļoti pārtikušas ģimenes, tomēr tas netraucēja viņam agrā jaunībā tiekties pēc "baigo veču" kompānijām. Viņš pat zaga mājās naudu, lai tos varētu uzcienāt.

Atbildēt

Streipam

27.04.2021. 17:42

Interesanti,kāpēc jūs nemaz neuztrauc naida runas pret valsts prezidentu,nemitīgā rupjā zākāšanās,apmelošana un gānīšanās.Kāpēc jūs,kā populārs žurnālists un mācību spēks nepaužat nekādu attieksmi pret šo nejēdzību?Ko lai studenti no jums mācās?Trampu un Levitu var gānīt?Tā nav naida runa?Visi klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši.Vai tālab,ka prezidents nav "gejs'"?

Atbildēt

tu esi tāds pats derdzīgs nacistu liekulis kā visi citi

27.04.2021. 17:41

»

Skumjais Bruņinieks

Kamēr visādi "streipi" nesāk glūnēt uz mani un maisīt dzīvot, man pret viņiem nav nekādu iebildumu...


neesi spējīgs nevienu paudumu norukšķēt bez pidar-nacistu troļļiem obligātās Krievijas aptiršanas.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

27.04.2021. 17:34

»

Fēlis

Pāris pediņi nesadalīja dibencaurumu, bet šamējie uzreiz metas izgāst sabiedrībā savu sapuvušo smadzeņu saturu


to tu par streipuļu karlīni un žurkanālisti lapsu?

Atbildēt

27.04.2021. 17:19

»

fufels

Kā rāda Tūna, Eisaka, Birkava un Sončika krimināllietas materiāli, lielākā daļa par invalīdiem padarīto jauniešu ir bijuši pederastu upuri...


tur ietilpst arī jaunieši no nabadzīgām ģimenēm,kuri aug bez tēva,tikai ar māti vai vecmāmiņu.Tā tas bijis aizvien.Viņi tiek uzpirkti ar naudu,dāvanām,solījumiem izglītot,palīdzēt iekārtoties darbā u.t.t.

Atbildēt

Fakts

27.04.2021. 17:19

»

Autoram

Vērojot politiķu naida kurināšanu sabiedribă, şis noziegums ir arï uz viņu sirdsapziņas. Par to liecina ari şajā portalā esoşie rupjie komentāri...


Ne visi komentāri, kas pauž Jums pretēju viedokli, ir rupji. Vairākums - pietiekami argumentēti vai pārdomas raisoši, bet tos jau Jūs neredzat, jo esat tikpat galēju rīcību piekritējs kā rupjie komentētāji.

Atbildēt

:):):):):):)

27.04.2021. 17:00

"pieļauju, ka SKDS vai tamlīdzīga iestāde ar vislielāko prieku uztaisītu pētījumu par viendzimuma pāru skaitu Latvijā, ja Bordāna kungs vai Tieslietu ministrija tādu pasūtītu..."
Kārli, bet kāpēc šādu pētījumu nepasūta Mozaīka vai tml. organizācijas??? Tas tieši būtu viņu interesēs, vai arī viņus baida rezultāti?

Atbildēt

fufels

27.04.2021. 16:56

»

ESMAIJA

Es par šo jautājumu esmu domājusi daudz. ŠIE CILVĒKI PAŠI SAVU NELAIMI - tā es to nosauktu - NAV IZVĒLĒJUŠIES - VIŅI AR TO PIEDZIMA. uN VIŅI VAR PIEDZIMT JEBKURĀ ĢIMENĒ. jEBKURĀ Pat ANGLIJAS KARAĻNAMAM, kā lasīju, tas bija jāpiedzīvo. Bet pāri visam viņi ir cilvēki un grib dzīvot normālu dzīvi, kāda...


Kā rāda Tūna, Eisaka, Birkava un Sončika krimināllietas materiāli, lielākā daļa par invalīdiem padarīto jauniešu ir bijuši pederastu upuri.
Cita lieta, jaunieši nebija īsti normāli, ja ielaidās "draudzēties "ar daudz vecākiem "vīriešiem", kuri to izmantoja. Ja jaunieši būtu bijuši finansiāli neatkarīgi, viņiem būtu bijuši draugi, meitenes, viņi līdz tam nebūtu nonākuši. Diemžēl liela daļa 15-16 gadīgi jaunieši, kuriem slinkums mācīties, kuri nenodarbojas ar sportu, nestrādā, kas nejūtas autoritātes paši sev, tādiem glaimo pieaugušo uzmanība un tie viegli var kļūst par upuriem.
Tā, tāpat, kā jauniešiem heroīna lietotājiem ir arī vecāku atbildība, jo nav jau starpība, narkomāns, vai pederasts. No narkomānijas reizēm gadās arī nolekt.

Atbildēt

blinda

27.04.2021. 16:45

»

Kārlis

Ej ārstēties, murgu sagrābstīdāj


visu nakti ar draudzeni speleja spelites un dzera sidru, 4 gajis majas kur to gaida greizsirdigs virs , tur viss skaidrs un degmaisijumu runa no rita pircejs bijis viņš pats??

Atbildēt

kaķa smiekli

27.04.2021. 16:39

»

Latvija - neizdevusies valsts

ŠIE CILVĒKI PAŠI SAVU NELAIMI - tā es to nosauktu - NAV IZVĒLĒJUŠIES - VIŅI AR TO PIEDZIMA


esmaja tad jau ar pedofili , zoofili piedzimst ar nelaimi ko tad mes pret viņiem nesam tik torelanti,? pitari iz izmantojuši tukstošiem bernu un stap pitaru un pedofili ir maza atskiriba?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

27.04.2021. 16:11

»

ESMAIJA

Es par šo jautājumu esmu domājusi daudz. ŠIE CILVĒKI PAŠI SAVU NELAIMI - tā es to nosauktu - NAV IZVĒLĒJUŠIES - VIŅI AR TO PIEDZIMA. uN VIŅI VAR PIEDZIMT JEBKURĀ ĢIMENĒ. jEBKURĀ Pat ANGLIJAS KARAĻNAMAM, kā lasīju, tas bija jāpiedzīvo. Bet pāri visam viņi ir cilvēki un grib dzīvot normālu dzīvi, kāda...


ŠIE CILVĒKI PAŠI SAVU NELAIMI - tā es to nosauktu - NAV IZVĒLĒJUŠIES - VIŅI AR TO PIEDZIMA.

_______________________________

Muļķības. Daļa kļūst par tādiem pēc tam, kad no skapja iznākušo līdzinieki viņus bērnībā vai jaunībā seksuāli izmanto.

Atbildēt

Kārlis

27.04.2021. 15:59

»

Teterovskis

Nē, to dara geji


Ej ārstēties, murgu sagrābstīdāj!

Atbildēt

dīvaini jau ir

27.04.2021. 15:54

kā dedzinātājs zināja,ka upura nav mājās un,ka viņš nāks mājās četros no rīta,ja desmitos vakarā beidzās darbs?Vai tad visu nakti dežurēja un gaidīja upuri?Viņš varēja arī nenākt mājās un palikt tur,kur bija.

Atbildēt

motorhead 1916

27.04.2021. 15:50

Kaarli, man IR benziins. Lien skapii atpakalj ar visiem taviem TV draudzinjiem. Jo aatraak, jo labaak.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.04.2021. 15:32

»

Tālavas taurētājs

Zini ko ir vispretīgāk lasīt, kā ar čekas mākslīgi veidotām opozīcijām, tiek saudzēts okupantu un komunistu 4.maija režīms...


Tur kur valda komunistu - čekistu režīms, tur opozīzīcija principā neeksistē, to taču latviešiem vajadzētu saprast, pēc 50.okupācijā pavadītiem gadiem.
https://youtu.be/sA-RJ6bB9eY

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.04.2021. 15:17

»

Vairosim labo

Ceru, ka nākamās paaudzes vairs nesastapsies ar tumsonību. Pretīgi lasīt ņirgas par cilvēkiem, kuri atšķiras gan ar ādas krāsu, gan seksuālo orientāciju. Kāda neiecietība, kāds ļaunums, kāda tumsonība, vai pareizāk sakot, nekaunība - sēdēt internetā un apliet citus ar dubļiem. Izbeidziet! Mums visiem...


Zini ko ir vispretīgāk lasīt, kā ar čekas mākslīgi veidotām opozīcijām, tiek saudzēts okupantu un komunistu 4.maija režīms.
Ja Streips vai Veinberga būtu bīstami mankurtu valdīšanas sistēmai, tad sen jau atrastos kapos, tur pat, kur mīklainās nāvēs aizgājuši simtiem latviešu patriotu.

Atbildēt

kroplītim

27.04.2021. 15:10

»

anti soross

nemurgo


Visi sadisti: Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Bargais, Pēteris I, Ļeņins un Staļins bija pederasti un, protams, arī Putins ir pederasts

Atbildēt

Priekulis

27.04.2021. 15:10

Man ir karodziņi
🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

Atbildēt

viedoklis

27.04.2021. 14:57

Par kādu klusešanu te runā Streips, tieši otrādi Jūsu gājieni un karogu vicināšana radīja pret jums to naidu.Ja jūs ar savām atšķirīgām tieksmem nelielītos publiski,jūs neviens pat neieverotu.

Atbildēt

Aculiecinieks

27.04.2021. 14:54

Diemžēl patiesība ir tāda, ka cilvēks uztaisīja pašnāvību un viņa drauģelis ir tieši tas, kas to veicināja un taisās par upuri. Pats personiski zinu.
Visa ši ažotāža ir vajadzīga tikai tādēļ, ka drīz būs pašvaldību vēlēšanas un var redzēt, ka vislielākie bļāvēji ir arī vislielākie mēsli.

Rēāli tās ir FAKE NEWS, kas tagad tiek publicētas ka kāds kādu ir aizdedzinājis, tās ir tikai sekas divu zilo mīlestībai.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: