Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ombuds

10.12.2021. 15:06

Diemžēl politikā tirsēju ir tik daudz, ka vairs nevar saprast, kurš kaut ko saka, jo grib valsti un tautu paņemt pr...., un kurš kaut ko saka, jo patiešām vēlas valstij un tautai labāku dzīvi.

Atbildēt

Sjava

09.12.2021. 06:21

Mērkaķa dibens

Atbildēt

Ķiļķens

07.12.2021. 21:47

Sveiki,esmu vēl viens no Latvijas Glābšanas Komitejas.

Atbildēt

Es

07.12.2021. 19:05

»

ha-ha

Notiek varai tik tīkamā sociālās nevienlīdzības palielināšana visos sektoros ar dažādām metodēm.Spilgts piemėrs ir koeficienta palielināšana amatpersonäm,kas ir klasisks nevienlīdzības palielināšanas piemėrs.Un tas notiek valstī,kura pasaulē ir pazīstama ar šo kroplo vaibstu un nemītīgo cenšanos to ...


Sociālā nevienlīdzība un tās sekas ir labi aprakstītas klasiķa Dikensa darbos.

Zema izglītība, liela nabadzība ir kādu laiku apkarojama ar pārmācības namiem un augstiem žogiem ap kungu namiem. Tas ir tikai nopirkts laiks, pēc kāda posma pārvietošanās jau sanāks tikai no žoga līdz žogam, ārpus tā vairs nē. Un valstij tas ir pilnīgs strupceļš.

Atbildēt

Tam pilsētas vatņikam

07.12.2021. 17:53

»

Ko tu vari atbalstīt, cirvi no laukiem?

Tev neviens neko neprasa! Ja nav, ko teikt, tad paklusē


A ko tādu nepareizu pateica par kremļa golubevu un kremļa gobzemsu.

Atbildēt

ha-ha

07.12.2021. 15:34

Notiek varai tik tīkamā sociālās nevienlīdzības palielināšana visos sektoros ar dažādām metodēm.Spilgts piemėrs ir koeficienta palielināšana amatpersonäm,kas ir klasisks nevienlīdzības palielināšanas piemėrs.Un tas notiek valstī,kura pasaulē ir pazīstama ar šo kroplo vaibstu un nemītīgo cenšanos to padarït vēl kroplaku.

Atbildēt

Kā pretoties?

07.12.2021. 11:07

»

Mūsu vārds

Jā, un Gobzemam ļoti nepatīk visi, kas viņam par to norāda, ka piekariņu noraušanai ir nepieciešama visu esošās varas pretinieku sadarbība. Viņš šādus cilvēkus nobloķē...


Ķīnai ar ASV vēl spēkā bija 40 gadu sadarbības līgums ekonomikā, CIP, gatavojās līguma beigām, tas beidzās ar laiku, kad ievēlēja Trampu, izstrādāja gobaizācijas pārvaldes plānu. Jo ĶTR, ASV un KF impēriskās ambīcija radīja priekšnoteikumu pasaules karam. Visi saprata, ka karā ies bojā miljoni un karš var izvērsties nekotrolējams atšķirībā no abiem iepriekšējiem pasaules kariem.

Kad iet bojā mierīge iedzīvotāji. Cionisti globālo hibrīda karu uzsāka 2013.gadā, pie varas novedot Putinu, lai tas iebruktu Ukrainā un Krimā, lai novājinātu ar sankcijām Krieviju. Vienlaikus par Romas pāvestu iecēla jezuītu Fracisku, kura uzdevums šodien ir Jaunās pasaules valdības morālā puse.

2015. gadā tika patentēts koronvīruss. Uhaņā 2019. gada vasarā notika kara spēles, kurā piedalījās KF, ĶTR un ASV. Lai cita citu nevainotu kovid izplatīšanā, panākta savatarpēja vienošanās.

Pirmais koronvīrus no Uhaņas, delta no Indijas, omikrons no Āfrikas. Kas tos izplata vietās, ko neviens nevar izkontrolēt un kāds ir izplatītāju mērķis? Mērķis ar gēnus modificējošām vakcīnām ir sakropļot pasaues populāciju. Slimie attālināti no ģimenes ārstiem ar receptēm būs Bigfarmas pacienti līdz sava saīsinātā mūža galam.

Es neticu, ka nebija iespējams uzreiz izveidot citas bāzes vakcīnas pret kovid- līdzigas tām - pret masalām.

Tagad ir, bet par tām hunta klusē, turpinot plānot ar Pfizer sakropļot pat mūsu bērnus.

“2. decembrī 16:22
  Jauns.lv / LETA

Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas "Valneva" vakcīnai pret Covid-19.
Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu.
"Valneva" vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas "Pfizer"/"BioNTech" un "Moderna" vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos "Valneva" vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.”

Jautājums “ko darīt” ir jautājums politiķiem. Pasaules hirīdara apstākļos nav viegli izlemt, kodarīt. Viens ir skaidrs - taupīt visa veida resrsus un neriskēt ar dārgāko - dzīvību un veselību. Saprast, ko varam ietekmēt, ko nevaram.

Jaunajai kārtībai ir daudz mīnusu un risku. Noteicošais ir cilvēkkapitāla faktors, kurš var nepakļauties augstākā līmenī. Ne visi spēj būt “noderīgi idioti” cionistu spēlēs.

Svarīgi ir saprast, ka mums nav jādomā to, ko saka cionistu masu mediji un hunta, mums jādomā, kā domā viņi, lai saprastu ienaidnieku, pretotos tam un uzvarētu. Mūsu uzvara summējas no katra uzvaras savā mājsaiiecībā, nevis protestos uz ielas.

Cionisma vēstures priekšmets ir aizliegts visās pasaules augstskolās.

Atbildēt

Mūsu vārds

07.12.2021. 09:15

»

pūļa galva A. Gobzems (PGG)ir šovmens?

Kad PGG bļausījās, ka kopā ar A. Šleseru huntai ultimāta veidā Rīgas ielās izvedīs no ostas buldozerus un traktortehniku, viņš imitēja solidaritāti ar A. Šleseru, lai celtu savu populismu...


Jā, un Gobzemam ļoti nepatīk visi, kas viņam par to norāda, ka piekariņu noraušanai ir nepieciešama visu esošās varas pretinieku sadarbība. Viņš šādus cilvēkus nobloķē.

Un tomēr, un tomēr galvenais jau nav Gobzems kā narciss, bet c19 murga apturēšana un tas, ko vara un tās pakalpiņi ir spējīgi pastrādāt, aizbildinoties ar epidemioloģiskās drošības pārkāpumiem, kā teiktu Rācenis, dzerot Rītiņa drošo šampanieti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

07.12.2021. 09:12

Pēc vakardienas jautājums ir, kā jūs pašattīrīsieties no vilkačiem uzplečos un neliešiem, kas pilda valdības noziedzīgo kursu un vardarbīgi pārsniedz pilnvaras jau absolūti maznozīmīgā konfliktā?

Atbildēt

Ko tu vari atbalstīt, cirvi no laukiem?

07.12.2021. 09:06

»

lauķis

Golubevas zilās meitenes pret sniegbaltīti govjuzēnu


Tev neviens neko neprasa! Ja nav, ko teikt, tad paklusē!

Atbildēt

pūļa galva A. Gobzems (PGG)ir šovmens?

07.12.2021. 09:04

»

Kas ir pūļa galva Gobzems (PGG)?

Posmodernisms un populisms ir PGG motivācija sadarbībā ar Saskaņu un Latvijas vienlaius visu nāciju, ko veido psrs krievu okupanti un Latvijas patrioti...


Kad PGG bļausījās, ka kopā ar A. Šleseru huntai ultimāta veidā Rīgas ielās izvedīs no ostas buldozerus un traktortehniku, viņš imitēja solidaritāti ar A. Šleseru, lai celtu savu populismu.

Kad A. Šlesers publiski aicināja cionistu PGG sadarboties ekonomikas un sociālo jautājumu, cilvēktiesību ievērošanas jomā, PGG tas neinteresēja.

Atbildēt

lauķis

07.12.2021. 07:48

»

Haralds Kalns

Menti,kuri aizturot Gobzemu slēpa purnus aiz maskām,kuras nesargā,nodos un sitīs arī tautu! Tādi ir pelnījuši atlīdzību bitkoinos! Ikviens,kurš kādu no tiem pazīst-dariet zināmu, nosaucot vārdu


Golubevas zilās meitenes pret sniegbaltīti govjuzēnu.
Neatbalstu ne sniegbaltīti govjuzēnu ne šo pasākumu,bet,jebkurā gadījumā tas ir genocīds pret cilvēci.

Atbildēt

Kas ir pūļa galva Gobzems (PGG)?

07.12.2021. 06:44

»

Kas ir pūļa galva Gobzems (PGG)?

Posmodernisms un populisms ir PGG motivācija sadarbībā ar Saskaņu un Latvijas vienlaius visu nāciju, ko veido psrs krievu okupanti un Latvijas patrioti...


Postmodernisms un populisms ir PGG motivācija sadarbībā ar Saskaņu un vienlaikus ar visu nāciju, ko veido psrs krievu okupanti un Latvijas patrioti.

Atbildēt

Kas ir pūļa galva Gobzems (PGG)?

07.12.2021. 06:41

»

Haralds Kalns

Menti,kuri aizturot Gobzemu slēpa purnus aiz maskām,kuras nesargā,nodos un sitīs arī tautu! Tādi ir pelnījuši atlīdzību bitkoinos! Ikviens,kurš kādu no tiem pazīst-dariet zināmu, nosaucot vārdu


Posmodernisms un populisms ir PGG motivācija sadarbībā ar Saskaņu un Latvijas vienlaius visu nāciju, ko veido psrs krievu okupanti un Latvijas patrioti.

PGG akcijas Tukumā, Talsos, Ventspilī izvēlētas mērķtiecīgi, lai iekustinātu latviešus nākošajam balsojumam par viņu 14. Saeimā.

PGG postmodernisms un populisms ir cionistisks, jo balstās cionistu mākslīgi radītās pretrunās starp Saeimas koalīciju un Saskaņu un ilgtermiņā nolemts neveiksmei.

Vai policija, PGG aizturot, rīkojās likumīgi, aizturot Saeimas deputātu, kas aizliegts ar likumu?

Hunta ar MK noteikumiem izsludinājusi pulcēšanās aizliegumus, balstoties uz PVO, EK izsludināto “pandēmiju”. Tātad PGG pārkāpis arī Saeimas deputātiem aizliegto pulcēšanos, lai tiktos ar saviem vēlētājiem, kas PGG ievēlēja 13. Saeimā.

Arī 13. Saeimas koalīcija ir nelikumīgs faktisks veidojums, kas ir pretrunā Saeimas Kārtības rullim.

PGG izmanto “pandēmijas stāvokli”, ko radījusi Jaunās pasaules kārtības vadības formēšanās process ar liekā cilvēkkapitāla sakropļošanu vakcinācijas ceļā un QR kodiem pūli atsvešiot no valsts un apziņas par tautas un sabiedrības tiesībām - ne velti pasaules valdības veidošanās procesa vietējā hunta jau dienu pēc tam, kad PVO izsludināja pandēmiju -13/03/2020 atteicās no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā, paziņojot ANO.

Noziedznieki pret tautas tiesībām ir tās valsts amatpersoas, kas aktīvi ņem dalību procesos, kad tiek pārkāptas cilēktiesības, neskatoties uz to, ka izdoti MK noteikumi, kas atbalsta cilvēktiesību ierobežojumus.

Latvijā ar gēnus modificējošām vakcīnām īsā laikā sakropļoti 1.2 miljoni iedzīvotāju. Huntas akcija sākās ar paziņojumu, ka pirmos vakcinēs pensionārus ar hroniskām saslimšanām - kontingentu, kas nevar sevi aizstāvēt un pierādīt vakcinācijas kaitīgās sekas.

Tagad jau ir paziņojumi, ka arī pirmos decembrī vakcinēs bērnus ar hroniskām saslimšanām.

Pierādīt vakcīnu kaitīguma sekas var tikai pilnīgi veseli cilvēki ar lieliem naudas resursiem, pirms vakcinācijas veicot laboratoriskus izmeklējumus un tos salīdzinot ar veselības stāvoki pēc vakcinācijas.

Hunta vispirms uzbrūk un sakropļo sociāli visneaizsargātākos.

Huntas uzdevums ir neatgriezeniski ar vakcināciju sakropļot cik iespējams vairāk cilvēku īsā laikā.

Vai PGG ir kaut kāda ideoloģiska vai politiska koncepcija, izņemot bļaušanu, ka Latvijas iedzīvotāji tiek dzīvnieciskoti bez cilvēktiesībām ar QR kodu?

Kā PGG iesaka tam pretoties? Ar mīlestību un maigi bļaustīties? Lai saņemtu administratīvos sodus par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanu? Un tas viss? Tiešām? Nopietni?

Ko cionists PGG darītu, nonācis 14. Saeimā, sevi šodien popularizējot par nezināmas izcelsmes naudu?

Būs tā pati koalīcija un būs Saskaņas opozīcija un PGG turpinātu šovu pūlim. Jo valsts ir jau huntas ieķīlāta Pasaules Bankā.

Vai Jaunās pasaules valdība Vatikānā tiks izveidota kā globāla izpildvara, tas ir liels jautājums. Bet “pandēmija” un vakcinācija ar QR dzīvnieka kodu ir realitāte, kas šķeļ sabiedrību un iznīcina ekonomiku.

Pasaules pārvaldības ideja nav jauna. Bet pārvaldība iespējama vien šodien informācijas ciparizācijas iespēju laikā.

Lai izveidotu pasaules valdību, procesam ir jāpārvar daudz iekšējo pretrunu. Bet PGG ir populistisks šovmenis.

Atbildēt

Jūsmiņš

07.12.2021. 01:17

Darbošanās man tāda, ka ar policiju nākas saskarties diezgan bieži.
Un tad nu ir tā, ja man ir vajadzīga policijas palīdzība kāda jautājuma risināšanai, kaut vai pastāvot tiem vien blakus man, tādā veidā rosinot spītīgo ievērot likumu - tad tikai atsevišķos gadījumos ir izdevies saņemt policijas atbalstu. Vairākumā gadījumu tas tiek atteikts, līdz ar to esmu atstāts viens pret vienu ar likumu nepildītāju.
Šis policistu slinkums pandēmijas laikā jau ir kļuvis atbaidošs. Sodus iekasēt - tos jā, palīdzēt - Dievs pasargi, nē!
Šādai policijai pacelt algu līmeni? Lai varētu bezdarbībā sēdēt savos kantoros materiāli lieliski nodrošināti? Lai tie, kuri ar saviem nodokļiem maksā šiem algas, tiek ar savām problēmām, un pārkāpējiem, galā paši?
Te varētu vēl daudz jautājumu uzdot attiecībā uz policijas darbu, ieskaitot tās bezjēdzības, kuras notika Tukumā, Ventspilī.
Lieliski, ka vismaz vienā, no trijām pilsētām, policisti bija vismaz saprotoši tām idejām, kuras pārstāv deputāts Gobzems.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.12.2021. 00:23

Menti,kuri aizturot Gobzemu slēpa purnus aiz maskām,kuras nesargā,nodos un sitīs arī tautu! Tādi ir pelnījuši atlīdzību bitkoinos! Ikviens,kurš kādu no tiem pazīst-dariet zināmu, nosaucot vārdu.

Atbildēt

Fiz-ruks

07.12.2021. 00:06

Nu, nu Ģirģen, atgādini lūdzu, ko jūsu KPV.LV no visa solītā savā programmā izdarīja? Vari nosaukt kaut vienu izpildītu no 13 punktiem? Varbūt izremontēji kaut vienu policijas iecirkni? Ak cik gan tagad viegli un patīkami prasīt no citiem pildīt dotos solījumus..

Jums bija absolūti lielākā Saeimas frakcija ar 16 deputātiem, 3 ministru amati – vairāk kā jebkurai citai partijai. Kas tad pietrūka lai strādātu un pildītu solīto? Varbūt smadzenes?

Atbildēt

Vai tiešām bijušais VDD formalais barvedis

06.12.2021. 22:11

kļuvis par huntas solījumu upuri, klātesot žīdelim Lavitam?

Un pats, šis te visai prātā aprobežotais, to visu atzinis un sūdzas publiski? Neticam! Un tādam te tikusi visaugstākā pielaide valsts noslēpumiem?

Ka tik nebūs tā, ka Ģirģenu iecēla VDD amatā uz kovidaferas sākuma posmu? Tādu vienkāršu, pat prastu.. tautai pietuvinātu.. sporta pasākumos ar tautu mahāja rokām un kājām kopīgi.. kamēr hunta nostiprinājās. Un tad šo izlingoja...

Policistiem jābūt huntai paklausīgiem arī ar mazu aldziņu! Jo liela alga dara skādi! Policisti var sākt būt nepaklausīgi! Sāktu pētīt un ievērot likumus, nevis pretlikumīgas pavēles!

Arī karavīriem un to ģimenēm “knapi jāvelk dzīvība”, jo arī tie ir bīstami un var gāzt huntu, lai valstī ieviestu cilvēktiesības!

Tas viss neatbilst cionistu pasaules valdības pašreizējai digitālās formēšanās stratēģijas fāzei saskaņā ar CIP no 2012. gada plāniem. Viens no šī plāna punktiem bija iespējamā globālā pandēmija ar liekā cilvēkkapitāla likvidēšanu bez asiņaina 3. pasaules kara. No kovid pasaulē miruši 6 miljoni cilvēku. Tikpat gāja bojā 1. un arī 2. PK. Jaunais omikrons, iepējams, ka palaists lai līdz 2022. g. martam likvidētu delta.

666

Pārmaiņas varētu iestāties 2022. gadā ap maija sākumu..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: