Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

info

03.04.2021. 15:31

Pirms nu jau 9 gadiem TV3 raidījums labi izgaismoja tautai Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova shēmu, kā šis noēdies tēvainis Rīgas brīvostas valdes locekļiem sagādājos dažādus materiālus labumus, kā arī iekārtojis valdes locekļu radiniekus darbā brīvostā.

Raidījums norāda - lai gan Loginova darbu pārrauga astoņi valdes locekļi, četri no valsts, četri no pašvaldības, dzīvē viss ir otrādāk - valdes locekļi balso par Loginova izvirzīto darba kārtību un, lai izvairītos no liekas intereses, Loginovs valdes locekļiem sagādā dažādus materiālus labumus – iekārto to radiniekus darbā brīvostā, aizsūta mācībās uz Londonu, kā arī nopērk datortehniku.

Saskaņā ar sniegto informāciju atsevišķiem Rīgas brīvostas darbiniekiem pienākas dienesta džips ar šoferi, tostarp Loginovam, viņa sievai un Rīgas brīvostas Starptautisko sakaru un administratīvā departamenta direktorei, Spānijas pilsonei Irinai Gorbatikovai.

Tāpat raidījums atzīmē, ka Loginova māsasdēls Edijs Neilands nesen kļuvis par ostas pārvaldes meitasuzņēmuma "Brīvostas flote" direktora vietnieku. Šis uzņēmums pēdējā mēneša laikā nopircis trīs jaunus dienesta džipus. Vienlaikus "Nekā personīga" norāda, ka ar paša auto no Loginovu dzimtas ostā brauc vienīgi pārvaldnieka znots – Toms Bērziņš, ostas vecākais būvinženieris.

Tomēr ģimenes locekļu iekārtošanu darbā Loginovs neuzskata par ko sliktu. "Es apprecējos ar savu darbinieci, es to izdarīju trešo reizi savā dzīvē, nu es ceru, ka tā bija pēdējā reize. Un es izvēlos daļu darbinieku. Piemēram, to pašu Bērziņa kungu, es uzskatīju, ka viņu darbā nevajag ņemt. Viņš pat bija atbrīvots, kaut gan mans vietnieks viņu paņēma pie sevis, jo viņi nodarbojas ar tehniskām lietām. Tā nav mana hierarhija. Nu mana meita viņu apprecēja," klāstīja Loginovs un uzsvēra, ka viņa radi savu darbu padarot labi, tāpat kā radinieki citiem ietekmīgiem cilvēkiem.

Tomēr Rīgas brīvostā strādā ne tikai pārvaldnieka Loginova sieva, māsas dēls un znots, - darbs brīvostā atradies diviem bijušajiem ministriem, viena eksministra sievai un diviem patreizējās ostas valdes locekļu tuviniekiem.

Raidījums atklāj, ka pie analītiķa amata ticis ostas valdes locekļa, "Vienotības" pārstāvja Ērika Škapara dēls Mārtiņš. "Mārtiņam Škaparam ir attiecīga izglītība. Šī ir viņa paša iniciatīva būt šajā amatā," teica Ēriks Škapars. Savukārt uz jautājumu, vai viņa dēls ostā atrada darbu pirms viņš kļuva par valdes locekli, Škapars atbildēja: "Nē, viņš ir nokļuvis, kopš es tur esmu. Bet, kā jau es minēju, es esmu trīs gadus. Pirms tam es četrus gadus biju Rīgas domes deputāts, divus gadus Rīgas domes izpilddirektors, un tas nozīmē, ka visi mani radi, viņiem laikam jābrauc uz Preiļiem strādāt?"

Tāpat darbā Rīgas brīvostā par ostas analītiķi ir pieņemta apvienības "Saskaņas centrs" valdes locekļa Mihaila Kameņecka dēla draudzene Darja Uspenska, savukārt bijušā satiksmes ministra Kaspara Gerharda sieva Vita - par ostas pārdošanas speciālisti.
"Nekā personīga" uzsver, ka savu varu un neatkarību ostā Loginovs nostiprina ar amatiem nodrošinot arī pašus politiķus un ierēdņus, piemēram, jau ilgus gadus par departamenta direktoru ostā strādā kādreizējais labklājības ministrs Vladimirs Makarovs, par ostas valdes priekšsēdētāja padomnieku nesen kļuvis Kārlis Leiškalns, ostas preses sekretāres Anitas Leiškalnes vīrs un ostu asociācijas vadītājs, bet par speciālistu NATO kravu jautājumos bijušais Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas vadītājs Juris Dalbiņš, kura vadītajā komisijā pēdējos devītās Saeimas mēnešos tapa likums par ostu policijas izveidi.

Vienlaikus raidījums norāda, ka katrs ostas valdes loceklis saņem algu – nepilnus 3000 latus, tāpat Loginovs ir atsaucīgs arī pārējām valdes locekļu prasībām, tostarp frakciju apvienības "Vienotība" Olafam Pulkam nesen sagādāts jauns portatīvais dators un mobilais telefons, bet Zaļo un zemnieku savienības Juris Vaskāns cenšas uz ostas rēķina paplašināt savu redzesloku, lai arī skaidri zināms, ka drīz viņam amats būs jāatstāj.

"Vaskāns apliecināja, ka uz ostas rēķina piedalījies seminārā Londonā. "Jā, pirmdien, otrdien, trešdien es atrados Londonā, "Lloyds" organizētā seminārā par sašķidrināto gāzi. Tas ir tāds jauns trends vispār pasaulē, Eiropā – darbināt kuģus ar sašķidrināto gāzi," sacīja Vaskāns, taču atzina, ka nezina, cik seminārs ostai izmaksājis. "Tas ir 1000 vai 2000 lati seminārs," sprieda Vaskāns. Raidījums arī informē, ka uz Londonu viņš lidojis Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" biznesa klasē, lai atbalstītu vietējo nacionālo aviokompāniju.

Tāpat raidījums novērojis, ka ostas valdes locekļiem ar Loginovu nav domstarpību. "Pretēji pārvaldnieka gribai pēdējo gadu laikā valdes locekļi lēmuši tikai uz rokas pirkstiem skaitāmos gadījumos. Valde arī apstiprinājusi pārvaldnieka sastādīto ostas budžetu, kas gadā pārsniedz 22 miljonus latu. No tiem reklāmai osta gadā tērē 965 734,84, reprezentācijas izdevumiem 57 055,06, periodisko izdevumu abonēšanai – 23 832,05 un juristu algošanai 140 tūkstošus latu," ziņo "Nekā personīga".

Raidījums arī atklāj, ka Loginovam izdevies panākt, ka Rīgas brīvosta nav tikusi pakļauta kopīgajam algu ierobežojumam - amatpersonas statuss ir tikai valdes locekļiem, Loginovam un viņa vietniekiem, bet pārējie ostas administrācijas darbinieki nav valsts amatpersonas un viņiem nav jāiesniedz ienākumu deklarācijas.

Vienlaikus Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks Loginova radinieku iekārtošanu darbā nenosoda. Ameriks norādīja - ja pārvaldnieka radi strādā labi, lai strādājot. Raidījums atzīmē, ka Amerikam kopā ar Loginovu ir lieli sadarbības plāni.

Savukārt valdības konsultanta "Prudentia" vadītājs Ģirts Rungainis pavēstīja, ka bez ķirurģiskas iejaukšanās "čomu" sistēma Rīgas brīvostā saglabāsies. "Šobrīd notiek tas, ka valsts vienkārši novēro to, kas notiek ostās un vārgi kaut ko pīkst par to, ka kaut ko vajadzētu darīt. Pa lielam lietas nosaka lielie lietu kārtotāji ostu pārvaldēs vai pašvaldībās, vai arī viņu finanšu sponsori," uzsvēra Rungainis.

Atbildēt

Šņukurs un stilbiņš

31.03.2021. 02:10

Interesanti, kāda pašam diagnoze? Bizness iet uz grunti? Jālien atpakaļ pie siles?

Atbildēt

juhops

30.03.2021. 21:33

Krištopāns diagnozi noteica? Kam ? Savai Valstij, kuru pirmajos neatkarības gados veidoja pats? Manuprāt, paklusējis un- rakājies savā dārziņmazā! Šlesers, Šķēle, Jurjevs- efektīvi vadoņi savai Valstij!? Dommbrovskis Valdiņš sen nav dzirdēts ar veiksmes stāstu, tai skaitā naftas meklējumiem! Toties- Andris Vilks- jau sen siltā alā iekārtojies, reizēm uzgaudo savas gudrības- malacis- lidojumā pamainīja apavus!Taisījās, taču uz komercstruktūrām, tika valsts darbā! Utt...

Atbildēt

ha-ha

30.03.2021. 16:21

Glābt var visu, vajag tikai audzēt sociālo nevienlīdzību palielinot algas mediķiem, pedagogiem, ieredņiem, kulturistiem un samazinot pārējo pirktspèju. Kā buldozers pie apvāršņa jau vid dzelzceļu terminātors.

Atbildēt

neticami

30.03.2021. 15:55

Ja to sacītu kāds cits gandrīz noticētu. Bet Krištopāns! Tiešām Latvijas ceļa "gudrie" sāka mūs vest pa lejupejošu ceļu. Tagad esam tur, kur esam. Krištopāna kungs, labākais, ko varētu darīt - paklusēt!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

30.03.2021. 14:10

»

Pilns lokdauns

Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija...


Pilnīgs lumpendauns

Atbildēt

Pilns lokdauns

30.03.2021. 13:26

Vienojas par kritērijiem lokdauna ieviešanai, ja pasliktināsies situācija
SABIEDRĪBA Šodien 19:41
  Jauns.lv / LETA

Ministru kabinets piektdien pieņēma zināšanai Krīzes vadības padomes sekretariāta izstrādātos kritērijus lokdauna ieviešanai gadījumā, ja būtiski pasliktināsies epidemioloģiskā situācija.

Jaunākā valsts terora karaspēle

"D+ koncepts" būtībā paredz ļoti stingrus ierobežojumus, un to plānots aktivizēt, ja izpildīsies viens no vairākiem kritērijiem, proti:
*  ja 14 dienu Covid-19 kumulatīvā gadījumu skaita uz 100 000 iedzīvotājiem pieaugums būs par 20%;
*  ja Covid-19 saslimstības rādītājs sasniegs 14 dienu kumulatīvo gadījumu skaitu virs 600 uz 100 000 iedzīvotājiem;
* ja stacionāru gultu noslodze sasniegs 70% no ikdienas apstākļos pielietotā gultu apjoma stacionārajās ārstniecības iestādēs;
* ja intensīvās terapijas gultu noslogojums pārsniegs 70%.

Ja būtiski pasliktināsies situācija, tad personām būs pienākums uzturēties savā dzīvesvietā vienas mājsaimniecības ietvaros, bet no tās varēs iziet tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos.
* Šādā gadījumā klātienē varētu apmeklēt tikai ārstniecības iestādi, nodot Covid-19 testu vai apmeklēt vakcinēšanās vietu.
* Tāpat lokdauna gadījumā klātienē varētu saņemt pakalpojumus tuvākajā vietā, tostarp tirdzniecības vietā. Pastaiga būtu atļauta vienu stundu divas reizes diennaktī līdz trīs kilometru attālumam no dzīvesvietas. Personas, kas atrodas pašizolācijā vai karantīnā, nedrīkstēs atstāt dzīvesvietu.
* Tāpat būtu atļauts individuāli sportot ārā līdz vienai stundai divas reizes diennaktī un līdz trīs kilometru attālumam no dzīves vietas. Būtu atļauts apmeklēt kopjamas personas. Tāpat būtu atļauts apmeklēt sankcionētas sapulces, gājienu vai piketu, reliģiskās vietas, bēres, kāzas vai kristības.
* Būtiski pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, klātienē varētu strādā tikai tie darbinieki, kuri nodrošina steidzamu un neatliekamu pakalpojumu sniegšanu vai kuri nodrošina būtisku neatliekamu darbu nepārtrauktību un nevar to veikt attālināti savā dzīvesvietā.
* Savukārt tirdzniecības jomā būtu liegts sniegt pakalpojumus klātienē. Ievērojot "Drošas tirdzniecības protokolu", klātienē varētu strādāt tikai aptiekas, degvielas uzpildes stacijas un tirdzniecības vietas, kas tirgo pārtiku un pirmās nepieciešamības preces.
* Kritiskas epidemioloģiskās situācijas gadījumā darbu varētu turpināt plašsaziņas līdzekļi, savukārt sabiedriskās ēdināšanas vietās būtu atļauts izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai, tai skaitā ārā.
* Šī scenārija gadījumā tiktu aizliegti un atcelti visi sporta un kultūras pasākumi. Ārā būtu atļauti tikai treniņi profesionālajā sportā. Muzeju ārtelpas, dabas takas un sporta veikšanas vietas ārā būtu slēgtas.
* Izglītības jomā tiktu pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs un nodrošinātas mācības attālināti, izņemot pirmsskolas izglītības programmas apguvi bērniem, kuru likumiskie pārstāvji paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, ja izglītības iestādē nodarbinātie mācību procesa laikā un ārpus tā lieto mutes un deguna aizsegus.
* Starppilsētu un pilsētas pasažieru pārvadājumos būtu jānodrošina noslodze līdz 50%. Tāpat transporta jomā tiktu atceltas visa veida valsts un pašvaldību noteiktās atlaides.
* Šī scenārija gadījumā tiktu pārtraukti visi starptautiskie pasažieru pārvadājumi gan pa gaisu, gan zemi, gan ūdeni. Tāpat tiktu pārtraukti visi tūrisma pakalpojumi.
* Savukārt ārstniecības iestādes varētu nodrošināt un nepārtraukt virkni veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu - neatliekamo medicīnisko un akūto palīdzību, tai skaitā zobārstniecības, nepieciešamos izmeklējumus un konsultācijas, ģimenes ārsta sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, Valsts asinsdonoru centra sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus, vakcinācijas pakalpojumus, veselības aprūpes pakalpojumus mājās, grūtnieču aprūpi un laboratorijas pakalpojumus.
* Reliģiskās darbības veikšanas vietās darbu varētu sākt ne agrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.20, ievērojot "Reliģisko vietu drošības protokolu".
Ierobežojumu kontroli veiktu Valsts policija, pašvaldības policija un Valsts robežsardze.

Lai nodrošinātu vakcīnu piegāžu un loģistikas drošību, Nacionālie bruņotie spēki varētu aktivizēt mobilizācijas sistēmu un nodrošināt vakcinācijas procesa koordināciju.
Šī koncepta ieviešanas mērķis ir novērst vai strauji samazināt Covid-19 infekcijas izplatīšanos sabiedrībā, mazināt Covid-19 inficēto personu skaitu un importēto Covid-19 infekcijas gadījumu skaitu. Tāpat šo pasākumu mērķis ir mazināt jaunu Covid-19 infekciju izplatību, hospitalizēto un mirušo personu skaitu.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

30.03.2021. 12:51

»

Gatavojieties ļaunākajam

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja 20.03.2020. 08:45...


Gatavojieties ļaunākajam un sagatavojieties ilgai ekonomikas bezdarbībai visu vasaru. Tas ir globāli!

Atbildēt

Ar savu murgu palagu atkal pieķēzījis visas vietas.

30.03.2021. 12:49

»

Ir izstrādātas Pasaules Bankas instrukcijas

valstīm, ar ko ir parādlīgumi PB, 2025.-2028. gadam, kā apspiest masu nemierus...


Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

Atbildēt

5.kolonna

30.03.2021. 12:45

Krištopans kritizē, Lembergs kritizē, Godmanis kritizē, saskaņa kritizē, bet kas tad to visu izveidoja līdz un pēc 90tajiem. Tur pat iespēja pietuvoties varas grožiem netika pieļauta, par ko parūpējās visi iespējamie koloniālās iekārtas represīvie dienesti.

Atbildēt

Ledus

30.03.2021. 10:55

Sapratu no raksta, ka 1,5 miljardi, kurus no budžeta piešķir veselības ministrijai, ir par maz, nepieciešams vēl nogriezt finansējumu no citām nozarēm un "iegrūst" medicīnā. Manuprāt, pareizāk būtu šos līdzekļus ieguldīt veselīga dzīvesveida veicināšanā, jo sekās (slimībās) var naudu guldīt bezgalīgi un vienmēr būs par maz. Ja runājam par mediķiem, tad lielai daļai profesija ir kļuvusi par biznesu (tāpat kā sportistiem, aktieriem, mūziķiem, augstskolu pasniedzējiem u.t.t.). Tādēļ nevajag sacerēties, ka mediķi būs orientēti uz pacientiem, viņiem tas ir tikai bizness.

Atbildēt

Lasot

30.03.2021. 09:58

»

nu tad

Debiliķe Jurča varētu pastāstīt, no kurienes tos mediķus piesaistīt un par kādu atlīdzību. Tāpat arī kopējo atlīdzības apjomu


Lasot komentārus šķiet ka šo visu vājprātu, kas šobrīd notiek Layvijā esam patiesi pelnījuši!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

30.03.2021. 09:20

Kas ir šī Ilze Jurča?
Nepazīstu, bet pilnīgi skaidra un pareiza doma gan Jurčai, gan Krištopanam. Arī par tām reņģēm, ne uzreiz, bet nesen pieleca.

Atbildēt

Ir izstrādātas Pasaules Bankas instrukcijas

30.03.2021. 08:41

»

Gatavojieties ļaunākajam

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja 20.03.2020. 08:45...


valstīm, ar ko ir parādlīgumi PB, 2025.-2028. gadam, kā apspiest masu nemierus.

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Gatavojieties ļaunākajam

30.03.2021. 08:36

»

atbilde

...


BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja 20.03.2020. 08:45


2017.gada 20. decembrī BBC News rakstīja, ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News minētās ziņas ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai citas ziņas iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Pandēmiju globāli turpinās vēl 3 mēnešus, vai 12 nedēļas, kā sola valdības, bet tā var neapstāties vispār, jo atkal iestāsies nomaiņa no vasaras uz rudeni, kad lavēlīgi laikapstākļi vīrusu izplatībai, jo, mainoties gadalaikiem, pandēmija var neizbeigties vispār, kamēr pāri nepaliks tikai tie, kas koronavīrusu pārslimojuši, vai kuriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Antivielas, kuras patentēja un izstrādāja ar koronavīrsu vienlaicīgi. Gatavojieties ļaunākajam un sagatavojieties ilgai ekonomikas bezdarbībai visu vasaru. Tas ir globāli!

Atbildēt

Kamer to nenormālo Induli Duku kāds nepārmācīs

30.03.2021. 05:22

»

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

Ar savu murgu palagu atkal pieķēzījis visas vietas


Miera te nebūs. Ķēzīsies. Dzīvo viņš Dikļos. Kaut kad jau tas vadzis lūzīs.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

30.03.2021. 00:05

»

atbilde

...


Ar savu murgu palagu atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

atbilde

29.03.2021. 23:11

»

Kovidafēra

...Foto
Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem
Ilze Jurča
29.03.2021.
Komentāri (16)
Pievienot komentāru

Lapas: 1


Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Reņģēdājs 29.03.2021. 17:17
Šoreiz piekrītu katram KNAB vārdam

Atbildēt

Citokīnu vētra 29.03.2021. 17:29
Lai turpinātu masveida testēšanu, propagandu par inficētiem un mirušiem, lokdaunu, izplatīs aizvien jaunus C19 vīrusa celmus ar vēl eksotiskākiem nosaukumiem. Drīzumā stāstīs, ka tos izplata gājputni, kas atmigrējuši!

Tiks radītas (kā dāvanas) jaunas vacīnas, kuru saturs katrā ražojuma partijā netiks pārbaudīts. Lielas mirušo masas no “nezināma vīrusa celma” sagaidāmas jau 2021. gada rudenī. Būs aizvien jautrāk.

Jo esošās vakcīnas neder citiem kovida vīrusa celmiem kā Ugandas utt.

Izraēlas zinātnieki izskaidroja gaidāmo masveida mirstību. Jaunās paaudzes vakcīnas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, kas saglabājas līdz gadam. Antivielas nepazīst cita celma kovida vīrusu un ielaiž tā infekciju šūnās. Sākas citokīnu vētra un cilvēks pagalam. Zinātniski pierādīts, ka citokīnu vētrā nozīme ir antivielu daudzumam, jo to ir vairāk, jo vētra ir iespaidīgāja.

Dabiskā imunitāte antivielas izstrādā adekvāti un proporcionāli konkrētam kovida celmam un tikai, tādēļ citokīnu vētrai nav pamata.

Atbildēt

ммм 29.03.2021. 17:56
Sen jau bija laiks saprast, ka tā vakcinēšana ir tāds pat blefs kā COVID. Bet, galvenais ir mimikrēt un tēlot ka tic...

Atbildēt

nu tad 29.03.2021. 18:08
Debiliķe Jurča varētu pastāstīt, no kurienes tos mediķus piesaistīt un par kādu atlīdzību. Tāpat arī kopējo atlīdzības apjomu.

Atbildēt

autorei 29.03.2021. 18:22
Tas noziedznieks primāri noteica diagnozi pats sev un savas partijas biedriem: Godmanim, Pētersonei, Bordānam.

Atbildēt

v 29.03.2021. 18:36

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Sic debilaiz Durka!

29.03.2021. 21:45

»

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.


Pussprāgušais debiliozīc!

Atbildēt

Kur problēma

29.03.2021. 21:25

Šorīt kaimiņš kā sputņiks aiznesās un atnāca ar Vakcīnu. Novakcinējās visa ģimene un vēl kaut kādi domu biedri, bet īsi pirms krēslas aiznesās jau pēc otrās devas.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

29.03.2021. 20:25

»

Kovidafēra

...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Sic būdā

29.03.2021. 20:16

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


debilaizs Indulli Durka!

Atbildēt

Reņģe

29.03.2021. 19:58

Nu viļis skuja ir viens humorīgs kadrs. Bet par slimiem tomēr nav labi smieties .

Atbildēt

Valsts Zāļu aģentūra pati apstiprina vakcinācijas bezjēdzīgumu

29.03.2021. 19:40

»

Citokīnu vētra

Lai turpinātu masveida testēšanu, propagandu par inficētiem un mirušiem, lokdaunu, izplatīs aizvien jaunus C19 vīrusa celmus ar vēl eksotiskākiem nosaukumiem. Drīzumā stāstīs, ka tos izplata gājputni, kas atmigrējuši...


Ko nozīmē antivielu esamība organismā pēc vakcinācijas? Skaidro Zāļu valsts aģentūra
ESI VESELS Šodien 19:13
  Jauns.lv

Zāļu valsts aģentūra informē, ka Covid-19 vakcīnas cilvēka organismā stimulē gan antivielu veidošanos, gan šūnu imunitāti, kurā iesaistītas tādas šūnas kā citotoksiskie T limfocīti jeb galētājšūnas un līdzētājšūnas. Abi šie imunitātes pamata mehānismi ir vienlīdz nozīmīgi kopējai aizsardzībai pret saslimšanu ar Covid-19.

Turklāt imūnsistēmai piemīt atmiņas funkcija, proti, spēja atpazīt un atcerēties konkrētu slimības izraisītāju (koronavīrusu) un mobilizēt organisma resursus cīņai pret to, stimulējot jaunu antivielu un aizsargājošo šūnu veidošanos pēc saskares ar šo vīrusu. Tas nozīmē, ka antivielu līmeņa daudzuma organismā noskaidrošana vien nesniedz pilnu informāciju par vakcīnas nodrošināto aizsardzību pret slimību.
Lai gan pasaulē ir pieejami dažādi testi antivielu noteikšanai jeb seroloģiskie testi, šos testus izmanto, lai noskaidrotu, vai cilvēks jau iepriekš bijis inficēts ar Covid-19. Ar testiem vērtē antivielu veidošanu pret vienu vai diviem vīrusa proteīniem – pret pīķa proteīnu (jeb S proteīnu) vai nukleokapsīdu. Pozitīvs tests, nosakot antivielas pret pīķa proteīnu, var norādīt gan uz jau iepriekš iegūtu infekciju, gan uz saskaršanos ar vakcīnu.

Antivielu testi nav apstiprināti, lai vērtētu imūno atbildes reakciju pēc vakcinācijas vai salīdzinātu dažādu vakcīnu efektivitāti, un testu klīniskā lietderība šādam nolūkam nav pierādīta. Pirmkārt, testi nav standartizēti, atšķiras to jutīgums un specifiskums. Otrkārt, pašlaik vēl nav zināms, cik daudz antivielu nepieciešams, lai cilvēks būtu pasargāts no jaunas vai atkārtotas saslimšanas, tāpēc antivielu testu rezultāti ir grūti interpretējami. Treškārt, antivielu testi nesniedz nekādu informāciju par šūnu imunitāti, kas arī ir svarīga daļa no kopējās imūnsistēmas atbildes reakcijas.
Latvijā Covid-19 testēšanā plaši izmantotā koronavīrusa ribonukleīnskābes (RNS) noteikšanas polimerāzes ķēdes reakcijas (P\KR) testa rezultāti uzrādīsies pozitīvi tikai tad, ja cilvēks testēšanas laikā būs inficējies ar koronavīrusu, kas izraisa saslimšanu ar Covid-19. Tests ir paredzēts vīrusa RNS klātbūtnes cilvēka organismā noteikšanai. Vakcinējoties pret Covid-19, cilvēka organismā netiek ievadīts vīruss, tāpēc šis tests nav lietderīgs, lai pārliecinātos par vakcīnas iedarbību.

Vakcīnu klīniskajos pētījumos galvenais vakcīnu efektivitātes rādītājs bija laboratoriski apstiprināti simptomātiski Covid-19 gadījumi, salīdzinot šādu gadījumu skaitu pētījuma dalībnieku grupā, kuri saņēma Covid-19 vakcīnu, un kontroles grupā. Visas pašlaik izmantotās vakcīnas uzrāda pietiekamu efektivitāti visās vecuma grupās, kurās tās tiek izmantotas.

Atbildēt

Kovidafēra

29.03.2021. 19:33

»

v

...“Pandēmiju” PVO konstatē 2020. gada sākumā. Bet Pasaules Banka jau 31/03/2020 sastāda uz pieciem gadiem stratēģiju “pandēmijas” apkarošanai ekonomikā.

Lētticiegie notic PB “gaištedzībai” medicīnā un atzīst, ka proagandas informācija masveida testēšanā par inficētiem un mirušiem arī ir patiesa.


Vai tad pandēmija nav nepārvarama vara komerclīgumu saistību izpildē? Lētticīgie nelasa savus līgumus, ko paraksta ar bankām, kuros minēti nepārvaramas varas apstākļi? Nelasa? Patiešām nelasa? Bet parakstījuši! Vai nav dīvaini, ka arī to nepamana E. Levits kā bijušais ET tiesnesis? Sakiet man vēl, ka tā nav globāla finansistu kovidafēra!

Atbildēt

viesis

29.03.2021. 19:02

Izklausās jau forši, kamēr nedomā par to, ka "Lielais Vilis" bija Latvijas Ceļa deputāts, tās pašas partijas, kura uzsāka Latvijas vadīšanu augšup pa lejupejošajām kāpnēm.......

Atbildēt

v

29.03.2021. 18:36


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

autorei

29.03.2021. 18:22

Tas noziedznieks primāri noteica diagnozi pats sev un savas partijas biedriem: Godmanim, Pētersonei, Bordānam.

Atbildēt

nu tad

29.03.2021. 18:08

Debiliķe Jurča varētu pastāstīt, no kurienes tos mediķus piesaistīt un par kādu atlīdzību. Tāpat arī kopējo atlīdzības apjomu.

Atbildēt

ммм

29.03.2021. 17:56

Sen jau bija laiks saprast, ka tā vakcinēšana ir tāds pat blefs kā COVID. Bet, galvenais ir mimikrēt un tēlot ka tic...

Atbildēt

Citokīnu vētra

29.03.2021. 17:29

Lai turpinātu masveida testēšanu, propagandu par inficētiem un mirušiem, lokdaunu, izplatīs aizvien jaunus C19 vīrusa celmus ar vēl eksotiskākiem nosaukumiem. Drīzumā stāstīs, ka tos izplata gājputni, kas atmigrējuši!

Tiks radītas (kā dāvanas) jaunas vacīnas, kuru saturs katrā ražojuma partijā netiks pārbaudīts. Lielas mirušo masas no “nezināma vīrusa celma” sagaidāmas jau 2021. gada rudenī. Būs aizvien jautrāk.

Jo esošās vakcīnas neder citiem kovida vīrusa celmiem kā Ugandas utt.

Izraēlas zinātnieki izskaidroja gaidāmo masveida mirstību. Jaunās paaudzes vakcīnas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, kas saglabājas līdz gadam. Antivielas nepazīst cita celma kovida vīrusu un ielaiž tā infekciju šūnās. Sākas citokīnu vētra un cilvēks pagalam. Zinātniski pierādīts, ka citokīnu vētrā nozīme ir antivielu daudzumam, jo to ir vairāk, jo vētra ir iespaidīgāja.

Dabiskā imunitāte antivielas izstrādā adekvāti un proporcionāli konkrētam kovida celmam un tikai, tādēļ citokīnu vētrai nav pamata.

Atbildēt

Reņģēdājs

29.03.2021. 17:17

Šoreiz piekrītu katram KNAB vārdam

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: