Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ņauka

24.06.2022. 17:36

»

Krievija nodrosinas mieru uz pasaules !

vispirms ukraina denacifikacija un demilitarizacija


Ja nepamanīji krievijas armija jau 8 gadus vālē donbasu un Krimu, vienīgā demilitarizācija varētu būt ja nu Ukrainas robežsardze robežu apsekotu ar bairaktariem kas pieregulētu artilēriju pret robežpārkāpējiem.

Atbildēt

Piektais elements

24.06.2022. 17:07

»

Krievija nodrosinas mieru uz pasaules !

vispirms ukraina denacifikacija un demilitarizacija


Tikai neaizrijies sarkanā sērga. Demilitarizācija nav iespējama vairāku iemeslu dēļ un otrkārt, nevajag jaukt Ukrainas armiju ar grupiņu kremļa kazačoku Kijevā.

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 17:04

»

Krievija nodrosinas mieru uz pasaules !

vispirms ukraina denacifikacija un demilitarizacija


Kā tad!
Fašistiskā Krievija jau patiešām ir nodrošinājusi mūžīgu kapsētas mieru, daudziem tūkstošiem Ukrainas civiliedzīvotāju, ieskaitot arī bērnus. Un, tāpat mūžīgu mieru, šī bezjēdzīgā kara rezultātā, nu ir dabūjuši jau ap 35 000 krievu okupantu.
Vēl tikai maniaks putins, ar savu bandu, pussprādzis vazājas apkārt, turpinot organizēt šo mūžīgo mieru visiem karā iesaistītajiem un ne tikai viņiem vien.
Ja paši krievi, šo mūžīgo mieru būtu nodrošinājuši šim nožēlojamajam maniakam putinam, daudzi tūkstoši cilvēku šodien vēl būtu dzīvi.
Diemžēl, pussprāgušais maniaks savu mūžīgā miera misiju, vēl pagaidām nesodīti turpina joprojām. Un gals šim baisajam sarakstam, joprojām nav saskatāms.
Diemžēl, krievi tā arī nespēj izdarīt pareizos secinājumus, viņiem joprojām par maz asiņaino argumentu, mūžīgā mierā piespiedu kārtā aizsūtīto veidā, šāda lēmuma pieņemšanai. Acīmredzot, krieviem ir vajadzīgi vēl daudzi tūkstoši krievu okupanti, kas iemantojuši šo mūžīgo mieru.

Atbildēt

negantais čangals

24.06.2022. 13:07

»

3x 24 + bolt soma, ja pērc vairumā

divdesmit četrās stundās paēst var Trīs Reizes


24 stundas var neēst vispār

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 12:23

»

Lisicanskas/Severodoneckas katls

tavi draudzini aptuveni 2,5 tukstosi banderu fasisti sak gusta padosanas proceduru


Tad jau krievu okupanti atkal būs dzērumā aplenkuši kādu bērnudārzu un pansionātu ar civilajiem iedzīvotājiem. Domāju, ka dadzi no šiem krievu okupantiem, nākamo dienu sagaidīs jau citā saulē. Un pasaule būs kļuvusi mazliet tīrāka no viņiem. Neaizmirsīsim, ka jebkurš uzbrukums civilajiem objektiem, ir kara noziegums jau pats par sevi. Fašistiskās Krievijas rēķins pieaug ar katru dienu.
Starp citu - kā sauksies Krievijas daļas pēc šīs ļaunuma impērijas sadalīšanās? Vajadzētu jau par to domāt, tas brīdis vairs nav aiz kalniem un tuvojas ar katru stundu.

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 11:08

»

IM

Absolūti neklausies ko tev saka. Nevis nodevīgs iebrukums bet gan militāra operācija kā izeja no bezizejas stāvokļa


Izeja Krievijai ir tikai viena - izbeigt nodevīgo karu Ukrainā, izvākt savus salašņas okupantus atpakaļ uz matušku, arestēt un izdot tiesāšanai šī kara vaininiekus un pārējos noziegumus izdarījušos krievu okupantus, uzņemties atbildību un segt kara nodarītos zaudējumus.
Bija tāda filma - Krievu nacionālās medību īpatnības. Acīmredzot, mēs varam runāt arī par krievu nacionālajām "domāšanas" īpatnībām. Viņi iedomājas, ka varēs izvairīties no atbildības, ja karu nesauks par karu, bet par operāciju. Tad jau tikpat fašistiskās Krievijas sākto karu varēja, izmantojot kaut vai Pepijas Garzeķes terminoloģiju, nosaukt par Kukarambu:D. Un - visi gali ūdenī, maniakam putinam un viņa bandai atbildības vairs nekādas. Nē, karš ir karš lai arī kā maniaks putins locītos. Un, tie, kuri noliedz Krievijas kara sākšanu, arī var tikt saukti pie atbildības par Krievijas kara noziegumu noliegšanu un kara atbalstīšanu.

Atbildēt

Mjā

24.06.2022. 10:27

»

nebaidies

kad tevi ievainos krītošais nobrukuma akmens gabals, ārsts pavļuts ar degošām acīm tevi uzārstēs...


Varēji jau rakstīt savā okupantu valodā, citādi saprast nevar ne ienaidnieki ne pārējie.

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 09:49

»

IM

Tas kas tiek teikts zināšanai tiek pieņemts ieņirgšanai. Kur tas tā? Nu protams Muļķu zemē tas ir tā,- ieņirgšana rullē, zināšanas, domāšana tālu atpaliek


Ja kāds vēl nevar saskatīt fašistiskās Krievijas nodevīgo iebrukumu un nelietīgi sākto karu Ukrainā, ja kāds vēl nevar ieraudzīt fašistiskās Krievijas noziegumus, nemaz nerunājot par meliem utt tad viņš ir ne vien fiziski akls bet viņa aklums jau ir pārņēmis visas viņa pārpalikušās smadzenes un pārgājis jau neārstējamā fāzē. Tas jau vairs nav nevainīga viedokļa paušana diskusijās, bet jau apzināta fašistiskās Krievijas kara noziegumu atbalstīšana. Ar visām no tā izrietošajām sekām.

Atbildēt

IM

24.06.2022. 09:33

»

Jukums

Ir dīvaini noskatīties, kā krievu okupanti un viņu atbalstītāji, joprojām mēģina noliegt pat iebrukumu un karu Ukrainā...


Tas kas tiek teikts zināšanai tiek pieņemts ieņirgšanai. Kur tas tā? Nu protams Muļķu zemē tas ir tā,- ieņirgšana rullē, zināšanas, domāšana tālu atpaliek.

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 09:22

Latvijas pusei vajadzētu padomāt, vai dažādus maksājumus, ko Krievija pārskaita tās militārajiem pensionāriem utt, nevarētu konfiscēt un novirzīt Ukrainas bēgļu atbalstam. Līdz pat brīdim, kamēr Krievija izvācas no Ukrainas un sedz nodarītos zaudējumus. Jo - pie pašreizējās situācijas ir vainīga tikai un vienīgi fašistiskā Krievija - lai tad tu jūt arī visa tā piektā kolonna uz savas ādas. Ja viņiem ir vienaldzīgs ukraiņu liktenis - citiem nav jāuztraucas par šo Krievijai joprojām piederošo kontingentu.

Atbildēt

ieteikums Jukumam

24.06.2022. 09:18

»

Jukums

Zagtie graudi pārsvarā tiek pārdoti Sīrijā. To apliecina izlūkdienestu novērojumi. Kaut kādi viduslaiku paņēmieni fašistiskās Krievijas izpildījumā...


Griezies ar lūgumu savā stratkomā lai uzlabo mantru citādi esošais mantras variants ir pārāk komiski melīgs.

Atbildēt

nebaidies

24.06.2022. 07:52

»

Jukums

Zagtie graudi pārsvarā tiek pārdoti Sīrijā. To apliecina izlūkdienestu novērojumi. Kaut kādi viduslaiku paņēmieni fašistiskās Krievijas izpildījumā...


kad tevi ievainos krītošais nobrukuma akmens gabals, ārsts pavļuts ar degošām acīm tevi uzārstēs
līdz tādam līmenim, kad tevi apbalvos ar personīgo savas drošības aizsargķiveri ar dubulto aizsardzību, kas darbosies visur, kur vien tavam telefonam ir pārklajuma zona. komplektā sešas apzeltītas simkaršu - uz sirds piespraužamas - Goda (dieva) čaulas - priekš saviem pašiem vistuvākajiem

Atbildēt

de faktu

24.06.2022. 07:51

»

patriots

Arti, Tu liecies par gudru lai atrastos tādā padomiešu/liberastu partijā kā "Attīstībai/Par". Vai nebūtu laiks mainīt


Pabriks lobē Vairogs firmu. Artim dzīvē iet ļoti labi... Galvnais uzturēt tēlu, ka tiešām esam drošībā. Visu pērk pa dārgo un lobē Vairogu. MIDD un KNAB piesegs?

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 07:33

»

lauķis

Grūtalvjiem grūti saprast ka Ukrainā pagaidām Krievija neko nevēlas iekarot.Zeļenska un Putina bandas attīra teritoriju no aborigēniem jaunās apsolītās zemes veidošanai.Tas ir globāls sarunāts pasākums.Pašlaik no Ukrainas tiek izvesti graudi un slīcināti okeānā,par to stratkoma izcilības centrs un ...


Zagtie graudi pārsvarā tiek pārdoti Sīrijā. To apliecina izlūkdienestu novērojumi. Kaut kādi viduslaiku paņēmieni fašistiskās Krievijas izpildījumā.
Okeānā slīcināt graudus nebūtu loģiski, iznīcināt tos var uz vietas, nekur nevedot. Arī par to Krievijai būs jāsamaksā. Par šo karu Krievija
maksās vēl paaudzēm. Tāpēc loģiskāks variants ir Krievijas sadalīšanās, tādā veidā mēģinot izvairīties no šīs neizbēgamās atbildības.
Nevajag mēģināt Zeļenski pielīdzināt maniakam putinam. Tās ir nesalīdzināmas lietas.
Ar zināmu interesi vēroju, cik šos krievu okupantus maniaks putins vēl ir gatavs sūtīt drošā nāvē, kā lielgabalu gaļu Ukrainā. Kurā brīdī viņa asinskārība beidzot būs apmierināta? Un kad beidzot sāks reaģēt apdullinātā sabiedrība pašā Krievijā?

Atbildēt

lauķis

24.06.2022. 06:57

»

Jukums

Ir dīvaini noskatīties, kā krievu okupanti un viņu atbalstītāji, joprojām mēģina noliegt pat iebrukumu un karu Ukrainā...


Grūtalvjiem grūti saprast ka Ukrainā pagaidām Krievija neko nevēlas iekarot.Zeļenska un Putina bandas attīra teritoriju no aborigēniem jaunās apsolītās zemes veidošanai.Tas ir globāls sarunāts pasākums.Pašlaik no Ukrainas tiek izvesti graudi un slīcināti okeānā,par to stratkoma izcilības centrs un TV nestāsta.

Atbildēt

Jukums

24.06.2022. 06:42

»

interesanti

Priekš kam tu katru dienu n-tās reizes atgremo vienu un to pašu melu zombijpropagandu? Piepelnies


Ir dīvaini noskatīties, kā krievu okupanti un viņu atbalstītāji, joprojām mēģina noliegt pat iebrukumu un karu Ukrainā.
Pat lavrovs intervijā melīgi apgalvoja ka Krievija nekur neesot iebrukusi. Par to ieņirdza visa pasaule:D.
Mēģinājumi noliegt Krievijas sākto, nodevīgo karu Ukrainā, noliegt visus neskaitāmos krievu okupantu noziegumus, ir vienkārši nožēlojami un smieklīgi.
Katrs krievu okupants, kuru likvidē Ukrainā, nekādu ļaunumu vairs nodarīt nespēs. Viņš vairs neko nezags, nevienu neaplaupīs un neizvaros, nevienu nenoslepkavos, nepiedalīsies vairs nevienā okupācijas mēģinājumā, viņš nekad vairs nebalsos par maniaku putinu. Priecāsimies par katru šo likvidēto krievu okupantu! jo vairāk viņi tiek likvidēti, jo ātrāk iestāsies miers, jo ātrāk tiks atbrīvota Ukraina tās starptautiski atzītajās robežās, jo ātrāk sabruks ļaunuma impērija fašistiskā Krievija!
Nāvi krievu okupantiem! Līgo!

Atbildēt

Pederastu mūžs

24.06.2022. 06:37

»

tātad

Baidens un Pelosi nekādā ziņā nav manējie, bet mazais, pretīgais, paranoidālais, sadistiskais pedofīls Putins, ko bērnībā dirsā drāza viņa sambo treneris, gan ir tavējais, gan 136% krievu...


ir arī nekvalitativāks.Un gēnu informācija kropla.Tāpēc Hunter Biden ir narkomāns un perverts, gluži kā tētuks, kurš gāja vannā ar meitu.Un tam visam, šmurguli, ir video un rakstītas liecības

Atbildēt

negantais čangals

24.06.2022. 00:16

Tautieši, Jūs ko, galīgi ""ne tur""? Cepaties te par visu apkārt, bezsmadzenēm? 72 stundas, tas ir 3x 24, ja kāds nezina, cilvēks to izdzīvo bez ne kā, vienīgi pačurā un pakakā. Pabriks vispār ir STULBENIS, kurš pat nespēs pateikt krīzes gadījumā par "" PALIKSIM KATRS SAVĀ VIETĀ"", viņš ar pārējiem saviem importniekiem vienkārši aizpisīsies atpakaļ, atstājot mūs te iesmelt skarbu likteni.

Atbildēt

patriots

23.06.2022. 23:55

Arti, Tu liecies par gudru lai atrastos tādā padomiešu/liberastu partijā kā "Attīstībai/Par". Vai nebūtu laiks mainīt?

Atbildēt

Kāpēc lai tevi sistu NATO karavīrs, kas tev ir sociāli tuvs?

23.06.2022. 23:25

»

mēslam

Kāpēc lai mani sistu NATO karavīrs, kas man ir sociāli tuvs? Tavs debilais krieva jebaļņiks gan nopietni riskē


Visticamāk tāpēc, ka abi esat ar sadomazohistisku orientāciju un no viena pederastu skapja.

Atbildēt

to Derdz

23.06.2022. 21:28

»

Derdz

Jūs nebūsiet tas, kurš noteiks kā būs, jo jūs vēl nebijāt, tad, kad radīja cilvēkus, cilvēks dzimst, dzīvo, aiziet aizsaulē, jeb jūs esat rādītājs vai negribat atdzīt, ka ar jums manipulē. Vēsture daudz ko pasaka, kā varētu būt


Neviens krievu pidars un tu tai skaitā, vairs nekad nenoteiks, kurš no jums uzreiz aizies uz pārstrādi, vai kurš gaidīs piemēroto nākošo reizi.

Atbildēt

Ужас

23.06.2022. 21:24

»

krievu kroplim

Русофобия – это антифашизм XXI века...


Так к этому врагу Человечества ... в Питер на экономический форум приехали представители 133 государствв ..они наверно Шехтьманя не читали ..и не знают что в логово Зверя приехали ..133 страны это 6.2 млрд .....ужасть то какая

Atbildēt

Derdz

23.06.2022. 21:01

»

jukušajam

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


Tāpēc baltas rases tautas cilvēki ar vien mazāk paliek salīdzinājumā ar musulmaņiem, melnajiem, ķīniešiem, indiešiem, kuri vairojas, ka maz neliekas, kamēr baltie uz šodienu ir aptuveni 8 %, (latv., asv, krievi, eiropieši, angļi, u.c.), ja ticēt pētniekiem. Ka šķiet kāpēc mazak paliekam

Atbildēt

Derdz

23.06.2022. 20:47

»

Jukums

Vispirms atcerēsimies pašu galveno - fašistiskā Krievija atkal ir iebrukusi citā valstī - šoreiz Ukrainā. Un tur pastrādā visus iespējamos noziegumus, kādi vien ir atrodami kriminālkodeksos...


Jūs nebūsiet tas, kurš noteiks kā būs, jo jūs vēl nebijāt, tad, kad radīja cilvēkus, cilvēks dzimst, dzīvo, aiziet aizsaulē, jeb jūs esat rādītājs vai negribat atdzīt, ka ar jums manipulē. Vēsture daudz ko pasaka, kā varētu būt.

Atbildēt

Jukums

23.06.2022. 19:18

»

hoholam kirdik

Labāk paskaidrot, idiot, kurš jums troļļu fermā šos feikus piegādā? Vai maiņas vecākais pats izdomā, vai centralizēti no NATO debīlības centra jums tos atsūta un tev tikai jāizplata...


Vispirms atcerēsimies pašu galveno - fašistiskā Krievija atkal ir iebrukusi citā valstī - šoreiz Ukrainā. Un tur pastrādā visus iespējamos noziegumus, kādi vien ir atrodami kriminālkodeksos.
Ja par Bairaktariem - krievu okupanti paši apgalvo, ka esot notriekuši jau vairāk nekā turki tos saražojuši:D.
Ķīnai nemaz to Sibīriju nebūs jāieņem - viņi vienkārši tur turpinās apmesties. Atgādināšu arī neseno Kazahstānas prezidenta Tokajeva atbildi maniakam putinam - gan jau viņš atbildes bija saskaņojis ar Ķīnu. Krievu okupanti izrīkojas, kā jau pamuļķi, iedomājoties ka ķīnieši viņiem kādi draugi.
Turcija Melnajā jūrā neielaiž tikai krievu kara kuģus.
NATO valstu ekonomiskais un militārais potenciāls ir daudzas reizes lielāks nekā Krievijas, tajā skaitā arī militārās rūpniecības jomā. Bet Krievijai vairs pat traktoru rūpnīcas nestrādā, jo iedarbojas sankcijas. Krievu armijā iesauktos apgādā ar apģērbu un pārējo no noliktavām, uz kura ir ražošanas gads, piemēram, 1960, kā to stāsta paši šie krievu okupanti. Starp citu viņi izmanto pat ukraiņu apavus, ja tiek pie tādiem.
Krievijā atklāta mobilizācija tiešām nenotiek - cēlonis tam ir tāds, ka šādu mobilizāciju drīkst veikt tikai kara gadījumā, bet putins to vārdu neparko nevēlas minēt. Un liek cietumā tos, kuri šo vārdu izmanto. Mobilizācija Krievijā tiek veikta slēptā veidā - Kadirovs par draud ģimenēm ja viņi neies karot. Tas pats arī citos Krievijas reģionos.
Un par 6. punktu - kāpēc Tu vēl neesi zem zemes? Kā vēl tādus kā Tevi, šī zeme nes? Tev, minimums, stāvus no kauna pašam vajadzēja zemē ielīst!
Atgādināšu ka ukraiņi stāv par savu zemi, viņiem nav kur atkāpties. Bet krievi Ukrainā ir iebrucēji un nožēlojami okupanti, kuriem nav motivācijas karot.
Lai velns parauj krievu okupantus! Līgo!!!

Atbildēt

Jukums

23.06.2022. 18:54

»

he, he

В Мариуполе русские продолжают запугивать местное население угрозами выплатить по 16 000 рублей (около 8 тысяч гривен) за каждый квадратный метр утраченного жилья во время боевых действий...


Jā, aizmirsi tikai pieminēt kā krievu okupanti dalīja makaronus īslaicīgi okupētās Mariupoles iedzīvotājiem, kuri tur brīnumainā kārtā palika dzīvi pēc krievu okupantu bombardēšanām u.c. Pa vienam makaronam skaitīja. Turklāt, tie paši bija nozagti Ukrainai.
Vai nozagtos tualetes podus atlikt atpakaļ krievu okupanti vēl nesolīja?

Atbildēt

he, he

23.06.2022. 17:04

В Мариуполе русские продолжают запугивать местное население угрозами выплатить по 16 000 рублей (около 8 тысяч гривен) за каждый квадратный метр утраченного жилья во время боевых действий.
Новоназначенный мэр Мариуполя Константин Иващенко так и заявил, будем выплачивать!
Такого коварства от русских никто не ожидал! Вместо концлагерей для выживших украинцев, кредиты списывают, обнуляют долги по коммуналке, а теперь еще и денег за утраченное жилье дают.
В общем лютуют!

Atbildēt

latviesu valoda skola biji atpalicejos !

23.06.2022. 17:02

»

mēslam

Kāpēc lai mani sistu NATO karavīrs, kas man ir sociāli tuvs? Tavs debilais krieva jebaļņiks gan nopietni riskē


...nato karavirs,kas.....ta latviesu valoda raksta par nedziviem prieksmetiem ! vartu rumes nenormativais slengs no tavas mutes protams neizbrina un neparsteidz. Ta ka skola loti svaki latviesu valodu esi apguvis.

Atbildēt

hoholam kirdik

23.06.2022. 16:56

»

krievam pizda

Labāk paskaidro, plānprātiņ, kāpēc tagad pieņemts lēmums atļaut mobilizēties nodzērušiem krievu pediņiem līdz 65 gadu vacumam un kāpēc tiem jādeg 60 gadus vecos tankos T-62? Rietumiem pietiks ieroču, lai triljons krievu necilvēku aizsūtītu uz elli, ja uz vienu 120 miljonus vērtu Iskander ar visu krievu...


Labāk paskaidrot, idiot, kurš jums troļļu fermā šos feikus piegādā? Vai maiņas vecākais pats izdomā, vai centralizēti no NATO debīlības centra jums tos atsūta un tev tikai jāizplata?
1. Krievijā atškīrībā no Ukrainas nenotiek nekāda moblizācija, cilvēkus netvarsta, lai tiem izsniegtu mobolizācijas pavēstes. Tie, kas dodas karot, to dara brīvparaīgi, bet nevis piespiedu kārtā kā Ukrainā.
2. Ukraina ir pazaudējumsi vairāk par 50 gabaliem Bairaktarus. Markas imidžs dēļ lieliem zaudējumiem ir stipri krities.
3. Rietumu koolīcija jeb ASV kolonijas ir mazāk kā 1/3 no visas pasaules gan ekonomikas, gan iedzīvtājiem. Rietumu koolīcijā neietilpst tādas valstis kā Ķīna, Indija, Pakistāna, Malāzija, Brazīlija, Āfrikas un Dienvidamerikas valstis. Krievijas naftu tagad pērk Ķīna un Indija, bet Eiropā naftas trūkst, tāpēc ir cenu kāpums vairāk kā 2 reizes.
4. Tādas valstis kā Turcija, Gruzija un c.tevis piesauktās neietilpst rietumu koolīcijā. Turcija nelaiž NATO kuģus Melnajā jūrā, bet Gruzija vairākas reizes atteicās ieviest pret Krieviju jebkādas sankcijas.
5. Par Sibīriju, kuru taisoties ieņemt ķīna, ir slima suņa murgi. Ķīnas galvenais ienaidnieks ir ASV un ieņemt viņa taisās Taivānu.
6. Uz planētas vietas nav tādiem izdziemteņiem kā tu. Kāpēc tu vēl neesi Ukrainā? No tā būtu labums gan Latvijai gan Ukrinai. Latvija atbrīvotos no debīla idiota, bet Ukrainā tiktu samēslota zeme.

Atbildēt

mēslam

23.06.2022. 14:03

»

apriori

sen neesi nato kolonizatoru algotnu sists makdonalda ieskrietuve mulku zeme latvija


Kāpēc lai mani sistu NATO karavīrs, kas man ir sociāli tuvs? Tavs debilais krieva jebaļņiks gan nopietni riskē.

Atbildēt

nu nu

23.06.2022. 14:01

»

anti soross

ebrejs zelenskis banderu fasistu armija iesauc goiju hohluskas,tas tagad karosot pret Krievijas armiju un Donbasa un Luganskas miliciem


Cik zināms, žīdenes Šelomovas dēls, pedofīls Putins, jau sametis kurtuvē līdz pat 50 000 savu beztiesīgo bezsmadzeņu vergu un vēl 150 000 gruz 300 noteikti nekad vairs nekaros, ja vien Koreja vai Japāna tiem neuztaisīs protēzes, kas maksā vismaz 100 000$ katra, apmēram 20-30 krievu vērtība.
Zeļenskis nevar iesaukt hohluškas, jo tās sūkā krievu sūdainos daiktus, bet ukrainietes karo tikai brīvprātīgi. Ja tu, plānprātiņ, nezināji, kas ir hohluška, paskaidroju, tā ir krievu pederastu barveža, Putina, soratņica vēl no Ļeņingradas, Vaļka Stakan (Matvijenko), kas karjeru komjaunatnē taisīja ar savu pežu. Hohluškas neatšķiras no krievu kucēm. Iespējams, arī tava māte, kas tevi dzērumā ieņēma no nezināma prapora, ir hohluška.

Atbildēt

krievam pizda

23.06.2022. 13:42

»

jukušajam idiotam

Attopies idiot, ukraiņu kritušie pret krievu ir apmērm 8:1 par slikgtu ukraiņiem. Krituši un bez vēsts pazuduši virs 60.000 ukraiņu un kopā ar ievainotajiem nekad vairs nekaros kādi 100.000. No armijas, kas Ukrainai bija 24.februārī, 2/3 karavīru ir krituši. No 500 tankiem, iznīcināti 400, kā arī 1300...


Labāk paskaidro, plānprātiņ, kāpēc tagad pieņemts lēmums atļaut mobilizēties nodzērušiem krievu pediņiem līdz 65 gadu vacumam un kāpēc tiem jādeg 60 gadus vecos tankos T-62? Rietumiem pietiks ieroču, lai triljons krievu necilvēku aizsūtītu uz elli, ja uz vienu 120 miljonus vērtu Iskander ar visu krievu sadistu un pederastu apkalpi, Ukraina iztērē mazāk kā divus Bayraktar, kas katrs maksā 5 miljonus, bet M142 HIMARS vēl tikai ceļā. Rietumu koalīcijas ekonomisks potenciāls ir 40-50 lielāks nekā krievijai, un rietumos neizzog līdz pat 90% no budžeta un vēl krieviem jārēķinās ar to, ka krievijas iekšienē ir vairāki desmiti miljoni veselīgu un motivētu iedzīvotāju, kam nagi niez izgriezt pēdējo krievu un vēl pat savu vārdu nav teikušas Polija, Rumānija, Turcija, Gruzija, Taleban, nemaz nerunājot par Ķīnu, kas bez neviena šāviena pārņems Sibīriju, visiem krieviem noraus pautus un sadzīs tos rakt ogles. Visus jūs izbeigs kā tarakānus, tādiem izdzimteņiem nav vietas uz 21 gadsimta Cilvēku planētas.

Atbildēt

mēslam

23.06.2022. 13:21

»

Teicami !

Pasaules labakaja pilseta Maskava ir slegti visi asv kolonizacijas simbola makdonalds cilveku indesanas punkti


McDonald's pats pameta to bēdu ieleju un tagad pasaulē populārākās ēstuves vietā smirdīgā armēņu izcelsmes krievu kuce Simoņjan cepšot kotletes ar bulciņu, ko krievu protot jau simts gadus. Patiesībā, visdrīzākais, tur būs krievu iecienītie beļaši, kur var atrast kaķu spalvas un nagus un kad kaķi beigsies, arī cilvēku zobus, kā bija 1946.- 1950. gada.

Atbildēt

jukušajam idiotam

23.06.2022. 13:15

»

Jukums

Varu tikai pabrīnīties kādi sūdi ir to krievu okupantu galvās kuri iebrukuši Ukrainā slepkavot tos kurus paši nesen sauca par savu brāļu tautu. Vai arī pašiem saņemt savu pelnīto lodi no Ukrainas aizstāvjiem, nomirt par vājprātīgo putinu bezjēdzīgā nāvē, vai vismaz tik sakropļotam uz mūžu un tad visu...


Attopies idiot, ukraiņu kritušie pret krievu ir apmērm 8:1 par slikgtu ukraiņiem. Krituši un bez vēsts pazuduši virs 60.000 ukraiņu un kopā ar ievainotajiem nekad vairs nekaros kādi 100.000. No armijas, kas Ukrainai bija 24.februārī, 2/3 karavīru ir krituši. No 500 tankiem, iznīcināti 400, kā arī 1300 kaujas mašīnas un 700 lielgabali, kā arī visa aviācija. Rietumiem nav tik daudz ieroču, lai šos zudumus kompensētu. Frontē vairs nav palikuši kontraktņiki. Tagad Ukrainai karo mobilizētie un tie, kas iestājās teritoriālās aizsardzības vienībās. Bezcerīga situācija ir nevis krieviem, bet ukraiņiem. Tagad aplektas ir Lisičansa, Svetlodara, Slavjanska un Kramatorska. Nedudz pacieties un uzzināsi par pilnīgu Ukrainas armijas sagrāvi Donbasā.

Atbildēt

ej nu!

23.06.2022. 13:15

»

Pirātu partija

Ja kādu interesē, pastāstīšu kā režīms nomainīsies Gruzijā. Gruzīja būs nākošā WW3, ko uzsāks rašisti...


Ko nozīmē pasaules karš? Lai krievu necilvēki varētu pierīties cilvēku asinis, ASV Staļinam bija uzbūvējušas pasaulē varenāko militāro industriju, katru dienu 36h ASV un Lielbritānija atvilka vācu spēkus no austrumiem, 70% Vācijas gaisa un 100% jūras spēki spēki karoja rietumu frontē. Ķīna un Mongolija arī sniedza krieviem būtisku materiālu palīdzību.
Kas šodien lies asinis par krieviem: z-Koreja, Baltkrievija, Sīrija un Eritreja? Pat Irāna, Venecuēla un Nikaragua neraujas uz elli

Atbildēt

krievu kroplim

23.06.2022. 13:02

»

jukušajam

tu reāli esi sagājis sviestā ar savu plānpŗātīgo zombijpropagandu. Kāds tavam kārtējam maniakāli un histēŗiski rusofobiskajam murgojumam sakars ar citēto H.T. viedokli


Русофобия – это антифашизм XXI века!
Каким образом Россия сумела родить из себя безумного маньяка, патологического убийцу и садиста, уголовника в самом буквальном смысле слова – родить, вручить ему абсолютную политическую власть и дать карт-бланш на любые авантюры и преступления, которые в конце концов поставили не только его лично, а и всю страну, весь народ, даже всю ее многовековую культуру вне закона в мире?

Несомненно, этот человек, будучи каким-то дьявольским соединением всех возможных пороков без единой не то что добродетели, а просто человеческой черты (даже у Гитлера можно найти что-то человеческое – но не у него!), оказался удивительно созвучен тому, что условно можно назвать «национальной душой», в том смысле, что его личные комплексы маленького, злобного, мстительного, обделенного в детстве человечка срезонировали с комплексами коллективного бессознательного. Поколения чекистов, вертухаев, гопников, урок произвели наконец конденсат чистого Зла, каким мы видим сейчас этого человека и это общество, в котором он оказался возможен.

Теперь уже ничего невозможно откатить назад и поправить. Россия сама себя назначила на роль главного врага человечества и в этой роли утверждена. На наших глазах стремительно разворачивается самоубийство целой цивилизации – и остается только молиться, чтобы она не утащила за собой всю планету в ядерном огне.
Павел Шехтман

Atbildēt

Jukums

23.06.2022. 10:14

»

būtiska pibilde

Jukuma piesauktie "kādi sūdi" ir paša Jukuma galvā! Līgo


Redzi, Jukums nekādā ziņā nav piedalījies, pie šo toksisko sūdu iepludināšanas krievu okupantu galviņās, te nu griezies pie lielākā toksisko sūdu vārītāja putina un viņa sūdu vārīšanas operatoriem - gan solovjova, kiseļova, simonjanas. Un arī pie putina pavāriem un visa tā kremļa kontingenta. Jukums līdz pēdējam aicināja nesākt šo idiotisko karu, kurā nav ieguvēju. Un nu kremlis ir pie tās puškina darbos minētās sasistās siles.
Lai velns parauj krievu okupantus, līgo!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: