Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērotājs

12.10.2020. 20:49

Vai tik tak zirgu jāšanas atbalstam nav kāds sakars ar bēdīgi slaveno komunistu, tagad ZZS grupējumā esošo Garkalnes deputātu Edgaru Treibergu?

Atbildēt

Claudia Klein

29.09.2020. 23:24

Sveiki un laipni lūdzam Spotlight Global Financial Services, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante.

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja atbilde ir "jā", es iesaku jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai ziņojiet mums vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un 24 stundu laikā kontā ir aizdevums, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešama to risināšana, daudziem cilvēkiem ir ļoti grūti saņemt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu iestādēm lielu interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa pilnu bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevumu pakalpojumus. Vai jums ir jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz spotlightglobalservices(at)gmail.com | vai ziņojiet mums vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & saņemt atbildi vienā mirklī

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsiet aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Sulīgā Anda

24.09.2020. 21:17

Vai sekss ir tautas sports? Es ar prieku būšu čempione! Ar mīlestību, Sulīgā Anda

Atbildēt

Mjā....

21.09.2020. 13:09

»

Jēzups

Norda sāpe ir saprotama, taču ne atbalstāma. Diez vai zirgu sports ir salīdzināms lielums ar maratonu- skriešana vienreiz nopērc kedas un skrien 5 vai 10 km. Zirgu sportā visu gadu ir ieguldījumi, algas, zirgu barība utt, lai pāris reizes nostartētu. Tai pat laikā Kristaps Neretnieks brauks uz Tokijas...


Ziniet, es pat Latvijā dzīvodams, pirmo reizi dzirdu par tādu Neretnieku. Tā kā nepārspīlējiet, varu derēt, ka ne tikai pasaulē, bet pat Latvijā, nerunājot pat par vistuvākajiem kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā no uz ielas nejauši apturētiem 10 cilvēkiem tieši 10 arī neko nezinās par to, kas tāds ir Neretnieks.

Atbildēt

vispār

20.09.2020. 11:33

»

Jēzups

Norda sāpe ir saprotama, taču ne atbalstāma. Diez vai zirgu sports ir salīdzināms lielums ar maratonu- skriešana vienreiz nopērc kedas un skrien 5 vai 10 km. Zirgu sportā visu gadu ir ieguldījumi, algas, zirgu barība utt, lai pāris reizes nostartētu. Tai pat laikā Kristaps Neretnieks brauks uz Tokijas...


Pasaules Vieglatlētikas asociācija (World Athletics, iepriekš zināms kā IAAF) apliecinājusi Rimi Rīgas maratona piederību planētas prestižāko maratonu līgai, Baltijā vērienīgākajam tautas sporta notikumam atkārtoti piešķirot Zelta jeb Gold Label zīmi.

Atbildēt

buks

20.09.2020. 10:10

Vai autors gadījumā nav tas pats Nords, kurš trenējās skriešanai prom no dārgiem Londonas restorāniem? Varbūt tuvs radinieks? Jebkurā gadījumā šito /odziņu/ taču varēja ieviest arī Rīgas maratona programmā. Reklāma, atpazīstamība, rezultāti būtu kosmosā.

Atbildēt

Jēzups

19.09.2020. 21:35

Norda sāpe ir saprotama, taču ne atbalstāma. Diez vai zirgu sports ir salīdzināms lielums ar maratonu- skriešana vienreiz nopērc kedas un skrien 5 vai 10 km. Zirgu sportā visu gadu ir ieguldījumi, algas, zirgu barība utt, lai pāris reizes nostartētu. Tai pat laikā Kristaps Neretnieks brauks uz Tokijas olimpiskajām spēlēm un vispār viņu pazīst miljoniem cilvēku pasaulē kā Latvijas sportistu, bet kas zin Nordu un viņa maratonu ārpus Latvijas? Pāris simtu ārzemnieku, kas brauc pa visiem maratoniem? Varu derēt, ka pat Lietuvā neviens par to nezin. Tāpat varētu salīdzināt maratonu, ko vienreiz gadā noskrien ar citu- patiešām tautas sportu- orientēšanos. To skrien tūkstošiem cilvēku līdz sirmaam vecumam, ģimenes ar bērniem, tūkstošiem un katru nedēļu, bet viņiem, es domāju, Orientēšanās federāciju, visticamāk, neiedeva ne kapeiku, lai gan Latvijā ir Eiropas un pasaules orientēšanās čempionātu medaļnieki. Tā ka Nords ir vnk noklausīšanās vērts, jo kayram šai jautājumā ir sava taisnība un savs sports.

Atbildēt

mliepins

19.09.2020. 18:50

Vai šis ir viens un tas pats ? Un ja ir, tad ko tāds liepiņš dara sporta federaciju padomē, ja vienreiz jau ir ticis populārs?

https://www.delfi.lv/news/national/politics/pasvaldibas-policijas-prieksnieku-atlaiz-no-darba.d?id 914480

https://www.delfi.lv/news/national/politics/rigas-pasvaldibas-policijas-gramatvediba-konstate-nopietnus-parkapumus.d?id 837831

Atbildēt

fakts

19.09.2020. 18:34

Vēl zinošs šajā jautājumā ir spiestā kārtā amatu atstājušais Vrubļevskis.

Atbildēt

sports ir zagtuve

19.09.2020. 17:37

kuram citas domas?

Atbildēt

Edgars

19.09.2020. 16:29

Šito jāprasa Jaunupam, kurš regulāri barojas no sportam atvēlētas naudas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: