Menu
Pilnā versija
Foto

„Kā lemsiet, tā būs”

Kārlis Grambergs · 06.08.2018. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S.K.

09.08.2018. 17:40

»

Žulis

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti ...


Izvērsts komentārs. Kurš teica, ka visi latvieši ir muļķi? Vai tad var teikt, ka Žulis ir no trako mājas? Nevar teikt, jo latvieši tad visi ir jāliek trako mājā, jo visi raksta tik gudrus komentārus pie dumjiem gabaliem.

Atbildēt

Laimnesis Celmlauzis

08.08.2018. 19:50

»

vita

tās brīvības alkas,ideāli, no kuriem, kā fēnikss atdzima Latvija, ir sabradātas, iemīcītas dubļu jūrā. Mēs neesam izturējuši ne varas, ne naudas ugunskristības. Pārāk izsalkuši un samaitāti piecdesmit gados. Tā saeima esam mēs paši


tādi paklusējuši par tiem piecdesmit gadiem!Nebūtu šo gadu visi kalnietes pastalnieki dzīvotu zemē izraktās dobēs un blindažās,tūkstoši 10 ostlandiešu būtu vagari.Varat aizvērties.

Atbildēt

vita

08.08.2018. 15:21

tās brīvības alkas,ideāli, no kuriem, kā fēnikss atdzima Latvija, ir sabradātas, iemīcītas dubļu jūrā. Mēs neesam izturējuši ne varas, ne naudas ugunskristības. Pārāk izsalkuši un samaitāti piecdesmit gados. Tā saeima esam mēs paši.

Atbildēt

Jautājums - Atbilde

07.08.2018. 19:24

"Kādēļ mēs paļaujamies uz lētu populismu ... Kādēļ ir tik grūti atkratīties no šiem savu laiku nodzīvojušajiem komunistu dinozauriem kā...?"

Tādēļ, ka cilvēki jūt, ka tie, kas runā par populismu un gāna komunistus ar čekistiem ir vēl lielāki nelieši, vēl lielāki populisti, intelektuāli un profesionāli niecības un valsti un sabiedrību, ja varētu, ievestu vēl dziļākā purvā vai pat ātrā iznīcībā.

Atbildēt

Esi aktīvs ,ir vajadzīgas pārmaiņas.

07.08.2018. 14:55

Pievienojies partijai ,kurus vecā nomenklatūra sauc par populistiem,jo ar to vecā nomenklatūra grib pateikt mums visiem ,ka mēs vecie vēži sēdēsim līdz mūža galam saeimā, izsūksim tautai spēkus un naudu bāzīsim savās kabatās,un mums ir jāsaprot,ka viņi negrib redzēt izmainītu šo valsti ,un tautu plaukstošu. Nesēdi un nevaidi,tas nevienam nepalīdz. Celies un rīkojies kopā ar tiem ,kuriem ir vēlme un ticība valstī ko mainīt.

Atbildēt

Pozitīva ticība darbos.

07.08.2018. 14:42

Kad cilvēki to vienreiz sapratīs,ka šāda tukša vāvuļošana ,bez reāliem pozitīvas ticības darbiem par labāku valsti,paliks tikai vāvuļošana. Pievienojies tiem , kuri cenšas kaut ko mainīt. Ir jāsāk reāli darīt ,un tad arī kaut kas sāks notikt.

Atbildēt

Nu gan

07.08.2018. 14:34

Pats raksta autors ir populistisku rakstu tiražētājs. Raksta to, ko visi sen jau zina. Negatīva ticība ,bez nākotnes redzējuma ,ir kā sapuvis zobs,kurš netiek āstēts ,vai netiek izrauts.Tas sabojā tikai mutes elpu ,un apkātrējiem liek novērsties no mutes vārstītāja nepatīkamās smakas. Ja negribi redzēt pozitīvas izmaiņas LV,unneesi tendēts uz pozitīvu ,tad nevirini savu smirdīgo muti.

Atbildēt

Edge

07.08.2018. 14:31

"Trīs vaļi" nav problēma - tās ir objektīvi pastāvošas parādības (cilvēka būtība), kuras var mazināt vai palielināt (piem. - atļaujot izpārdot Latvijas zemi ). Viss ir galvā!
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former. Albert Einstein.

Atbildēt

Feders

07.08.2018. 13:16

»

Žulis

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti ...


Ārprātīgi gudrs komentārs. Tūlīt redzams gudrs autors. Es visam piekrītu. Tikai nepiekrītu tam, ka latvieši ir Eiropiešu kauna traips un visriebīgākā Eiropas tauta. Tā nav jeb tā ir taisnība. Tam es nepiekrītu. Paldies par dziļi urdošo komentāru, ko nav sacerējis vāja prāta letiņš uz poda.

Atbildēt

Drausmīgs murgs un atpalicība

07.08.2018. 08:37

ir raksts un komentāri.

Mācieties, ļautiņi, un lasiet nopietnas grāmatas.

ASV izdoto, Latvijā šodien aizliegto, neatrodamo Alfreda Ceihnera " Latvijas boļševizācija1940-1941", izdota 1944. gadā, A. Grūtupa Observators, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, Juri Lina Zem Skorpiona zīmes un ieraudzīsit patiesību, kas notiek ar Latviju šodien, savām acīm.

Šie šajā rakstā apskatītie murgi par egoismu, mantkārību utt. atspoguļo vien paša autora un komentētāju totālo atpalicību un zināmu infantilismu. Un, nebrīnos, tādā līmenī pārsvarā domā visa sabiedrība.

Atbildēt

hm

07.08.2018. 08:22

Kāpēc visā, kas un kā vien iespējams, valsts un varas pārstāvji nomelno un tikai negatīvi izsakās par iepriekšējo laika posmu līdz 90.?
Varbūt tāpēc, ka ielecot pēdējā ES vilciena vagonā, izrādījās, ka tas ir apstājies, ka solītās leiputrijas vietā tika radīta sociālā nevienlīdzība un neaizsargātība, tika zaudēti ....
Kā lai šodien reņģēdājiem paskaidro, ka tas bija neīstais vagons. Vienīgi caur pagātnes noliegšanu.

Atbildēt

Karote

07.08.2018. 08:22

Viena no ķezām, ir kreisi socdemokrātisku partiju neesamība. Vadoņi veiksmīgi un, pieņemu, apzināti nozombējuši sabiedrību, ka tās nozīmē komunistus, maskavas roku, krievi nāk.,utt. Attiecīgi nav līdzsvara politikā. Balsot atliek par vieniem vai citiem dažādu kapitālistu grupējumu pārstāvjiem, kuru intereses reti kad ir Latvijai, pārsvarā savai apetītei. Savukārt, teikt ka "sabiedrība vainīga, paši ievēl" ir tikpat ciniski meli, kā kad zaglis māca apzogamo finanšu pratībai :)

Atbildēt

lauķis

07.08.2018. 07:35

Biedru partijnieku sistēmā atbildība neeksistē , ir tikai kolektīvā bezatbildība un pasakas par politisko atbildību.
Biedru partijnieku sistēma ir ciešā simbiozē ar augļotājiem , kā roka ar cimdu.
Jautājums , vai biedru partijnieku/augļotāju sistēmā ar balsošanu var ko izmainīt?

Atbildēt

kamēr čangaļi nebūs patrioti.............

06.08.2018. 21:13

lūcijas vēl norej tos, kas runā valsts valodā

Atbildēt

Žulis

06.08.2018. 20:13

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti un pūkaini, bet vainīgie un par visu atbildīgie pēkšņi kļūst zemnieki, frizieri, kurpnieki, galdnieki, skolotāji, sētnieki, mehāniķi, santehniķi..... Nu tad meklējiet vien sevī to vainu! Kur tad viņa ir? Jūs teiksiet, ka vaina ir tā, ka šie „mazie cilvēki” valsts priekšgalā ir ievēlējuši šādus nelietīgus valstsvīrus? Zināmā mērā tam varētu piekrist, bet ir viens „bet”. Lai saprastu šo „bet”, man vispirms ir viens jautājums: Kā jums šķiet, kas ir īstais vainīgais, sodu pelnījušais noziedznieks – tas, kurš vilto naudu, vai tas, kurš nezinot, ka nauda ir viltota, ar to ir aizgājis uz veikalu iepirkties? Līdzīgi ir ar tām vēlēšanām. Vai tad kāds pa šiem gadiem vēlēšanās ir balsojis par deputātu kandidātiem, kas sola valsti izlaupīt un izputināt, izpārdot Latvijas dabas resursus, tautu apkraut ar nepanesam nodokļu slogu, iedzīt parādu verdzībā, ieviest šeit visādus OIKus, ar dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem graut iespējas attīstīties šeit normālai tautsaimniecībai, izmitināt Latvijā migrantus no Āfrikas.....? Kaut kā nav dzirdēts, ka deputātu kandidāti pirms vēlēšanām ko tādu būtu solījuši. Tieši otrādi, viņi pirms vēlēšanām bagātīgi bārsta pār vēlētāju prātiem verbālos viltojumus, solot visu sakārtot, uzlabot, attīstīt, pilnveidot.... Un cilvēki šiem verbālajiem viltojumiem notic un nobalsojot pieņem tos savā lietošanā. Tad kurš tomēr ir īstais vainīgais?
Jāsaka, ka būtu gan laiks saprast kas ir kas un beigt viltojumus pieņemt par īstu monētu. Piekrītu! Tie, kas to ir sapratuši vairs nepiedalās šajā vēlēšanu farsā, bet pieprasa mainīt Vēlēšanu likumu. Tomēr liela daļa vēl joprojām tic ka ar šo „viltoto naudu” varēs tikt pie labklājības un ka visa tā „viltotās naudas kaudze”, ko mums kārtējo reizi piedāvā, varbūt nemaz nav viltota. Varbūt tur tomēr var atrast kādu „īstu monētiņu”, par ko nobalsot. Tā ir naiva vientiesība, ko cilvēkos pirms katrām vēlēšanām cenšas uzturēt valdošajai kliķei kalpojošie masu „mēdekļi”.
Tad kas tomēr ir īstie vainīgie? Vai tiešām tie likumpaklausīgie cilvēki, kuri apzinīgi un godīgi strādā savās profesijās, lai nopelnītu sev un ģimenei iztiku, vai tie, kuri viņus regulāri, ciniski un bezkaunīgi muļķo?

Atbildēt

Ar visu cieņu

06.08.2018. 19:10

"Muhosranska"? Kur nesen redzējat ko labāku?

Atbildēt

hmm

06.08.2018. 19:00

Ok, pieņemsim viss teiktais ir pareizi, precīzi pozitīvie salīdzinājumi. Un ko tālāk, nav jo to spēku, kas izvedīs saulītē tie, kas, varbūt, gribētu ir par vājiem, pat ja dabūtu 51%.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: