Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naivums

09.04.2019. 14:10

Spriņģe! Beidz muldēt: kas tevi nezina?

Atbildēt

Vaira3000

04.04.2019. 07:25

»

porolons

Porolons !Porolons ! Porolons


Azbests !

Atbildēt

porolons

03.04.2019. 14:23

»

Fēlis

tev pašai no gumijas, vai no paralona


Porolons !Porolons ! Porolons !

Atbildēt

lauku onkuls

03.04.2019. 13:53

Kāds nevar beidzot Izspriņģēt šitās Ingas Spriņģes ?! Kaut gan ar šitādu bildi, kas rakstā, diez vai.

Atbildēt

Hater

03.04.2019. 08:56

Influenceri? Latviski tas saucas - ietekmeetaaji. Reklaamas sejas. Taapeec ka par jeedziigiem postiem reklaamdeveeji vinjiem naudu nedos..

Atbildēt

Stulba muļķe

03.04.2019. 02:07

Vnk besī šī influenza

Atbildēt

kā kuram

02.04.2019. 23:01

»

lauķis

Diemžēl tā nav ironija,tā ir skaudrā dzīves patiesība. Un deģenerāti to atzīst par vēlamu un labu esamu


Nu tad jūs varējāt abi salīdzināt savas pipeles un elst tālāk.


Nezinu kāpēc šis raksts tā ieciklējies uz šiem vlogeriem(lai piedod man pārējie, bet influenceri ir nedabisks vārds arī citur pasaulē, pie tam nav latvisks), bet katram pašam ir sava galva un attieksme ko rāda citiem un ne jau tikai šādām atpazīstamām personām ir jāinteresējas par šiem jautājumiem. Bez tam, liela daļa no nosauktajām tēmām varbūt ir personai nebūtiskas - nu nav normāli, ka neprecēta meitene vai puisis, kā tāds Maikls Džeksons interesējas par bērniem, kaut pašam nav - tā ir personības disonanse. Un šādi instagram eksistē tāpēc, ka cilvēkiem interesē kas tur tiek likts - un ne jau tikai cilvēki no Latvijas tos aplūko. Un izvairīšanās no politikas un aktuālu sabiedrību šķelošu jautājumu cilāšanas ir šo personību veiksmes pamatā. Cilvēki dažreiz vēlas atpūsties no problēmām. Bet neviens neliedz kādam uzturēt publisku tēlu, kas piesaista cilvēkus ar politiku - tādi arī veiksmīgi pastāv, bet nekas, kas ir putrā.

Atbildēt

formula

02.04.2019. 19:33

»

Asiirietis

Ir ļaužu kategorija kas dzīvo lai ēstu un ir otra ļaužu kategorija, kas ēd lai dzīvotu


Tas jau nav tik briesmīgi. Ir arī tādas tantes,kam ēst nemaz nevajag,ka tikai ķēzīties !

Atbildēt

visticamāk

02.04.2019. 18:59

»

As

Un ko šī sieviete ar neveiksmīgi uzkrāsotām lūpam gribēja pateikt


neko, tikai lūpas pastaipīt, tāpat kā veči bērna prātiņā staipa krāniņus.

Atbildēt

nu

02.04.2019. 16:34

nepatik man si medijseja

Atbildēt

ha

02.04.2019. 15:41

»

Laimonis

Vai publicējot nepārbaudītu info vai klaji melīgu info par to ka puse no latvijas sievietēm tiek sistas ģimenēs vai aicinot uz neargumentētu demonstrāciju par izglītības jautājumiem ir pareizi. Gad žurnālistes kundze sāka reklamēt žurnālu "IR" kas ir tik polazēts un atseviķu sponsoru dīdīts, tad pazūd...


Citos apstākļos Spriņģei nāktos skaidrot KNĀBim «Kāpēc tāda mīlestība uz žurnālu IR»,cik var noprast no raksta,tad tiek aktualizēta doma par PAREIZĀ 'viedokļa līdera'meklējumiem,kurš pārdos jebkuru feiku zem sava vārda,bet mājsaimnieču izglītošana gan var būt noderīga,tikai....vai to var atrisināt viens ,,IR''-nepārliecina.

Atbildēt

Asiirietis

02.04.2019. 14:18

»

formula

Ļoti pretīga ir šai būtnei tā naudas pelnīšana


Ir ļaužu kategorija kas dzīvo lai ēstu un ir otra ļaužu kategorija, kas ēd lai dzīvotu.
Šīm divām kategorijām nekad nebūs vienots uzskats par pareizo un nepareizo, tiem nekad nebūs vienāda izpratne par sirdsapziņu un taisnīgumu utt.

Atbildēt

ironiskais

02.04.2019. 12:40

»

naivais

Kas vispār ir dzīvē jāsasniedz?Diendienā vāļāties,jūrmalā,okeānmalā,iepirkšanas centros,mainot visdažādākos izmērus,kā to cenšas iesmērēt mediji un ar to visu lepoties prožektoros


Nu, tak tieši tas arī jāsasniedz - iemainīt vagīnu pret pēc iespējas dārgāku dzīvesveidu, tā, lai citas vagīnas mainītājas no skaudības pārsprāgtu:)) Ir, protams, tādas, kuru vagīnas miesas tirgū nekotējās un, kurām nav nekādu cerību uz luksus dzīvesveidu caur šo vienkāršo maiņas darījumu, bet tad viņām nākas iet vīriešu ceļu - augstskola, zināšanas, karjera, bizness. Ja nesanāk arī tad, tad paliek feminisms un žurnālistika:))))

Atbildēt

As

02.04.2019. 12:23

Un ko šī sieviete ar neveiksmīgi uzkrāsotām lūpam gribēja pateikt?

Atbildēt

Nu ko var gvelzt...

02.04.2019. 11:36

Bet varbūt varētu sākt ar tādu vienkāršu, pilsonisku aktivitāti kā, piemēram, starp skaistajām kurpju, somiņu un sejas krēmu reklāmām, kaut reizi mēnesī ielikt vienu šādu postu: “Latvijā puse sieviešu, kas cieš no vardarbības ģimenē, par to neziņo policijai.

Velns, man liekas, ka 1/2 ir vistīrāka diršana...

Atbildēt

Laimonis

02.04.2019. 09:47

Vai publicējot nepārbaudītu info vai klaji melīgu info par to ka puse no latvijas sievietēm tiek sistas ģimenēs vai aicinot uz neargumentētu demonstrāciju par izglītības jautājumiem ir pareizi. Gad žurnālistes kundze sāka reklamēt žurnālu "IR" kas ir tik polazēts un atseviķu sponsoru dīdīts, tad pazūd jebkāda ticība šim uzsaukumam.

Atbildēt

Fēlis

02.04.2019. 08:33

»

ironiskais

Viņai ir vagīna, bet ko dzīvē esi sasniedzis tu


Vagīna kā kvalitatīvs parametrs? Ir jau arī gumijas, paralona u. c. vagīnas. Pa nepareizu ceļu ej, biedri.

Atbildēt

Q

02.04.2019. 07:32

Galvenā Sorosa preses prostitūta un latviešu tautas debilizētāja, kas cenšas novērst cilvēku uzmanību, no tiešām sasāpējušām lietām ar pilnīgām muļķībām!

Atbildēt

Kaina bērni

01.04.2019. 23:35

»

Nu tak

Nu tak liksim tām infuzorijām mieru. Dzīvo savā pasaulītē ( vai arī daudzas - turīgajā, bagātajā pasaulē). Lai dzīvijas tur. Kas citiem mums par dalju, kas par cepšanos. Un ja katrai seko simtiem mulkīšu , tāpēc jau tā neklūst par mūsu rūpi


Bez milzīgās parazītu nomenklatūras, kas algu saņem par atsēdēšanu un ģēlu bīdīšanu, nebūtu arī pieprasījums pēc infuzorijām un visādiem pedovirtuļiem.

Atbildēt

formula

01.04.2019. 22:03

Ļoti pretīga ir šai būtnei tā naudas pelnīšana.

Atbildēt

Nu tak

01.04.2019. 21:38

Nu tak liksim tām infuzorijām mieru. Dzīvo savā pasaulītē ( vai arī daudzas - turīgajā, bagātajā pasaulē). Lai dzīvijas tur. Kas citiem mums par dalju, kas par cepšanos. Un ja katrai seko simtiem mulkīšu , tāpēc jau tā neklūst par mūsu rūpi.

Atbildēt

bitit matos

01.04.2019. 20:16

ko ortodoksala sorosite springe mekle saja portala? tupi tacu sava twitwri un propogande sava maizes teva sorosa dogmas.

Atbildēt

Kaatad

01.04.2019. 20:07

Vardarbībā cietušās neskaitāmās sievietes, ir tāds pats šodienas mīts, kā augsti kvalificētie speciālisti, zinātnieki, inženieri no Āfrikas, kuri laivās airējas uz Eiropu, lai celtu mūsu ekonomiku :)Protams, ir daži gadījumi,tāpat kā vienā no 10 laivām ,ticami, var atrast vienu puslīdz izglītotu, profesijā prasmīgu cilvēku.Tāpat, kā ticami kaut kur ir pa idiņam, kurš cūcīgi izturas pret visiem, sievieti ieskaitot. Tomēr, tā ir tikai statistiska niecība, un konkrēto cilvēku aizstāvībai ir visas likumdošanas iespējas gan paredzētas,gan pieejamas. Visādā ziņā jaukā Spriņģes kdze kārtējo reizi apliecina, kas ir LR žurnālistika.Tāpat kā par Āfriks bēgļiem no kara- nekādu foto, nekādu video, nekādu faktu un reālu stāstu, tikai ciniska naudiņas atpelnīšana ar tukšu mucu rībīnāšanu. :)

Atbildēt

Paldies Pietiek!

01.04.2019. 18:52

Paldies par iespēju rast dziļāku izpratni par žurnālisti, ko, piemēram, Latvijas Radio uzskata par "labo" iepretim PIETIEK portāla žurnālistiem.

Ko līdz regulāras formālas frāzes, kurām netic un kurām neseko to paudējs? Tāda sajūta, ka dzirdu argumentu, ka Dievam neticu, bet sveci nolieku! Ja grib rosināt kritisku domāšanu, tad varbūt personiski jādiskutē ar katru konkrēti par kritikai pakļaujamo tematiku, nevis jāvispārina. Bet tas taču ir par grūtu! Un par to taču nemaksā naudu! Un laikam arī brīvprātīgos nevar dabūt.

Man personiski palīdzētu, ja cilvēki, kuriem ir laiks un nauda vadīt laiku veikalos, sevi iepriecinot ar niekiem, varētu ieteikt, kur nopirkt somu, kas neplīst pēc pirmās saskarsmes ar sauli, lietu vai salu, kur iegādāties kurpes, kas ne tikai izskatās satriecoši, bet arī neatgādina moku rīkus, kur iegādāties kostīmu, ar ko var rādīties ļaudīs un arī nebaidīties, ka šuves nošūtas tikai ar overloku u.tml. lietas. Un palīdzība būtu patiešām derīga, ja tas nesaistītos ar tādiem padomiem kā rosinājums aizbraukt uz Parīzi.

Mani personiski silda doma, ka ir cilvēki, kuri izklaidē ar savu privātās dzīves izlikšanu apskatei, nebūdami politiķi vai valsts finansējuma saņēmēji, jo šādā gadījumā politiķu runas par to, ka publiska persona var atļauties "privātumu", daudz kritiskāk izprot. Ja diendienā redzi "privātuma" tiražēšanu, kļūst skaidrāka robeža. Tāpat mani aizkustina privātā kārtā veikti centieni visus priecēt ar savas būtības izlikšanu apskatei, jo tie ir daudz nopietnāki kremloīdu apkarotāji centieni, nekā tie, ko demonstrē tautas priekšstāvji. Ja palasa Delfus un vēl šo un to, liekas, ka dzīvojam Maskavā, Sanktpēterburgā, vai vēl trakāk - padomijā. Visur, bet ne Latvijā. Kuram reāli interesē, ko dara Pugačova vai Galkins? Kāpēc jāatgādina par plastiskās operācijas upuriem, tos jāslavē par skaistumu, ja reāli vienīgais, kas tos saista ar Latviju, ir atsevišķu ļaužu nostaļģija. Un Apvienotās Karalistes monarhijas ģimenes ziņas, atklāti sakot, sāk reāli šķebināt. Kāpēc regulāri par to ir jālasa? Nav jābrīnās, ka jaunieši sabiedriskajā transportā spriež par jaunumiem tā, it kā nedzīvotu Rīgā, bet kaut kur trešās pasaules valstīs kā Jorkšīrā.

Atbildēt

Cyril

01.04.2019. 17:30

Es esmu prātā apdalītais Приедитис, ārstēties negribu, neesmu slims.

Atbildēt

skolnieks

01.04.2019. 17:09

Infļuncence...influš pfu- vienvārdsakot daiļdirsēji zin cik latvijas vīriešu ,kuri cietuši no vardarbības ģimenē, ir griezušies policijā?

Atbildēt

Džo

01.04.2019. 15:39

Nu pretīga SOROSĪTE.Labāk lai pastāsta,kā viņas vīrs dzīvo uz nodokļu maksātāju naudas.Pie reizes paspēja pareklamēt tādu pašu SOROSA propagandas lapeli ,,IR,,

Atbildēt

naivais

01.04.2019. 14:12

»

ironiskais

Viņai ir vagīna, bet ko dzīvē esi sasniedzis tu


Kas vispār ir dzīvē jāsasniedz?Diendienā vāļāties,jūrmalā,okeānmalā,iepirkšanas centros,mainot visdažādākos izmērus,kā to cenšas iesmērēt mediji un ar to visu lepoties prožektoros?

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2019. 14:09

Par sprinģi viss skaidrs, ārzemju finansēta aģente. Bet kuri tad ir tie influanceri? Nosauciet kaut vienu to infuenceri?

Atbildēt

Ne

01.04.2019. 13:35

jau tikai influenceres dzīvo savā pasaulē. Tur noteikti iederas jebkurš no varas “pietuvinātiem”, vienalga kuras profesijas. Ir tikai daži, kuri nebaidās paust objektīvi kritiskas domas, jo tad- ārā no aprites. Joprojām vias valdības, pašvaldības seko feodālo “likumu” principam. Nav vienota mērķa valsts/novadu attīstībai. Ir tikai “savējie un mana partija”. Tad vertikālā vara lielpilsētās/ SC, novados to centās ZZS un pietuvinātie. “Valstsvīrus-sievas neredz”...

Atbildēt

Nesaprotu

01.04.2019. 12:58

Paldies! Ļoti precīzi!
Tas atspoguļojas lielā daļā influenceru kontu + veselā jūrā citu "kopētāju".
Ideāla dzīve, bez mākonīšiem!

Atbildēt

...

01.04.2019. 12:58

»

ironiskais

Viņai ir vagīna, bet ko dzīvē esi sasniedzis tu


Vagīnas esamība nenozīmē ka Spriņģe ir sieviete.

Atbildēt

ciniķis

01.04.2019. 12:42

Man īsti nav skaidrs - kāpēc tā dēvētajām "influencerēm" būtu jāiespringst par Ingas Sprinģes teorētisko sāpi ( jo ne jau praktiski viņa cieš no visa tā, ko viņa re raksta) un jāceļ to ārā visas sabiedrības apspriešanai? Kādēļ Ingas Sprinģes pasaules skatījums būtu tas pareizākais un tamdēļ popularizējamais? Var, protams, manipulēt un stāstīt no savas baznīcas torņa, kā būtu pareizāk dzīvot, bet es nenosodu, ja kāds neklausa Ingu Sprinģi un seko savām idejām, vajadzībām, un patiesībām.

Atbildēt

Žulis

01.04.2019. 12:22

Kad pirmo reizi sastapos ar jaunizdomātajiem vārdiem "influenceri" un "influenceres", tie mani uzjautrināja. Kāpēc? Tāpēc, ka kādreiz medicīnā par influenci sauca gripas slimību. Skatoties no šāda viedokļa iznāk, ka tie influenceri un influenceres ir kaut kādi gripisti, un gripistes. Ja tos vārdus izrunā un raksta ar diviem "p", tad tas skan pavisam divdomīgi un asociējas ar to, ko tautas valodā sauc par "drāzšanos". Kad izlasīju šī jaunveidotā vārda skaidrojumu, sapratu, ka arī mans tulkojums nav tāls no patiesības. Izrādās, ka influenceriem tiešām ir sakars ar "drāzšanos". Tikai viņu drāzšanās nav seksuāla. Viņiem patīk informatīvi izdrāzt citiem cilvēkiem smadzenes. Kādreiz tādus sauca par musinātājiem vai aģitatoriem. Bet, ja jau sabiedrībā ir radies pieprasījums pēc šādiem pakalpojumiem, tad likumsakarīgi, ka rodas arī šāda pakalpojuma sniedzēji. Un tik pat likumsakarīgi ir arī tas, ka rodas raksti kas pamāca un norāda influenceriet tos pareizos smadzeņu izdrāzšanas virzienus.

Atbildēt

lauķis

01.04.2019. 12:20

»

Fēlis

Unkuras tad cieš no vardarbības! Tieši tās, pareizāk- daļa no tām, kuras negribot saprast realitāti, pieprasa sev ķeizarieņu cienīgu dzīvesveidu. Paskatieties uz foto. Pilnīgi tukšas acis un milzīga mute- lielas daļas šodienas sieviešu vizualizācija


Tas ka kādām radībām ir dibens un krūtis vēl nenozīmē ka viņa ir SIEVIETE.
Lasīt visus šos žurnālus ir lieks laika tēriņš.Pēdējais man zināmais žurnāls bija ,,Kabinets,,.

Atbildēt

Būsim godīgi

01.04.2019. 11:38

Viss jau forši, Inga. Bet IR žurnāls... 👎👎 varējāt jau arī kādu citu pieminēt, lai nav tik uzkrītoši. Vilšanàs.

Atbildēt

Lauva

01.04.2019. 11:11

Vai Spriņģe sevi pozicionē kā Ījabs 2.0?

Atbildēt

Fēlis

01.04.2019. 11:05

Unkuras tad cieš no vardarbības! Tieši tās, pareizāk- daļa no tām, kuras negribot saprast realitāti, pieprasa sev ķeizarieņu cienīgu dzīvesveidu. Paskatieties uz foto. Pilnīgi tukšas acis un milzīga mute- lielas daļas šodienas sieviešu vizualizācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: