Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atkal tis galvasslimais Durka Indulis

09.10.2018. 08:12

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


no Dikļiem ar savu copy/paste! Ej nu ārstējies! Cilvēks nulle!

Atbildēt

Bokas kundze

08.10.2018. 17:42

»

Jūlis

Ko citu var gaidīt no šiem tatāru pēctečiem


Vēsturniek, tatāri līdz mums netika, bet tu sekls kā lembja hūt.

Atbildēt

Jūlis

08.10.2018. 14:56

Ko citu var gaidīt no šiem tatāru pēctečiem !

Atbildēt

Nothern Star

08.10.2018. 13:50

Reāls sviests. Valdes locekļi sevi arī izstrīpojuši? Tiešām ? Loģika ?

Atbildēt

CO

08.10.2018. 13:28

Nu kurš sadomājis tagad šķelt JKP??? Šitādu var sataisīt par jebkuru partiju, jo sevišķi tad, kad ir zināmi rezultāti. Talanti :)

Atbildēt

Lelle

08.10.2018. 12:10

Kapēc neviena partija nerunā par valsts nozagšanu? KAPĒC? Vai bail par savām kailajām dzīvībām?
Kamēr Latvija neatgūs nozagto, ofšoros un ārzemju kontos paslēpto naudu, tikmēr mēs turpināsim iznīkt kā tauta.

Atbildēt

Grantiņam klapes uz acīm

08.10.2018. 12:09

»

Apmierinātais

un ko man vajadzēja darīt !!! Nepiedalīties...


un širmis aizbraucis - viņš pats, balsojot par Bordāna JKP, no Bordāna gaida Nirnbergu-2. Galīgi prātiņu izkūkojis!

Atbildēt

Ha

08.10.2018. 11:20

»

Lelle

Pēc komentāriem spriežot, vecie tautas apzadzēji ir pielikuši bikses un te smirdinās


Ceri vien, naivā, ka tā arī būs.
Vispār jau kpvlv+jkp+ap+jv ir 53 balsis un nedz na, nedz zzs nav vajadzīgi. Un programmatiskie uzstādījumi tik līdzīgi, tomēr pirmais ķērciens bija - cik grūti un sarežģīti būs sastādīt valdību. Protams, ja saliek kopā šo 4 solījumus, tad mums Lv iestātos totāla leiputrija bez korupcijas, ar mazu un efektīvu valsts aparātu, es un nato sastāvā, vienā valsrs valisā, kompaktām pašvaldībām, un kolosālu ekonomisko izaugsmi. Šiem 4 nav pat nekādu reālu pretrunu programmās, izņemot feikas muļķības.
Bet, no visa tā nebūs nekā! Jo šie 4 nevarēs vienoties principiālis jautājumos un nākamos 4 gadus turpinās figurēt vecā gvarde

Atbildēt

Jautrais

08.10.2018. 11:11

...diraa mees buusim...aaraa netiksim...tauta stulba..

Atbildēt

Valdības veidņi

08.10.2018. 11:04

»

Pilsonis

Uh, JKP kangaru un meļu banda ieguva labu rezultātu


Viņi pat sēdēs pie viena galda. Srīķe ar lembja šahisti un bordāns ar dzintara masātnespējas administratoru varzu.

Atbildēt

kokonuts

08.10.2018. 10:37

Līdzīgs Lemberga rokrakstam!

Atbildēt

Pilsonis

08.10.2018. 10:33

Uh, JKP kangaru un meļu banda ieguva labu rezultātu.
Bauri tagad gaidiet "cīņu ar korupciju". Tiks teikts daudz, varbūt pat četrus gadus nāksies atkārtot vienu un to pašu.
Cik lielie korupcionāru apkarotāji iesēdinās korupcionārus pa četriem gadiem? Deram nevienu?

Atbildēt

Lelle bilda,

08.10.2018. 09:51

»

te

Runa ir par JKP ne pa ko citu


ka JKP un KPV LV jāiet kopā. Nav izslēgts. Abas Drošuma policijas projekti. Arī Kustībai /Par - viss 4. maija komunistu-cionistu, čekistu VARAS stiprināšanai. Ne ar no neatšķiras no Saskaņas, kura vispār spējīga tikai nonanot Rīgas domi, bet jātur parazītismā un opozīcijā, jo ne padzīt vairs okupantus, ja nu paši aizbrauc, ne arī kāds kaut ko var mainīt. Viss izzagts, valsts parādos. Politikas nav.

Atbildēt

Apmierinātais

08.10.2018. 09:51

»

L.Grantiņš H-86

Vai piedalījies vēlēšanās, ka tik gudri vāvuļo ? Un troikas ir nepieciešamas


un ko man vajadzēja darīt !!! Nepiedalīties !!!!!!!???????
Es nedrīkstu nepiedalīties, jo milzīga masa idiotu aiziet balsot, un ja es nepiedalos, es savu balsu atdodu šai idiotu masai automātiski, tāda nu ir "demokrātiska" vēlēšanu sistēma, un viss pateicoties dēļ tādiem kā tu, kuriem viss bija, bet vajadzēja vēl vairāk, alkatīgiem deģenerātiem.
Tu vari brēkt par Lativju un latviskumu cik grib, bet nolādētajos komunistu laikos Latviskuma bija vairāk, tagad es dzirdu tikai angļu valodu, FCK savā dzimtajā zemē Latvijā dzirdu tikai angļu valodu.
Saeima un valdība pilna ar krūmuvāciešiem, krūmuzviedriem, krūmupoļiem, pusžīdiem un žīdiem, tobiš hazāriem, visādiem ražukiem un citādiem mēsliem, mūrniecēm un parādniekiem kuri ne to žīdi neto baltkrievi ne to HVZ kas.
Patiesībā, Latvijā nav vairs etnisko, R1A1 asins grupas pārsatāvju, respektīvi aborigēnu, es un mana ģimene no 9 paaudzes pirms mana vectēva un vecmātes no abām līnijām nav krustojumu, tīri brīnos kā dzimtai izdevies izvairīties no piespiedu krustošanas ar vatikāna okupantiem, laikam tāpēc ka kriviču un lībiešu krustojums.
Izglītība iznīcināta, dzīve iznīcināta, valsts iznīcināta!!!!!!! To tu gribēji !!!!!?

Atbildēt

Ja paskatās

08.10.2018. 09:13

»

Lelle

Pēc komentāriem spriežot, vecie tautas apzadzēji ir pielikuši bikses un te smirdinās


ar vēsu prātu, tad Drošuma policijai jākontrolē ārzemju diaspora, lai tur neattīstās pret komunistu- čekistu varu naidīgi politiski spēki. Visvieglāk to izdarīt pa tiešo - atrod pusmuļķi aktieri, uztaisa debilu Suņubūdu - tos, kas pieslejas, notic nopietni, tos atšuj, kā arī notika - liedza komentēt utt. Pustrako Kaimiņu ieved kā deputātu Saeimā, liek filmēt, piesaistot tautas interesi utt. Nākošā gājienā jau pat pirms 13. Saeimas vēlēšanām tur aizsūta - uz UK LTV filmēšanas brigādi... Tā visa izskatās DP kontrole pār emigrācijas iespējamiem politiskajiem spēkiem. Es neticu ākstam Kaimiņam un šļurību filosofam Zakatistovam, pustrakajam Gobzemam, kuram jau širmis aizbraucis savā pašizpausmē.

Atbildēt

Piemēram

08.10.2018. 08:59

»

Lelle

Pēc komentāriem spriežot, vecie tautas apzadzēji ir pielikuši bikses un te smirdinās


Ja ir tā, ka Meroni kā formāls Lemberga pretinieks sponsorēja Suņubūdu pie kuras pielipa Zakatistovs , tad Meroni ietilps Drošuma policijas projektā KPV LV. Vēlāk Zakatistovam un Kaimiņam, kuri ļoti gribēja iet politkā uzradās katram piederošai SIA labvēļi - kopā priekš abiem 100 000€. Kaimiņš iekļuva Saeimā, kust ot emigrācijas skudru pūzni.

Lai vai kā, bet Kaimiņa aizturēšana notika Saeimā - Drošuma policijai patīk tā skudru pūžņa bakstīšana un kontrole. DP patīk arī, ka nu pret Kaimiņu un Zakatistovu ir kriminālprocesi par neatļautu partijas finansēšanu. Bet faktiski tas ir strīdīgs jautājums - vai godīgi līgumi ar nezināmu sponsoru diviem SIA uzskatāmi par partijas finansēšanu, vai nav. Gan, gan. Tā kā šo jautājumu var izlemt tikai valsts iestādes vai tiesa, kura ir šīs valsts tiesa, tad Kaimiņš un Zakatistovs paši, vai pret pašu gribu ir nonākuši policijas kontrolē, šantāžā, terorā un vadībā. KPV LV pašlaik var droši uzskatīt par Drošumas policijas projektu - jo kriminālprocesi nav izbeigti. Ja arī izbeigtu, nekad neuzzināsim, vai Zakatistovs un Kaimiņš nav kļuvuši par DP ziņotājiem.. visi tie ierakstus, kas nāca atklātībā, pats Kaimiņš ierakstījis.. Vai tak nav sen jau DP operatīvais darbinieks. Un KPV LV ir DP projekts...

Atbildēt

Es saprotu tā-

08.10.2018. 08:45

»

paga paga

Lasu jau kādu 20! reizi rakstu un nevaru saprast---kam un priekš kam ir tapuši šie saraksti


Tie saraksti domāti vēlētājiem (iespējams, ka arī var būt vēlēšanu iecirkņu personām, balsošanas biļetenu nomaiņai ar šādiem saturiem). Ja vēlētājiem, tad tad JKP iekšpolitikas veidošanai JKP reģionālo biroju vajadzībām, informējot savus piekritējus, norādot, par ko balsot, kuram likt mīnusa zīmi.

Bet nav arī izslēgts, ka Drošuma policijas operativnikiem, kur strādājuši gan Jurašs, gan Potapova - lai DP oprtativņiki nomaina biļetenus...vai sagroza informāciju ar jau citām paralēlām urnām - urnām kloniem.. DP operativņiki strādā slepeni un viņus neviens nekontrolē, tieši DP uzrauga vēlēšanu procesu.

Atbildēt

paga paga

08.10.2018. 08:30

Lasu jau kādu 20! reizi rakstu un nevaru saprast---kam un priekš kam ir tapuši šie saraksti?????

Atbildēt

Visai utopiski

08.10.2018. 07:40

»

Lelle

Pēc komentāriem spriežot, vecie tautas apzadzēji ir pielikuši bikses un te smirdinās


jo ietekme valsts sekretāru līmenī, prokuratūras, tiesas un citos - SAB un DP, policijas vecajiem komunistiem- cionistiem- čekistiem saglabājas. Lai izrēķinātis ar politiskiem pretiniekiem, ja pret pašiem, tad tuvām personām safabricē krimināllietas un liek parakstīties par ziņu neizpaušanu, kas faktiski ir šantāža un terorisms. Pret Zakatistovu un Kaimiņu jau ir lietas utt.

Faktiski VARS iebīdīja janās partijas Saeimā, lai var izrēķināties un nolikt pie vietas cionistu Gudro stratēģijā un taktikā. Tas ir tas pats, kad Āboltiņa, Štokenbergs, Zatlers, Ēlerte un Pabriks organizēja Doma laukumā 2009. g. 13. janvārī masu nekārtības, lainatrastu stihiskos tautas vadoņus. Un izrēķinātos ar tautu, nolaižot asinis. A.A. Bērziņu vēl šodien spīdzina cietumā, liedz medaprūpi par radu naudu.

Es jau ar gribētu, kā tu. Bet, lai pretinieku uzvarētu, tas jāpazīst un jāizprot. Toreiz noslēdza Doma laukumu un satracināto pūli veda gar Saeimas ēku Jēkaba ielā. Policisti privātā sāka sist Saeimas ēkas logus.

Atbildēt

ironiskais

08.10.2018. 07:32

Pag, padzeršu kafiju un tad sarakstīšu rokrakstā "instrukciju" par KPL.LV visiem apgabaliem un iesūtīšu portālam. Lai tauta cepās:)

Atbildēt

!

08.10.2018. 07:01

Diemžēl savēlēta atpakaļ vecā koalīcija, Vienotības sorosītu žurku kloni, ZZS un NA, gaidām emigrācijas turpināšanos un valsts nolaišanu podā!

Atbildēt

Lelle

08.10.2018. 06:06

Pēc komentāriem spriežot, vecie tautas apzadzēji ir pielikuši bikses un te smirdinās....
JKP jāiet kopā ar KPV, jāveido kodols, atstājot aiz borta Saskaņu, ZZS un NA, un jāsāk mēzt to kūti ārā....bet mēzienam jābūt riktīgam, kas skar arī pašvaldību zagļus.

Atbildēt

pilnīgs stulbums Lapsas stilā

08.10.2018. 05:46

Nesapratu kādā sakarā uz nodaļām būtu jāsūta instrukcijas par citu vēlēšanu apgabalu svītrojumiem un plusiņiem?

Atbildēt

lauķis

08.10.2018. 04:05

»

Karote

Nu, Bordāna, kā LCeļa komunista veiklība nerūs. Drīz naivie balsotāji redzēs gaišo tēlu darbībā


Jau bija divi žīdi par premjeriem , Godmans un Dombrovskis.Iespējams ka būs trešais.

Atbildēt

Karotei

07.10.2018. 23:40

Gaišos tēlus divdesmit astoņu gadu laikā atliku likām saskatījamies un atpakaļ uz "treknajiem gadiem" doties nevēlamies! Pilnīgi pietiek jau ar padomju atjaunošanu!Bez konfidenciālajiem vadības līgumiem,pamācībām gludināt bikses un tīrīt zobus,padomēm valsts un pašvaldību aģentūrās,muzejos,kinoteātros,namu pārvaldēs un zoolooģiskajā dārzā,pensiju un desmit latu gimenes valsts pabalsta vēl tālāku samazināšanu un algu dubultošanu uzņēmumu valdēm,sociālā bud'\zeta miljarda novirzīšanas citiem mērķiem,gan jau kaut kā iztiksim!

Atbildēt

Pēc angļu kolonizatoru"skaldi un valdi"principa

07.10.2018. 23:21

Stūrī iedzītajai koalīcijai-mērķis attaisno līdzekļus!Ķeras tagad kā slīcējs-pie salmiņa!

Atbildēt

Nav kas tekstā pazudis?

07.10.2018. 23:15

Tā arī nesapratu, KĀ TAD ĪSTI ORGANIZĒJA pareizo balsojumu?
Lapeles nekādu skaidrību neievieš. Un izskatās,ka ne tikai kompju partijai nav, bet pat raksta ar zīmuli! :)

Atbildēt

Vairāk neko neizdevās sagrabināt?

07.10.2018. 23:13

Tikai dažas lapiņas rokrakstā? Būs jatin tajās kotletes,no galda,pilna ar kotletēm!

Atbildēt

Diemžēl,

07.10.2018. 22:46

»

Te arī atklājas,

ka JKP ir Drošuma policijas projekts. Bijušie Drošuma policijas operativņiki Jurašs, Potapova, vēlāk abi KNAB opertivņiki. Bordāns tāds cionistu- židmasonu smerdelis, bļauris, vien ir ! Visi viņi bļāva, lait nokļūtu pie siles. Citādi jāpamet Latvija


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

....

07.10.2018. 22:39

Pilnīga tufta. Pat ja visi partijas biedri- bet sevi jau nesvītrotu, šo izpildītu, tur nebūtu nekādas jēgas.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.10.2018. 22:26

Tatad JKP visadi korumpanti nem nopietni . Tapec komentaros tada histerija . Bet , tagad par velu dzert barzomi.

Atbildēt

Real

07.10.2018. 21:52

Visiem taču zināms, ka to partiju vispasaules sazvērestības kontekstā iniciējuši reptiloīdi un šādas arhaiskas ietekmēšanas metodes nebija vajadzīgas. Visiem telepātiski tika iedvests kur jāliek krustiņi un kur jāsvītro, izglābās tikai follija cepurīšu nēsātāji (kā šī raksta autors un viņam pietuvinātie).

Atbildēt

Karote

07.10.2018. 20:53

Nu, Bordāna, kā LCeļa komunista veiklība nerūs. Drīz naivie balsotāji redzēs gaišo tēlu darbībā :))

Atbildēt

Pfffflol

07.10.2018. 20:14

Iedodiet man 4 baltas lapas, tūliņ visu sarakstīšu par jebkuru partiju - noustishu pietiek com un bus taaaads konpromats :D

Atbildēt

formula

07.10.2018. 20:05

Tā šīs" partijas " čļeniem ir teicama mācība,ko par šo idiotu baru ,kura piekrita spēlēt statistus tai mauku "partijā " domā noziedzīgā trojotne-zaglīgs psihopātu bars.
Un ļoti zīmīgi ,ko tie nelieši izdarīja ar Atmodas simbolu Ievu Akurāteri !

Atbildēt

Diemžēl

07.10.2018. 18:55

tiem, kas varēja iebalsot tādus strīķes, jurašus, rancanus nav izpratnes par to, kas notiek apkārt un kādus procesus viņi ietekmē un kādos piedalās...

Atbildēt

UUU

07.10.2018. 18:45

Man ar;i bija tāda lapiņa. Pati pagatavoju, lai vēlēšanu kabīnē kaut ko nesajauktu. Nevajag jau jukt prātā. Šie nav nekādi dokumenti.

Atbildēt

kaķa smiekli

07.10.2018. 18:36

Kaut kādas bezjēdzīgas lapeles, kuras kāds mēģina pasniegt kā sazvērestības teoriju.

Atbildēt

Fakti

07.10.2018. 18:32

Cilvēks ar labu analītisko domāšanu ātri var atšifrēt autoru. Bet tam jābūt no partijas, kurš ne tikai var atpazīt rokrakstu, bet arī izprast attiecību Kombinācijas.

Atbildēt

Sviests

07.10.2018. 17:42

Rokraksts diezgan specifisks!

Atbildēt

Riko

07.10.2018. 17:24

Nu tik sāksies iekšējie strīdi. Nav dūmu bez uguns!

Atbildēt

Tante Bauskā

07.10.2018. 17:11

Drukāto sarakstu nevar atvērt.

Atbildēt

50:50

07.10.2018. 14:36

katrs tādu var uzrakstīt

Atbildēt

Apmierinātais

07.10.2018. 14:29

Ar to arī "apsveicu" Latvijas tautu, ievēlējāt visīstākos komunistus, no pārliecības, tagad gaidiet "troikas" un tamlīdzīgus izlēcienus, bez tiesas un sprieduma.......... cietīsim mēs visi, JKP neliešu banda ir tāda kurai nekas nebūs svēts, tie ies pāri līķiem. JKP ir Kabalas Cionistu projekts, visīstākais.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: