Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:01

Bet, propoganda - ko patreiz Irākā dara tie mūsu 25 karavīri - misionāri, kas atrodas miera misijā Irākā jau 19 gadus pēc demokratizēšanas - vai dala Irākas iedzīvotājiem Laimas konfektes, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:00

Kāpēc pirms 3 gadiem USraēlai neizdevās okupēt Venecuēlu un sagrābt Venecuēlas naftu - kas tur aizgāja šķērsām, ko, propoganda? Mūs rinka tak paspēja atzīt pat USraēlas ielikto Venecuēlas prezidentu, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:57

»

kremļa propagandonam

Tāda neliela atšķirība - ne Afganistānā, ne Irākā, ne Lībijā, ne Sīrijā neviens neiebruka, lai sagrābtu to teritoriju


Bet propoganda, ja misionāri miera misijas ietvaros un demokrātijas vārdā neiebruka ne afganistānā, ne irākā, ne Lībijā un ne Sīrijā un neveica tur masu slepkavības - no kā tad mira 2 miljoni cilvēku šajās okupētajās valstīs pēc okupēšanas - no iesnām, ko, propoganda? Un Kā bija ar to Afganistānu, no kurienes izgājušā gada augustā okupanti muka ar kaunu un negodu pēc 20 okupācijas gadiem, ka atstāja pat savu tehniku 80 miljardu vērtībā, ko, propoganda?

Atbildēt

vispār

12.04.2022. 16:40

Muldēšana par kodolkaru ir tikai muldēšana, lai nenāktos atzīt, ka nav vēlmes riskēt ar daudzkārt mazākām lietām.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:34

Ar ko atšķiras miera un demokratizēšanas misija no speciālās operācijas - vai tā nav tā pati okupācija, ko, propoganda?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 16:33

Kāpēc mūsu sabiedrotie misionāri miera misiju ietvaros, demokrātijas vārdā un demokratizēšanas nolūkā okupēja Afganistānu, irāku, Lībiju un Sīriju - lai varētu sagrābt naftu un citus dabas resursus, ko, propoganda? Un kas tur aizgāja šķērsām ar venecuēlas okupāciju pirms 3 gadiem, ko, propoganda?

Atbildēt

hm

12.04.2022. 15:57

Amerikāņu miera baloži taču apņēmās izvest kodolieročus no Turcijas apmaiņā pret to, ka PSRS izveda no Kubas, Taču pa šo laiku klusītiņām savas atombumbas atkal ieveduši Turcijā (Indžerlikā). Kaut PSRS beidza pastāvēt ar lielu draudzību starp Jeļcinu un Klintonu un solījumiem savstarpējai mūžīgai draudzībai, amerikāņu kodolieroči joprojām atrodas Vācijā.
Kas amerikāņus apdraud tūkstošu kilometru attālumā pāri Atlantijas un Klusajiem okeāniem? Bet amerikāņi gan apdraud, ko jau pieredzēja Japāna. Ja ASV uzmet atombumbu uz Maskavu vai Pēterburgu, arī Latvija aizrīses radioaktīvajos putekļos un dzīvība izzudīs.

Atbildēt

Apdomā

12.04.2022. 15:12

»

paardomas

Krievija nav iebrukusi nekur un Putins,Zeļenskis nekādas pavēles nevar dot jo ir tikai pārvaldnieki.Ukrainā privāti militāri bandformējumi veic elementāru cilvēku slaktēšanu un teritorijas attīrīšanu no cilvēkiem.Vakar odesā ieradās kuģis ar kolonizatoriem no Izraēlas lai ieņemtu attīrītās teritorijas...


Tikai krievijas propagandoniem rādās ka pasaules daļā kur viņi visus nav nogalinājuši un izvarojuši vai otrādā secībā, apkārt lavās vienu dienu nacisti otru dienu žīdi. Nekur citur pasaulē žīdus neienīst tāpēc ka viņi ir žīdi, un visur apzinās ka pašam jaunākajam nacistam tāpāt kā 9. maija ordeņu kraķim ir ne mazāk kā 90 gadi.

Atbildēt

Patiesais

12.04.2022. 15:08

Šāda uzvedība ir rakturīga lielajām valstīm. Amerika sita un kāva Sīriju, Libānu, Irāku, afganistānu, par Vjetnamu vispār bail runāt - masveidā iznīcināja ar ķīmiskiem ieročiemm. Faktiski tādas valstis viena no otras mācās un debīli demonstrējas,- cieš pārējās. ja piesaukt, tad piesaukt visas valstis, kas savstarpēji rīkojas līdzīgi. Kamēr vienu nelietību nosodīsim un citu sargāsim, tikmēr miera uz šīs eplanētas nebūs. Vajaga visiem kopā pret katru nelitību nostāties.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.04.2022. 14:30

Draudi pielietot atomieročus

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

Šis fragments ir pilnīga mana fantāzija, bet diemžēl, notikumi tiešām var risināties šādi.

- Kad agresīvās lielvalsts vadītājs saprata, ka karojot ar parastajiem ieročiem, viņam nav nekādu izredžu karu uzvarēt, sākās draudi ar atomieroču izmantošanu. Kā tas notika?
- Saprotot, ka globāla atomkara laikā arī pati agresīvā valsts ies bojā, tika radīta ideja par ierobežotu atomkaru. Uzspridzināt vienu atombumbu un pasludināt visai pasaulei ultimātu - ja nenotiks bezierunu kapitulācija, sekos nākamais sprādziens, - atbildēja Kristaps.
- Kāda bija reakcija uz šādu ieceri?
- Par to, ka šāds plāns tiek kaldināts, pretējā puse uzzināja no saviem spiegiem. Un tāpēc momentā tika dota atbilde šādam notikumu pavērsienam. Tā bija ļoti īsa, korekta un pietiekami brīdinoša.
- Īsumā pastāsti par to?
- Tātad - Nr.1 - Ja atombumba tiks uzspridzināta uz karā iesaistītās otras valsts galvaspilsētas, pēc mirkļa kā atbilde atomuzbrukumam tiks pakļauta arī agresīvās valsts galvaspilsēta.
Nr.2 - Ja atombumba tika uzspridzināta virs otras lielākās karadarbībai pakļautās valsts pilsētas, atbilstoši sekos trieciens pa agresorvalsts otro lielāko pilsētu.
Nr.3 - Līdzīgi tika paziņots par to, ka atbildes trieciens būs nekavējoties un kā pilnīgi adekvāta atbilde pirmajam atomsprādzienam.
- Vai tomēr nepastāvēja bailes, ka agresīvā valsts tomēr uzreiz sāks globālu atomkaru?
- Šādas bailes bija, bet izlūkošanas dati liecināja, ka ir tikai daži cilvēki, kuri ir gatavi iznīcināt visu pasauli, bet bija cerība, ka citi ietekmīgie cilvēki to nepieļautu.
- Tātad šī atbilde, tika nosūtīta agresorvalstij, un neviens par to nezināja?
- Papildus šai atbildei tika nosūtīts arī informatīvs pielikums - ja agresīvā valsts turpinās draudēt ar atomieročiem, tad šī informācija tiks izplatīta visos iespējamos pasaules valstu medijos. Lai cilvēki beidzot sāk saprast, kas patiesībā var notikt.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

Viltnieks

12.04.2022. 14:27

Lika padomāt. Malacis Liepnieks par šī teksta atrašanu.

Atbildēt

tātad

12.04.2022. 14:18

Secinājums: lai tie ukraiņi un krievi turpina viens otru slaktēt!Jo produktīvāk, jo labāk Bidenam!

Atbildēt

Man liekas

12.04.2022. 14:15

Ka autors ir zombētāju pederasts zonderzombijkomandas īstenais homoseksualizētais loceklis gomoseksuālisma akadēmiskajā loceklī

Atbildēt

Хм

12.04.2022. 13:57

Неплохая фраза «Baidena reakcija uz Putina izaicinājumu ir apliecinājusi nepārprotamu stratēģisku skaidrību par Amerikas nacionālajām interesēm. Baidens izprot reālos riskus, ka, nepareizi rīkojoties, dinamika Ukrainā var izraisīt kodolkaru. Viņš arī zina, ka Amerikas Savienotajām Valstīm nav nekādu vitāli svarīgu interešu Ukrainā, kas nav NATO dalībvalsts.»
Честно и открыто. Хотя нас тут пытаются убеждать, что в цивилизованном мире нет никаких вот таких «интересов».

Шикарный пример того, как отличаются слова политиков от их действительных действий «Pēc tam prezidents lūdza katram sanāksmes dalībniekam piedāvāt savu atbildi. Kā pēc tam izteicās Hadlijs, “es gribēju, lai cilvēki parādītu savas kārtis attiecībā uz iespējamo militāro reakciju”, zinot, ka pretējā gadījumā daži no viņiem vēlāk varētu apgalvot, ka viņi ir gatavi cīnīties par Gruziju, bet ir noraidīti. Apejot ap galdu, neviens, tostarp Čeinijs, valsts sekretāre Kondolīza Raisa un aizsardzības ministrs Bobs Geitss, nebija gatavi balsot “par”. Amerikas Savienotās Valstis nenāca Gruzijai palīgā, un karš beidzās divu nedēļu laikā.»

Тоже очень интересный вывод, хотя и очень непопулярный и неприятный, так как ломает картину «Путин напал на Грузию просто так»: Pierādījumi liecina, ka Buša bravūra nevis atturēja Putinu, bet gan veicināja Saakašvili pārgalvību, kas savukārt bija iegansts tālākam Putina iebrukumam Gruzijā.

А про карибский кризис еще одна деталь, о которой не упомянул автор: США не только пообщели не нападать на Кубу, но и убрали ракеты из Турции. Не исключено, что и там была ситуация, что СССР требовал убрать и до этого, но США не реагировали. И понадобился карибский кризис, чтобы убрали.

Atbildēt

sekojiet naudas plūsmai

12.04.2022. 13:38

Ukraiņu , krievu cilvēku dzīvības materializējas
$-u plūsmā tēvocim Semam!

Atbildēt

paardomas

12.04.2022. 13:32

Krievija nav iebrukusi nekur un Putins,Zeļenskis nekādas pavēles nevar dot jo ir tikai pārvaldnieki.Ukrainā privāti militāri bandformējumi veic elementāru cilvēku slaktēšanu un teritorijas attīrīšanu no cilvēkiem.Vakar odesā ieradās kuģis ar kolonizatoriem no Izraēlas lai ieņemtu attīrītās teritorijas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: