Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fredis

20.04.2024. 09:33

»

Atis Priedītis

Tas arī galu galā novedīs Latvijas masu medijus pie kraha - augstprātība un doma, ka mēs paši esam tie gudrākie un paši visu zinām


Pie kraha noies visa pastāvošā sistēma , bet baidos ka paliks sistēmas izmantotāji-kolaboranti un oligarhi....Un sāks jaunu sistēmu...līdzīgu jau esošai...

Atbildēt

ir gan

20.04.2024. 09:31

»

nu

uzvārds Smoļenska tomēr ir skanīgāks nekā kaut kāda tur Braune


Bet vārds Vorkuta-vēl skanīgāks..kā kaut kāda tur Anglija..

Atbildēt

nu

19.04.2024. 12:43

uzvārds Smoļenska tomēr ir skanīgāks nekā kaut kāda tur Braune

Atbildēt

Atis Priedītis

16.04.2024. 17:25

»

Fredis

Tādu ideju nav arī nevienā valsts pārvaldes: Politiskajā vai ierēdniecības līmenī....Tāda valsts ir konkurēt nespējīga


Tas arī galu galā novedīs Latvijas masu medijus pie kraha - augstprātība un doma, ka mēs paši esam tie gudrākie un paši visu zinām.

Atbildēt

Wow

16.04.2024. 13:56

Ja jau vēstulē tiešām parakstījušies 19 vadītāji, direktori un kas tik vēl ne, tad tiešām tur ir īsts parazītu kantoris par nodokļu maksātāju naudu. Nav brīnums, ka tagad brēc. Var izslīdēt nauda no rokām un krēsls zem pakaļas.

Atbildēt

Fredis

15.04.2024. 20:01

»

Atis Priedītis

Tas, ka ir sākusies lielo masu mediju agonija liecina, ka viņiem pašiem nav nekādu ideju kā no tā purva, kuru paši ir radījuši, izkļūt. Man ir ieteikumi, kuri dotu iespēju glābt masu mediju krahu. Bet kā jau rakstīju, pats ar savām idejām tās atklāti publiskojot vairs neuzbāzīšos...


Tādu ideju nav arī nevienā valsts pārvaldes: Politiskajā vai ierēdniecības līmenī....Tāda valsts ir konkurēt nespējīga..
Bet, no otras puses-neviens jau no manis nosauktām struktūrām nekādus padomus no malas neprasa, un ar nav gatavs tos izmantot..tā kā ..ir kā ir...

Atbildēt

Atis Priedītis

14.04.2024. 19:57

»

Fredis

Neiedrošināšos apšaubīt Jūsu kompetenci, tikai atzīmēšu, ka tas-kā pats ralstījat-notiek tikai reizēm, un tās reizes ir gana maz un retas...Mums jau visas partijas pilnas ar lieliem speciem, kas paši visu zina: Sākot ar ielu slaucīšanu un beidzot ar kosmosu un zobārstniecību


Tas, ka ir sākusies lielo masu mediju agonija liecina, ka viņiem pašiem nav nekādu ideju kā no tā purva, kuru paši ir radījuši, izkļūt. Man ir ieteikumi, kuri dotu iespēju glābt masu mediju krahu. Bet kā jau rakstīju, pats ar savām idejām tās atklāti publiskojot vairs neuzbāzīšos.

Atbildēt

aizej pie veterināra

14.04.2024. 19:16

»

jaa jaa

aizej pie veterināra ,lai iepotē tev


lai iepotē tev, ja pēc iepriekšējām reizēm vēl nenosprāgi.

Atbildēt

patiesībā

14.04.2024. 17:05

»

Precizējums

"Melošana ir labi atalgota", bet vēl trakāk ir tas, ka mums piespiež to atalgot no savu samaksāto nodokļu naudas! Es gan to nesauktu par melošanu. Nez kāpēc sab.mediji ir iedomājušies, ka viņu pozīcija ir nekļūdīgi vienīgā pareizā. Bet kuru interesē sabmediju žurnaļugu persomnības un viedoklis? Vienīgais...


nu jau tradicionāli, un jo sevišķi pēdējos 2+ gadus, max. objektīvi ievērtējot pretējo pušu propagandas (ideoloģisko jeb polittehnoloģisko & tiražējošo jeb masmēdītāju) industriju "konceptuālās vērtību sistēmas / vadlīnijas" un reālu izpildīšanos, ir (vismaz viena) principiāla jeb "pamatbāzes" atšķirība: viena no pusēm ražo, tiražē, kompilē un taml. "apspēlē" MELUS – kur pretī otra puse analizē, publisko, interpretē un taml. "operē" ar PATIESĪBU.

Tipiski precedenti, kas apliecina tieši šādu "lietu kārtību", ienākas faktiski ikdienišķi, tos var "neredzēt / nedzirdēt" tikai tie, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Atbildēt

tā ir

14.04.2024. 15:31

»

vice

Jaunās Krievotības vēzis...


Ir Hamas bērnu galvas griezēju atbalstītāju saraksts. Tie izdzimteņi kopā ar Irānas lupatgalvām, krieviem, Sorosu, Obamu, Klintoniem, marksistiem un LGBT ir vienotā frontē.

Atbildēt

vice

14.04.2024. 14:35

Jaunās Krievotības vēzis!!!

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Kur visai krievināšanai "aug kājas?

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai (Anitai Smolenskai) un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Atbildēt

Precizējums

14.04.2024. 14:30

»

Sārts un Solovjovs

Cilvēki nogurst no meliem, melo gan latviešu ziņas, gan krievu vienlīdzīgi


"Melošana ir labi atalgota", bet vēl trakāk ir tas, ka mums piespiež to atalgot no savu samaksāto nodokļu naudas! Es gan to nesauktu par melošanu. Nez kāpēc sab.mediji ir iedomājušies, ka viņu pozīcija ir nekļūdīgi vienīgā pareizā. Bet kuru interesē sabmediju žurnaļugu persomnības un viedoklis? Vienīgais, kas mani interesētu, lai viņi profesionāli dara savu darbu, tai skaitā - nodrošina viedokļu daudzveidību, nevis uzurpē patiesību pēdējā instancē.

Atbildēt

Fredis

14.04.2024. 10:01

»

Atis Priedītis

Reizēm tieši cilvēki no malas ierauga to, ko "īstie spečuki" nav spējīgi pamanīt, jo traucē domāšanas standarti un nespēja kaut ko mainīt. Man tiešām ir ideja, kuru īstenojot lielie masu mediji varētu atgriezt sev cilvēku ticību. Tikai labi zinu, ka mana ideja ir pārāk oriģināla un drīzāk jau masu mediji...


Neiedrošināšos apšaubīt Jūsu kompetenci, tikai atzīmēšu, ka tas-kā pats ralstījat-notiek tikai reizēm, un tās reizes ir gana maz un retas...Mums jau visas partijas pilnas ar lieliem speciem, kas paši visu zina: Sākot ar ielu slaucīšanu un beidzot ar kosmosu un zobārstniecību...

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.04.2024. 20:11

»

durka indullis

viss ir vienkārši


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Savukārt - otrs, tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.04.2024. 19:29

»

durka

indullis


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

durka

13.04.2024. 19:21

»

indullis

durka


indullis

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.04.2024. 19:18

»

indullis

durka


Kas arī bija jāpierāda - tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

wow

13.04.2024. 18:00

Atbalstu Latvijas sabiedriskos mēdijus. Esam informatīvā kara apstākļos, Tāpēc visi kas ir ir pret Latvijas valdību, ir jārepersē!

Atbildēt

līdz brošai

13.04.2024. 14:50

»

Jums iegānījuši

līdz brošai


iegānījuši jums!

Atbildēt

tu lasīt neproti?!

13.04.2024. 14:41

»

!?

Interesanti gan,kurš te uzbāžas visiem gadiem ilgi ar saviem stulbajiem pakagiem


Viss ir vienkārši "kā lāpsta" - tie, kuri kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

tev nepatīk lasīt principā jeb "pa lielam" (tāpat kā jebkuram tipiskam mentāli aprobežotam biogaļas kautķermenim), vēl / vairs neesi spējīgs izboksterēt tekstu, kas ir apjomīgāks par lumpenkomunikācijas standarta "140 zīmju" debilizācijas formātu, vai bezcerīgi tizli nejēdz tēmu - nelasi.

Vienkārši NELASI to, kas tev nepatīk, neinteresē vai 'fiška nevelk'. Un VISS!

P.S. Skat.iepr. - ir sacīts: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

Un, arī: "Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai, kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Uldis

13.04.2024. 12:27

»

vice

Kur visai krievināšanai "aug kājas...


Bija Hamas atbalstītātāju, bērnu galvu griezēju fanātu saraksts. Tā kā JV/Progresīvie no tiem nav atkratījušies, tad ir visa pārliecība, ka arī viņi tāpat kā Putins, Soross, marksisti un LGBT ir to pusē.

Atbildēt

vice

13.04.2024. 11:20

Kur visai krievināšanai "aug kājas?

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai (Anitai Smolenskai) un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Atbildēt

paklau

13.04.2024. 08:38

»

!?

Interesanti gan,kurš te uzbāžas visiem gadiem ilgi ar saviem stulbajiem pakagiem


varbūt liec mieru tam Imnatam Burvim: Viņu jau izmeta no Saeimas, tad vēl no Rigas Domes...Viņs cilvēks to smagi pārdzivo: Naudas tak nav vairs tik daudz...

Atbildēt

Ak vai...

12.04.2024. 21:18

Kā mums neveicas ar varām... Jēgas maz ir ne tikai no 4.-mediju darba, gaudena ir arī tiesu vara un pārējās! Varbūt atcerēsimies, kādi bija likumu veidotāji-apstiprinātāji, kad atguvām neatkarību? Tie tak vel šodien jauc gaisu, ar Levitu priekšgalā. Varbūt jāsāk ar likumu ačgārnībām, kuras pieļauj mūsu šodienas neizdarības?

Atbildēt

patiesībā

12.04.2024. 19:58

»

Īstenībā

Kad jūs apspriežat vai tiesājat kādu, jūs uzņematies visu viņa karmu uz sevi un atstrādājat to kā savu! Padomā par to


Padomā par to - kad tu uzbāzies kādam ar savu kretīnismu, tostarp ikdienišķi regulāri virkni reižu ap*irs kādu BEZ jebkāda iemesla, tikai sava trulā naida dēļ pret normāliem cilvēkiem, vai pat tikai sava deģenerāta prieka pēc - tu uzņemies VISU vainu un atbildību par SAVU karmu uz sevi, kā arī par citiem, un atstrādā to kā savu!

Tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast:

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Ir sacīts: "NEKAD neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Atbildēt

Atis Priedītis

12.04.2024. 19:04

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Vai tas būtu autobiogrāfisks romāns? ".. "Kristaps" izvēlējās pats doties uz psihiatrisko slimnīcu." - tiktāl viss labi, bet tālāk šo pašu "Kristapu" tiek mēģināts noindēt, turklāt lai noindētu vienu pašu Kristapu, indētāji ņem un mazgā visu kāpņutelpu, no augšas līdz apakšai, ar novičokam līdzīgu toksisku...


Romāns ir autobiogrāfisks saistībā ar VDK vajāšanām un citiem mēģinājumiem Kristapu nogalināt. Kopumā šādi gadījumi bija apmēram 10, tikai Kristapam vienmēr palaimējās palikt dzīvam. Gandrīz viss pārējais ir tikai fantāzijas un izdoma. Tieši tāpēc, ka neizdevās Kristapu nogalināt, čekisti arī pēc neatkarīgās valsts atjaunošanas Kristapu turpina "ļoti mīlēt".

Atbildēt

Atis Priedītis

12.04.2024. 18:51

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Vai tas būtu autobiogrāfisks romāns? ".. "Kristaps" izvēlējās pats doties uz psihiatrisko slimnīcu." - tiktāl viss labi, bet tālāk šo pašu "Kristapu" tiek mēģināts noindēt, turklāt lai noindētu vienu pašu Kristapu, indētāji ņem un mazgā visu kāpņutelpu, no augšas līdz apakšai, ar novičokam līdzīgu toksisku...


Realitātē viss notika tieši tā. Indētājs bija cilvēks, kurš jau vairākus gadus par nelielu samaksu mazgāja visas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas. Tikai nekad agrāk smirdīgs, ar hlora smaku šķidrums lietots netika. Un tad pēkšņi dažas dienas pēc kārtas ar šādu šķidrumu kāpņu telpa tika izmazgāta. Un tā kā ļoti asā un spēcīgā smaka saglabājās vairākas dienas, var secināt, ka arī nākamajās dienās pēc mazgāšanas šis šķidrums tika atkārtoti izsmidzināts kāpņu telpā. Dīvaini, bet divas pārējās mājas kāpņu telpas ar šo šķidrumu mazgātas netika.

Atbildēt

12.04.2024. 18:19

»


O

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.04.2024. 18:12

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

12.04.2024. 18:11

»

Šķidrā smadzeņu izeja no

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

12.04.2024. 18:06

»

Atis Priedītis

Publiskoju vēl vienu topoša fantastikas žanra romāna "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu, kurā pēdējā rindkopā tiek pateikts tas, ko masu mediji no cilvēkiem ir spiesti slēpt...


Vai tas būtu autobiogrāfisks romāns? ".. "Kristaps" izvēlējās pats doties uz psihiatrisko slimnīcu." - tiktāl viss labi, bet tālāk šo pašu "Kristapu" tiek mēģināts noindēt, turklāt lai noindētu vienu pašu Kristapu, indētāji ņem un mazgā visu kāpņutelpu, no augšas līdz apakšai, ar novičokam līdzīgu toksisku šķidrumu. Londongradā pietika apziest vienu pašu durvju rokturi, bet Kristapa gadījumā gandrīz vai darbaholiķu brigāde - uzreiz visu padjezdu, tā ka Londongrada atpūšas. Izklausās intriģējoši.

Atbildēt

beidz!

12.04.2024. 17:39

»

fufelis

beidz uzbazties cilvekiem ar savu hu*nu un sizofrenijas fufeliem. raksti poar slegtajiem un avarijas stavokli esosajiem Latvijas tiltiem,zagligajiem latviesu ieredniem un neizbraucamajiem celiem mulku zeme


Daudz aktuālāk šodien ir par krievu marodieriem, kas izlaupa savas sugas īpatņu mājas Orskā un Orenburgā un kā Urālu upe nes uz jūru noslīkušos un no kapiem izskalotos krievu žmurikus un saturu no āra ateju sūdu bedrēm un par pederastijas - pedofīlijas sērgu Putinam vistuvākās aprindās.

Atbildēt

fufelis

12.04.2024. 17:25

»

Atis Priedītis

Publiskoju vēl vienu topoša fantastikas žanra romāna "Kristaps - misijas izskaņa" fragmentu, kurā pēdējā rindkopā tiek pateikts tas, ko masu mediji no cilvēkiem ir spiesti slēpt...


beidz uzbazties cilvekiem ar savu hu*nu un sizofrenijas fufeliem. raksti poar slegtajiem un avarijas stavokli esosajiem Latvijas tiltiem,zagligajiem latviesu ieredniem un neizbraucamajiem celiem mulku zeme.

Atbildēt

Mednieki ir tie paši dzērāji, tikai diemžēl ar ieroci

12.04.2024. 15:22

Kādam šajā "ceturtās varas" - lasi, prostituētas profesijas aprindās ir tiešām sācis likties, ka no sabiedrības var pieprasīt tādu pašu klusēšanu par notiekošo, kādu šie "žurnālisti" piekopj paši. Kā var tā sapfist savu tēlu un profesiju, bez ideoloģijas nav saprotams. Ja tur ir ideoloģija, tad lai Dievs viņiem stāv klāt, beigsies ar fiasko.

Atbildēt

Хм

12.04.2024. 13:36

Как показывает совсем недавний опыт, чем сильнее медиа кричит о принципиальности, требовательности к политикам, о политической ответственности, тем это медиа сильнее молчит, когда "своих" скандалы цепают.
Пример-IR журнал. Как они любили Ушакова, Лемберга и прочих "полоскать". И надо признать-за дело! И про политическую ответственность-как политик должен уходить в отставку уже только в случае подозрений. И чистоту в рядах, а сколько было нареканий к избирателю-ну как вы так можете, за таких голосовать!
И тут на тебе..вначале самолет..потом конверты..потом опять самолет.. Казалось бы-вот, опять надо в таком же духе. Но...молчит IR как рыба об лед! О, нет, выпустили статью
https://ir.lv/2024/04/10/aploksne-bankomats-partija/
Какое актуальное название, какая актуальная тема! начинаем читать.. Ой.. это про 2020 год...
Неужели теперь ждать до 2028, когда IR напишет про скандал с Единством?
А где же призывы к политикам Единства взять ответственность? Призывы к избирателям? Кариньш сам бедный, ушел..А журнал IR молчит..Удивительно для такого принципиального издания, известного своим независимым отношениям к любым политикам Латвии, хихихи

Atbildēt

vai tirgus vecenes melo vai trokšņo

12.04.2024. 12:10

»

Sārts un Solovjovs

Cilvēki nogurst no meliem, melo gan latviešu ziņas, gan krievu vienlīdzīgi


pat grūti saprast...ja medijs tik glups, ka nejēdz ko muld...vai tie ir meli....

Atbildēt

KO PREZIDENTS DARĪJA PIRMO DARBU

12.04.2024. 12:08

pasauca uz pili redaktorus...mani personīgi pēc tam neieteresē neviens medijs..........paklqusies rinkeviču un viss, koncentrēti

Atbildēt

formula

12.04.2024. 11:27

E.Līcītis kā parasti satriecoši talantīgs !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: